Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2017., 16:47   #4921
Kojih 10%,jedna dquga anketa kaže 7 i neštn.Jedini broj koji vrijedi je broj zastupnika,i ne sekiraj se nema božićnice jer pero neće do vlasti

100 puta sam ti napisao da nemam središnjicu.Mandure nemaju novi a napisano je da imam nove,znači neofucane.Naravno da i u Fiume ima vjerovatelja u nestvarno.
Naravno Plenki ti je povećao penziju a ne pero.
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Tko je to ikad svojim javljanjem za riječ i govorom dao umirovljenicima božićnicu od 1000 kn?

Prigovor ti je nebulozan.

I što znači "i to je to"? Naveo je njihove politike u 10 minuta svojeg izlaganja. U čemu je problem s tim? Što je trebao potom, izvaditi pušku i postrojiti ih da njega uvrste na dnevni red i odmah izglasaju kao premijera?


-Stipe
Nije nitko pa se šale sa njonjom uopće ne uzimaju pod rad.

Onj tko ne zna rad kradezea i sdp je ili debelo mlad ili debelo glup tako da pero nije potreban da se to zna jer je svima jasno.A pero je svjetlosnim godinama udaljen od mjesta premijera.

To ti je isto da ti Kočar priča o ribolovu a ne da ti ribu.Priču imaš al je ne možeš pojest.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Old 11.11.2017., 17:07   #4922
Quote:
sivkić kaže: Pogledaj post
Kojih 10%,jedna dquga anketa kaže 7 i neštn.Jedini broj koji vrijedi je broj zastupnika,i ne sekiraj se nema božićnice jer pero neće do vlasti
Svaka anketa ima statističku pogrešku, pa je moguće da je i više od 10%
no najbitnije je da podrška raste a voljenoj stranci pada

Quote:
100 puta sam ti napisao da nemam središnjicu
Jel to trebam vjerovati na časnu pionirsku. Manduraši malo vjeruju onom što netko kaže, traže činjenice i materijalne dokaze.
Malo bi oni istine saznali kad bi svakom vjerovali na časnu pionirsku

Quote:
Mandure nemaju novi a napisano je da imam nove,znači neofucane
Kako nove i neosfucane a tvrde sindikalisti da ih se nije dobilo već neku godinu i da su se ofucale.
Hebi ga, nikom nemožeš vjerovati na riječ, morat ću se zabuljiti u nekog manduraša da vidim jesu li mandure nove ili ofucane


Quote:
Naravno da i u Fiume ima vjerovatelja u nestvarno.
Naravno


Quote:
Naravno Plenki ti je povećao penziju a ne pero.
NIšta mi Plenki nije povećao, već su usklađene sa rastom troškova života (navodno) a to povećanje (jakih par desetaka kn) platili su porezni obveznici a ne Plenki
#kocar# is offline  
Old 11.11.2017., 17:25   #4923
Al najjace od jucer osim zavrsnog showa na relaciji Jandrokovic-Pernar je bilo sljedece:
Pernar: povreda poslovnika, clanak 238, gospodin Tuđman vrijeđa komuniste, a njegov otac je bio komunist.

https://youtu.be/3Jon5H1dWsc
water strider is offline  
Old 11.11.2017., 18:51   #4924
Quote:
sivkić kaže: Pogledaj post
Nije nitko pa se šale sa njonjom uopće ne uzimaju pod rad.
OK. I?

Quote:
water strider kaže: Pogledaj post
Al najjace od jucer osim zavrsnog showa na relaciji Jandrokovic-Pernar je bilo sljedece:
Pernar: povreda poslovnika, clanak 238, gospodin Tuđman vrijeđa komuniste, a njegov otac je bio komunist.

https://youtu.be/3Jon5H1dWsc
I ta je bila dobra.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 11.11.2017., 23:12   #4925
#kocar# i sivkiću, vi biste, prije svega zbog svojih godina trebali biti primjer prema kojem se svi možemo ugledat. Nemojte dopustiti da vas marginalne stvari sukobe.
sickić samo pragmatično pokušava reći, da čak i ako se pojavi netko tko je u "pravu" kao mladi gospodin , obična "raja" neće nikad to moći shvatiti i da je tu kraj cijele priče.
Ukratko sivkić je kontra demokracije
p.s. živjeli!
Orion1984 is offline  
Old 12.11.2017., 07:44   #4926
Ako ti pero kaže da je danas oblačno a í ti to sam vidiš onda je on u pravu a ti od toga nemaš ništa jer to što ti je rekao već ionako znaš.Ako on pokuša maknut oblake nešto je napravio
Odakle ti to?Svi mogu birat i bit birani.
Quote:
#kocar# kaže: Pogledaj post
Svaka anketa ima statističku pogrešku, pa je moguće da je i više od 10%
no najbitnije je da podrška raste a voljenoj stranci pada



