Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2009., 22:46   #81
ja sam u C&A napokon nasla traperice koje mi odgovaraju (imam jaca bedra pa mi vecina trapki ne pase u nogavici, tj ako su mi u bedrima dobre u struku si mi za broj prevelike), imaju neesto vecih brojeva ( ne samo na xxl odjelu).
sve u svemu... nasla sam nekoliko stvarcica koje su mi se svidjele. s obzirom na cijenu, nije tako lose. jedino me zivcira cekanje za kabine.
__________________
Fashion is art, but art is not fashion.
Maria Antonette is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2009., 00:57   #82
hey maria
OT:
ja sam si kupila konacno vestu s kapuljacom koja je normalnija i nema natpis od pol kilometra za posao
jednu majcicu i kaputic.. a mene ima.
za kabinu nisam uopce cekala, prvi put sam odmah usla u zenske drugi put otisla na kat u musku gdje uopce nema guzve,samo nisam stigla nikako hlace pogledat jer sam bila naknap, to kaj sam kupila mi je bilo i lijepo i za ok lovu, vidjela sam i stvari koje su mi grozne,al boze moj, svatko ima svoj ukus i svoje misljenje kvalitetnog
__________________
Samo se ljudozder moze iskreno radovati svakom covjeku
sowuljaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2009., 01:03   #83
Quote:
sowuljaga kaže: Pogledaj post
hey maria
OT:
ja sam si kupila konacno vestu s kapuljacom koja je normalnija i nema natpis od pol kilometra za posao
jednu majcicu i kaputic.. a mene ima.
za kabinu nisam uopce cekala, prvi put sam odmah usla u zenske drugi put otisla na kat u musku gdje uopce nema guzve,samo nisam stigla nikako hlace pogledat jer sam bila naknap, to kaj sam kupila mi je bilo i lijepo i za ok lovu, vidjela sam i stvari koje su mi grozne,al boze moj, svatko ima svoj ukus i svoje misljenje kvalitetnog
isto ko i ja

Ja sam samo hlače stigla i gledat jer sam bila u žurbi, ima fakat veliki izbor trapka i hlača po solidnim cijenama --od 79kn za klasične trapke, do 220...al ni to nije puno



nego,h&m više ima odjeću za mlade, trendy i to,
a c&a ima klasičnu,al ima i trendy,
mojoj seki se ne sviđa jer hlače nemaju preniski struk,meni se to baš sviđa
i trapke su kvalitetne,za 79kn , nisu se razvukle ni niš
dok su mi se iz esprita razvukle i izobličile
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2009., 01:53   #84
moram i trapke pogledat.ono kaj sam u zurbi prosla od hlaca, dosla sam po majce i jurila po brata u skolu da njega odvedem u soping, mi se nije svidjelo jer sam potegla dvaputa za redom skinnyce koje ne volim. drago mi ja struk nije niski mrzim kad mi sve popada okolo ili sam kaj mi dupe ne ispadne pogotovo kad se sagneml ali bas cu otici jedan pogledat u miru kak bi se reklo i to kad budem slobodna ujutro a nije vikend.
jedino kaj me zivcira je sto je radila jedna blagajna i onda je jos zeni kartica upala negdje pa sam cekala na kraju 20,minuta za blagajnu
__________________
Samo se ljudozder moze iskreno radovati svakom covjeku
sowuljaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2009., 02:07   #85
ja nisam stigla pogledati majice i veste. trazim si zapravo neku najobicniju crnu hudicu bez ikakvog natpisa ili slike.. izgleda da cu se morati vratiti u C&A..

@ sova.. ja sam ulovila bootcut trapke. super stoje na guzi, struk je vislji ( na ledima ljepo pokrije guzu a prednjica je ipak malo niza). jedino me pati sto mi je pasica presiroka, ali taj problem imam sa svim kupljenim hlacama.
skinice zaobilazim u velikom luku
__________________
Fashion is art, but art is not fashion.

Zadnje uređivanje Maria Antonette : 23.09.2009. at 02:12.
Maria Antonette is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2009., 02:28   #86
znaci ima hlacos, valjda ce moje dup neac nesto za pospremiti se
ja inace volim te bootcut al da nogavice ili budu siroke ili da hlace ide u trapez mrkva kroj i skinny mrzim iz dna duse
ja sam si nasla hoodicu al na cif
ima prugastu kapuljacu i mali natpis na lijevo strani. al kakvih sam se sve nagledala ova mi odmah bila divna.

aj idem slikat i nju i kaputic kraci koji sam si uzela za setnje sa psom


EDIT: evo fotka, nisam bas najbolji fotograf i bolje sve zgleda kad se ipak obuce.

kaputic ima tockastu podstavu


i vestica ima sivo crne pruge na kapuljace,svjetlost je losa,a blicom izgleda katastrofa

__________________
Samo se ljudozder moze iskreno radovati svakom covjeku

Zadnje uređivanje sowuljaga : 23.09.2009. at 02:46.
sowuljaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2009., 11:30   #87
Quote:
sowuljaga kaže: Pogledaj post
moram i trapke pogledat.ono kaj sam u zurbi prosla od hlaca, dosla sam po majce i jurila po brata u skolu da njega odvedem u soping, mi se nije svidjelo jer sam potegla dvaputa za redom skinnyce koje ne volim. drago mi ja struk nije niski mrzim kad mi sve popada okolo ili sam kaj mi dupe ne ispadne pogotovo kad se sagneml ali bas cu otici jedan pogledat u miru kak bi se reklo i to kad budem slobodna ujutro a nije vikend.
jedino kaj me zivcira je sto je radila jedna blagajna i onda je jos zeni kartica upala negdje pa sam cekala na kraju 20,minuta za blagajnu
ja sam kupila ravni kroj trapka, normalnog struka,2-3 prsta ispod pupka.
probala sam još 3-4 modela i svi su mi ok stajali-- znači nije skinny,nije široko,a nije ni nisko...
probala sam sve za 150kn,ove skuplje nisam....ja sam bila dan nakon otvorenja,tko zna dal sad još svega ima jer sam bila u 9 ujutro,a unutra je bilo ljudi ko da se nešto dijeli


