Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Radno, socijalno i obiteljsko pravo

Radno, socijalno i obiteljsko pravo Ugovori o radu i radni odnos, mirovinsko, zdravstveno, alimentacija, brak i razvod, posvojenje, skrbništvo, roditeljska skrb i dr.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.05.2011., 07:17   #1
Status njegovateljice

Pozdrav,
prije tjedan dana sam bila sa kcerkom na vjestacenju za status njegovateljice..
Inace sam zaposlena osoba, i prijavljena dovoljno da bi primala naknadu sa biroa kad me odjave....
I sad me zanima koliko od komisije stupa na snagu status, odnosno koliko im otprilike treba do rjesenja..(inace sam iz Os pa moram cekat rjesenje iz Zg)

U nedoumici sam da li da kazem poslodavcu da me odjavi kako bi (ako ce to potrajat dok dobijem rjesenje za status) pa da primam naknadu s biroa...
Takodjer me zanima, u slucaju da me poslodavac odjavi, i da primim recimo naknadu za jedan mjesec..tocnije u medjuvremenu dobijem status njegovateljice i krene mi prijava, sta se dogodi sa ostale dvije naknade na koje imam pravo..da li ih svakako dobijem u slucaju da npr. dijete ozdravi i prekinem status njegovateljice..?
Hvala unaprijed

Zadnje uređivanje dottie : 21.05.2011. at 07:27.
dottie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2011., 19:52   #2
Može li status njegovatelja ostvariti jedan izvanbračni partner za drugoga?
__________________
I`m a supergirl, and supergirls don`t cry
~Scarlet~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2012., 17:18   #3
Imam pitanje za sve koji imaju status njegovatelja i primaju svaki mjesec naknadu (plaću) za taj status..mama ima isto status i dobiva plaću svaki mjesec do 20.u mjesecu a ovaj mjesec još nije dobila a već je 25.Dali netko zna zašto novci kasne???
Može odgovor na privatne poruke hvala.
__________________
...tu,solo tu...

A M N E S I A
Anayi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:19.