Jel to trebam vjerovati na časnu pionirsku. Manduraši malo vjeruju onom što netko kaže, traže činjenice i materijalne dokaze.
Malo bi oni istine saznali kad bi svakom vjerovali na časnu pionirsku



Kako nove i neosfucane a tvrde sindikalisti da ih se nije dobilo već neku godinu i da su se ofucale.
Hebi ga, nikom nemožeš vjerovati na riječ, morat ću se zabuljiti u nekog manduraša da vidim jesu li mandure nove ili ofucane




Naravno




NIšta mi Plenki nije povećao, već su usklađene sa rastom troškova života (navodno) a to povećanje (jakih par desetaka kn) platili su porezni obveznici a ne Plenki
Jedina prava anketa bez grešaka su glasovi i broj zastupnika.

Treba znat skladištara pa se ima svega.

Plenki ti je odobrio i dao povećanje a od pere imaš samo priče i slike a s njima ne možeš u trgovinu.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Old 12.11.2017., 10:52   #4927
evo i kritika...
https://www.hop.com.hr/2016/11/10/rj...jude-na-ulicu/
Orion1984 is offline  
Old 12.11.2017., 16:47   #4928
Quote:
#kocar# kaže: Pogledaj post
10 % podrške nisu promili a ta podrška i dalje raste a ovima na vlasti kopni kao snijeg na proljetnom suncu

Kažu da je strpljen , spašen pa treba sačekati još izvjesno vrijeme da nekima stigne iz ritice u glavu, koja im sada služi samo za češljanje (naravno samo onima koji još imaju taj "ukras" na glavi)
Kako stvari stoje, HDZ ima glas od Pupovca, Štromara, Saukhe, Vrdoljaka i ove što je Lovrinović izbacio iz stranke... moj glas (makar sam desničar) neće dobiti. Moj glas dobiva ŽZ, a ako u međuvremenu nešto zahebu, onda ću dati SH.

Nažalost, još uvjek mnogi ljud svojim glasovanjem pokazuju da imaju mentalni sklop kao da smo u jednopartijskom sustavu, pa su odlučili do kraja života davati glas istoj stranci, makar su svjesni da te stranke samo razarju RH.
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 12.11.2017., 18:58   #4929
Quote:
sivkić kaže: Pogledaj post
Ako ti pero kaže da je danas oblačno a í ti to sam vidiš onda je on u pravu a ti od toga nemaš ništa jer to što ti je rekao već ionako znaš.Ako on pokuša maknut oblake nešto je napravio
U tome je i problem
sve što Pero kaže i ja dobro vidim.
A oblake će sigurno Pero bolje micati nego Plenki, jer ih on bara viti za razliku od Plenkija, Dalićke a da o Njonji ni ne govorim.
Pardon , možda i za Njonju griješim jer ako se Pero približi vlasti i Njonjo će progledati i vidjeti oblake


Quote:
Odakle ti to?Svi mogu birat i bit birani.
Jedina prava anketa bez grešaka su glasovi i broj zastupnika.
Točno,
samo ne treb azaboraviti da su u demokraciji izbori svako toliko, nekad redovni a nekad vanredni i najčešće , tko bi gore sad je dolje atko bi dolje sad je gore


Quote:
Treba znat skladištara pa se ima svega.
Naravno.
starih navika se teško riješiti
Quote:
Plenki ti je odobrio i dao povećanje a od pere imaš samo priče i slike a s njima ne možeš u trgovinu.
Odobrio je Plenki i mnogim koji to baš i ne zavređuju a obećao je svašta a malo toga ispunio.

