Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2010., 13:23   #101
Quote:
zubići kaže: Pogledaj post
ma užas...još ono kao oni su u pravu i tako treba južnoj koreji,kao oni su pokazali da njihove riječi nisu isprazne..mislim ono wtf?kao prvo nemaju hrane bez južne koreje,ako i bace nuklearke morali bi potpisati kapitulaciju za mjesec dana,ono wtf,koji kreteni..ovaj vođa je ko hitler,samo razmišlja o ratu,a očito i ostatak nacije,svi bi samo ratovali,bez obzira što će svi umrijeti,samo da ratuju,a mir im je bezvze...mislim ono,jeste vidjeli na svetskom kada su izgubili,vođa im je za kaznu naredio da moraju raditi jako teške fizičke poslovezbog toga što su ispali sa svjetskoga,ono wtf,zamislite da sada naši vatreni kopaju tunele za kaznu jer su ispali..ono koja luda nacija,sve će sjebat debili glupi.
Ma hitler je beba prema ˝dragom vođi˝ njemački generali cijeli rat su radili dosta na svoju ruku jer su znali da im je vođa bivši soboslikar(bez uvrede molim) pa ga nisu smatrali velikim strategom
mislim za sve pobjede njemačke vojske su zaslužni baš generali koju su bili genijalci u taktici kad je hitler počeo raditi ratne planove to je bilo početak kraja
Korejci naspram ostatka svijeta su posebni manijaci neznam da li tamo uopče netko možda u ovom trenutku razmišlja ˝možda ovo što radi naš vođa nije u redu???˝
u nacističkoj njemačkoj to pitanje je postavljeno od prvog dana kad je hitler došao na vlast dokaz tome je akcija njegovih generala da smaknu hitlera i da potpišu predaju da se ne uništi kompletna njemačka
sjeverna koreja neče popisati kapitulaciju pogotovo kad su svi lagano na nekakvom masovnom drogiranju
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 13:30   #102
Quote:
BD-zg kaže: Pogledaj post
Ma hitler je beba prema ˝dragom vođi˝ njemački generali cijeli rat su radili dosta na svoju ruku jer su znali da im je vođa bivši soboslikar(bez uvrede molim) pa ga nisu smatrali velikim strategom
mislim za sve pobjede njemačke vojske su zaslužni baš generali koju su bili genijalci u taktici kad je hitler počeo raditi ratne planove to je bilo početak kraja
Korejci naspram ostatka svijeta su posebni manijaci neznam da li tamo uopče netko možda u ovom trenutku razmišlja ˝možda ovo što radi naš vođa nije u redu???˝
u nacističkoj njemačkoj to pitanje je postavljeno od prvog dana kad je hitler došao na vlast dokaz tome je akcija njegovih generala da smaknu hitlera i da potpišu predaju da se ne uništi kompletna njemačka
sjeverna koreja neče popisati kapitulaciju pogotovo kad su svi lagano na nekakvom masovnom drogiranju
a kak mogu kontrolirati narod tako jako ?

zašto svi SVE rade s osmjehom

radinici kopaju kanale s osmjehom
ljudi hodaju na ulici s osmjjehom

Možda FAKAD su oni sredniji generalnod od ostatka svijeta
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 14:56   #103
Quote:
grizli kaže: Pogledaj post
a kak mogu kontrolirati narod tako jako ?

zašto svi SVE rade s osmjehom

radinici kopaju kanale s osmjehom
ljudi hodaju na ulici s osmjjehom

Možda FAKAD su oni sredniji generalnod od ostatka svijeta
Pa kak ne bi mogli? To je komunizam, ne sjećaš se Jugoslavije? Radiš sve sa osmjehom na radnim akcijama, ako si protiv države, završiš u zatvoru ili čak na golom otoku da tucaš tamo kamen i pišeš pjesme zahvalnice svojoj državi, tak je i kod njih.
expressivo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 15:40   #104
Quote:
NewWorldOrder kaže: Pogledaj post
Evo mojeg mogućeg scenarija:
1. Uzrok rata - klimatske promjene, globalno zatopljenje, ekonomski kolaps i urušavanje globalnog kapitalizma, prolazak Nibirua, tehničko-tehnološko nazadovanje
2. Vrijeme rata - unutar slijedećih 20-30 godina, duljinu trajanja je teško odrediti
3. Frakcije - Zaratili bi siromašni protiv bogatih, unutar svake nacije, neka vrsta rata svih protiv sviju
4. Ciljevi rata - rat bi se vodio za pitku vodu, izvore hrane, izvore energije
5. Uspjesi u ratu - preotimanje izvora pitke vode,hrane i energije od bogataša
6. Bitke - rat bi se mogao voditi i konvencionalno i nekonvancionalno
7. Hrvatska - kao i sve druge zemlje, unutar nje bi se vodili ratovi između bogatih i siromašnih
8. Pobjednik - nema klasičnih pobjednika i poraženih, mogla bi se promijeniti samo materijalna struktura (oni koji su bili siromašni bi se mogli obogatiti ratom i obrnuto).Dobiva se ili gubi životni prostor (pitka voda, hrana, energenti).Pobjednici nameću svoje uvjete života poraženima.
9. Posljedice rata - pobjednici fizički uništavaju poražene ili im ovi služe kao roblje, koncept države kao takve nestaje, nema više država u klasičnom smislu - više nekakve zajednice ljudi istog ekonomskog statusa, društvo ne nestaje nego se značajno transformira
10. Naoružanje - svo moguće naoružanje, od luka i strijele do nuklearne bombe.

