Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2017., 09:35   #301
Znate li netko vrijede li što ovi kitchenaid konzum akcija spika lonci i tave?
Za ovu cijenu po kojoj ih prodaju mi se čine super. Malo sam ih dodirivao i pipkao i isto mi se čine podatni
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 10:48   #302
Ja isto pipkao, djeluje mi sve OK... Ali najbolji deal su zaštite za tave, 2 komada za 17 kuna, i ne trebaju naljepnice za njih
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 11:24   #303
Odma prvi dan kupila 2 paka zaštita odlična stvar, uvijek se snalazim s kuhinjskim ručnicima, salvetama isl. Ubost ću još par dok ima, nek se nađe.
Tave mi ne trebaju generalno, time sam se opskrbila, ali dobro bi mi došla ona s dvije ručke i veliki lonac. Sviđa mi se što sve može u pećnicu, navodno. Moram još malo pročitat i progooglat da vidim komentare isl. A i provjerim cijene, mada dosad konzum nije muljao s time.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 13:02   #304
Nekako sumnjam da je realna cijena ona od koje se snižava cijena.
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 13:17   #305
Po slikama čini mi se da se radi o istim proizvodima kod Konzuma i na njemačkom webu KA. Cijene su tu negdje. Čak je Konzumova početna za jedan lonac, za koji sam računao, niža od njemačke.
Coco_Nut is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 13:39   #306
A evo izguglah ovu od 20cm http://www.cookstore.ca/kitchenaid-8...ch208skkm.html , čini mi se da je to ta... Visoka cijena svakako... Nemam sad vremena detaljnije tražit :/

Kad je bio Fissler bile su cijene fer preračunate, a i Vivo noževi... One čaše nisam kupovala pa to ne znam, nisu mi trebale.

Vidim da je @Coco_Nut našao još bolji izvor

Realno stvarno moraju bit debili svi koji lažu u nagradnim igrama... Interspar je zamuljao s onim cijenama i nije mi jasno što im to treba. Nije da im se ne preplati ionako s obzirom koliku potrošnju moraš obavit baš u njihovom dućanu.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 21:05   #307
Znači onda je ok prilika.
Već sam kupio najmanji lonac pa ću da vidim.

Kaj je Interšpar zamuljao ?
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 07:28   #308
Em je dio Žnj linija koje više nema na netu, em su preračunate cijene u najmanju ruku simpatične... Tipa one staklene posude za tjesteninu su ionako na rasprodaji na stranici. Noževa uopće nema ovakvih, ručke na posudama su drugačijeg dizajna. Ne znam jel stara kolekcija ili naručeno baš za akciju pa drugačije...
Javi jel dobar, lijepi li se...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 07:08   #309
Quote:
trolaslavonska kaže: Pogledaj post
gdje ima za kupiti u zg carbon steel tave?
ima u loncima i poklopcima, de buyer carbon steel. sad na zutoj srijedi u cc east kupio za cca 230kn. sinoc pali prvi cevapi u tek sezoniranoj tavi
trolaslavonska is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 07:26   #310
Ima li netko ovo? Treba mi za rižota, tjestenine...
Tunjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 10:05   #311
Quote:
Tunjica kaže: Pogledaj post
Ima li netko ovo? Treba mi za rižota, tjestenine...
Moram priznati da nemam pojma kako bih bez detergenta i bez perilice oprao posudu nakon rižota, a da prije pripreme sljedećeg budem zadovoljan čistoćom.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 11:05   #312
Piše da je non stick pa je vjerojatno onaj đir da pobrišeš ostatke i opereš toplom vodom, eventualno malo limuna... Mislim i meni je draže sve oprati s bar malo pura isl, ali nije da nemam tave i lonce na koje se stvarno ništa ne lijepi i kad isperem vodom ni nema neke potrebe za ribanjem.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 14:36   #313
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Moram priznati da nemam pojma kako bih bez detergenta i bez perilice oprao posudu nakon rižota, a da prije pripreme sljedećeg budem zadovoljan čistoćom.
Već imam jednu takvu, ide to bez problema, skine se sve s vrelom vodom, nakon sušenja premaže s malo masti i ulaj i čeka se slijedeća upotreba.
Imaš li neku alternativu?? Ali da nije teflon, keramika ili neki sličan otrov.
Tunjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 15:01   #314
Pa ako imaš onda nemaš brige
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 17:06   #315
Ja ribam debuyerove tave i odlične su mi za pripremu rižota
spic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 21:40   #316
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Pa ako imaš onda nemaš brige
Imam tavu od 28cm, treba mi nesto šire i.dublje za rizota i tjesteninu..
Tunjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 06:25   #317
Mislila sam ako imaš sličnu i znaš da je ok i kako se održava onda znaš da će i druga bit barem zadovoljavajuća. Teško da je jedna iz linije odlična, druga užas.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 13:21   #318
Quote:
rosemary505 kaže: Pogledaj post
Za emajl imam nešto iskustva. Preporučam ti emajlirano posuđe od Metalca, srpska firma, ima 50-60 godina tradicije, izvozi u cijeli svijet i najvažnije jako kvalitetno i baš to što kažeš debelo emajlirano posuđe. Ja sam kupovala njihovo posuđe u Konzumu, vok-tavu i neke lončiće i u Plodinama je bila crvena linija i u Intersparu na kile je bilo 50 kn/kg što je jako povoljno. Baš me oduševilo pa sam išla istraživati koja je to firma.
A drugo što nikako ne preporučam je tanko emajlirano posuđe od Emo Celje i neko bezimeno tursko kojega isto ima u svim trgovinama. I cijene ovog suđa su besramno visoke, u kategoriji sa ovim od Metalca, a duplo je lakše suđe.

gdje ima emajliranih tava kod nas?

(baš emajl, a ne keramika, nonstick, teflon i sl. kemija)
9009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 20:18   #319
jel ko zna kakvo je to suđe koje reklamira konzum- kitchen aid, jel to vrijedi išta?
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 13:13   #320
Quote:
ray of light kaže: Pogledaj post
jel ko zna kakvo je to suđe koje reklamira konzum- kitchen aid, jel to vrijedi išta?
Ja sam koncem 12.mjeseca lani kupio onu zdjelu s dvije ručke s poklopcem 28 cm i gril tavu i za sada vrlo sam zadovoljan. Izraženo jaki nonstick premaz. Kod kuhanja na plinu ručke zdjele se ne zagrijavaju. Dobra je i za pečenje u pećnici poklopljenih jela kao "lažna peka". S gril tavom sam posebno zadovoljan. Upotrebljavam ju prosječno dva puta tjedno i još izgleda kao da je jučer kupljena. Kupiti ću još jednu. Ukratko ovo posuđe nije Le Creuset ali tu kvalitetu za cijenu uz naljepnice nećeš naći kod nas.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:14.