Kad se moglo sa Ivekovim bonovima, možda će se jednog dana moći i sa Periunim slićicama....na novčanicama
#kocar# is offline  
Old 12.11.2017., 19:01   #4930
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Kako stvari stoje, HDZ ima glas od Pupovca, Štromara, Saukhe, Vrdoljaka i ove što je Lovrinović izbacio iz stranke... moj glas (makar sam desničar) neće dobiti. Moj glas dobiva ŽZ, a ako u međuvremenu nešto zahebu, onda ću dati SH.
Nisu to neke čvrste veze ni zajedništvo.
Samo trenutno udruživanje da bi se dočepali plijena

Quote:
Nažalost, još uvjek mnogi ljud svojim glasovanjem pokazuju da imaju mentalni sklop kao da smo u jednopartijskom sustavu, pa su odlučili do kraja života davati glas istoj stranci, makar su svjesni da te stranke samo razarju RH.
Točno,
slažem se u potpunosti
#kocar# is offline  
Old 13.11.2017., 10:44   #4931
Quote:
#kocar# kaže: Pogledaj post
U tome je i problem
sve što Pero kaže i ja dobro vidim.
ne treba ti onda pero ako sam dobro vidiš (a to je upitno)

Evo i oporbenjak ti kaže da od blebetanja nema ništa nego da treba radit
http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvat...nimku/6738333/
Quote:
Točno,
samo ne treb azaboraviti da su u demokraciji izbori svako toliko, nekad redovni a nekad vanredni i najčešće , tko bi gore sad je dolje atko bi dolje sad je gore
koliko ja pratim samo dvoji su u zadnjih 27 godina išli gore/dole
Quote:
Odobrio je Plenki i mnogim koji to baš i ne zavređuju a obećao je svašta a malo toga ispunio.

Kad se moglo sa Ivekovim bonovima, možda će se jednog dana moći i sa Periunim slićicama....na novčanicama
daje ti plenki i razne ribarske poticaje (a uzeo od naroda).A sličice nećeš vidjet

Quote:
Kako nove i neosfucane a tvrde sindikalisti da ih se nije dobilo već neku godinu i da su se ofucale.
Hebi ga, nikom nemožeš vjerovati na riječ, morat ću se zabuljiti u nekog manduraša da vidim jesu li mandure nove ili ofucane
pa gledaj ako dobro vidiš
https://direktno.hr/direkt/ministar-...kolaps-103950/
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.

Zadnje uređivanje sivkić : 13.11.2017. at 10:57.
sivkić is offline  
Old 13.11.2017., 12:18   #4932
Bez obzira što je Pero veganski moron te ne cijeni ni dobru kapljicu, i bez obzira što ponavlja nešto što kao je svima jasno(ovo je diskutabilno jer većina ljudi su sa planina i nizina i nemaju mozak) ipak treba ponavljati, i ponavljati iznova, iznova, iznova, da i vrapci zapamte. Jedini je koji govori u Saboru(da ok, samo govori i ništa ne poduzima), meni dovoljno jer je ovo start. Nakon starta krenut će se na promjene, kako na ostale političare, tako možda čak i do najzabačenije planine gdje ljudi i dalje glasuju za isto očekujući drukčiji rezultat.
Orion1984 is offline  
Old 13.11.2017., 12:52   #4933
Nakon starta treba dobro trčat da se dođe među prva 3.Učesnike nitko ne broji niti im pridaje važnost.

"Rijeka bez Lige prvaka: Presudili brojni promašaji i velika greška"
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Old 13.11.2017., 17:10   #4934
Quote:
Orion1984 kaže: Pogledaj post
Bez obzira što je Pero veganski moron te ne cijeni ni dobru kapljicu, i bez obzira što ponavlja nešto što kao je svima jasno(ovo je diskutabilno jer većina ljudi su sa planina i nizina i nemaju mozak) ipak treba ponavljati, i ponavljati iznova, iznova, iznova, da i vrapci zapamte. Jedini je koji govori u Saboru(da ok, samo govori i ništa ne poduzima), meni dovoljno jer je ovo start. Nakon starta krenut će se na promjene, kako na ostale političare, tako možda čak i do najzabačenije planine gdje ljudi i dalje glasuju za isto očekujući drukčiji rezultat.


repetitio est mater studiorum

ajde molit te prevedi pa da i neki drugi razumiju
#kocar# is offline  
Old 13.11.2017., 17:14   #4935
Quote:
sivkić kaže: Pogledaj post
ne treba ti onda pero ako sam dobro vidiš (a to je upitno)
Slažem se , ne treba mi Pero, vidim to i sam

Quote:
Evo i oporbenjak ti kaže da od blebetanja nema ništa nego da treba radit
http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvat...nimku/6738333/
koliko ja pratim samo dvoji su u zadnjih 27 godina išli gore/dole
daje ti plenki i razne ribarske poticaje (a uzeo od naroda).A sličice nećeš vidjet
Koji oporbenjak, Mars, Bulj

Kad ćeš shvatiti da mi Plenki ništa ne daje, nije on prodao ni trunku svoje imovine da bi mi nešto dao, nego ga plaćaju poreski obveznici da bi raspodjeljivao njihov novac potrebitima, pa i ribarima.

