Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.08.2016., 02:11   #121
Bogu hvala na vama i vašim komentarima...trebala se javiti na njihov natječaj al sad kad vidim ovo... pa ne bih taman mi gorjelo pod petama...
__________________
Vjerujem u Boga,i ne stidim se toga...:-)
Bambina33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2016., 15:17   #122
Sent from my GSmart Guru G1 using Tapatalk
aaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 19:36   #123
Vidim da Europa traži visuale,zanima me jel zna netko više o tome? Jel ima tko iskustva sa radom kao visual kod njih?
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 14:03   #124
Ove treba u Crnu kroniku stavit.
Toliko bezobrazno i omalovažavajuće da mi nije jasno kako im prolazi ovoliko dugo...neću iznosit svoje iskustvo..ali cure koje ostanu tamo radit su uglavnom brainwashed ko i trapke koje prodaju tužno.
šteta što je roba zbilja dobra...ali, ne poželim je imat a ni ući u njihove dućane, zbog silovanja osobnog prostora...ko ni mnogi za koje znam. trebaju poradit na zastupništvu, ovo je prejadno.
šefica za PR je psihopata, u najmanu ruku O.o ... ego triperaštvo..strašno.
__________________
ma, koga briga...
novipočetak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 12:29   #125
Jer je barem plaća na vrijeme i kolika je?
nina0901 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2016., 01:28   #126
na vrijeme je, a kolka je - to nikad nećeš znati unaprijed
ovisi kakve je ko volje taj mjesec, ali uglavnom će biti manja od onog što će ti reći na razgovoru. to ti je sigurno
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 12:30   #127
ima li tko iskustva da napiše sa radom u europa 92 (portanova) u osijeku?
bibliotekarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 15:22   #128
Ovo je jedna od najkorisnijih stranica na internetu za sve koji traže posao jer je stvarno super pročitati iskustva o dotičnim firmama i uopće ne gubiti vrijeme odlaskom na razgovor. Vidio sam natječaj za skladištara u Svetoj Nedjelji ali nakon pročitanih ovih iskustava radnika siguran sam da je radna atmosfera i u skladištu ista uz minimalnu plaću? Ako tko ima iskustva sa skladištima u toj firmi slobodno neka nam podijeli.
normalus is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 23:44   #129
Radio sam u tvrtci i zelim Vam poruciti da nemojte ni jednog jedinog dana raditi za njih..Obecaju Vam jedno a na kraju drugo..prema Vama se ponasaju kao prema smecu..Da ne pricam da ako prodate 10 hlaca dnevno a nisu vam dvoje po racunu skidaju Vam sa place..Imaju izmisljene koeficijente prodaje koji nemaju zdrave pameti..Meduljudski odnosi su nesto sto ne mozete zamisliti..vjerujte ...
onaj tko radi za njih moze biti samo njihov sluga..Radis 220 sati placno ti je 190..
Kontagon is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 13:07   #130
reklamacija u europi 92

Pozdrav!
Kupio sam traperice u Europi 92 i doma našao feler na njima. Mislio sam zamijeniti ali ne nalazim odgovarajuću zamjenu. Kažu mi u europi da zbog felera mogu reklamirati i tražiti novce natrag. Je li to istina da se može reklamirati i dobiti novce natrag?
van gogh is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 22:35   #131
Quote:
van gogh kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Kupio sam traperice u Europi 92 i doma našao feler na njima. Mislio sam zamijeniti ali ne nalazim odgovarajuću zamjenu. Kažu mi u europi da zbog felera mogu reklamirati i tražiti novce natrag. Je li to istina da se može reklamirati i dobiti novce natrag?
imas barem tjedan dana za vratiti robu i dobiti novce nazad.
mari_2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 20:43   #132
Radila sam za njih i mogu samo reći da podmuklo vrše pritisak na radnike. Sve u fino a s vremenom se osjećaš sve gore i gore... Prvo, sve kreće od njihove poslovne logike koja je apsurdna. Oni na tržištu od 4 milijuna ljudi imaju 33 dućana iako realno nemaju promet ni za polovicu bez obzira na razvikane brendove. Slijedom toga zahtijevaju od radnika da im preko tzv. "aktivne prodaje" doslovce mlate lovu kako znaju i umiju. I nikad nisu zadovoljni... Ako jednom kupcu prodaš jedan artikal (makar to bile i najskuplje traperice) ti nisi dobar prodavač. Cilj je jednom kupcu uvaliti što više što skupljih artikala. Ako je kupac došao po traperice ti mu moraš ponuditi još i remen, košulju, majicu, čarape i što god samo da kupi. I ako ti nakon nekoliko tjedana koeficijenti prodaje nisu zadovoljavajući dobivaš otkaz. Drugo, međuljudski odnosi nisu baš sjajni. Kolegice se međusobno bore za kupce, često rade nezrele klinke, a cura koja je u dućanu u kojem sam ja radila bila voditeljica je vršila pritisak na sve ostale. Svaki dan bi olajavala kolegice iz suprotne smjene, slala ih u pi**** materinu i derala se po dućanu. Treće, tamo su svi u strahu od brojača ulaza i regionalne voditeljice koja je vječito nezadovoljna prihodima. Njezina parola na kraju dana je: "nije dobro, nije dobro, nije dobro..." I tako unedogled... Dakako, uz odličnu prodaju moraš i učiti o firmi, jeansu, proučavati njihovu knjigu standarda, dolaziti na brifinge i ispitivanja znanja (kao da si na faxu) održavati dućan kad je tvoj red i sve ostalo. Previše traže za plaćicu od 3.700 kuna koju na kraju dobiješ umanjenu za 200 kuna bez ikakva objašnjenja. Moj savjet vam je ne idite u tu firmu ako želite sačuvati psihu. Radije bih prala podove nego više išla tamo raditi.

