Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2009., 16:33   #81
Quote:
Ajujana kaže: Pogledaj post
Živi bili pa vidjeli što na kraju s time, jer tako im piše i na njihovoj stanici da se od ovog mjeseca ukidaju besplatne poruke
Na njihovoj stranici je ogromna bljesteca reklama u kojoj pise: ostvarite 50 besplatnih minuta i 50 besplatnih SMS-ova.

Kad se na reklamu klikne, onda pise: od 02.02.2009. nakon potrošnje besplatnih SMS poruka iz tomato plus tarife, naplaćuje se cijena SMS poruke koju je korisnik imao prije aktivacije tomato plus tarife.

To znaci da nakon sto potrosis 50 poruka, dalje ih placas po cijeni kao da nemas nikakvu posebnu tarifu. Nigdje ne pise da ih ukidaju. Jadni oni u SZK.
Platoon Leader is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 17:01   #82
Quote:
Platoon Leader kaže: Pogledaj post
Na njihovoj stranici je ogromna bljesteca reklama u kojoj pise: ostvarite 50 besplatnih minuta i 50 besplatnih SMS-ova

To znaci da nakon sto potrosis 50 poruka, dalje ih placas po cijeni kao da nemas nikakvu posebnu tarifu. Nigdje ne pise da ih ukidaju. Jadni oni u SZK.
Neznam čemu ovo od 2.2.2009. kad je još i prije toga vrijedilo kad potrošis besplatnih 50, naplačuje se po tarifi koju imaš. Mene je to zbunilo jer sam na početku mjeseca dobila poruku da sam potrošila bespatne poruke (a nisam ih upće ni slala...), a nakon toga su mi poslali poruku da sam dobila novih 50 poruka, pa onda ovo dalje da će se od 2.2. nakon potrošnje besplatnih ostale naplačivat... To sam sve pročitala kad sam uključivala tarifu.
Ajujana is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 21:55   #83
Quote:
Ajujana kaže: Pogledaj post
Neznam čemu ovo od 2.2.2009. kad je još i prije toga vrijedilo kad potrošis besplatnih 50, naplačuje se po tarifi koju imaš.
Treba provjerit s nekim iznutra.
Platoon Leader is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 12:44   #84
Ako cemo iskreno veci je trosak Tomato-u 50 besplatnih minuta nego 50 sms-ova pa bi prije ovo prvo ukinuli!
10aLEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 18:46   #85
Tomato

Ova nova reklama mi je odlična (Reklama), svaka čast, izgleda da netko ipak skida s trona mafijaške reklame od Tele2.

No zanima me, vidio sam da na kraju reklame piše da je poziv 45 lipa na minutu, no šta nije bilo jedno vrijeme, dok su se Tele2 i Tomato klali poziv za 38 ili 39 lipa?

Zar je moguće da je Tomato poskupio, a da je Tele 2 ostao na 39 lipa?

Ili nije?

btw. ovo neka bude Topic i o Tomatu općenito, iako ga ja osobno ne preferiram, valjda zato što imaju tako idiotski branding, logo i pristup, izuzev ovu novu reklamu koja je odlična.

Ovo stavljam na "Sticky" sa ostalim Operaterima...
Um is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 00:06   #86
da 45lp po minuti s obračunskom jedinicom 60 sec, "stare" tarife su bile 0,35 i 0,47lp
__________________
bez panike
apić is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 12:10   #87
mene zanima zašto oni imaju tako bezvezne mobitele u ponudi
HUNTER (CRO) is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 12:51   #88
zato što je Tomato zamišljen kao vulgaris usluga, ubaci bon, zovi i šalji poruke i ne pitaj previše zato su i telefoni vulgaris
__________________
bez panike
apić is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 15:44   #89
Quote:
apić kaže: Pogledaj post
da 45lp po minuti s obračunskom jedinicom 60 sec, "stare" tarife su bile 0,35 i 0,47lp
Ako se aktivira nova tarifa 0,45 gube se stare tarife i opcije pogtovo ona Tomato plus tarifa sa 50 min/sms free.

