Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Radno, socijalno i obiteljsko pravo

Radno, socijalno i obiteljsko pravo Ugovori o radu i radni odnos, mirovinsko, zdravstveno, alimentacija, brak i razvod, posvojenje, skrbništvo, roditeljska skrb i dr.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2012., 18:08   #1
Unhappy Zelim upoznati brata i sestru

Evo ovako imam 17 godina i roditelji su mi se rastali kada sam imao 5 godina. I znam vec duze vrijeme da imam polu brata i polu sestru znaci tata se opet ozenio i ima dvoje djece vidio sam ih samo jednom i to na slici,jednom sam zvao tatu da ih dovede da ih upoznam ali on je to odbio sada me zanima imam li ja kao polu brat neko zakonsko pravo upoznati svoju sestru i svojeg brata? Eto to je ukratko to hvala vam!
asusx51l is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 11:52   #2
imaš pp.
__________________
vjeruj samo polovici onoga što vidiš i apsolutno ničemu (od) onoga što čuješ. (bruce lee)
šmokljanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 12:33   #3
????
asusx51l is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 13:22   #4
Quote:
asusx51l kaže: Pogledaj post
????
privatnu poruku.
__________________
vjeruj samo polovici onoga što vidiš i apsolutno ničemu (od) onoga što čuješ. (bruce lee)
šmokljanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 13:32   #5
Što s njom?
asusx51l is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 14:38   #6
zašto otac ne želi da upoznaš svoje brata i sestru? možda možeš razgovarat s njegovom novom ženom...?!
poluuspavanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 17:34   #7
Ma neznam ni ja zašto ne želi on kaže da "nema vremena da ih doveze, i da nezna kada će ga imati" . Da i ja sam mislio da mogu ali draga gospođa mi je poklopila slušalicu kad je čula tko sam ... :S

Zadnje uređivanje Katrin : 06.03.2012. at 17:56.
asusx51l is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 17:55   #8
asus, ne postoji zakon po kojem bi se vi morali upoznati niti se nekog moze natjerati na upoznavanje. To morate rijesiti sami. Nadam se da cete se kad tad upoznati
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 20:06   #9
Quote:
asusx51l kaže: Pogledaj post
Što s njom?
u privatnoj poruci ti je objašnjenje koja prava imaš po zakonu i kako ih ostvariti.
__________________
vjeruj samo polovici onoga što vidiš i apsolutno ničemu (od) onoga što čuješ. (bruce lee)
šmokljanica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:52.