Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Pogledaj rezultate ankete: true (u roku naredne 2-3 epke):
Sinan ce prekinuti sa Hazan. 11 27.50%
Hazan ce prekinuti sa Sinanom. 14 35.00%
Sporazumno, veza umire prirodnom smrcu. 6 15.00%
Razvlacenje do besvijesti devam ediyor. 9 22.50%
Glasovatelji: 40. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2018., 09:58   #4061
Quote:
Ghost love kaže: Pogledaj post
Probudila sam se nervozna, da ozbiljno dovodim u pitanje gledanje lajva.

Ona njega poznaje, zna da je ne bi slomio? Sta je on radio do sada, osim sto ju je lomio?

Ne mogu, zivota mi vise.. Zivci su mi tokom spavanja ocigledno pukli..
Nisi jedina
I meni je taj dio zaskripao u usima.
Od 3 tjedna veze 10 dana su u svadji zbog njegovih poteza u kojima je ona zadnja rupa na svirali.

A ako prica o cuvanju tajne o hotelskoj sobi, tu je stitio svoje doope, a njoj i bratu kako bude.

@Desetaaa Ne odlazi nikad vise, vuci cu se za tobom ko Hazan po istanbloomskom hodniku.

Mazdom daje snagu za izdrzat ovaj seksualni cin s mojim mozgom.
A pripomaze i cekanje seksualnog cina s Masterom
__________________
"Glupost u suštini nije defekt intelekta, nego ljudskosti" D.B.
tagoresky is offline  
Old 20.01.2018., 10:01   #4062
Quote:
AndjelakMALI kaže: Pogledaj post
Poslije sve ove muke i patnje ocekujem ovakav neki poljubac...necu tamo neko kvazi cmakanje

[im]https://j.gifs.com/voRQ9m.gif[/img]
Koje su šanse da ćemo to gledat , mislim nikakve, lijepo je maštat što i dokazuje činjenica da smo dospjele do vol. 3 od naših silnih maštanja, nagađanja, analiziranja..., ali da je Mazdom zaslužio jednu takvu sočno, zaslužio je


Quote:
Mensury kaže: Pogledaj post
Stomak???
: zk: Nećete taj film gledat. Moja duša je savršena.. Mene taj stomak privlači baššš... A šiške...pa neko voli kraće neko duže nekom ove smetaju nekom ne... YagHaz vjerovatno da ima mana...: bang:ali meni je savršen jer iako je glumac čovjek je. Neka brate ima malo oduška. Jedina mu mana stomačić
Slažem se, Caglar nije jedan od izbildanih ljepotana, to je nešto što mi se sviđa kod njega, neka je stomaka, stvarna je osoba, ako mu bude smetalo poradit će on i tome.
No šiške su stvarno preduge, kao i Hazanina kosa pitam se koliko njoj vremena treba da si sredi frizuru.

Quote:
deseti dar kaže: Pogledaj post
Osim Yagove prijetnje, za koju se duboko nadam da će ju i provesti u djelo i prekrižiti SH tandem bar na par epizoda, bode mi uši ono šta on radi onima koje voli, a oni izdaju njegovo povjerenje, prekriži ih jel, ali otkud on to zna, koga je on to volio pa prekrižio zbog izdajepreviše uvjereno on to govori da bi samo hipotetizirao, sklona sam nakon ovoga opet uzjahati na teoriju da ga je netko "sredio" u USA: misli:

Btw. boksam s Hazan, pokami kad ju dohvatim ni dvije sportske akademije ju neće spasiti: rofl:
hoshgeldin deseti dar


A Yagiza nam je definitivno netko "sredio", ne mora biti na ljubavnom polju jer je rekao da je Hazan prvu volio, tu njegovu metodu dosad nismo vidjeli jedino možda kod njegovog ophođenja prema Selin i na način na koji je ona otišla iz kuće.
hermes birkin is offline  
Old 20.01.2018., 10:16   #4063
Najprije da napomenem za anketu...stavila sam da bih gledala,ali to ne bi bilo ni u pola isto...24-a epka me je bacila u tifus (u fazonu,šta sam gledala sve do sad i čemu se nadala,a ovi se vratiše na početak ) i da mi tad nije bilo vas vjerovatno bih se ohladila...mada bih pratila otprilike šta se dešava i bila bih u toku sa radnjom,ali ne bi bilo žara i iščekivanja fragija,isječka,subote..