sve u svemu,danas idem opet,ništa ja ne kupujem al mama ide kupit xxL obleke
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2009., 19:04   #88
ja moram ljude dovuc s temperaturom i glavoboljom u kino(jelte povodom rodendana), tako da cu ovaj dio razgledavanja ostavitit za sutra. ma ima hrpa hlaca nasčlaganih samo kazem bila sam u guzvi i 8isla ciljano na majce ovaj put
__________________
Samo se ljudozder moze iskreno radovati svakom covjeku
sowuljaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2009., 22:07   #89
jel imaju torbi?
šta imaju od aksesorajza? ono nakit, prstenje, šalovi, kapice i to..?
i kakve su cijene?
^__^
Oblivion1337 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2009., 22:16   #90
po meni su im cijene aksesorajza previsoke, tipa pletena haljina onako do iznad koljena bez rukava je 99kn, super majica bez rukava pletena kao siroka sa kapuljacom i coflekima (koju sam kupila) je isto 99kn i onda neke rukavice, onako kao malo vislje ali ne bas ni do lakta 125 ili 150kn
kupila sam jednu ogrlicu koja izbliza izgleda plasticno ali iz daljeg ne oko 34kn, salovi su im onako 70-100+kn ako se dobro sjecam, znam da me iznenadilo koliko kosta aksesorajz naspram odjeci
prstenje nisam ni vidila ima dosta nakita koji je meni socijalan
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2009., 20:43   #91
Bila ja jučer ujutro - svega par ludi u dućanu i nema reda za kabine
Kupila sam si jednu vesticu ali inače ima stvari dosta povoljnih
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2009., 00:23   #92
tnx lilit
Oblivion1337 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2009., 13:44   #93
bila sam neki dan....nisam ništa kupila, jer mi se ništa nije svidjelo...osim donjeg rublja - našla jako lijepi korzet, ali mi se nije čekalo za isprobavanje.....bila je ogromna gužva....cijene su im ok....odjeća nije preskupa....moja sestra kupila hlače i 2 vunene majice, sve skupa 280 kn....

evo i članka o C&A ---> http://jutarnji.hr/novac/vijesti/cla...0,7,,178777.jl
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2009., 13:32   #94
Bila sam i nisam ništa našla... ne znam, sve mi je to viđeno, ima toliko toga a ništa konkretno
Alice_05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2009., 14:14   #95
ovo je link za C % A online i večina stvari se može kupiti u ovom našem..
Meni se prvo nije svidjalo ali može se išćeprkati ..npr muška vestica, bokse i hlače nijsu loše..a nađe se i za žene..

uglavnom ako nekog zanima..

http://www.cunda.de/Shop/HtmlStart/start.html
__________________
mene ako se sete na dan bezbednosti sete, ako se ne sete nikom ništa.
Planinarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2009., 14:40   #96
pa ja sam i prije no što se otvorio švrljala internetom.
na modelima u tom katalogu neke hlače očajno stoje. kad sam ja probala neke modele,na meni skroz drukčije izgleda. po izgledu ne bi skoro ništa tamo kupila
sviđaju mi se grudnjaci,ali nema broja.a i nisu skupi
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2009., 23:54   #97
bila sam u tom dućanu i mogu reći živa katastrofa!
kupila sam onu sivu torbu s reklame po gradu što je bila, nosila dva tri tjedna i ručka je ispala! sva sreća da vraćaju novac u roku mj dana i dobila sam natrag. jedino pohvala za to!
i kupila sam jednu vestu koju sam obukla i sva se rastegnula.
ne valja mi taj dućan i više tamo ne kupujem
obicna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2009., 00:02   #98
Meni je dućan odličan, kupila sam jednu košulju i 2 veste i jednu deblju jaknicu za 400-450 kuna!. Kupovala sam dosta stvari u C&A u Austriji i ovaj se po meni može mjeriti s dućanom C&A vani, a ne kao npr. New Yorker da su stvari ovdje i vani dan i noć.
khm khm is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2009., 15:04   #99
koliko im dođe jeans u c&a?
melps is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2009., 16:02   #100
kol'ko vama traju te njihove, da oprostite, krpe? bila sam nekidan prvi put. katafakingstrofa. 99% stvari mi je ruzno ili bezveze i ima previse sintetike. boje uglavnom nelijepe. nekoliko dugackih vesti od 300+ kn mi se cine nosivima, ali nisu nesto sto bih pozeljela kupiti, plus sto mi se ne svidjaju tonovi, radije bih to obavila u nekom drugom ducanu. vidjela sam kaputic koji nelose izgleda, nije neka kvaliteta ali je jeftin pa, ajd', da probam: izgledala sam k'o neko siroce, a od tri dugmeta je jedno falilo, a drugo visilo na koncicu. tako da tamo ne bih kupila ni potkosulju, za povoljnije rublje radije odem u tenezis. mislim... taman i da mi je dobro stajao i da imaju drugi na kojem ne fali dugmad, ne bi mi palo na pamet kupit' taj kaput pa da prije nosenja moram sve dodatno prisivat' da nesto ne izgubim na ulici. jeb'o to, jos bi samo falilo da mu i kapuljaca otpadne.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:38.