Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Pogledaj rezultate ankete: Jeste li za promociju i ispadanje u forum.hr Fantasy ligi?
Da 20 64.52%
Ne 11 35.48%
Glasovatelji: 31. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2013., 21:31   #2001
ekipa ispisali smo 100 stranica

jedno za sve vas i puno uspjeha u nastavku prvenstva
stsport is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 21:38   #2002
ja sam za to da se na kraju sezone glasa za najaktivnijeg managera (dyp ) i nagradi s pickom koji on želi ( od 8 do 16 picka) ako taj manager uđe u playoff

nije neka prednost, ali eto, da se nagradi trud
Uncle Jonny is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 21:38   #2003
Quote:
decent young player kaže: Pogledaj post
Može, meni je Lowry bitan, zato sam kao odabrao tvog najlošijeg igrača, a malo sam brzopleto to radio više se orijentirajući na poene, kad sam se već ispisao vidio sam da s Millerom gubiš previše asista, tako da može Brand apsolutno, ionako imam Bareu koji može igrati tu Millerovu ulogu playa s klupe.

Uglavnom, to je to, dogovoreno

Sretno dalje prika!
Da, bio sam se spreman odreći dijela skokova jer sam tu zasad najbolji u ligi, a sad sam se pojača u koševima, iako mi ni to nije bilo potrebno, al dobro, barem imam zalog za neki trejd u budućnosti, mogu baratati bez da to previše osjetim na koševima.

Ja sam zadovoljam svojom momčadi tako da trenutno ne namjeravam radit nove promjene, pustit ću ove da odigraju tjedan-dva, pa onda, po potrebi izmijenit nešto.

Sljedeća 2 tjedna igram protiv Kockara i Aerossia, koji su pri dnu poretka, pa ćemo vidit kako momčad diše, nadam se bez ozbiljnijih posljedica.


Mislim da smo obojica dobili s ovim trejdom. Ti odmah, a ja dugoročno.

Sritno i tebi!
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 21:46   #2004
Quote:
stsport kaže: Pogledaj post
ekipa ispisali smo 100 stranica
Kod mene smo tek na 51.


Quote:
Uncle Jonny kaže: Pogledaj post
ja sam za to da se na kraju sezone glasa za najaktivnijeg managera (dyp ) i nagradi s pickom koji on želi ( od 8 do 16 picka) ako taj manager uđe u playoff


Slažem se.

Može li se di vidit koliko je ko napravio trejdova? To bi bilo zanimljivo vidit.

Ako se ne varam, ono u poretku su brojke samo za dropanje.

Samo se nadam da ga neće sjebat igrači koje je dobio od mene, Mo Williams i Lowry, kojih sam se riješio upravo zbog straha od ozljeda.

Mo se lipo ozlijedio (navodno ga neće bit još 6-7 tjedana) pa dyp-u možda ne bi bilo ni loše da ga nekome trejda, a Lowry, iako ima odlične brojke za playa mi je isto prerizičan s ozljedama, pa sam ga se zato riješio.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 21:50   #2005
Ma dyp je prvi ja drugi po trejdovima sigurno.
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 22:26   #2006
Kockar i dyp imaju po 5 trejdova, i obojica po 2 koji su trenutno u procesu. Uz to, dyp ima 2 poništena.
__________________
What do we want? Time travel! When do we want it? It's irrelevant!
fake_punt is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 04:47   #2007
Quote:
Tsigalko 11 kaže: Pogledaj post
Sritno i tebi!
Fala

Quote:
Tsigalko 11 kaže: Pogledaj post

Mo se lipo ozlijedio (navodno ga neće bit još 6-7 tjedana) pa dyp-u možda ne bi bilo ni loše da ga nekome trejda, a Lowry, iako ima odlične brojke za playa mi je isto prerizičan s ozljedama, pa sam ga se zato riješio.
Yep, Mo se ozlijedio, tako da je dostupan, naravno po pristupačnoj cijenii. Nemam pojma, skok, trica, steal, može igrač biti rupa, ali eto, neka ima 1.5 steala po utakmici.