Juče se nisam osvrnula ni na prvi isječak...pa evo sada ću zajedno na oba...
Onizleme 1)Naježila sam se iskreno od njihovih pogleda! Jako dobro iznijeta scena,puna emocije... U očima im se sve vidi!!! On joj govori da joj je to zadnja šansa,da mu nestaje strpljenja,da je neće više pitati isto pitanje bez obzira na sve...Onda slijedi „šta krijete od mene"! I na njegovo „Gözlerime bak,lütfen" sam se štrecnula...u tom njegovom pogledu se vidi položena nada u to da će mu sada reći,da će biti iskrena sa njim,da mu bar ona neće slagati ovaj put...onda se razočara...I sam kaže „vjerovao sam ti"...i da...jasno joj poručuje da mu je važna,da ju voli...I još govori da voljeti nije nešto što možeš prestati da činiš (kao da sam sebe nije već 1000 puta pokušao ubijediti da je ne voli,da nije zaljubljen u nju...zato onaj smješak, nije uspio da se ubjedi u to) i na kraju reče da osobu koja obmane,izgubi njegovo povjerenje voli,ali ne poznaje (slučaj sa Selin na lansmanu...dime? Samo se okrenuo od nje...Sada će tako biti i sa Hazan,mislim)...
Baš,baš duboka scena...On,koji se uvijek trudio da svakoga koga voli učini srećnim traži sad bar nekoga ko će biti iskren sa njim...može se zamisliti samo koliko ovakvo stanje teško pada ljudima za koje je voljena osoba sve na svijetu...Kad bi i život dao za tu osobu,ona nije iskrena prema tebi (a od njega sada svi nešto skrivaju)!Biće teško gedati Jagu kada sazna sve...na mnogo drugih nazovi lakših scena sam pustila suzu,već sad sam se naježila od bola u njegovom pogledu dok razgovara sa Hazan...a tek šta očekujem kada on sazna...
Onizleme 2) sve i da Sinan (Alp) ima tupastu facu kad je tužan mene je njegova rečenica „moj brat je ovdje" baš dirnula...ali ne samo zbog SinSina...nego i zbog Jage i zbog cjelokupnog njihovog odnosa... Jago naravno nema pojma šta se dešava,a Hazan ne može da gleda ili ti ga da se suzdrži,a da ne brizne u plač,pa se okreće i odlazi u stan!
Očekuje nas tužna epizoda...
__________________
Ti si moj trenutak i moj san i sjajna moja reč u šumu
i samo si lepota koliko si tajna i samo istina koliko si žudnja
. (Jovan Dučić)
Jut is offline  
Old 20.01.2018., 10:18   #4064
Pa u pravu je Hazan. Je li S mjesecima šutio o svojoj gadosti arhitektiranja hotelske sobe? Jest. Sad nam mora biti jasno da je to bilo da ju ne slomi.

HTC One X+ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
__________________
Čarolija ljubavi vraćala je izgubljeno » Yagiz & Hazan » Losing Your Memory
Minola is offline  
Old 20.01.2018., 10:49   #4065
Mene samo interesuje je li ona takva prema njemu cak poslije onoga kada kulturno obrise pod sa njom ne osvrnuvsi se.
AndjelakMALI is offline  
Old 20.01.2018., 11:00   #4066
Quote:
AndjelakMALI kaže: Pogledaj post
Mene samo interesuje je li ona takva prema njemu cak poslije onoga kada kulturno obrise pod sa njom ne osvrnuvsi se.
Jel ovo retoricko pitanje? Pa naravno da je, sreo ih je Jago oba puta, ovo je na povratku iz teretane. Sinan se vec izventilirao, vidimo da je otupio. Ispucao i na Hazan i svim ostalim kantama za smece, na koje je naisao putem. Ali zasto te to cudi? Hazan je takva sa Sinanom. Jos jednom se naglasava njeno opradavanje njega, bez da se on trudi, prakticki njeno guranje glave u pijesak. (Makar ni od Jage ne bi ocekivala smirenu reakciju u ovom trenutku, ali Sinanov je kronicni problem nekontrolirana agresija kad se ne moze nositi sa situacijom.)
Po mom misljenju, Hazan ce takva biti dok ju ili nedostatak Jage ili saznanje da ju Jago voli ne sokira. Do tad ce Sinanu prelaziti preko svega.

