Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2012., 15:35   #21
Cijena sms u inozemstvo 0.99kn a unutar Hrvatske 0.39kn....je kak da ne
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 18:39   #22
a kaj nakon 01.10 ??? do tada se uvjeti mogu 1000 puta promjenit....
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 19:53   #23
baza s pribacivanjem broja je kad ga pribacis moras 3 miseca bit u toj mrezi bar sta se toga broja tiče. a za tri miseca se mozes pribacit na novu mrezu.

tako ko god se sad pribaci na ovaj multiplus moze vec u 6 misec ic na neku drugu mrezu.

bonbon, tomato, i neki paketi tele2 su povoljniji od ovog multiplusa. mislim da ce zasad pribacit sve zaposlenike agrokora koji imaju firmin mobitel na ovu mrezu, dosad su bili na tele2.

a multiplus sim kartice ce dilit sakom i kapom u konzumu i tisku. ali ne ocekujem nesto extra od ovog multiplusa ovo je samo za one koji vec imaju multiplus card i kupuju u konzumu cesto. znaci samo jacaju vjernost postojecih kupaca.

btw njima tcom nece dozvolit preniske cjene jer se koriste njihovom mrezom.
bigboom is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 20:41   #24
Quote:
BundyBoy kaže: Pogledaj post
a kaj nakon 01.10 ??? do tada se uvjeti mogu 1000 puta promjenit....
...pozivi unutar mreže do 1. listopada neće naplaćivati...
...riječ je o promotivnom razdoblju u kojem će se naplaćivati samo usluga uspostave poziva i to po 29 lipa...
...ukoliko pozive upućujete na druge mreže, uz uspostavu poziva, svaku minutu platit ćete 43 lipe...
...cijene SMS poruka, kao i prijenosa podatkovnog prometa iznose 39 lipa, dok je cijena MMS-a 1,29 kuna...
__________________
tomisličak is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 17:20   #25
Kako doznati internetske postavke za mrežu? Skrivaju ih kao zmija noge!

Zadnje uređivanje assassin : 05.03.2012. at 21:59. Reason: Maknut nepotreban dio
Radoboj29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 18:09   #26
Imam pitanje:zasto nema nijedne reklame za ovu mobilnu mrezu?zasto nema u ponudi nijedan mobitel,a ni u konzumu nisam nis vidjela?cijene?sve ok osim uspostave od 29 lipa(dobro bi bilo 25 lipa),i cijena sms od 39 lipa je previse.za prijenos broja nista nedaju.rok trajanja bonova uzas.
__________________
O tome cu razmisljati sutra-jer SUTRA JE NOVI DAN!
Tesesa8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 18:14   #27
Reklamna kampanja počinje sutra.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 18:39   #28
Tek od iduceg tjedna pocinje reklamna kampanja.procitala clanak u poslovnom.jedva cekad da vidim kaj ce ponuditi!
__________________
O tome cu razmisljati sutra-jer SUTRA JE NOVI DAN!
Tesesa8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 21:59   #29
Reklamna kampanja kreće sutra
Cro Thunder is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 11:19   #30
Zanimljivo, Konzum više ne prodaje mobilne telefone, a pokrenuli su Multiplusmobile koji kao da je uvodio neki nadobudni menadžer bez tri čiste o pokretnim mrežama. I ne slažem se s Luburom koji tvrdi da je tržište zasićeno. Jest, ali samo lošim tarifama koje cijede naivne korisnike.

http://www.poslovni.hr/vijesti/todor...ao-198544.aspx
Radoboj29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 11:31   #31
a šta fali toj tarifi?
prvenstveno može posluziti da umrezi sve svoje zaposlenike pa da pričaju gratis određeni period...
svi mi težimo za nekim novitetima pa tako i u mrezama,,sto vise mreža ima-to bolja konkurencija i manje cjene određenih paketa...
ko zna-mozda os 1.10 bude još povoljnij od svih ostalih...
mozda za bon od 50kn-još na karticu dobiješ 50kn...
nikad se ne zna?
ako bude i propalo mu to ulaganje-moze makar ostavit za svoje radnike tarifu
__________________
Ko zna-zna,ko ne zna-ne mora da zna..,bitno je da znam Ja! :) Dočekat cu i ja dan...kada cu biti crvena... :D

