Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2018., 20:47   #3401
Flop??
__________________
☮️☮️☮️
t86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 22:50   #3402
napokon je gotova...u 2017. i ona i gejAdele završile karijeru
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 23:12   #3403
Quote:
t86 kaže: Pogledaj post
Flop??
zasada. ne znam, ako EG ne moze smesirati nece moci nista

ali sama si je kriva, uzasan joj je pristup ovu eru, skroz je nepostojeca izmedu singlova, sto je ona radila zadnjih skoro 3 mjeseca? nista!

odlucila je igrati na kartu imena, i oke, ona je magazvijezda s mega imenom, ali uvijek je imala tu neku pristupacnost i mogucnost da se publika poistovjeti s njom. sada izigrava nedodirljivu i hladnu Beyonce a ljudi je takvom ne dozivljavaju pa time i ne prihvacaju

mislim da je trebala kao lead izbaciti EG, Sheeran i Future su prejaki trenutno i u kombinaciji s hajpom oko njenog povratka pjesma bi oderala, pritom je pjesma bas ono sto trenutno prolazi. LWYMMD je hit, ali vise zbog hajpa oko nje i zelje da se vidi Tay u novom bad bitch izdanju, naravno tu je i taj fascinantan spot. ali pjesma je realno vec sada mrtva (SIO npr i dalje zivi)

mislim da je trebalo ici s singlovima:
1. End Game
2. Don't Blame Me
3. Getaway Car
4. IDSB/LWYMMD
5. RFI
6. New Year's Day

ovako su LWYMMD i RFI kao prva 2 singla, ali najvise njen pristup i ponasanje, ugusili eru
sebastianpgptvk is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 23:58   #3404
Slažem se!

1989 je marketinški bila savršena era. Realno jako jako dugo vremena nitko nije imao bolji marketing nego Taylor sa 1989.
Sad je mislila napraviti ono što je Bey napravila sa Beyonce i Limunadom. Koliko god mislim da je Beyonce najveća fejkuša na sceni ipak moramo priznati da joj već poduže vrijeme nema konkurencije kada je u pitanju kvaliteta nastupa, ona je praktički ženski M.J.
Ima svoju hardcore bazu fanova koje su većinom crne žene u 30-ima i cijelo vrijeme od njih cijedi novac.

Kod Tay je nastao problem što je to isto probala napraviti sa totalno drugačijim imidžom. Nestala je i glumi bad girl i mislila je da će proć ali da je ostala pri glazbi koju je prije radila (pa makar i muzika ala Shake It Off koju su mnogi populjuvali) ova taktika bi joj prošla.

Nakon određenog vremena album mi je postao dosadnjikav. IDSB, DBM, LWYMMD mi nisu nikad sjele i baš su agresivne za Taylor. Jedina pjesma koju poslušam iz dana u dan je CIWYW.
MissMusica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 00:27   #3405
Ma jednostavno je ovaj album slabiji od 1989. 1989 je vrhunac slusljivosti, lijepi se za uho. Ovo? Manje-vise. Nema marketinga koji to moze nadoknaditi.
__________________
"Human progress never rolls in on wheels of inevitability; it comes through the tireless efforts of men willing to be co workers with God, and without this hard work, time itself becomes an ally of the forces of social stagnation. We must use time creatively, in the knowledge that the time is always ripe to do right." - Letter from a Birmingham Jail, King, Jr.
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 00:31   #3406
Quote:
MissMusica kaže: Pogledaj post
1989 je marketinški bila savršena era. Realno jako jako dugo vremena nitko nije imao bolji marketing nego Taylor sa 1989.
ne znam ako je itko ikada imao bolji, ona je tom erom iz teen pjevacice dosta orijentirane samo na Ameriku postala globalna pop megazvijezda, a to nikako nije jednostavno stoga sve sto je vezano uz 1989 razdoblje zasluzuje duboki
sebastianpgptvk is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 00:45   #3407
Spot za End Game je super.... Ali bojim se da je ovo flop era iako svakodnevno slušam album. Kad se sve slegne ovaj album ne može ni da priđe 1989, Red i Speak Now albumima... Ali nije do kvalitete muzike, taman posla. Već u Taylorinom pristupu. Zasitila se... Postala je (pomalo) nezainteresovana. Nije bitno koji je redosled singlova koji je izbacila. Problem je što nema više one žestine, one energije, one volje... Imam utisak kao da se prezasitila i da razmišlja o stvaranju porodice. Možda grešim, samo moje mišljenje..

Sent from my LG V20 using Tapatalk
Slobodan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 03:29   #3408
Jedva cekam da prekine s deckom pa da dobijemo nove Out Of The Woods/ Style/ Trouble 11/10 smasheve iducu eru
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild

Zadnje uređivanje Greco : 19.01.2018. at 04:25.
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 04:21   #3409
Gorgeous sleja.
__________________
"Human progress never rolls in on wheels of inevitability; it comes through the tireless efforts of men willing to be co workers with God, and without this hard work, time itself becomes an ally of the forces of social stagnation. We must use time creatively, in the knowledge that the time is always ripe to do right." - Letter from a Birmingham Jail, King, Jr.
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 04:22   #3410
Izgleda ruzna kad ju uspredis sa TOP3 Getaway Car, Delicate i Something Bad
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 04:29   #3411
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
Izgleda ruzna kad ju uspredis sa TOP3 Getaway Car, Delicate i Something Bad
Refren Gorgeous >>>> refren Delicate, Something Bad & Getaway Car.