Zadnje uređivanje 11sati : 20.01.2018. at 11:11.
11sati is offline  
Old 20.01.2018., 11:01   #4067
Quote:
Jut kaže: Pogledaj post
Sve u svemu...Hazim na kraju ipak opali i nezgodnim slučajem pravo u Jagu (okrzne ga metak)...onda ja,koja sam prisustvovala Šukrinoj dženazi,posvetim svu svoju pažnju njegovanju Jage
Makse Eventualno možemo zajedno
Al ti s Yasinom, ja sa Selin dolazim. Osim što bih nju pokopala uz Šukriju momentalno koliko mi pili živce

Quote:
AndjelakMALI kaže: Pogledaj post
Mene samo interesuje je li ona takva prema njemu cak poslije onoga kada kulturno obrise pod sa njom ne osvrnuvsi se.
Ne mogu si sad poredati slijed događaja. Po ovome ispada da je to nakon guranja jer ona ide u stan. Stvarno je kvočka ako je tako! Al stvarno

Eto i @11 mi sruši sve nadeeeee

Quote:
deseti dar kaže: Pogledaj post
Curke hvala na toplom dočeku Nema brige oko boksa, nedostatak tehnike i taktike nadoknadit ću 30-epizodnom frustracijom zbog slinjenja pa da vidiš kako šake lete
Canim, vratila si seeee Samo ti nju zboksaj. Dam ti Selin s kojom idem na dženazu ko sparing partnera

Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post

Isjecak mi se svidja, nabijen je emocijama.
Najbolji trenutak mi je kad Hazan nevoljko slaze Yaza. Tacno se vidi razocarenje na njemu i tuga pregolema sto nije odlucila biti iskrena, sto ce je morati zauvijek prekriziti, makar je svjestan da je iz srca ne moze iscupati.

https://media.giphy.com/media/xULW8G...DxSM/giphy.gif
On se stvarno nadao da će mu ona reći nešto, da će mu reći istinu. I onda taj pogled pun razočarenja i boli što joj više ne može vjerovati. Što je tolliko voli, a teško mu je više slušati laži. Baš emotivna scena. Na njoj se s druge strane vidi koliko joj je teško više mu lagati, čuvati sve to u sebi. Ali mi je najjača njena faca kad mu laže, ono točno se vidi na njoj da mulja, ali faca joj je ko moja kad bi tati nešto išla slagat. A on bi rekao kao okej, dobro, a nije mi ništa vjerovao

Što se ankete tiče gledala bih i dalje čisto zbog Yage. Ali bi vjerojatno gledala što kažu kod nas na peci bokune. Ne bi se uživila ovoliko koliko sam se uživila. Neyse, večeras najvjerojatnije neću gledat live. Igra reprezentacija bitnu utakmicu pa me živo zanima s koliko će izgubit #optimizamsubotom, hebiga naučila me serija.
__________________
☆ Shoot for the moon. Even if you miss, you'll land among the stars ☆
GraceKelly is offline  
Old 20.01.2018., 11:08   #4068
Quote:
AndjelakMALI kaže: Pogledaj post
Mene samo interesuje je li ona takva prema njemu cak poslije onoga kada kulturno obrise pod sa njom ne osvrnuvsi se.
Mislim da ne bi trebalo na taj njegov čin gledati kao izolovni incident. Da se razumemo, ne podržavam nikako gurkanje i svaki akt tog tipa, ali mislim da je ideja reditelja bila da prikaže dramatičnost samog čina saznanja, njegovog besnog odlaska iz njenog stana i njena želja da ga zadrži da popričaju, da ne bi napravio neku glupost, njena želja da se izvine što je tako saznao i time što se Sinan ne okreće reditelj(ica) prikazuje da je besan i frustiran i naravno, njegova bol je najbitnija. Mislim da je to poenta te scene. On pokušava da je "otrese" sa sebe, možda jače nego što bi trebalo, ali ne razmišlja o jačini sile koju je primenio za taj pokret, već samo je "besno otresa".
Već sam jednom rekla da mu Hazan to guranje neće uzeti za zlo, jer kriviće sebe zbog načina na koji je saznao (a možda je i kao DIF-ovka navikla na koškanja ).
Meni je njena reakcija najnormalnija za osobu koja se saoseća sa njim, sa onim što je saznao, kako se oseća ... nije da je ovo neki drugačiji obrazac ponašanja od Hazan od onoga što smo videli do sada.
Hazan njegovu psihičku bol stavlja ispred tog čina, i moguće i fizičke povrede da se tako izrazim.
Dakle, ovde se mora sagledati šira slika - kao ono u teretani u početnim epizodama ... rekoh nije da podržavam, ali pokušavam da razumem

