Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2012., 23:59   #81
mod edit: posto ne mogu kopirati post ovo je pdgovor od forumasa radoboj29:
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Društvo Vipnet d.o.o nudi usluge pod brandovima Vip i tomato.
Quote:
bill-jobs kaže: Pogledaj post
Nije šija nego vrat, normalno da se misli na VIPNET d.o.o. kad se kaze VIP.
Jedno je misliti, a drugo je znati.

Quote:
backtothesleep kaže: Pogledaj post
poanta je u detaljima
ma i meni je to isto, al me zanima kaj bu rado-boy rekel (kak stvati stoje nista, glavno da je zatrolal kak i obicno i onda se povuce iz rasprave )

edit: ak se ne javi do subote s konkretnim odgovorom budem pobrisal ovaj nepotrebni dio, da se netko ne cudi
Radoboj nema veze s momcima, to je zagorski gradić. A da su forumaši površni, poznata je činjenica. Golema je razlika između Vipneta i Vipa, ali neke u nešto uvjeriti...
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2012., 11:03   #82
Cha-cha-cha!

http://liderpress.hr/biznis_i_politi...-investicije-/
Radoboj29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2012., 14:59   #83
Sud odlučio: Nema više usluga koje niste zatražili!
Quote:
Visoki upravni sud Republike Hrvatske je odbio tužbe VIPneta i HT-a na odluku HAKOM-a kojom se regulira upotreba usluge govorne pošte u pokretnoj komunikacijskoj mreži. Dakle, operateri vam više ne smiju automatski dodijeljivati usluge koje ne želite.
...prema odluci HAKOM-a operatori će za razliku od dosadašnje prakse,
kojom su prilikom sklapanja ugovora korisnicima automatski aktivirali uslugu govorne pošte,
morati osigurati da korisnici izričito zatraže navedenu uslugu...
...na isti način, prema odluci HAKOM-a, operatori moraju postupati
i u svim drugim slučajevima aktivacije dodatnih usluga
koje samim dodjeljivanjem mogu prouzročiti neželjeni trošak..
__________________
tomisličak is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 21:55   #84
mod edit:
premjesteno "Preporuke mobilnih tarifa, operatera... " ako bas morate javno, tu lijecite svoje frustracije



Ja ne bih na Tele2 ni da je besplatno. :-) To je lakrdija od mreže.. :-))

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Zadnje uređivanje backtothesleep : 07.05.2012. at 23:29.
enzovzd is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 22:17   #85
Prava je lakdrija kada si član duopola koji te pljačka tapšajući te po ramenu. Enzo, nije ti bila dosta jedna sramota, vezana za nedavno ocrnjivanje Tele2 i laži o računima ra Revoluciju. Iako računi uopće nisu izdani...
Radoboj29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 23:22   #86
Jedina sramota je Tele2 koji ofcama na Revoluciji nabija račune zbog tzv. "prekoračenja podatkovnog prometa" od 512MB. lol. :-)))

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Zadnje uređivanje enzovzd : 07.05.2012. at 23:30.
enzovzd is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 07:52   #87
Pa, zar svaki operater ne naplaćuje veće iznose za usluge u kojima prekoračiš definiranu granicu?
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 13:30   #88
Quote:
enzovzd kaže: Pogledaj post
Jedina sramota je Tele2 koji ofcama na Revoluciji nabija račune zbog tzv. "prekoračenja podatkovnog prometa" od 512MB. lol. :-)))

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
Da, da, ti imaš uvide u tisuće računa i odgovorno tvrdiš da Tele2 potkrada korisnike...
Radoboj29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 13:50   #89
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Pa, zar svaki operater ne naplaćuje veće iznose za usluge u kojima prekoračiš definiranu granicu?
Naravno, assassin.. Samo sto je ovdje slucaj o osobama koje mobilni internet uopce ne koriste ili nikad ne prijedju 512 MB.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
enzovzd is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 02:34   #90
Prije sam bio na Tele2 bonovima i presao sam na VIP zbog bolesnih cijena interneta dok sam bio na T-mobile signalu. Jel to konacno rijeseno?
Edit mod:
post prebačen sa teme
tele2

Zadnje uređivanje tomisličak : 11.05.2012. at 08:07. Reason: bivši spam
HRJAX is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 09:07   #91
Ista je cijena i na tele2 i na tmobile signalu.
caps is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2012., 20:38   #92
T-mobile na sve načine pokušava doskočiti konkurenciji. Čak su platili najskuplji termin na HTV-u, onaj 15 sekundi prije Dnevnika u 19:30, termin što ga je znao uzimati tek prebogati Konzum.