(Okej, Getaway Car >>>>>>.)
__________________
"Human progress never rolls in on wheels of inevitability; it comes through the tireless efforts of men willing to be co workers with God, and without this hard work, time itself becomes an ally of the forces of social stagnation. We must use time creatively, in the knowledge that the time is always ripe to do right." - Letter from a Birmingham Jail, King, Jr.
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 16:02   #3412
Nisam poslušala album
vidim da flopira
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 01:34   #3413
Album koji je nakon 4 dana postao najprodavanijim albumom 2017. je flop?

Očito je da više ne želi biti toliko eksponirana kao za vrijeme 1989. ere. A s obzirom na uspjeh albuma, ni ne treba joj tolika promocija. Zašto bi se eksponirala u medijima i dovela u situaciju da svaku njenu riječ izvuku iz konteksta kao nebrojeno mnogo puta u prošlosti ako ne mora?

Vidi se po pristupu u ovoj eri da je promijenila prioritete i u tome nema ništa loše. Žena živi svoj život u miru i što ima za reći kaže kroz glazbu.

There will be no further explanation.
There will be just reputation.
__________________
Everything is negotiable. Whether or not negotiation is easy is another thing.
Kety9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 09:13   #3414
Quote:
Kety9 kaže: Pogledaj post
Album koji je nakon 4 dana postao najprodavanijim albumom 2017. je flop?

Očito je da više ne želi biti toliko eksponirana kao za vrijeme 1989. ere. A s obzirom na uspjeh albuma, ni ne treba joj tolika promocija. Zašto bi se eksponirala u medijima i dovela u situaciju da svaku njenu riječ izvuku iz konteksta kao nebrojeno mnogo puta u prošlosti ako ne mora?

Vidi se po pristupu u ovoj eri da je promijenila prioritete i u tome nema ništa loše. Žena živi svoj život u miru i što ima za reći kaže kroz glazbu.

There will be no further explanation.
There will be just reputation.
toliko je i trajala cijela era....i neki drugi ne promovišu pa im se album ne zaboravi za 4 dana
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 10:35   #3415
Mogla se odreći intervjua ali pobogu zašto se odrekla promocije? Od kad je album izašao imala je (mislim) 2 javna nastupa (SNL i iHeart festival). Ona je najveće žensko ime trenutno u glazbi (čak i zadnjih 2-3 godine) mogla se uguzi u koju emisiju pa makar izvela pjesmu bez intervjua.

Carpool karaoke, xfactor, Ellen, Kimmel, Fallon... Znači da je doslovno napravila 5 nastupa bilo bi ok. Realno mogla se uguziti i na nagrade... Krajem i početkog godine se tako i onako najvažnije nagrade odvijaju (izuzev VMA)..

Draga mi je Taylor i sve ali realno nije ni čudo zašto joj singlovi "flopiraju". Probala je RFI pogurat sa videom. Pjesma je bila #4 isključivo zbog hajpa a čak joj nije ni multimilionski video pomogao. Situacija za End Game je još upitna ali ako ne mrdne guzicu od ovog albuma i daljnih singlova nema ništa.

RFI - 1 nastup, End Game - 1 nastup :klap:
MissMusica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 10:43   #3416
Realno album se dobro prodavao al to je bilo iskljucivo zbog hajpa oko nje. Sada je album vec zaboravljen, a da ne govorim da prodaja turneje nije ni priblizno dobra kao za 1989.
Hawkers is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 11:32   #3417
Nisam to znala da se turneja ne prodaje dobro. Za turneju sam čula samo ovo:
“I paid $150 for my ticket with amazing seats for the 1989 tour,” one fan wrote. “Now for the same seats I have to pay about $500.”

Iskreno mislim da joj je ovo bio zadnji album preko 1M kopija prodanih u prvih tjedan dana.
Želim joj uspjeh ali sa ovom erom mi jednostavno nešto ne štima. 1989 era je jednostavno išla mnogo jednostavnije i "podmazanije".
MissMusica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 11:39   #3418
Jedni mediji pisu da se turneja ne prodaje uopce, a drugi da se prodaje najbolje u povijesti, ali cinjenica je da je 1989 tour rasprodala u roku nekoliko minuta, a ovo prodaje vec mjesec i pol, a na svakom koncertu ima jos nekoliko stotina ili tisuca mjesta.
Hawkers is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 12:15   #3419
Nastupa u stadionima pa čak 3,4 tisuce slobodnih mjesta ne znači baš puno, pogotovo ne ako ste vidjeli cijene nije ni čudo što se nije rasprodalo.

Činjenica je da će sa slijedecom erom malo spustiti loptu jer se malo precijenila ovu eru.
Ima dobru prodaju albuma zahvaljuci prošlim erama ali ova ju je malo oštetila. I dobro da ne nastupa nigdje jer onaj cringe bad girl look i ples je preloše i drago mi je što nije puno ljudi vidjelo tu sramotu.

I ne nije ona najveća ženska zvijezda već je to Adele i to očito bez konkurencije
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 12:53   #3420
Dobro Adele je liga za sebe šta ne?
Adele uvijek zaboravljam, ali po prodaji i samoj reputaciji joj nitko nije ravan.
MissMusica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:24.