edit - sada gledam scenu iz 2. epizode, možda uradim i gifove da poredimo, ali tada je 2. puta gurnuo
__________________
Muse - Starlight

Zadnje uređivanje The Muse : 20.01.2018. at 11:33.
The Muse is offline  
Old 20.01.2018., 11:15   #4069
Quote:
lanex kaže: Pogledaj post
@masher stvarno nedostaješ a srna treba da je netko brani.
Evo ja ću da stanem u njenu odbranu dok nam se @Masher ne vrati,znam da je on naročito volio srnu
Slažem se sa ovim što si napisala:
Quote:
Ovdje mi toliko ne smeta Hazanin odnos prema Sinanu ipak se radi o specifičnim okolnostima nije lako saznati da su ti lagali cijeli život.
Puno me više zanima kako će reagirati na Yagino udaljivanje od nje.

Quote:
SidniSeldon kaže: Pogledaj post
Dobro ljudi ne svidja mi se nista.
Definitivno se nismo pomerili od 14 epizode. Cekamo Godoa. I cekamo. A svi znamo kraj cekanja.
Kakav je ovaj njen govorcic,ona ga poznaje tralala. Definitivno neke spexijalne scena kad J sazna ne ocekujem. Moja ocekivanja su na nivou dubine Bajkalskog jezera. Krenucu da pljujem doticnu bolje da izadjem. Pozdrav do veceras.
Da čekamo-čekamo ali ja vidim ipak napredak od 14 epke...dobro,da se ne lažemo,u 24-oj sam se zapitala da l je normalno da su sve do tad prikazano izmedju Jage i Hazan zaboravili i odlučiti opet trljat po istom...ali ipak.. od 14 epke imamo Jagu koji se zaljubio,Hazanku koja je vidjela u njemu sasvim drugačiju osobuvod one za koju ga je smatrala...u sceni oproštaja i sama govori da nije ni primjetila koliko se navikla na njega (znači uvukao joj se pod kožu),sada imamo Hazan koja se hladi od Sinana (definitivno se pronašla u EE riječima),e sad štobje on sve sazno to će malo da razvuče proces hlađenja,jer realno on sad i nema vremena da misli o njima kao paru i o tome je li njen san prazan...I da...ja itekako očekujem da se nešto izrodi iz tog njegovog distanciranja (možda ja visoko letim sada,ali sam optimistična danas )

Quote:
Ghost love kaže: Pogledaj post
Probudila sam se nervozna,da ozbiljno dovodim u pitanje gledanje lajva :ka va: Ona njega poznaje, zna da je ne bi slomio? Sta je on radio do sada, osim sto ju je lomio?
Ne mogu, zivota mi vise.. Zivci su mi tokom spavanja ocigledno pukli..
Ona ovdje definitivno govori u slučaju da je sve to nju zadesilo,pa da se on sam stavi na njeno mjesto bi li postupio isto kao što je ona...Meni ovo nekako djeluje kao nagovještaj i neke istine o njoj i Fazi...i njenom (ne)ocu...jer ne znamo je l joj pravi otac Baš mi je ostalo u ušima ono njeno „ne znam kada,ali jesnog dana..." i to da ni on njoj ne bi mogao reći istinu (znači sigurno će biti te istine)...
I nije mi ni čudo što mu je prešla preko onog guranja (meni taj postupak govori samo o Sinanu, uopšte nema kontrole nad samim sobom,imam izlive bijesa i udara gdje stigne...prosto ne misli o drugima i zaista je je dobro reći da je sačuvao dijete u sebi,ali razmaženo dijete!!! Tako i takva djeca divljaju kad im nešto nije po volji,kad ih nešto nervira i znaju i udarati i gurati druge oko sebe,e pa tako i Sinan,samo što je njemu 30 godina,pa kad te tako gurne loše ti se piše...dok je i Jago s druge strane sačuvao dijete u sebi,vidjeli smo to u raznim situacijama...ali ono dijete bez proživljenog djetinjstva,dijete željno ljubavi,ali i željno da drugima dijeli istu...jednog potpuno bezazlenog,usamljenog dječaka...)Poslije ovolikog teksta u zagradi se zaboravi šta je stajalo prije zagrade
Znači...ne čudi me što mu je Hazan prešla preko toga...u ovoj situaciji joj je to da ju je gurnuo zadnja stvar o kojoj će misliti...nju boli što će sve ispasti kako ne treba...prva i jedina stvar na koju ona misli je njihovo bratstvo,a sigurno Jago za koga ne želi da pati... Ona ne razmišlja o sebi u tom trenutku,možda nije ni registrovala da je bila na podu,potpuno joj je nevažno u odnosu na činjenicu da bi se mogla saznati istina i da će to totalno slomiti Jagišu! (a dobro...i Sinanu će biti teško,ali svjesna je ona koga će istina satrti...)

