Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2017., 10:43   #361
Ratner’s production company RatPac-Dune Entertainment helped produce “Wonder Woman” as part of its co-financing deal with Warner Bros. The movie has grossed more than $400 million internationally, and Ratner’s company will take a healthy share of the profits. A Warner Bros. insider explained, “Brett made a lot of money from the success of ‘Wonder Woman,’ thanks to his company having helped finance the first movie.
__________________
"Where the Rainbow Ends"
brunejz is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 11:00   #362
Quote:
brunejz kaže: Pogledaj post
Ratner’s production company RatPac-Dune Entertainment helped produce “Wonder Woman” as part of its co-financing deal with Warner Bros. The movie has grossed more than $400 million internationally, and Ratner’s company will take a healthy share of the profits. A Warner Bros. insider explained, “Brett made a lot of money from the success of ‘Wonder Woman,’ thanks to his company having helped finance the first movie.
A na IMDb-u se uopće ne navodi kao producent. Ili sam nešto propustio vidjeti.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 11:52   #363
Ne kužim šta nije jasno.

https://en.wikipedia.org/wiki/RatPac-Dune_Entertainment
__________________
"Where the Rainbow Ends"
brunejz is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 13:29   #364
Quote:
brunejz kaže: Pogledaj post
Koji dio od "na IMDb-u se uopće ne navodi kao dio tog filma" nije jasan? Evo, danas mi je prvi glas da je uopće imao neke veze, u bilo kojem svojstvu, s tim filmom.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 13:45   #365
Od kada je Imdb mjerilo za nešto?

Za šta je Imdb relevantan?

Od kada njegovo, ili bilo čije ime mora eksplicitno stajati da je nešto producirao?

Ni Brad Pittovo ime ne piše uvijek, a Plan B producira neke filmove, Clint Eastwood isto tako, dakle može ih se direktno sa tim filmovima povezati.

Ili trolaš, ili ne znaš engleski.

Sve ti piše, zato Gal i ne želi imati posla s njime, nije se bezveze ovaj problem javio.

RatPac-Dune films: -Financed with Warner Bros.

Wonder Woman (2017) (co-production with DC Entertainment, Atlas Entertainment and Cruel and Unusual Films)

https://ratpacentertainment.com/wonder-woman

Službena stranica tvrtke.

Sve je jasno, i zašto se problem javio.

Dakle, njegova veza sa filmom je da je njegova tvrtka financirala dio filma, i od tog istog filma je po izvoru zaradio dosta para, i naravno da bi se vratio za nastavak jer kako piše: "The deal is passive both financial and creatively as RatPac-Dune will not select which films to finance nor have any creative say over the films", pa Gal želi da Warner Bros. otkupi njegov dio, kraj priče, nema se tu šta više filozofirati.
__________________
"Where the Rainbow Ends"

Zadnje uređivanje brunejz : 12.11.2017. at 14:00.
brunejz is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 17:20   #366
Quote:
brunejz kaže: Pogledaj post
Od kada je Imdb mjerilo za nešto?
Oduvijek Što se tiče tehničkih detalja.

Quote:
Za šta je Imdb relevantan?
Za tehničke podatke.

Quote:
Od kada njegovo, ili bilo čije ime mora eksplicitno stajati da je nešto producirao?
Zato što u 95% slučajeva stoji.

Quote:
Ili trolaš, ili ne znaš engleski.
Smiri živce malo. Koji engeski? Rečeno je samo da Ratner ima veze s filmom u postu koji sam quotao. Ništa više. Boli me kurac hoće li ga izbaciti iz filma ili ne, samo me zanimalo kakve veze uopće ima jer to mi je bio prvi glas.

Quote:
Sve ti piše, zato Gal i ne želi imati posla s njime, nije se bezveze ovaj problem javio.
Da, jadna je slomljena u tolikoj mjeri da bi odustala od najuspješnijeg projekta u karijeri, možeš misliti. Sad su svi hardcore protivnici svega, do prije 5 dana nitko nije ništa rekao. Ne vjerujte svakoj riječi koju pročitate.


Quote:
Dakle, njegova veza sa filmom je da je njegova tvrtka financirala dio filma, i od tog istog filma je po izvoru zaradio dosta para, i naravno da bi se vratio za nastavak jer kako piše: "The deal is passive both financial and creatively as RatPac-Dune will not select which films to finance nor have any creative say over the films", pa Gal želi da Warner Bros. otkupi njegov dio, kraj priče, nema se tu šta više filozofirati.
I super. Bravo za Ratnera. Zna što treba financirati i kako zaraditi.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 09:27   #367
Moram sam se prijaviti samo da ostavim komentar jer sam u temi pročitao pozitivne komentare na film.
Film je genijalno loš...
opijum is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 11:45   #368
Sto vise razmisljam o filmu to mi je dosadniji.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 12:39   #369
Quote:
Gilmour kaže: Pogledaj post
Sto vise razmisljam o filmu to mi je dosadniji.
Običan film snimljen na "štreberski način". Sporedne uloge nula poena, negativac nula poena, pričina nezanimljiva.