Planet Nibiru ??? Nemoj mi samo reći da vjeruješ u to pa jeli tebi 10 godina?Nagledao sam se svega oko toga Nibirua i to je još jedna glupost koja očito ima svoje pobornike.Mislim Nibiru će proći pored Zemlje ? Pa zar nebi bio već vidljiv evo jedva čekam 2012 da vam se svima nasmijem u facu
FoxMulder is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 19:50   #105
Quote:
grizli kaže: Pogledaj post
a kak mogu kontrolirati narod tako jako ?

zašto svi SVE rade s osmjehom

radinici kopaju kanale s osmjehom
ljudi hodaju na ulici s osmjjehom

Možda FAKAD su oni sredniji generalnod od ostatka svijeta
možda je nešto u zraku ili vodi
Ma definitivno su otkrili kontrolu misli
Ajmo realno da neznam kako bili ˝ujedinjeni˝ pa uvijek če biti netko tko če željeti nešto bolje ok znam da tamo takvi nestanu u noći ali ne postoji uopče nikakav otpor
čak niti unutar vojnog vrha da neki tamo general digne par divizija i napravi vojni udar ak je uspijelo na tajlandu moglo bi i u koreji pa ako i ne uspije bar bi pokazali da ima ljudi koji žele promjenu
npr u kambođi je isto bila sl komunistička vlas crvenih kmera koji su isto bili zadojeni ali je postojao otpor koji ih je na kraju i uništio
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 20:37   #106
Quote:
BD-zg kaže: Pogledaj post
Po meni je dovoljno da ti se kineska vojska preda a pošto nesmiješ po ženevskoj konvenciji ubijati zarobljenike moraš ih tu i tamo nahraniti na tu količinu SAD bi brzo bankrotirao pojeli bi im svu hranu
Ajmo ozbiljno
Kinezi su puno naučili u zadnjem korejskom ratu mislili su količinom nadoknaditi kvalitetu sad su više za pregovore
U istom ratu su ameri su imali zračnu nadmoč koju po meni i dalje imaju u tom djelu azije kina ima avione 3 i možda 4 generacije ameri su več na 5 (stelth) praktički bi bez korištenja nuklearnog oružja kina bi imala velike gubitke prvo bi im uništili sve radare i PZO onda elektrane i to je to možeš imati 2-3milijuna pješadije kad te ovaj bombardira dan i noč sa 10000m visine
ali ak kinezi potpale nuklearne rakete onda je sranje zajamčeno
a kad kinezi koji žive u americi otkriju svoju pravu namjenu, a to je da su oni ustvari infiltrirani bombaši samoubojice. tako da kinezima ne treba atomska jer će amerika gorjeti svejedno
__________________
sa marottom kod interkriminalaca :kava:
mikidragi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 20:43   #107
Treći svj.rat će neminovno biti, ne znamo kada.
Ako ga bude, bit će to rat nukleranim i biološkim oružjem. Šačica ljudi koji prežive će imati novu šansu, a sam Bog zna da će im biti teško.
Omaha is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 22:31   #108
Quote:
Omaha kaže: Pogledaj post
Treći svj.rat će neminovno biti, ne znamo kada.
Ako ga bude, bit će to rat nukleranim i biološkim oružjem. Šačica ljudi koji prežive će imati novu šansu, a sam Bog zna da će im biti teško.
Slazem se , kad tad ce doci do izbijanja Treceg svj. rata.
El-Fatih is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 22:55   #109
Quote:
grizli kaže: Pogledaj post
a kak mogu kontrolirati narod tako jako ?

zašto svi SVE rade s osmjehom

radinici kopaju kanale s osmjehom
ljudi hodaju na ulici s osmjjehom

Možda FAKAD su oni sredniji generalnod od ostatka svijeta
za izbor je potrebna informacija. Tako zatvorena drzava sa strogom kontrolom informacija uz jak represivni sustav moze svasta.
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 08:28   #110
Quote:
Omaha kaže: Pogledaj post
Treći svj.rat će neminovno biti, ne znamo kada.
Ako ga bude, bit će to rat nukleranim i biološkim oružjem. Šačica ljudi koji prežive će imati novu šansu, a sam Bog zna da će im biti teško.
Nebi htio biti među tom manjinom preživjelih jer nuklearna zima mi uopče ne izgleda privlačno
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 08:31   #111
Quote:
mikidragi kaže: Pogledaj post
a kad kinezi koji žive u americi otkriju svoju pravu namjenu, a to je da su oni ustvari infiltrirani bombaši samoubojice. tako da kinezima ne treba atomska jer će amerika gorjeti svejedno
Ma niš od toga kinezi budu evo baš čitam da kina na neku ruku kontrolira s.koreju time što im šalje večinu energenata i hranu
Ni kini ne paše da režim padne jer če onda imati par milijuna izbjeglica
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 15:02   #112
[QUOTE=NewWorldOrder;28532714]Evo mojeg mogućeg scenarija:
7. Hrvatska - kao i sve druge zemlje, unutar nje bi se vodili ratovi između bogatih i siromašnih

bas me zanima ko bi dobio.
CroatianWarrior is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 17:49   #113
Quote:
BD-zg kaže: Pogledaj post
Ni kini ne paše da režim padne jer če onda imati par milijuna izbjeglica
Dugo vremena sam vjerovala u ljudski zdrav razum i da se ne može dogoditi nuklearni rat. Sad mislim da su to bajke za malu djecu.