Zadnje uređivanje Mala Imocanka : 25.10.2017. at 20:56.
Mala Imocanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 21:35   #133
opet 4 aktualna njihova oglasa, vec se podsmjehujem kad ih vidim.
ono, gle kako su jadni, ne mogu si ljude naci.

p negdje izbace kao europa 92, a negdje stave kao logo brenda levisa da se na prvu ne skuzi da
je o njima rijec.


idijoti izrabljivacki.

dam se kladiti da su im uvijek drugi krivi samo ne njihov mozak.
sirotinja u glavi.
mari_2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 15:17   #134
Sretno gubljenje zivaca svima koji prodju kroz njihova vrata, ugovor na 6mj probnog rada pa kada te otpuse nikakva prava nemate, cisto da znaju ovi sretnici koji s njima nisu imali posla....a mi nesretnici koji jesmo sada pisemo uzasna iskustva.
A ovi trenutni oglasi, zalost ziva, cure u redu stoje kao da se nesto dijeli a nemaju pojma u sta se upustaju. Kako vam na razgovoru nisu bili jasni s komentarima koji su vam bili upuceni. Nadam se da ce bar nekome pomoci moja recenica BJEZI AKO BOGA ZNAS.
ribica333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 23:11   #135
Ako će ikome bit lakše, ja otkad sam prije par godina pročitao ovu temu nisam zakoračio u njihove trgovine.

U svakoj prodaji imaju ciljevi i slično kao što i svi uvaljuju kojekakvu robu po višim cijenama ali ovo je otišlo previše u krajnost.
kako_dalje is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 11:07   #136
Quote:
kako_dalje kaže: Pogledaj post
Ako će ikome bit lakše, ja otkad sam prije par godina pročitao ovu temu nisam zakoračio u njihove trgovine.

U svakoj prodaji imaju ciljevi i slično kao što i svi uvaljuju kojekakvu robu po višim cijenama ali ovo je otišlo previše u krajnost.
i ja isto ne idem više kod njih zadnjih par godina
lutkar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 14:01   #137
i opet traze ljude,u svakoj zupaniji di imaju ducan,nitko ne radi vise mj dva ...inspekcija bi trebala malo procesljati kako i na koji nacin se tretiraju radnici...
Kontagon is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 15:10   #138
Quote:
Kontagon kaže: Pogledaj post
i opet traze ljude,u svakoj zupaniji di imaju ducan,nitko ne radi vise mj dva ...inspekcija bi trebala malo procesljati kako i na koji nacin se tretiraju radnici...
Zaboravio si u kojoj zemlji živiš?
Alfa Romeo is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 21:12   #139
Koma uvjeti, nehumano, bježati odatle. Plaće trgovaca nikakve.
Maricamaric is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 14:02   #140
A ima li netko iskustva na mjestu voditelja? Jel se to isplati radit ili je isto nehumano? Kakvi su uvijeti, ocekivanja, zadace, radno vrijeme, placa...?
__________________
just smile :)))
blueblackgreen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:11.