Quote:
Uncle Jonny kaže: Pogledaj post
ja sam za to da se na kraju sezone glasa za najaktivnijeg managera (dyp ) i nagradi s pickom koji on želi ( od 8 do 16 picka) ako taj manager uđe u playoff

nije neka prednost, ali eto, da se nagradi trud
Haha, samo što ja neću niti do playoffa.
Ali, hvala na inicijativi.

Inače, kad smo kod ovoga s pickovima, mislim da je stvarno bezze da najbolji dogodine imaju najgore pickove, trebalo bi to nekako regulirati. Mislim, nije ovo igra gdje čovjek ovisi samo o sreći, i sad ćemo one s tobože najviše sreće staviti kao zadnje, mislim, takvi hendikepi su nepošteni za najbolje samo zato jer imaju nešto sposobnosti više od drugih.

Samo moja dva centa.

ps
Dogovorio se s Gaussom , sad vidjeti sa Shparom oko Amarea (vidio sam sve ono pa ću sad nešto smisliti).
__________________
how to explain...
decent young player is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 14:00   #2008
Moji sinoć odigrali vrhunski, svi osim Gasola.

Još da je Z-bo igrao, bilo bi bogovski.

S 2-7 doša sam na 5-4 protiv stsporta, u jednoj večeri.

Usto mi do kraja tjedna igra 3-4 igrača više nego njemu.


Quote:
decent young player kaže: Pogledaj post
Yep, Mo se ozlijedio, tako da je dostupan, naravno po pristupačnoj cijenii. Nemam pojma, skok, trica, steal, može igrač biti rupa, ali eto, neka ima 1.5 steala po utakmici.
Pripazi, neće ga bit 8 tjedana, to je skroz puno.

Možda ne bi bilo loše dropat ga i uzet nekog igrača koji će bit ozlijeđen na 3-4 tjedna, ako uopće ima takvih dostupnih.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 14:35   #2009
Foye para okej zamjena pa sam nešto takvo probao samo što ima još interesanata, pa ćemo vidjeti hoće li waiver proći
__________________
how to explain...
decent young player is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 17:55   #2010
Quote:
Tsigalko 11 kaže: Pogledaj post
Moji sinoć odigrali vrhunski, svi osim Gasola.

Još da je Z-bo igrao, bilo bi bogovski.

S 2-7 doša sam na 5-4 protiv stsporta, u jednoj večeri.

Usto mi do kraja tjedna igra 3-4 igrača više nego njemu.




Pripazi, neće ga bit 8 tjedana, to je skroz puno.

Možda ne bi bilo loše dropat ga i uzet nekog igrača koji će bit ozlijeđen na 3-4 tjedna, ako uopće ima takvih dostupnih.
očekivano si preokrenuo jer je moje vodstvo od 7-2 bilo labavo ,a i jučer ti je igralo više igrača ( al Durant nije triba pauzirat zbog nekog prigovora???).
nisan ima sriće s rasporedom ovi tjedan pa mi danas igraju svi ,a sutra samo trojica ,ako se ne varan.
nisan 100% siguran šta ću učinit al najradije bi posija na klupu sve potrošače i tako osigura pobjedu u TO i FG% uz već, barem se tako nadan sigurne blokade i trice jer je meni izgubit 4-5 super jer ipak si ti 2 na ljestvici
stsport is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 20:47   #2011
Quote:
stsport kaže: Pogledaj post
očekivano si preokrenuo jer je moje vodstvo od 7-2 bilo labavo ,a i jučer ti je igralo više igrača ( al Durant nije triba pauzirat zbog nekog prigovora???).
nisan ima sriće s rasporedom ovi tjedan pa mi danas igraju svi ,a sutra samo trojica ,ako se ne varan.
nisan 100% siguran šta ću učinit al najradije bi posija na klupu sve potrošače i tako osigura pobjedu u TO i FG% uz već, barem se tako nadan sigurne blokade i trice jer je meni izgubit 4-5 super jer ipak si ti 2 na ljestvici

A znam, nisi uvjerljivo vodio, al ono, nisam očekiva da ću okrenit baš toliko kategorija.

