Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.12.2012., 08:48   #6041
Pa s obzirom da ovako bombastičan događaj usred bijela dana u centru Zagreba nije prenesen u ostalim novinama već samo na tportalu, pretpostavio sam da se ne radi o nečem ozbiljnom. Tj. da se radi o ozljedi u rangu porezao sam prst.

Inače, kad se čovjek posklizne na bananu i padne također može doć do ozbiljnijih ozljeda pa ipak to neki smatraju komičnim.
Moguće da imam malo crniji smisao za humor.
__________________
Texture like sun
lettow is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 09:52   #6042
http://www.index.hr/black/clanak/ne-...na/652596.aspx
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 09:55   #6043
e

Iskreno kad bih kod nas ovo islo rado bih se prijavio prvo jer mi nesmeta a drugo jer ima ljudi koji bih platili da pazi budem instruktor...

Ima 35 redovitih klijenata x 1000 dobra lova na perveznjacima
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 10:24   #6044
Quote:
lettow kaže: Pogledaj post
Inače, kad se čovjek posklizne na bananu i padne također može doć do ozbiljnijih ozljeda pa ipak to neki smatraju komičnim.
Sumnjam da su tog čovjeka roditelji poslali u šetnju vjerujući da je on na sigurnom mjestu.
Quote:
Moguće da imam malo crniji smisao za humor.
Ako ti se ikad (ne daj, Bože) tvoje dijete vrati posječena lica iz škole, pokazat će se je li to crniji smisao za humor ili mlaćenje gloginja tuđim spolovilom - ovisno o tome hoćeš li i onda roflati ili nekome jebati majku .
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 10:37   #6045
Quote:
ex_1 kaže: Pogledaj post
Iskreno kad bih kod nas ovo islo rado bih se prijavio
Ti, naravno, zamišljaš da bi ti se prijavljivale jebozovne 20-godišnjakinje i njihovi isklesani fakeri - a ne ocvale puno-puta-po-20-godišnjakinje i njihovi jednako obješeni "svega previše osim centimetraže" mlohavi partneri...
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 10:38   #6046
http://www.vecernji.hr/vijesti/pod-v...-clanak-487868

Balkane moj...
Tiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 10:43   #6047
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ako ti se ikad (ne daj, Bože) tvoje dijete vrati posječena lica iz škole, pokazat će se je li to crniji smisao za humor ili mlaćenje gloginja tuđim spolovilom - ovisno o tome hoćeš li i onda roflati ili nekome jebati majku .
Moguće je (ne daj Bože) i da mi dijete na putu u školu naleti na bananu i padne.
Iako će ga pad zaboljet i ozljedit, situacija će za mene i dalje bit komična. Vjerojatno i za prijatelje s kojima se vraćao i koji su svjedočili padu.

U svakom slučaju - nebi više u OT. Ako vam je moja post o vitezovima bio pretežak ili vas je na drugi način povrijedio, imate moje isprike.
__________________
Texture like sun
lettow is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 11:29   #6048
Quote:
lettow kaže: Pogledaj post
Moguće je (ne daj Bože) i da mi dijete na putu u školu naleti na bananu i padne.
Iako će ga pad zaboljet i ozljedit, situacija će za mene i dalje bit komična. Vjerojatno i za prijatelje s kojima se vraćao i koji su svjedočili padu.

U svakom slučaju - nebi više u OT. Ako vam je moja post o vitezovima bio pretežak ili vas je na drugi način povrijedio, imate moje isprike.
Možda nije baš presmiješno, ali je zaista nadrealno i (klasično) senzacionalistički. I da, treš je, i nema potrebe ispričavati se radi "povrijeđenih osjećaja"...
Ljudi, nije lettow veličao nasilje hladnim oružjem nad djecom... samo je pronašao treš koji je podijelio s nama
__________________
"Few people think more than two or three times a year; I have made an international reputation for myself by thinking once or twice a week." -- George Bernard Shaw
el_Brujo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 12:45   #6049
Quote:
tiki66 kaže: Pogledaj post
Kaj dete zna kaj je 25 kV, kaj dete zna kaj je 4 tone... iako mi se čini da ovaj put nisu bili Šveđani, em je preprofi, em ih tam dole baš i nema.

Al u svakom slučaju podržavam (pokušanu) krađu trafostanica i vodova pod naponom više od krađe šahtova sa ceste.
__________________
abcdefghijklmnopqrstuvwxyz
Gedeon is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 19:14   #6050
Quote:
tiki66 kaže: Pogledaj post
Moje selo!!!!
msimba is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 19:41   #6051
Quote:
tiki66 kaže: Pogledaj post
Ovo je samo dokaz kak je teško stanje u državi.
kukuruza zlatko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 15:12   #6052


http://www.24sata.hr/nogomet/klub-za...ijacima-294122
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 16:17   #6053
ovo za trafostanicu je stvarno bizarno, osloboditi napajanje i razmontirati sve da uspiješ transformator izgurati van i dići ga na kamion je poprilično kompliciranije nego ćopit poklopac šahte... isklopit trafo nije baš stisnut prekidač za svjetlo, to može samo netko tko je za to osposobljen..

a pogotovo što je garant istog momenta prijavljeno da nema struje kod potrošača, i da dežurnoj službi za popravak da stigne na mjesto treba više vremena nego ovima da razmontiraju i utovare trafo i pobjegnu kamionom koji brat bratu ne može vozit 200 na sat, e to je stvarno
__________________
Onaj pogan od Joksima neće da odnese pismo na poštu, pa ti ga po njem' nijesmo ni poslali.
Pero Perić is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 22:53   #6054
Oće ko kare?

JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2012., 07:05   #6055
Porgy?
__________________
abcdefghijklmnopqrstuvwxyz
Gedeon is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2012., 12:20   #6056
Čudne su ove kare. I čemu dolje natpis "bez kosti". Pa tko još misli da kare imaju kost?
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2012., 13:24   #6057
znate onaj stari vic, kad je studentica medicine došla kod starog profesora polagati anatomiju...

i dobije pitanje: muški spolni organ.

odgovori ona ''ima spužvastu strukturu, kost u sredini i dugačak je 22 cm''

kaže joj profa ''ovo prvo ste pogodili, ovo drugo vam se samo čini, a ovo treće - imali ste vraške sreće.''

pa eto - ne, nemaju kosti
__________________
Onaj pogan od Joksima neće da odnese pismo na poštu, pa ti ga po njem' nijesmo ni poslali.
Pero Perić is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2012., 07:31   #6058
http://www.index.hr/black/clanak/cud...ca/653237.aspx
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2012., 08:40   #6059
Odlično! Sad svim vjernicima možemo ukinut zdravstveno!
__________________
abcdefghijklmnopqrstuvwxyz
Gedeon is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2012., 10:35   #6060
Quote:
Gedeon kaže: Pogledaj post
Odlično! Sad svim vjernicima možemo ukinut zdravstveno!
Vidiš, dobra ideja!
Sad bu te u Vladi uzeli za savjetnika.
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:28.