Očito se nismo riješili kulta ličnosti zahvaljuju "ljubljenom vođi" koji im sve daje, pa i vid nakon što su ih operirali svjetski liječnici a ne Sj. Korejski..

Ili su još ostala živa sjećanja na , "sve je to nama drug Tito dao, ljubićica bijela"
Quote:
pa gledaj ako dobro vidiš
https://direktno.hr/direkt/ministar-...kolaps-103950/
Znam da neki moraju slušati i misliti kao njihov ministar
no ja opet "dobro vidim" da taj laže kad zine

p.s.
i ne treba mi Pero da to vidim

Zadnje uređivanje #kocar# : 13.11.2017. at 17:25.
#kocar# is offline  
Old 13.11.2017., 17:25   #4936
Jadne stare oči a Plenki ne da lovu za nove očale.Sve komentiraš al il ne čitaš ili ne razumiješ napisano.Aleksić iz Snage govori da treba više radit.

Eto sam priznaješ 2x da ti pero nije potreban.Može lagat ali to je problem onih koji nemaju mandura ostalima nije uopće bitan jer će prije/kasnije bit zamjenjem.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Old 13.11.2017., 17:33   #4937
Quote:
sivkić kaže: Pogledaj post
Jadne stare oči a Plenki ne da lovu za nove očale.Sve komentiraš al il ne čitaš ili ne razumiješ napisano.Aleksić iz Snage govori da treba više radit.

Eto sam priznaješ 2x da ti pero nije potreban.Može lagat ali to je problem onih koji nemaju mandura ostalima nije uopće bitan jer će prije/kasnije bit zamjenjem.
Aleksićć ti je član kluba Živog zida i Snage, tako da su njegovi prijedlozi i prijedlozi kluba.
Perom je prepametan da radi nešto za što unaprijed zna da nema od toga nikakve koristi.
Navedi ijedan slučaj kad je saborska većina prihvatila prijedlog manjine, neće ti trebati puno prstiju

A dok ga se ne zamijeni oni kojima skladištar nije kum ili rodijak , cvokoću zubima u grmićku.
Bit će poveliko cvokotanje, vidi kakvo je vrijeme, puše pada snijeg a temp. strmoglavo ide prema nula C
#kocar# is offline  
Old 13.11.2017., 21:06   #4938
Po običaju opet isprazno braniš peru.Nije bitno u kojem su klubu nego da su iz dvije stranke.Aleksíć je napravio 3x više od 3 zidarska klokana a sa daleko manje priče a pošto si član/simpatizer sekte nećeš priznati istinu a zagovaraš je.Ti si tip kojima rodijački posli štete narodu a drugarski dogovori su 45 godina bili ok.

Neka puše nema gašenja motora jer je narod kupio/platio gorivo a i narod će platit i dječji dodatak po novom.M
óžda bi i pero dao prijedlog za boljim dodatkom da ga brinu djeca al ga očito ne brine ni njegovo dijete.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Old 15.11.2017., 12:46   #4939
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Pernar je jučer imao žestok nastup u Saboru. Sazrio je.
On mora biti kandidat za predsjednika države. Vjerujem da bi pokupio još više glasova od Sinčića.
Svakako bi bio ozbiljan kandidat.Ja isto pratim njegove istupe u Saboru i mislim da je on prava oporba a ne Bernardić.Moj glas ima!

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
Ingvar25 is offline  
Old 15.11.2017., 13:25   #4940
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
... moj glas (makar sam desničar) neće dobiti. Moj glas dobiva ŽZ, a ako u međuvremenu nešto zahebu, onda ću dati SH.
Da si ti desničar glasao bi za HSP.

kaže pero
"Javlja RTL da je u 3 godine prodaja novina pala za 25%.
To je vijest koja ohrabruje i daje nadu."

ha ha,zašto da kupim novine kad sve ima na netu a i u birtiji popiješ kavu i pročitaš brdo novina.

ne mogu bit 2 ekonomska stručnjaka u državi,samo jedan
http://totalinfo.hr/pernar-poziva-ka...vrijeme-duela/
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:46.