Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Mislite li da je uhićenje Bandića politički motivirano?
Da, sve je to Milanovićevo maslo. 45 22.96%
Ne, jer mislim da je Bandić nevin kao francuska sobarica. 143 72.96%
Tko je Milan Bandić??? 8 4.08%
Glasovatelji: 196. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2014., 20:52   #201
Quote:
Klutz Noggin kaže: Pogledaj post
Scholz grupa zapošljava između 25 000 i 35 000 ljudi. Ne bi se čudio da je Pripuz vlasnik Scholza, a ne Scholz.
steta, ako je samo u pitanju nesto s ovako velikim igracima tesko se bude itko osudil

hrvatska razina je osudit nekog zbog krade para od djecijih izleta, banketa ili jednostavnog bezobraznog prebacivanja novca s drzavnih firmi na vlastite racune


ovom kompleksnom kriminalu s velikim deckima oko ugovora bojim se jos dugo necemo moci stati na kraj


trebalo ga je probat uhvatit na ovim sibicarskim stvarima
WC-i , fontane, manji poslici oko holdinga itd.
sivi svijet is offline  
Old 19.10.2014., 20:53   #202
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Zoki ljubavi tko nam je još ostao?

Zdravko.
the edge is offline  
Old 19.10.2014., 20:54   #203
nije korektno što ističetu milanovu pripadnost sdp-u. lanjski snijeg.

ono što jest korektno je isticati da je milan hercegovac.

drugarski pozdrav

antifan is offline  
Old 19.10.2014., 20:55   #204
Tko su 16 uhicenih uz bandica?
noaccount is offline  
Old 19.10.2014., 20:55   #205
Partija vuče očajničke poteze. Bolje da imaju jake adute u rukama, jer ekipa u koju su dirnuli ne ostaje dužna.
mika hrakinen is offline  
Old 19.10.2014., 20:55   #206
Quote:
the edge kaže: Pogledaj post
Zdravko.
Plitak potok za kraj
KatarinaRi is online now  
Old 19.10.2014., 20:56   #207
Quote:
scoop kaže: Pogledaj post
Dobar tajming, Bandic se malo razmahao pa mu treba podrezat krila, ipak se blize izbori razni. Pogodite kome ce nakon ovoga porasti rejting i zakljucite sami

A on sam po sebi nije nista bolji niti gori od 90% svih politicara, bez obzira na stranke i usmjerenja. To su samo igre moci i manipulacije narodom (tj glasacima)
Tajming je u politici SVE. Tko to ne razumije, taj ne razumije politiku. A kome ce to koristiti? Pa istoj osobi koja se isto tako sjetila pet minuta prije kraja mandata da treba mijenjati ustav, pa sad eto isto pet minuta prije kraja mandata treba narodu malo polazati rezultate te politike "nove pravednosti", od koje nismo vidjeli nista svih tih pet godina.
Gerry Conlon is offline  
Old 19.10.2014., 20:57   #208
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Da ti znaš šta ja sve pričam dok nekome radim o glavi potpuno opravdano jasno
zar i ti sestro Brute
__________________
"Ja sam tama koja je svjetlost i mir koji se pleše"
Saharun is offline  
Old 19.10.2014., 20:58   #209
Quote:
mika hrakinen kaže: Pogledaj post
Partija vuče očajničke poteze. Bolje da imaju jake adute u rukama, jer ekipa u koju su dirnuli ne ostaje dužna.
Unutarpartijski obračuni nas ne trebaju zanimati
Bice is offline  
Old 19.10.2014., 20:58   #210
Quote:
DobroJutro kaže: Pogledaj post
bilo je pitanje vremena.
apsolutno se slažem. Motivirana izjavom svećenika sa današnje svete mise, reći ću samo jedno: svijetom ne "drmaju" nikakvi moćnici, ni bogataši ni bill gates ni rolling stonesi, a bome ni političari.
Sveci vladaju svijetom i oni su ti koji mijenjaju svijet - Majka Tereza je najbolji primjer.... a i papa Ivan Pavao II je na dobrom putu.
To je "mašinerija" koja vlada svijetom već 2000 godina i nitko je ne može srušiti niti uništiti.

