Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2017., 14:09   #101
Takvi su najopasniji


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 14:14   #102
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Takvi su najopasniji


-Stipe
Rekoh vec da ste vi svi za mene male bebe....
mirjam is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 14:57   #103
Manje će nas koštati od Lex Agrokora. To je sigurno
SwissChoco is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 15:03   #104
Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post
Ali se zapitaj što bi bilo da je hrvatsku okupirala Srbija.
Danas bi imali LGBT premijerku i isto bi bili bez posla, siromašni i bježali trbuhom za kruhom.
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 16:04   #105
http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvat...isica/6297491/

Kad sam ovo pročitao,rekao sam: Hvala !

Odmorim se ovo ljeto i odlazim zauvijek,dugo sam razmišljao,ali s ovime je odluka potpisana.

Više ne želim u ovu zemlju dati niti jednu lipu!
Tomgold is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 16:30   #106
Ali moraš se ovdje odjaviti u svim poljima inače će te Rvacka porezna ganjati po zemaljskoj kugli...
Baci pogled na pdf dijaspora
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 16:32   #107
Quote:
homosapiens kaže: Pogledaj post
Ali moraš se ovdje odjaviti u svim poljima inače će te Rvacka porezna ganjati po zemaljskoj kugli...
Baci pogled na pdf dijaspora
Znam.

Drage volje,više ovdje nikada.
Tomgold is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 16:46   #108
Quote:
homosapiens kaže: Pogledaj post
Danas bi imali LGBT premijerku i isto bi bili bez posla, siromašni i bježali trbuhom za kruhom.
I oni koji su poginuli sada bi bili živi.

ps:

Meni je svejedno pljačka li me šatoraš ili šumadijski četnik...potpuno svejedno.
Zapravo kad bolje razmislim gore mi je kad me pljačka šatoraš, taj se busa da je Rvat
za šumadijskog četnika znam kojem korpusu pripada.
bizon_9 mm is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 17:10   #109
Quote:
mirjam kaže: Pogledaj post
A onda su moji stvarno bili sitne ribe....tzv partizan simplex vulgaris
Pa eto. I branitelja simplex vulgaris koliko hoćeš. A onda i ovih koji ne daju da se prčka po registru jer sačuvajbože da se oduzmu nekome povlastice koje je izborio kuhanjem kave u ministarstvu krajem 1995.

Quote:
homosapiens kaže: Pogledaj post
Danas bi imali LGBT premijerku i isto bi bili bez posla, siromašni i bježali trbuhom za kruhom.
klonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 17:29   #110
Medved, Černy, pa sve one face iz šatora...Ne znam što bih rekao...Jadno, jadnije ne može biti..Oni vole svoje zemlju koliko će novaca dobiti.
Bitange !!
Glasaju za HDZ da dobiju lovu !!

Sramota!!
__________________
Narod je jedna stoka grdna
Čast ljudima.
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 22:46   #111
Pročitao sam prijedlog zakona o pravima hrvatskih branitelja. I što se tiče hrvatskih branitelja, pa i dragovoljaca DR, koji nisu HRVI, poginuli, nestali i sl. taj zakon je jedno veliko ništa. Hrpetina ničega, beskorisnih, bespotrebnih i neprimjenjivih stvari. Napišite zakon samo za hrv. branitelje koji nisu HRVI, poginuli, nestali i vidjeti će se, da je knjiga spala na dva slova. Ljudima od 50 i više godina nude "besplatne udžbenike"?!! Koeficijente? Banane i neizbježna psiho pomoć...
Ekipa iz šatora blebetala je o nekakvom svom prijedlogu zakona, koji im SDP-ionako nikada ne bi prihvatio, ali nisu tražili od HDZ-a da se izjasni da li bi oni to prihvatili (ili barem nešto od toga). I dobili smo ovo??!! I bolje da to nije ustavni zakon! Stari (također bezvezni zakon), je barem bio čitljiviji. Ali ovaj jad od zakona, samo je "municija" za dežurne pljuvače po braniteljima i naravno - "pucnjava" je počela.
goran2hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 10:30   #112
Quote:
goran2hr kaže: Pogledaj post
Pročitao sam prijedlog zakona o pravima hrvatskih branitelja. I što se tiče hrvatskih branitelja, pa i dragovoljaca DR, koji nisu HRVI, poginuli, nestali i sl. taj zakon je jedno veliko ništa. Hrpetina ničega, beskorisnih, bespotrebnih i neprimjenjivih stvari. Napišite zakon samo za hrv. branitelje koji nisu HRVI, poginuli, nestali i vidjeti će se, da je knjiga spala na dva slova. Ljudima od 50 i više godina nude "besplatne udžbenike"?!! Koeficijente? Banane i neizbježna psiho pomoć...
Ekipa iz šatora blebetala je o nekakvom svom prijedlogu zakona, koji im SDP-ionako nikada ne bi prihvatio, ali nisu tražili od HDZ-a da se izjasni da li bi oni to prihvatili (ili barem nešto od toga). I dobili smo ovo??!! I bolje da to nije ustavni zakon! Stari (također bezvezni zakon), je barem bio čitljiviji. Ali ovaj jad od zakona, samo je "municija" za dežurne pljuvače po braniteljima i naravno - "pucnjava" je počela.
da,a ako je te bez ikakvih novih prava ili vraćanja starih, kako to da će taj novi zakon koštati porezne obveznike 600 mil kuna ?
irdeto is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 10:50   #113
ovo se baca kao kost da skrenu fokus sa agrokora, ine, zdravstva i ostalih dubioza koje nas vuku u propast.
između ostalog, intencija ovakvog zakona je skupljanje kritične mase za trajno smanjenje prava branitelja, što će uslijediti vrlo skoro, pod krinkom kolabirajućeg sustava i sa braniteljima kao krivcima za kolaps.