Zadnje uređivanje tomisličak : 06.03.2012. at 11:56.
Mamica4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 12:17   #32
Mislim da je zasada los marketing.uspostavu poziva smanjit na 25 lipa i meni bi onda pasala ova mreza.a znala sam da nece danas pocet s reklamama.a broj produzenja bona,tj racuna je uzas.zar tako misle privuc korisnike?
__________________
O tome cu razmisljati sutra-jer SUTRA JE NOVI DAN!
Tesesa8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 13:27   #33
mislim ako imas 25 lipa za uspostavu, imat ces i 29 za 10 kuna, koje dobis odmah dok kupis karticu, mozes uspostaviti 34 poziva, to ti je 3000 minuta ako pricas 90 minuta po pozivu dani za bonove nisu užas, slicni su drugim mrezama, ajmo bit realni 60 kn bon 45 dana, kak da ne, sigurno ga neces potrositi za to vrijeme. kladim se da ti je mjesecna potrosnja baram 100-150 kn
- spojeno -
i sigurno ne bude nista propalo

Zadnje uređivanje tomisličak : 06.03.2012. at 13:33. Reason: spojeno
Cro Thunder is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 13:51   #34
Quote:
Cro Thunder kaže: Pogledaj post
mislim ako imas 25 lipa za uspostavu, imat ces i 29

Da, a ako možeš mjesečno trošit 100 kn za mobitel možeš i 150 kn . Eto razloga da prijeđeš na novu mrežu . Poradite malo na kampanji, platite nekog ko zna odradit taj posao, ovako neće ići .
Li Nalas is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 20:27   #35
Izgleda da je kampanja počela. Stranica je osvježena i počele su se vrtiti reklame po televiziji.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 21:05   #36
uvjerenja sam da ova mreža nije tu da se na tjednoj bazi bori da privuće vas koji komentirate cijenu poziva, i koji ćete radi 1lp manje sutra promijeniti operatera...
Ova mreža je za korisnike koji duguručno žele uživati povlastice sakupljanja bodova u Konzumu, Tisku, Atlasu, Adriatici, Kozmo itd.
Dakle ako su vam navike kupovanja u skladu sa onime što nudi MultiPlusCard onda se tarifa isplati..... Siguran sam da MPM neće ići u rat cijenama poziva.....

A evo primjerice što osim cijene poziva nadoplatom računa dobite http://www.multiplusmobile.hr/sakupljanje-bodova.html
Nadoplata od 30kn donosi 37,5 bodova, ako se ne varam 1bod = 1kn
pametnom dosta.....
outlow99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 21:34   #37
Quote:
outlow99 kaže: Pogledaj post
ako se ne varam 1bod = 1kn
Ne, za svakih 25 bodova dobiješ jednu kunu na kuponu ili kao nadoplatu na račun.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 01:17   #38
Tržište nije zasićeno, to su gluposti. Austrija koja je malo veća od nas, a i neke ostale zemlje imaju vise od 30, 40 mobilnih operatera i svi dobro posluju. Krenimo od činjenice tko je pokrenuo ovu mrežu i kome ona zapravo pripada. ća je, drugačije se razmišlja? ajde, navedite mi jedan propali poslovni pothvat Agrokora? Mercator? pasti će prije ili kasnije, to svi znamo. dakle, u ništa se ne srlja, sve je s ciljem. ljudi, ovo je bagatela, razgovori za sitne pare, ća će vam više izgorit će vam uho od silnih razgovora. ja eto danas uzea novu karticu samo za razgovore. isplati se. stranica mi se isto tako sviđa, mislim da je ovo odlican pothvat.
Cro Thunder is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 10:16   #39
Ovaj multiplus je još jedan jadan pokušaj (tarifa je prilično jadna, ima znatno boljih ponuda) Todorića da se infiltrira u sve pore našeg života. želim mu što bržu propast..

Zadnje uređivanje tomisličak : 08.03.2012. at 10:58.
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 13:49   #40
Quote:
genius_one kaže: Pogledaj post
Ovaj multiplus je još jedan jadan pokušaj (tarifa je prilično jadna, ima znatno boljih ponuda) Todorića da se infiltrira u sve pore našeg života. želim mu što bržu propast..

Trenutna tarifa možda i je "jadna" ali masa ljudi ce iskoristiti ove pogodnosti do 01.10. da bi pričali free,i ne vidim razloga zasto ne to iskoristiti?
Svatko od nas ima po još jedan tel. sastrane,pa ako imam jedan stalni broj i uz njega kupim ovaj-sto mi se to ne bi isplatilo u ovih 7mj?
__________________
Ko zna-zna,ko ne zna-ne mora da zna..,bitno je da znam Ja! :) Dočekat cu i ja dan...kada cu biti crvena... :D
Mamica4 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:33.