Najprecjenjeniji film godine.
__________________
.

Zadnje uređivanje Michael Collins : 22.11.2017. at 14:05.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 12:52   #370
Nije sada film top, top, ali daleko možemo reći najbolji od DC-a još od TDK. No Mans Land najbolja scena u filmu. Meni negativac uopće nije loš, dobar mi je to glumac.

Opet mi je većina filmova Marvela bolja.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 13:05   #371
nije glumac los, al je ares poprilicno underwhelming ispao. premalo buildupa. meni je isto film losiji nego sto su ga vecinom nahvaljivali. nije los, al nije ni odlican
__________________
Order is for idiots, genius can handle chaos.
Eng3lthal is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 13:43   #372
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Nije sada film top, top, ali daleko možemo reći najbolji od DC-a još od TDK. No Mans Land najbolja scena u filmu. Meni negativac uopće nije loš, dobar mi je to glumac.

Opet mi je većina filmova Marvela bolja.
TDK Rises je unatoč brojnim problemima puno bolji film od Wonder Woman.
Sqwas is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 13:47   #373
Quote:
Sqwas kaže: Pogledaj post
TDK Rises je unatoč brojnim problemima puno bolji film od Wonder Woman.
Hah ne znam baš, možda je u nekim elementima bolji, ali ima veću količinu gluposti od ovog šteberskog filma.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 14:06   #374
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Nije sada film top, top, ali daleko možemo reći najbolji od DC-a još od TDK. No Mans Land najbolja scena u filmu. Meni negativac uopće nije loš, dobar mi je to glumac.

Opet mi je većina filmova Marvela bolja.
Meni je samo ona shit "Man of Steel" gori.

BvS ima masu mana, ali je bolji film. Da se razumijemo, meni je Wonder Woman odlična u njemu. Nije sam lik kriv što mi je njen naslovni film bezveze, nego što od kada se maknu sa onoga otoka, to postaje najgeneričkiji film uopće.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 14:56   #375
Quote:
Sqwas kaže: Pogledaj post
TDK Rises je unatoč brojnim problemima puno bolji film od Wonder Woman.
....FOR YOU
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 15:14   #376
Većina novih superhero filmova ne zaslužuju se svrstati u istu rečenicu s Nolanovom Batman trilogijom
Wonder Woman je toliko hvaljen zato što a) prvi superhero sa ženom kao glavnim likom b) humorom su ispravili sve moguće komplikacije radnje pa tako i onaj dosadan završni fight c) ostatak novih DC filmova su toliko loši da su snizili kriterije generalno (iako BvS je imao potencijala sve do onog koma razrješenja sukoba)
Po meni WW je dobar film ali nije baš za takve hvalospjeve
andy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 15:29   #377
TDKR je jednostavno u mojim ocima smijesan film i Nolanova trilogija je precijenjena. Prva 2 nastavka su odlicni filmovi, no da su sada daleko najbolji ikada u tom žanru, meni nisu.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 16:44   #378
nisu mi jasna ova cendranja oko izgleda glavnog negativca. pa prva njegova dva operativca (njegova desna i lijeva ruka) su zato preupadljivi kao takovi.
a pošto u tijeku filma saznamo i njegovu dijaboličnost i inkognito pristup sasvim je logično i prihvatljivo da je neupadljiv i da bude određeno iznenađenje.

uostalom gdje piše da sve što je zlo mora biti uočljivo i ružno? u životu sam se često susretao baš s suprotnim situacijama

meni je to pun pogodak
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 17:50   #379
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
nisu mi jasna ova cendranja oko izgleda glavnog negativca. pa prva njegova dva operativca (njegova desna i lijeva ruka) su zato preupadljivi kao takovi.
a pošto u tijeku filma saznamo i njegovu dijaboličnost i inkognito pristup sasvim je logično i prihvatljivo da je neupadljiv i da bude određeno iznenađenje.

uostalom gdje piše da sve što je zlo mora biti uočljivo i ružno? u životu sam se često susretao baš s suprotnim situacijama

meni je to pun pogodak
Mislio sam više da izgleda kao neki superheroj ili super-negativac, a ne kao lik iz Crne Guje
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 18:28   #380
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Mislio sam više da izgleda kao neki superheroj ili super-negativac, a ne kao lik iz Crne Guje
ljepota je u oku promatrača
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:27.