Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2007., 13:31   #41
sve je to lijepo, krasno.. ali hitno mi triba pomoc.
kako do trsta? koji je najbolji nacin?
ima li sta organizirano ili se ide na svoju ruku?
zna li ko?
ljubičica.split is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2007., 13:44   #42
šta si iz splita? uzmi lijepo avion Split- Pula, pa busom iz Pule imaš puno linija za Trst ili idi do Rijeke pa isto imaš puno linija do Trsta. a ako se dobro sjećam vidjela sam na busnoj u Trstu da ima i direkt linija Trst-Split? ali stvarno neznam kako ti se da toliko putovat za doći u Trst u shopping?
caterina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2007., 16:36   #43
di je sephora u trstu...
__________________
Old enough to know better, young enough to do it anyway.
Sponza ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2007., 16:44   #44
e, to i mene zanima!! za koji dan idem tamo, pa, dajte, dobre duše, odgovorite...
bistra is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2007., 16:47   #45
Quote:
caterina kaže: Pogledaj post
a ako se dobro sjećam vidjela sam na busnoj u Trstu da ima i direkt linija Trst-Split?
je, postoji autobusna linija iz splita za trst, ne znam da li ide svaki dan, ali znam da petkom navečer ide. to je bus koji ide iz dubrovnika, pa kupi ljude u st, ši, zd...
bistra is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2007., 16:54   #46
meni do trsta treba 45 min.. idem vjerojatno ovaj vikend potrazit cipele... koja je ono parfumerija u tore di europa... sta nije tamo sephora... ne sjecam se bas...
__________________
Old enough to know better, young enough to do it anyway.
Sponza ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2007., 16:55   #47
i da, sto se tice jezika skoro svi znaju hrvatski ili slovenski.... ja sam umrla od smijeha kad sam vidjela one kineze kako pricaju... al svaka im cast... uglavnom, sporazumijevanje nije problem...
__________________
Old enough to know better, young enough to do it anyway.
Sponza ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2007., 19:23   #48
sephora je velika u gradu i jedna manja u torri

u torrima je i cosulich ali slabije opremljen od sephore, nekako kao da se gasi a nekad je bio pojam
mayabela is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2007., 16:11   #49
ja još uvijek ne kužim zašto bi netko dolazio u Trst iz Splita samo za shopping? Trst nije ono što je nekad bio, pola dućana se pozatvaralo pod najezdom kineza. Cijene nisu toliko manje da bi ti se uopće isplatio put iz Splita, ako si već u Trstu iz drugih razloga ok, ali inače?
caterina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 13:12   #50
nisam znala gdje da ubacim svoje pitanje, pa mi je trst najblizi

idem uskoro u veronu, pa me zanima ima li tamo kakvih zanimljivih ducana i kakva je opcenito ponuda obleke i obuce u veroni?
icegirl78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 21:59   #51
Taj Torri...centar je bezveze,nema ništa
Ima dobar dućan Taurus u centru, prodaju samo mušku dizajnersku robu...
Ima par dućana u nekom pothodniku u centru, prodaju Zegna,Lauren,Pradu,Gucci,Dior...nađe se zanimljivih stvari, samo za muškarce...
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 12:03   #52
Quote:
black_man kaže: Pogledaj post
Taj Torri...centar je bezveze,nema ništa
...
O da...ima nero giardini!!! ng rules! cizme
bo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 12:51   #53
Ja sam od onih koji kažu da se isplati ići,a pogotovo za dječju robu.Nemislim na kineze jer ih je Trst preplavio,ali ima prekrasnih dučana samo treba švrljati.Cijene su povoljnije nego kod nas,od cipela,pa do markiranih majica,hlača,jakni........Torri je isto super,nađe se svega na jednom mjestu,ja osobno posječujem više Udine jer imaju i H&M,centar je velik ,nema šta nečete naći.
strijelčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 17:28   #54
jel mozete objasnit di je replay i paciotti u trstu? ako imate neku kartu grada?

i kad pocinju snizenja tamo?
herecgovka-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 21:16   #55
ova tema vec postoji.........
__________________
Old enough to know better, young enough to do it anyway.
Sponza ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 22:08   #56
ja nisam vec godinama bila u trstu a planiram otic, najvise me nekako zanimaju cipele, ubola bi neke jeftine sandale, wedges nesto tako ljetno preporuke di?
zadnji put kad sam bila smo djirali po onom dijelu oko rk upim i coin, tamo ona teranova kod crkve, ona pjesacka zona pa ona ulica di je rossini i onaj veliki shopping centar (koji me nikad ne odusevi)
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2008., 07:55   #57
Osim Trsta, treba potegnuti još 80-ak km dalje, do predgrađa Udina. Ima sjajnih shopping centra, sve pod istim krovom, npr. Sorelle Raimonda je ime zgrade a nutra Energie, Champion, Nike, sve za skijanje, za ljeto, ogromni ženski dio... čak sam jednom Aljošu Asanovića tamo vidio
RedskinsFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 12:35   #58
Negdje sam čuo da je u Trstu jedan od najvećih i najboljih Army shopova u Europi.
Da li netko ima kakav link, adresu...
Nikako ne mogu naći,nisam baš spretan,brijem.
Hvala unaprijed!
Cl@rks is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 12:19   #59
Army shop

Bio sam u Trstu i kupio si majicu u tom shopu. Ako je to to. Zove se Hangar Street, nalazi se u ulici Via Roma, od Ponte rosa prema (Bernardiju - ako to još postoji), tj. druga glavna ulica od one uz obalu.
Dučan je natrpan svime i svačime i to vojnom robom i priborom ali su ti većinom orjentirani na military robu koja se nosi na ulicama. Ima svega i iskreno mislim da nije skup, majice kratkih rukava su im do 15 Eura i to stvarno ogroman izbor.
RIverso is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 12:34   #60
Joj, bila sam u tom shopu, baš su im štosne one kabine od lima i cerade...
Da li je baš najveći u Europi ne znam, ali izbor je, kao što reče RIverso stvarno bogat, da se naći ponešto za svakoga.
Mogla bih sutra ići baciti oko, nisam dugo bila
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:51.