Edit: Grace daj da to zajedno uradimo...prijaće Jagi naša pomoć
__________________
Ti si moj trenutak i moj san i sjajna moja reč u šumu
i samo si lepota koliko si tajna i samo istina koliko si žudnja
. (Jovan Dučić)
Jut is offline  
Old 20.01.2018., 11:16   #4070
Günaydın
(ovako izgleda kada počnem da pišem kada je dobro jutro, pa me obaveze odvuku na drugu stranu, pa dovršim za dobar dan. Ali da ne menjam.)

Meni nisu ni morali ovaj on izleme da daju. Taman mi je bio onaj prvi.

Već mi je dosta Hazan i Sinan kombinacije. Uopšte mi se ne svidja ovaj Hazanin "govor" gledano sa aspekta buduće veze sa Yagom.
Koje bre nudjenje smeštaja???? I koje bre dobro poznavanje Sinana????
Mislim stvarno ga preteraše dibiduz.
I koji bi Master mogao da voli takvu ženu, i to bezuslovno

Baš su preterali sa produbljivanjem te veze Sinan Hazan, koja ovim sitnicama počinje da dobija i neku kvalitativnu notu, koju do sada nije imala.

Svakom narednom epizodom se pitam, šta ja to gledam, i opet se svaki put nadam da će to da krene nekim željenim tokom, ali stvarno oni ne odustaju dok mi je ne smuče dibiduz.

Quote:
Mina kaže: Pogledaj post
Jedino u što nikada nisam sumnjala jeste da Sinan voli svog abija, bez obzira na sve.
To je konstanta koja se ne menja, i ja verujem i dalje da se to neće promeniti.

Neko reče da žali Sinana.
Ja uopšte ne doživljavam njegovu patnju, ne zato što mu kao liku ne verujem, nego što ga Alp nekako loše donosi, sa onim plitkim neuverljivim glasom.
zambak32 is offline  
Old 20.01.2018., 11:16   #4071
Dobro jutro

Dobili smo iznenadjenje .

Mene Sinan i njegova tuga uopste u ovom momentu nisu dirnuli . I dalje stojim iza toga da se ukakio da mozda on nije kupljeni sin . Cekam rezultate DNK , pa nakon otkrica istine zelim da vidim kako ce se ponasati .Ako se tad bude ponasao bratski onda mogu reci da bas voli Yagu kao brata .

Da je Yagiz bio na njegovom mestu i cuo istinu njegova reakcija nebi bila divljacka kao Sinanova , jer pametan covek povlaci i pametne poteze .
Ali mi sa druge strane imamo emocionalno nezrelu osobu , koja se ponasa divljacki u svim situacijama bilo one bezazlene ili najozbiljnije moguce i uvek gleda svoje dupe i povlaci poteze kojima bi sebe zastitio /opravdao ne razmisljajuci o polsedicama koje moze izavati . Sinan se i u ovoj situaciji ponasa krajnje nerazumno . Saznao je da je jedan kupljeni sin . Znaci ne zna ko je od njih dvojice . Zasto nije otisao kod Yagiza i rekao sta se desilo pa da bratski to rese . Pa da se zajedno suoce sa Hazimom i preduzmu dalje korake . Ali yok , nas pametni decko nas Serlock Holmes , krece u detektivsku avanturu i radi DNK kako bi svoju jadnu napacenu dusicu smirio i otkrio istinu . Mislim da ce ovim potezom opet napraviti vecu stetu nego koristi . Ali nema veze decko ce saznati istinu .