ostalo je apsolutno sve prolazno i površno. nikakve dubine niti smisla.
ChillOut Lounge is offline  
Old 19.10.2014., 20:59   #211
Quote:
noaccount kaže: Pogledaj post
Tko su 16 uhicenih uz bandica?
Evo, ja pogađam da je među uhićenima Jelena Pavičić-Vukičević, Davor Jelavić, Greta Augustinčić i neki kumovi-poduzetnici.
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Old 19.10.2014., 20:59   #212
Quote:
raspala1 kaže: Pogledaj post
ti Zagrepčani koji su glasali za Bandića dok je bio član Partije mora da su se do Zagreba probijali kosama u lepim crvenim kapama.
pola zagrepčana si proglasio zločincima

ajde pali odavde
Kung-Lao is offline  
Old 19.10.2014., 20:59   #213
Quote:
Gerry Conlon kaže: Pogledaj post
Tajming je u politici SVE. Tko to ne razumije, taj ne razumije politiku. A kome ce to koristiti? Pa istoj osobi koja se isto tako sjetila pet minuta prije kraja mandata da treba mijenjati ustav, pa sad eto isto pet minuta prije kraja mandata treba narodu malo polazati rezultate te politike "nove pravednosti", od koje nismo vidjeli nista svih tih pet godina.
Pa ak je narod bedast onda hoce koristiti g. Novom Pravedniku. Ja se iskreno nadam da nije bas toliko bedast, iako se ne bih bas kladio...
SayWhatAgain is offline  
Old 19.10.2014., 21:00   #214
Quote:
mika hrakinen kaže: Pogledaj post
Partija vuče očajničke poteze. Bolje da imaju jake adute u rukama, jer ekipa u koju su dirnuli ne ostaje dužna.
ostojić se dosad u ovakvim slučajevima nije baš pokazao tako da vješ odvjetnik ovdje može čuda činit

pogotovo ako je Pripuz prvooptuženi
__________________
"Ja sam tama koja je svjetlost i mir koji se pleše"
Saharun is offline  
Old 19.10.2014., 21:00   #215
Quote:
antifan kaže: Pogledaj post
nije korektno što ističetu milanovu pripadnost sdp-u. lanjski snijeg.

ono što jest korektno je isticati da je milan hercegovac.

drugarski pozdrav

Što hoćeš reći time?
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Old 19.10.2014., 21:00   #216
Quote:
Gerry Conlon kaže: Pogledaj post
Tajming je u politici SVE. Tko to ne razumije, taj ne razumije politiku. A kome ce to koristiti? Pa istoj osobi koja se isto tako sjetila pet minuta prije kraja mandata da treba mijenjati ustav, pa sad eto isto pet minuta prije kraja mandata treba narodu malo polazati rezultate te politike "nove pravednosti", od koje nismo vidjeli nista svih tih pet godina.
još jedna neutemeljena optužba na račun predsjednika. pa svi smo mogli vidjet da su bandinjo i jopa bili ko prst i nokat posljednjih mjeseci.
antifan is offline  
Old 19.10.2014., 21:00   #217
Evo malo da se i nasmijemo, da ne bude sve tako ozbiljno.

http://www.vecernji.hr/hrvatska/pogl...-bisera-968208
Gerry Conlon is offline  
Old 19.10.2014., 21:01   #218
Drži se Miki, još je malo do revolucije!!!
__________________
"Kome je težak stijeg čestitosti neg ga utakne u zemlju gdje počivaju njihove kosti oni će ga držati."
Džony is offline  
Old 19.10.2014., 21:01   #219
Quote:
Gerry Conlon kaže: Pogledaj post
Tajming je u politici SVE. Tko to ne razumije, taj ne razumije politiku. A kome ce to koristiti? Pa istoj osobi koja se isto tako sjetila pet minuta prije kraja mandata da treba mijenjati ustav, pa sad eto isto pet minuta prije kraja mandata treba narodu malo polazati rezultate te politike "nove pravednosti", od koje nismo vidjeli nista svih tih pet godina.
Da, zajebavaju nas svi zajedno, ali barem imamo o cemu tu pisat i tracat ovaj tjedan
__________________
Kako oblikovati potpis?
scoop is offline  
Old 19.10.2014., 21:02   #220
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Da ti znaš šta ja sve pričam dok nekome radim o glavi potpuno opravdano jasno

Zoves ga "ljubavi"?
__________________
"Tako, tako sam umoran, i cekam valove, valove mora..."
Aubrigo is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:12.