T-mobile tvrdi u reklami da prosječni korisnik mjesečno razgovara 84 minute i za 50 kuna nudi pretplatu koja donosi neograničene razgovore u mreži i 150 minuta prema ostalima.

Zašto za 84 minute nude pretplatu koja uključuje stotine minuta? Zar se nije bolje osvrnuti oko sebe i za 30 kuna dobiti 300 minuta? Hoće li narod opet nasjesti?
Edit mod:
prebačeno s teme
tmobile

Zadnje uređivanje tomisličak : 13.05.2012. at 12:22.
Radoboj29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2012., 23:44   #93
Zato jer neki pricaju vise. 84 minute je samo prosjek. I naravno da ce vecina ljudi odabrati T-Mobile, kad su najjeftiniji u omjeru cijene i kvalitete mreze. T-Mobile je uvijek bio prvi i ne vidim razlog da tako i ne ostane. btw, T-Mobileove reklame su zakon !!

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
enzovzd is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 09:28   #94
Vidi se da su ti dobre njihove reklame kad ih tako 'racinalno' I sa 'cinjenicama' branis!
10aLEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 11:29   #95
Ja sam koristio VIP i Tele2 i mogu reći da mi tele2 uvijek uhvati UMTS dok VIP je konstantno na WCDMA.
PowerG is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 23:34   #96
Quote:
PowerG kaže: Pogledaj post
Ja sam koristio VIP i Tele2 i mogu reći da mi tele2 uvijek uhvati UMTS dok VIP je konstantno na WCDMA.
to ti je isto
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 08:47   #97
Quote:
PowerG kaže: Pogledaj post
Ja sam koristio VIP i Tele2 i mogu reći da mi tele2 uvijek uhvati UMTS dok VIP je konstantno na WCDMA.
Isuse Bože

a dobro koja je razlika? Osim što mi u europi velimo UMTS a japanezi vele W-CDMA?

Koji ti to software na vipu pokazuje W-CDMA? Jel homeshitov?
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 16:30   #98
VIP sada očito želi sigurne korisnike

VIPu očito sada gori i želi zadržati korisnike koji su na bonovima a i primjetno je da je veliki broj prešao na TELE2 ali sada uvođenjem ove tarife iste kao TELE2 a razlika je samo u prometu što ju VIP daje malo više za 50% više od TELE2..
no najbitnije je sto sa starim i vjernim korisnicima koji su godinama na pretplati, za njih ponuda ne vrijedi jer su u pitanju samo novi korisnici..i pitanje i tele2 a i vip imaju samo trajanje promotivne nove tarife od mjesec dana..što zar nakon toga vise nista novoga nece doci ili svi su vec odabrali nekog operatera...
ne razumijem ovo trajanje 30 dana sto dalje..ili će doći na jesen ili zimu opet nesto novo neka nova tarifa od 100 kuna ili za stare korisnike da i njih ne pocnu gubiti da im poklone mobitele za bozic
Edit mod:
prebačeno s teme
vip

Zadnje uređivanje tomisličak : 16.05.2012. at 16:36.
ivan.iv is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 16:55   #99
Vip prepaid 8 godina. Prešao na Simpu zbog promocije u prosincu... Jednostavno su i u prepaidu i u pretplatama davno zaostali za drugima...
Edit mod:
prebačeno s teme
vip
be.redy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 22:10   #100
vjerojatno postu nije misto ode i slobodno ga pribacite
uglavnon kolko san uspila vit nijedan operater nema u ponudi lg pradu kf 900,jel to moguce?
jel zna neko kakav je mob,uzela san ga naslipo i bas me zanimala cijena u hr i recenzije ali nigdi niceg :S
usagicha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:17.