Kako god , meni je trenutno u ovoj situaciji od njih troje najvise zao Hazan i sa njom se najvise saosecam . Em sto je morala da cuti , sto se borila sa ludom Kerime i sprecavala je da ne uradi neku ludost , sada ce zahvaljujuci Sinanovoj ludosti i njegovom nasilnom ulasku u njen stan , primati udarce ( verbalne ) i od njih dvojice . U on izleme 2 vec vidimo Sinanove zajedljive komenatre . Jasno joj se na licu vidi kroz koliku bol ona prolazi i koliko pati , narocito sto krije istinu od Yagiza . U On izleme 1 u razgovoru sa njim- vidimo koliko se stidi sto ga laze jer on nije zasluzio laz, vidi se da je njena bol velika , svesna je da mu cini veliku nepravdu kao sto je svesna da ce Yagiz istinu uskoro otkriti ali da nije na njoj da mu je kaze . Njena recenica "Nece mi oprostit"i meni licno govori koliko je boli njena nemoc da kaze istinu .

Yagiz trenutno zna da postoji "tajna" , ali ne zna koja . Samim tim sto se krije od njega shvata da nije nesto bezazleno , i meni ga je zao u tom pogledu .


Cekamo 19 h - da vimimo kojim tokom ce ici otkrivanje istine o usvojenom sinu
__________________
Novi poceci su cesto preruseni u bolne zavrsetke
crno belo is offline  
Old 20.01.2018., 11:20   #4072
Ja stvarno ne mogu ni razumijeti taj njegov postupak (svaka čast @The Muse što to možeš ). Okej, znamo da nije napravio iz neke loše namjere po nju, sad da je on nju htio gurnuti, ali jednostavno ne mogu razumjeti da netko može biti tolikooooo okrenut sebi da uopće ne shvaća svoje postupke. Da je tako gurne i da se ni ne osvrne. Na stranu sad Hazan i njeno prihvćanje svega što Sinan napravi i traženje izlika.

Ne mogu sve gluposti u životu koje čovjek napravi biti opravdane emotivnim stanjem u danom trenutku. Svi znamo tko je i kakav je Sinan. Da se daje nagrada za najsebičnije biće na planetu on bi dobio 3. Ali da ni u jednom trenutku njemu ne padne na pamet, e šta sam to uradio, kako sam se to ponio, da on ni u jednom trenutku ne preispita svoje odlke to stvarno ne mogu razumijeti.

Quote:
Jut kaže: Pogledaj post

Edit: Grace daj da to zajedno uradimo...prijaće Jagi naša pomoć
Mere! Još kad ga ove naše, mučenog pozalijevaju čajem, stvarno će mu trebati naša njega
__________________
☆ Shoot for the moon. Even if you miss, you'll land among the stars ☆
GraceKelly is offline  
Old 20.01.2018., 11:29   #4073
Quote:
GraceKelly kaže: Pogledaj post
Ja stvarno ne mogu ni razumijeti taj njegov postupak (svaka čast @The Muse što to možeš ). Okej, znamo da nije napravio iz neke loše namjere po nju, sad da je on nju htio gurnuti, ali jednostavno ne mogu razumjeti da netko može biti tolikooooo okrenut sebi da uopće ne shvaća svoje postupke. Da je tako gurne i da se ni ne osvrne. Na stranu sad Hazan i njeno prihvćanje svega što Sinan napravi i traženje izlika.

Ne mogu sve gluposti u životu koje čovjek napravi biti opravdane emotivnim stanjem u danom trenutku. Svi znamo tko je i kakav je Sinan. Da se daje nagrada za najsebičnije biće na planetu on bi dobio 3. Ali da ni u jednom trenutku njemu ne padne na pamet, e šta sam to uradio, kako sam se to ponio, da on ni u jednom trenutku ne preispita svoje odlke to stvarno ne mogu razumijeti.