Jedino je pozitivno to sto se vise ne mora nadoplacivati 50 i 100 kn bon da bi se imalo 0,47/0,39 kn ali je obracunask jedinica povecana na 60+60.
10aLEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 18:41   #90
Ne zaboravite da se na tih 45 lipa računa + 25 za uspostavu poziva. Znači prva minuta je 0,70, a ostatak 0,45 kn po minuti.
__________________
ex load katfile upstore filejoker
EasyOn is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 23:32   #91
ako ubacim toamto karticu u mobitel na 091 da li radi?
rexerator is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 00:08   #92
da
HUNTER (CRO) is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2009., 22:42   #93
Kod svih mobilnih operatera (VIP, T-mobile, Tele 2 i tomato.) je cijena prikazana bez uspostave poziva (25 lp) - porez državi koja naplaćuje korištenje radijske frekvencije i korištenje odašiljaća.. (napravite 100 poziva i ode 25kn u zrak)...
zmayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2009., 12:18   #94
Quote:
zmayo kaže: Pogledaj post
Kod svih mobilnih operatera (VIP, T-mobile, Tele 2 i tomato.) je cijena prikazana bez uspostave poziva (25 lp) - porez državi koja naplaćuje korištenje radijske frekvencije i korištenje odašiljaća.. (napravite 100 poziva i ode 25kn u zrak)...
Oprosti, ali ta uspostava poziva nema nikakve veze sa porezom ili koristenjem radijske frekvencije!
Prvo zato sto postoje prepaid tarife koje nemaju tu uspostavu poziva, druga radijska frekvenicija je fiksno 10kn mjesecno i napacuje se samo pretplatnicima.
Uspostava poziva se obicno koristi kod tarifa koje imaju nisku cijenu poziva da bi te natjerali da nemas puno kratkih razgovora od npr. 15sek. i naravno da bi operater zaradio.
10aLEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 12:48   #95
toato je vrhunski,ja san prvo bio na tele2 pa san uzeo tomato i jeftiniji je neg tele2.
@hunter-tomato ima bezvezne mobitele u ponudi zato sta je njegov vlasnik u biti vip,pa je ono kupis vipov mob a stavis tomatovu karticu.
meni kad san uzeo karticu,otisa san svoje podatke ostavit na njihovoj web adresi da dobijen za jedan mjesec 50min poziva i 50sms-ova.pa su mi poslali pismo doma i u pismu je bio kod kojeg triban potvrdit da stalno dobivan tih 50min i 50sms.svaka cast tomato
__________________
------------
B.Franklin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 12:52   #96
@B.Franklin
Samo pazi da ne izgubis tu tarifu jer je vise ne nude! Bas me zanima zasto je vise ne nude, mora da su sami sebi 'skocili u usta' sa njom!
10aLEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2009., 14:18   #97
Quote:
B.Franklin kaže: Pogledaj post
toato je vrhunski,ja san prvo bio na tele2 pa san uzeo tomato i jeftiniji je neg tele2.
@hunter-tomato ima bezvezne mobitele u ponudi zato sta je njegov vlasnik u biti vip,pa je ono kupis vipov mob a stavis tomatovu karticu.
meni kad san uzeo karticu,otisa san svoje podatke ostavit na njihovoj web adresi da dobijen za jedan mjesec 50min poziva i 50sms-ova.pa su mi poslali pismo doma i u pismu je bio kod kojeg triban potvrdit da stalno dobivan tih 50min i 50sms.svaka cast tomato
E, al ne samo to. Navodno žele totalno maknuti Tele2 (btw Tele2 ima totalno lošu uslugu i pokrivenost) pa Tomato za sve bonove kupljene preko njihovog webshopa (malo prosurfajte) daje extra kune. Mislim da za bon od 50 kn dobiješ 10 kn, a za bon od 100 kn dobiješ 30 kn.

a i usluga i pokrivenost je kod Tomata 50x bolja nego na Tele2. Ja osjetio na vlastitoj koži: bio sam na moru s frendom koji ima Tele2. Telefonirao je kad je imao sreće, a smijao mi se kad sam uzeo Tomato !
Franjo Lola Tahi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2009., 20:15   #98
a jel radi vip kartica u tomato mobitelu?
 
Odgovori s citatom
Old 13.07.2009., 23:47   #99
Quote:
malehico_girl kaže: Pogledaj post
a jel radi vip kartica u tomato mobitelu?
je
famozni is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2009., 12:36   #100
Tomato na webshopu ima jeftinije mobitele nego reklamama koje reklamira, a uz to još daju i majicu "Ich bin nicht Darinka"
Franjo Lola Tahi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:44.