Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2009., 07:59   #41
Ne ne..ako ćeš na PeM.
Maicusich is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2009., 11:14   #42
Mene zanima par informacija.Dolazim za nekoliko dana(nadam se pocetkom maja)u Porec poslovno,bicu smjestena u hotelu Global,pa me zanima da li je hotel blizu mora,i sta da obidjem u Porecu?Postro dolazim sama pola dana sam slobodna pa ako ima neko raspolozen za druzenje i koju kafu samnom neka mi se javi na PP.....Hvala unaprijed
besana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2009., 12:14   #43
Imaš PM za početak..
A sad par informativnih.
Poreč ti i nije baš blizu hotela di ćeš ti odsjedati..mislim da je 7-8 km do Poreča..čak i više,ali sad neznam napamet.
U Poreču imaš svašta za običi..ovisi šta te zanima..
Imaš cijeli stari grad (Eufrazijanu,Romaničku kuću).
U okolici Poreča imaš jamu Baredine (predivno),Limski kanal..itd.
Stvarno svašta imaš.
A hotel u kojem ti odsjedaš je stvarno fenomenalan,samo u zadnje vrijeme tamo idu samo penzići (i to samo iz Srbije koliko sam uspio primjetiti).
Moj prijatelj radi tamo na recepciji..fora hotelčić...mali ali lijep.
Maicusich is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2009., 13:01   #44
Majkus,hvala za informacije i za PM.Cujemo se....Nisma iz Srbije iz BIH sam a i dolazim sa nekim poenzionerima neko nagradno putovanje pa ja kao poslovno da cuvam neku tinejdzerku
(koju necu ni vidjeti tamo)
besana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2009., 13:06   #45
Sve smo dogovorili..
Pokazat ću ti ja Istru malo nije problem..
Maicusich is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2009., 13:08   #46
Hvala ti puno!!!
Vidjecemo se(javim ti tacno kada dolazim)
besana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2009., 13:10   #47
NP:...
Maicusich is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 18:52   #48
da podijelimo s vama malo naših sličica...bilo nam je prekrasno

http://www.youtube.com/watch?v=45t5BdUz5Y4
navigator one is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2011., 20:24   #49
Exclamation Poreč

S obzirom da ljetujem u Poreču,imam par pitanja:
1. kakve su plaže?
2. kakve su cijene?
3. nabrojite mi neki nocni klub ako znate di se moze izac i to? (ovo mi je najbitije recimo )
hvala!
EndWillCome is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 14:53   #50
Ima netko iz Poreča da mi kaže je l ima u poreču Yoga? Osim u Veli Joža gym jer ono nije yoga..
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 17:51   #51
Ovako - ja san bila u Poreču a ekskurziji i stvarno mi se taj grad svidio (nisam bila puno, nekih 2-2 ipo sata) al baš je lip. Eufrazijeva bazilika je nešto prekrasno
I ja bi tila tamo ponovo doć (iz Makarske san, ima dosta puta) pa me zanima ako netko može usporediti ta dva grada (neke općenite karakteristike, turizam, cijene, znamenitosti i to). I primjetila san da imate stvarno puno zlatarnica.
__________________
All life is an experiment. The more experiments you make the better. R. W. Emerson
DeeJaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 12:43   #52
Lijep je Poreč. Sviđa mi se ča u kafiću mogu popiti dobro vino ali s druge strane cijene cuge su strašne. Pivo je najjeftinije koje sam naišao u bircu tamo iznad Konzuma što ga je sada uzeo tip od Tekile 18 kn za 05l favorita. U Rovinju se u starom gradu može naći bira za 12!!

Za čovjeka koji jako voli piti biru to je ozbiljan minus.
__________________
Pravila o oblikovanju potpisa
Frank Zappa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 04:22   #53
bok,

ove sezone ću provesti neko vrijeme u poreču pa me za početak zanimaju dvije meni najbitnije stvari za preživjeti dok sam tamo. nemojte se smijati neg javite ako imate odgovor.

1. lokacija birca/birtije/kluba/okupljališta/nečega rokenrol i srodnih usmjerenja, neš kao što su u zagrebu krivi, mochvara, kset, purgeraj (imam li prevelikih nada? )

2. lokacija kozmetičkog salona gdje se može obaviti neskupa brazilska u higijenskim uvjetima i da ne obave aljkav posao i da ne odem od tamo sa oderanom kožom :/

fala
Morgan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 14:04   #54
Quote:
1. lokacija birca/birtije/kluba/okupljališta/nečega rokenrol i srodnih usmjerenja, neš kao što su u zagrebu krivi, mochvara, kset, purgeraj (imam li prevelikih nada? )
Imaš prevelika nadanja. Postoji rock cafe ali je jako ušminkan, skup i nije neko okupljalište. Ima jedna ok birtija, Tequila na Picalu. Bude live glazba, uz more, baklje i tu se može. Ostalo nije vrijedno spomena.
__________________
Pravila o oblikovanju potpisa
Frank Zappa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 21:08   #55
ja sam iz slav. broda i dobio sam posao u porecu u konzumu(bar mislim) rekli su mi da moram polozit psiho test... uglavnom treba mi smjestaj al da ga platim kad dobijem prvu placu jel neam para da odma ga platim...ako neko moze pomoc nek se javi...u petak moram ujutro bit u porecu...pozz
superkaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2012., 16:52   #56
......da , da ........tu mi je srce.......u Poreštini......
jojža is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2012., 14:26   #57
Quote:
Morgan kaže: Pogledaj post
bok,

ove sezone ću provesti neko vrijeme u poreču pa me za početak zanimaju dvije meni najbitnije stvari za preživjeti dok sam tamo. nemojte se smijati neg javite ako imate odgovor.

1. lokacija birca/birtije/kluba/okupljališta/nečega rokenrol i srodnih usmjerenja, neš kao što su u zagrebu krivi, mochvara, kset, purgeraj (imam li prevelikih nada? )

2. lokacija kozmetičkog salona gdje se može obaviti neskupa brazilska u higijenskim uvjetima i da ne obave aljkav posao i da ne odem od tamo sa oderanom kožom :/

fala
Onda obavezno posjeti TEQUILA BEACH BAR na Picalu,super muzika,pristupacne cijene i jako ljubazno osoblje (kao u vecini kafica u Porecu,Umagu i okolici)
japio is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 22:44   #58
Inače što se tiče hotela u Poreču ovo je ok blog sa svim linkovima
jim rogers12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 23:42   #59
Ja inače volim Istru iako plaže nisu kao dalmatinske a ni more nije baš ono najbolje. Najviše me smeta kod gradova u istri pa i kod Poreča što je brate sve postalo totalno komercijalizirano preko ljeta, jebote toliko ljudi toliko prodavača điđa miđa a to je posebno vidljivo u Rovinju, Poreču i Umagu da jo za ispaliti na živce. Inače hoteli u Poreču su ludilo toliko hotela na tako mali grad je stvarno nevjerovatno.
jim rogers12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2012., 16:25   #60
Ljudovi, idem sutra u Porec po prvi puta. Zanima me kako izgleda sto se tice izlaska navecer, house, electro house, mjesano i sa nasim moze. Nesto u stilu kao sto je Aruba u Puli?
__________________
...dao Bog da vam sin doveo zeta kuci zbog greske 503 i 504.

Zadnje uređivanje Sabrepulse : 21.12.2012. at 17:20.
Sabrepulse is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:35.