Mere! Još kad ga ove naše, mučenog pozalijevaju čajem, stvarno će mu trebati naša njega
Ja razumijem da je to Sinan. Od njega ni ne očekujem da se racionalno ponaša. Dijete bio i ostao. Ogavan mi je taj postupak i ne opravdavam ga nikako. Znam da je njemu njegova bol najbitnija jer je on sinanocentričan, ali mogao se barem osvrnuti. Neyse, nikad nije ni bilo upitno da će Hazan olako prijeći preko toga. Možda kasnije kad i Yago sazna povuče paralelu sa ponašanjem njih dvojice.

E ne mere njegovanje bez mene

E da. Aleluja, konačno vidim neki abilik sa S strane. Ali Alp mi se usere u ćeif jednostavno ne zna donijet osjećaje
__________________
Čarolija ljubavi vraćala je izgubljeno » Yagiz & Hazan » Losing Your Memory
Minola is offline  
Old 20.01.2018., 11:41   #4074
Quote:
GraceKelly kaže: Pogledaj post
Ja stvarno ne mogu ni razumijeti taj njegov postupak (svaka čast @The Muse što to možeš ). Okej, znamo da nije napravio iz neke loše namjere po nju, sad da je on nju htio gurnuti, ali jednostavno ne mogu razumjeti da netko može biti tolikooooo okrenut sebi da uopće ne shvaća svoje postupke. Da je tako gurne i da se ni ne osvrne. Na stranu sad Hazan i njeno prihvćanje svega što Sinan napravi i traženje izlika.

Ne mogu sve gluposti u životu koje čovjek napravi biti opravdane emotivnim stanjem u danom trenutku. Svi znamo tko je i kakav je Sinan. Da se daje nagrada za najsebičnije biće na planetu on bi dobio 3. Ali da ni u jednom trenutku njemu ne padne na pamet, e šta sam to uradio, kako sam se to ponio, da on ni u jednom trenutku ne preispita svoje odlke to stvarno ne mogu razumijeti.

Mere! Još kad ga ove naše, mučenog pozalijevaju čajem, stvarno će mu trebati naša njega

Ja siituaciju u kojoj su se nasli Hazan i Sinan ne posmatram kao situaciju u kojoj se posmatra njihov ljubavni ili emocionalni odnos - i smatram da nema osnova za njeno osudjivanje sto prelazi preko ovog gurkanja .

Ovo je momenat u kojoj su Sinan i Hazan samo dve osobe koje su se u momentu kada je jedna od njih saznala strasnu istinu o sebi ili svom bratu , nasle na istom mestu . Divljacku Sinanovu reakciju ne opravdavam ni u jednom jedinom momentu pa ni njegovo guranje . Hazan, htela ne htela u ovoj situaciji kako bi pokusala da spreci Sinanan u donosenju pogresnih odluka , mora da predje preko guranja jer je svesna njegove impulsivnosti , naglosti i brzopletih odluka .
Sigurna sam da nije bilo Kerime u stanu da ovaj put ne bi pala na medvedica koji je ceka prekrstenih nogica u fotelji , izlepljenih stikera , baloncica , kao [to nije pala na slicnu pricu kada joj se Sinan uvlacio nocu u stan kao neki rsomonac .
__________________
Novi poceci su cesto preruseni u bolne zavrsetke
crno belo is offline  
Old 20.01.2018., 11:53   #4075
Quote:
AndjelakMALI kaže: Pogledaj post
Mene samo interesuje je li ona takva prema njemu cak poslije onoga kada kulturno obrise pod sa njom ne osvrnuvsi se.
Hazan u tom slučaju oseća neku budalastu grižu savesti, a obzirom na njen pokroviteljski stav prema ljudima koje voli, ona razume te njegove izlive besa u kojima je ona kolateralna šteta.

Druga je stvar način na koji je Sinan izrazio svoj bes, odgurnuvši Hazan grubo.

Ali, ali, ali....Koliko god nekoga razumela, trebalo bi da joj bude jasno da ni jedan bes ne može da izvuče iz čoveka na površinu, ono što on nije.
Ako neko gurne ženu u besu, to je on. Spreman da povredi i fizički i psihički.

Zadnje uređivanje zambak32 : 20.01.2018. at 12:09.
zambak32 is offline  
Old 20.01.2018., 11:54   #4076
Quote:
zambak32 kaže: Pogledaj post
Koje bre nudjenje smeštaja???? I koje bre dobro poznavanje Sinana????
/.../
Baš su preterali sa produbljivanjem te veze Sinan Hazan, koja ovim sitnicama počinje da dobija i neku kvalitativnu notu, koju do sada nije imala.
Zambi, pa ima ona kauc u dnevnoj, poziv na nocenje je bio potpuno benigan i prijateljsko- skrbnicki, nikako ljubavni. To te ne treba uzrujavati.