Aha, taktiziraš znači.
Vidit ćemo, očekujem dobre postotke mojih večeras, većina ih igra protiv momčadi koje igraju lošije obrane, pogotovo na njihovim pozicijama.

Ajde, ne bi da je 4-5 protiv mene neki uspjeh, ti u prosjeku imaš samo jednu pobjedu tjedno manje od mene.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 21:02   #2012
Quote:
Tsigalko 11 kaže: Pogledaj post
A znam, nisi uvjerljivo vodio, al ono, nisam očekiva da ću okrenit baš toliko kategorija.

Aha, taktiziraš znači.
Vidit ćemo, očekujem dobre postotke mojih večeras, većina ih igra protiv momčadi koje igraju lošije obrane, pogotovo na njihovim pozicijama.

Ajde, ne bi da je 4-5 protiv mene neki uspjeh, ti u prosjeku imaš samo jednu pobjedu tjedno manje od mene.
ipak igraju svi večeras. da se može stavit opcija da niko ne igra to bi stavija, a pošto izgleda ne može onda san odlučija stavit sve jer nadan da se možda polude pa da nadoknade 1 ukradenu loptu.
stsport is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 21:07   #2013
Možeš nekako iskombinirat da ti svi budu na klupi, obrati se DWade-u, on je to napravaio prošli tjedan kako ne bi spušio u TO.

Mislim da samo moraš stavit npr. nekog PG na misto centra i on ga automatski baci na klupu. Tako staviš sve koje ne želiš i imat ćeš sve na klupi.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 21:11   #2014
Naravno da možeš sve stavit na klupu, i drag & dropom i na classic način.
__________________
What do we want? Time travel! When do we want it? It's irrelevant!
fake_punt is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 21:43   #2015
na kraju, nakon dosta muke zbog moje kompjuterske polupismenosti uspio sam stavit većinu ekipe na klupu.
u postavi su od zdravih i od onih koji igraju samo anderson i reddick da roknu koju tricu da buden miran i koufos za
kojeg se nadan da će mi malo dighnit fg%.
stsport is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2013., 14:02   #2016
Imam 5-4 protiv Thibodeau sve rješeno ja danas imam 5 on samo jednoga, možda ga stignem u stealovima zaostajem 2, a imam Wade-a.
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2013., 17:26   #2017
Quote:
Kockar :D kaže: Pogledaj post
Imam 5-4 protiv Thibodeau sve rješeno ja danas imam 5 on samo jednoga, možda ga stignem u stealovima zaostajem 2, a imam Wade-a.
imam i ja Monroea
__________________
Pobjednik:CROpa 2018.
khneza is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2013., 17:57   #2018
Quote:
Tsigalko 11 kaže: Pogledaj post
Možeš nekako iskombinirat da ti svi budu na klupi, obrati se DWade-u, on je to napravaio prošli tjedan kako ne bi spušio u TO.

Mislim da samo moraš stavit npr. nekog PG na misto centra i on ga automatski baci na klupu. Tako staviš sve koje ne želiš i imat ćeš sve na klupi.
Sve za pobjedu!

Inače, Bynum je na tržištu. Razmišljam dal da ga uzmem ili ne. Malo je riskantno, ali mislim da bi vrijedilo probati jer imam solidnu prednost za playoff pa mi neće previše unakaziti izglede iako bude još koji tjedan ozljeđen. A u ostalom, ionako uvijek mogu trejdati nekog centra kojeg imam za nekog drugog role playera ako bynum ne ispadne bust. Cijeli dan me već muči to pitanje
DWade3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2013., 20:32   #2019
e, ako kome treba monta za centra... ne znam koliko je pametno, ali volio bi imati još jednoga centra. a boozera staviti na forwarda, pa ako kome što padne napamet
__________________
how to explain...
decent young player is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2013., 21:26   #2020
Quote:
decent young player kaže: Pogledaj post
e, ako kome treba monta za centra... ne znam koliko je pametno, ali volio bi imati još jednoga centra. a boozera staviti na forwarda, pa ako kome što padne napamet
Imaš trade proposal za montu
DWade3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:20.