Izbjeglice?
Zar bi bogataše brinulo to što ima gladnih, umirućih ljudi?
Zašto ih danas ne brine?
A milijuni njih su upravo sad gladni, bolesni i na umoru.

Nema više nekih vrijednosti, časti među nama, kao prije nekoliko stotina godina.
Jedini Bog jest novac, makar i preko leševa.
Omaha is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 20:41   #114
Još malo medijskih spekulacija i udaranja u bubnjeve:

http://www.tportal.hr/vijesti/svijet...eliki-rat.html
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 12:23   #115
Quote:
BD-zg kaže: Pogledaj post
Nebi htio biti među tom manjinom preživjelih jer nuklearna zima mi uopče ne izgleda privlačno
Pa ako preživiš sam se ubiješ s nečim....
Cruces is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 19:24   #116
Quote:
cruces kaže: Pogledaj post
Pa ako preživiš sam se ubiješ s nečim....
Ili glumiš mad max-a u nabrijanom yugu u nemogučoj potrazi za zupčastim remenom
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 20:30   #117
Quote:
Omaha kaže: Pogledaj post
Dugo vremena sam vjerovala u ljudski zdrav razum i da se ne može dogoditi nuklearni rat. Sad mislim da su to bajke za malu djecu.

Izbjeglice?
Zar bi bogataše brinulo to što ima gladnih, umirućih ljudi?
Zašto ih danas ne brine?
A milijuni njih su upravo sad gladni, bolesni i na umoru.

Nema više nekih vrijednosti, časti među nama, kao prije nekoliko stotina godina.
Jedini Bog jest novac, makar i preko leševa.
Na ovo samo potsjetnik:
Svojevremeno je slovenski prorok JAKOB LORBER (1800-1864) objavio:
Između ostalog, Jakob je napisao i ovo:
«Zemlja će postati neplodna. Nastat će velike nestašice, ratovi, glad i nevolje. Živjet će se skupo, a život će postati jeftin...
...Zli dusi ce posjećivati vodeće ljude svjetskih sila da bi podsticali na rat i sukobe. Razapet će nevidljivu mrežu iznad cijele planete Zemlje, kako bi organizirali posljednji odlučujući boj. Veliki i moćni neće pomagati malima, jer će im srca postati tvrda.Tako će se ponašati i narodi. Jedan će se narod izdići iznad drugoga i zaratit će se smrtonosnim oružjem. Vlastodršci ce zadužiti države i tražit će od stanovnika da kroz velike poreze nadoknade gubitke...
...Moguće je da čovjek tijekom vremena otkrije velike stvari, ali će početi štetno djelovati na prirodu, tako da će ona biti smrtno ugrožena.
A posljedice neće biti nimalo ugodne...».
(Pazite, ovo je napisao «običan smrtnik» prije više od 150 godina, na što su mnogi savremeni «napredni mislioci» izjavljivali da je to glupost).
__________________
Kako oblikovati potpise?
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 15:23   #118
Quote:
BD-zg kaže: Pogledaj post
:čak niti unutar vojnog vrha da neki tamo general digne par divizija i napravi vojni udar
Sve je vrlo jednostavno. Vojska ima apsolutno sve, dobru plaću, hranu, zdravstvo, i oni i njihove obitelji. Zašto bi se bunili? Jesi li primijetio da su se naše vrle saborske zastupnice pobunile što će ostale žene sa 65 godina u mirovinu kada buju one sa 55? Boli ih cipela dok je njima dobro. Ista priča i u Koreji. Koreja ima puno vojske i dok je voska zadovoljna, sita i zdrava, što fali? S obzirom da je to vrlo zatvorena država, informacije iz vana ne dobivaju, za bolje niti ne znaju da postoji, ono najbolje što postoji u njihovoj zemlji, oni imaju. I normalno je da se neće buniti. Za onu sirotinju ih baš boli briga. Ako se tko pobuni, nestane (uostalom kao i svugdje u svijetu). Ako tko pobjegne, zna da mu cijela obitelj završava u zatvoru. To nije ništa čudno, pa tako je do nedavno bilo i na području Rusije, Čehoslovačke, Poljske, Mađarske... Rijetki su imali priliku izaći iz države, nikada nije mogla cijela obitelj otići na odmor na zapad, jednog člana su uvijek morali ostaviti kod kuće kao zalog da će se vratiti.
Sedma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:35.