a vi nabijajte na kolac branitelje, jer todorića i ostale ne smijete, milicija bi pokucala na vrata.
__________________
stres je zdrav.
all_or_nothing is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 11:25   #114
Talking

Quote:
homosapiens kaže: Pogledaj post
Danas bi imali LGBT premijerku i isto bi bili bez posla, siromašni i bježali trbuhom za kruhom.
Bolje išta nego ništa.
ruka-slave is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 11:33   #115
Quote:
all_or_nothing kaže: Pogledaj post
ovo se baca kao kost da skrenu fokus sa agrokora, ine, zdravstva i ostalih dubioza koje nas vuku u propast.
između ostalog, intencija ovakvog zakona je skupljanje kritične mase za trajno smanjenje prava branitelja, što će uslijediti vrlo skoro, pod krinkom kolabirajućeg sustava i sa braniteljima kao krivcima za kolaps.

a vi nabijajte na kolac branitelje, jer todorića i ostale ne smijete, milicija bi pokucala na vrata.
Ozbiljno? Dodatnih cca 600 mil.kn jednoj privilegiranoj skupini je "kost" koja ce svima odvratiti paznju od agrokora i ostalog? S tendencijom da se prava prosire na nesluceni broj korisnika (naravno, nikakvih suvislih projekcija nema), pa, bez sale, i milijun?

Ionako, u ovoj ludoj drzavi, gotovo svi su na neki nacin "privilegirani" ili "povlasteni", oslm nas kretena koji jos radimo i sve to skupa financiramo...
ferengic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 11:48   #116
Je li netko razmišljao o tome da branitelji imaju i seksualne potrebe i tegobe?
ruka-slave is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 12:36   #117
Quote:
ferengic kaže: Pogledaj post
Ozbiljno? Dodatnih cca 600 mil.kn jednoj privilegiranoj skupini je "kost" koja ce svima odvratiti paznju od agrokora i ostalog? S tendencijom da se prava prosire na nesluceni broj korisnika (naravno, nikakvih suvislih projekcija nema), pa, bez sale, i milijun?

Ionako, u ovoj ludoj drzavi, gotovo svi su na neki nacin "privilegirani" ili "povlasteni", oslm nas kretena koji jos radimo i sve to skupa financiramo...
da.
da nisi ulovljen na ovu kost zbrajao bi milijune na temi o agrokoru, na kojoj, uzgred, nema više od par postova proteklih dana...
znaš li broj milijuna koje smo popušili na predstečajnim nagodbama?
broj kuna koje financiraš crkvi? broj kunica koje smo spržili na arbitraži s inom?
koliko za švicarce?

ne, nisu bitni jer niti jedan poplašen milijun ne iritira kao onaj obećan braniteljima.
__________________
stres je zdrav.
all_or_nothing is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 13:03   #118
Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post
Ovako, nisam želio širiti temu ali sam za ukidanje naslijeđenih mirovina i partizanima i ustašama. To je glupost.
U ovakvom stilu pišem da prije shvatite plitkost svog razmišljanja.


Samo imam neopran mozak.
Nego što se radi i danas sa novcima kad ih pofali?
Bankrotira se decko, bankrotira...

Tvoja neukost je apsolutna zapanjujuca,kao da novac dolazi s neba,a ne ga drzava prikuplja kroz poreze...

Dakle, dodatnih 500 milja se negdje mora naci...nece se dodatno upaliti printer i tiskati ga...

Zbog toga smo nekonkurentni na trzistu rada posto 50% netto place treba dati u poreze kako bi se hranili uhljebi...

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 13:06   #119
Quote:
all_or_nothing kaže: Pogledaj post
da.
da nisi ulovljen na ovu kost zbrajao bi milijune na temi o agrokoru, na kojoj, uzgred, nema više od par postova proteklih dana...
znaš li broj milijuna koje smo popušili na predstečajnim nagodbama?
broj kuna koje financiraš crkvi? broj kunica koje smo spržili na arbitraži s inom?
koliko za švicarce?

ne, nisu bitni jer niti jedan poplašen milijun ne iritira kao onaj obećan braniteljima.
Stalno skreces s teme. I nista ja necu zbrajati jer ovdje nije tema ni agrokor ni crkva ni predstecajne nagodbe ni ina ni svicarci. Ovdje je tema novi zakon o pravima branitelja.

I da, iritira me i protiv sam placanja i davanja svima njima pa i preprivilegiranim braniteljima.

Neka mi netko pokaze slican zakon o pravima veterena bilo gdje u razvijenom svijetu..
ferengic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 13:31   #120
Quote:
all_or_nothing kaže: Pogledaj post
da.
da nisi ulovljen na ovu kost zbrajao bi milijune na temi o agrokoru, na kojoj, uzgred, nema više od par postova proteklih dana...
znaš li broj milijuna koje smo popušili na predstečajnim nagodbama?
broj kuna koje financiraš crkvi? broj kunica koje smo spržili na arbitraži s inom?
koliko za švicarce?

ne, nisu bitni jer niti jedan poplašen milijun ne iritira kao onaj obećan braniteljima.
Krivo...

Svaki poplaseni milijun iritira...

Umjesto da se nezaposlenima omoguci rad,daju se naknade...

Jad i bijeda...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:32.