A kako ti se ovim on izlemeom produbio SH odnos? Ja ovo dozivljavam cisto kao dramatsku gradaciju do konacne kulminacije te teme o usvojenom u Jaginom saznanju. Sve vise i vise ljudi oko njega zna, a Jago ostaje u mraku.
Da se vratim na SH, bas to naglasavanje da ga Hazan pozna i da on ne bi nju povrijedio nam (dok smo mi iz epizode u epizodu gledali upravo suprotno) nam i govori koliki je stupanj Hazaninog negiranja realnosti (i nevoljkosti da presjece tu vezu) u kojoj je Sinan goFno prema njoj. Opet imamo situaciju u kojoj Hazan sama Sinanu u usta stavlja rijeci opravdanja, da se on jadnicak ne pati oko toga. I zasta ne vidim u ovom isjecku ljubav prema Sinanu, koliko brigu za dobrobit njih obojice.
Muse, slazem se s tobom da na guranje ne treba gledati kao izolirani incident (a ako sagledamo jos siru sliku, vidjet cemo da je ovaj samo na sebe koncentrirani Sinan, koji se pomaknutom agresijom nosi s problemima, zapravo konstanta, a ne iznimka ).
11sati is offline  
Old 20.01.2018., 11:57   #4077
Quote:
11sati kaže: Pogledaj post
Zambi, pa ima ona kauc u dnevnoj, poziv na nocenje je bio potpuno benigan i prijateljsko- skrbnicki, nikako ljubavni. To te ne treba uzrujavati.
Znam canim, ali pun mi je kufer više tog pokroviteljskog odnosa, i ta prevelika briga za njega ipak produbljuje taj odnos, koliko god izgledalo sve na bazi drugarstva.

Ipak oni u ovoj patnji postaju bliskiji, dele nešto mnogo bitno.
A posebno kada ona kaže da ga dobro poznaje
zambak32 is offline  
Old 20.01.2018., 12:02   #4078
Večerašnji hashtag je #abimbenim!

Quote:
zambak32 kaže: Pogledaj post
Ali, ali, ali....Koliko god nekoga razumela, trebalo bi da joj bude jasno da ni jedan bes ne može da izvuče iz čoveka na površinu, ono što on nije.
Ako neko gurne ženu u besu, to je on. Spreman da povredi i fizički i psihički.
Evo upravo ovo! Bijes ne može izvuči iz tebe nešto što nemaš! Ne može. A vidili smo da i Sinan kad je ljut ili bar pokušava odglumiti da je ljut lomi stvari, baca sve oko sebe. To je jednostavno njegov obrazac ponašanja.
Koliko je on puta nju povrijedio što riječima što svojim djelima, a ona je u svakom trenutku nalazila opravdanje. Koliko je puta povrijedio Nil? Sto puta, a i ona mu je nalazila opravdanja. Koliko je puta vlastitu obitelj povrijedio? Sto puta, a i oni su mu nalazili opravdana. Tako da Sinan jednostavno zna da šta god napravi ne mora se ni opravdavati jer ima iza sebe ljude koji već imaju pripremljene isprike.
__________________
☆ Shoot for the moon. Even if you miss, you'll land among the stars ☆
GraceKelly is offline  
Old 20.01.2018., 12:04   #4079
Quote:
GraceKelly kaže: Pogledaj post
Večerašnji hashtag je #abimbenim!
Šta naši odlučiše, hoće li tweetati pod tim ili će opet svoj napraviti? Znam da su imali anketu jučer hoće li uzeti službeni ili svoj, zadnji put kad sam gledala većinski su bili za vlastiti

HTC One X+ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
__________________
Čarolija ljubavi vraćala je izgubljeno » Yagiz & Hazan » Losing Your Memory
Minola is offline  
Old 20.01.2018., 12:04   #4080
Quote:
GraceKelly kaže: Pogledaj post
Večerašnji hashtag je #abimbenim!
Čeka nas obilje #sinandramaturgije
zambak32 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:22.