Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2013., 22:16   #21
Molim pomoć!
Uzeli smo ovaj LG Optimus l3 i na net se mogu spojiti preko Wi Fi međutim ne mogu doći do G3 mreže nikako zvala sam tcom jer je 098 i imam opciju Prejaka tarifa i išli smo u postavke ali meni se ne pojavljuje G3 kao što mi je operater rekao da mora. U lijevom kutu gore imam trokutić sa crvenim uskličnikom šta radim krivo?
lilo230 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 16:14   #22
T-com bot animacija

Pozdrav,jel mogu kako maknuti bot animaciju od t-coma prilikom paljenja mobitela?(lg optimus l3)
nobody00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 21:14   #23
Root, pa onda instalirati root explorer. Tada otići u folder System/Media i obrisati (ili preimenovati ekstenziju) bootanimation.zip
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2013., 17:13   #24
LG E400 L3 karnel i costum ROM pitanje

Imam ovi mob i rootao sam ga. Sada želim napraviti overlock. Naša san ovi karnel:
As for the stock kernel, the same thing:
--- Overclocked to 1000 MHz;
--- Added module support TUN/TAP;
--- Enabled swap;
--- Added profile management processor Smartass V2;

LINK: http://api.viglink.com/api/click?for...13599096081202

Sad me zanima kad to instaliran oće li mi sve ostati isto na mobu i da li trebam skinuti neki custom ROM da bi to skinija?
I da li mi preporučujete da instaliran CM9 custom ROM, ili neki još bolji ako postoji.

Zadnje uređivanje DinOsOur : 03.02.2013. at 17:42.
DinOsOur is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 03.02.2013., 17:20   #25
Odlican link. Jos par identicnih tema otvori u ovom podforumu.
Custom, ne costum.
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2013., 17:43   #26
Quote:
RC Da Kookee kaže: Pogledaj post
Odlican link. Jos par identicnih tema otvori u ovom podforumu.
Custom, ne costum.
evo ispravljeno.
DinOsOur is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2013., 18:59   #27
Pozdrav!
Uspješno sam rootao mobitel i stavio na njega custom rom. Sve je bilo okej i ispravno radilo, ali sam onda htio pokrenuti mobitel u recovery mode-u i pritisnuo power button+volume down+menu button i držao nekoliko sekundi, mobitel se ugasio. I sad ga pokušam upalit ekran bljesne te se preko cijeloga ekrana pojavi baterija(nekakve smeđe/sive boje) i mobitel se opet ugasi. I sad su mi pune gaće. Pokušao sam ga upalit tako što sam ga ušteko u struju, probao sam izvadit bateriju, ali ništa!
Stvarno nemam ideje, a i bojim se da se stvar dodatno ne pogorša(iako nisam siguran jel to moguće).
Trebam pomoć!! Hvala!
juhica112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2013., 19:33   #28
Imaš ovdje upute kako ga unbrickati.

Ukratko- trebaš KDZ updater, drivere i službeni rom koji žeš opet flashati na mobitel.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2013., 21:01   #29
Smile

Quote:
84737 kaže: Pogledaj post
Imaš ovdje upute kako ga unbrickati.

Ukratko- trebaš KDZ updater, drivere i službeni rom koji žeš opet flashati na mobitel.
Na sreću sve je prošlo ok. Riješio sam problem tako što sam pritisnuo i držao desetak sekundi home i power tipku + volume down što mi je omogućilo pristup recovery mode-u. Od tamo sam instalirao zip s programima koje sam trebao, rebootao ga i sasvim normalno pokrenuo. Eto ako netko bude imao takav problem, nadam se da će mu ovo pomoći.
Hvala svejedno. Pozz
juhica112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2013., 15:54   #30
već nekih tjedan dana koristim taj službeni CM9, ali ne sviđa mi se iz razloga što postoji nekoliko iritirajućih bugova i zato sam se odlučio vratit nazad na original rom. e sad me muči jedna stvar, pokušao sam ga flashati služeći se raznim tutorijalima na netu (jedan od tih http://www.ninjaromeo.com/unbrick-lg...s-l3-e400-kdz/). svaki puta kada pokušam izbaci mi u logu "PHONE WAS NOT FOUND/DETECTED" - nešto tog tipa, ugl. ne prepoznaje uređaj. dosta sam čitao po internetu, ali nisam pronašao nikakvo konkretno rješenje. (nema modema kojeg bi mogao isključiti, tako da mislim da nije to u pitanju). također ne mogu nigdje pronaći zip datoteku s kojom bi podigao original rom na način na koji sam podigao CM9.
slobodno dajte svoja mišljenja, cilj mi je samo vratiti mobitel u stanje u kojem je bio kad sam ga kupio
juhica112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2013., 16:42   #31
Ja ponavljam svoj post iznad...
Quote:
84737 kaže: Pogledaj post

Ukratko- trebaš KDZ updater, drivere i službeni rom koji žeš opet flashati na mobitel.
Očigledno ti fale driveri ako ti komp ne prepoznaje mobitel.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2013., 21:36   #32
Driveri su bili uredno instalirani. Riješio sam problem, hvala svejedno.
juhica112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2013., 13:52   #33
Možeš, molim te, napisati kako?
Ako će netko imati isti problem- da vidi rješenje.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 01:16   #34
Moze li mi netko pomoci molim vas, nikako ne uspijevam rootat mobitel. Probao sam sto puta i sa superoneclickom i sa root toolom i ne ide. Probao sam sa svim mogucim opcijama koje nude u tutorijalima.

U root toolu mi kaze "link failed permission denied"
U superoneclicku dodem do "shell rooting - step 7"

software verzija je V10j, ako to ista znaci
Vjeko19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 11:54   #35
hm... jesi ukljucio usb debugging, iliti po našem otklanjanje usb grešaka ili tako nekako?
Quote:
*Enable USB Debugging – “Settings > Applications > Development > USB Debugging”
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 19:26   #36
Nedavno sam dobila ovaj mob i imam problem sa spajanjem na facebook. Piše mi da trebam uključiti cookies ali ne mogu naći gdje se to nalazi.

Molim vas upute kako da to riješim!!
*Josipa* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 19:59   #37
Quote:
backtothesleep kaže: Pogledaj post
hm... jesi ukljucio usb debugging, iliti po našem otklanjanje usb grešaka ili tako nekako?
jesam, ma sve moguce sam probao

Quote:
*Josipa* kaže: Pogledaj post
Nedavno sam dobila ovaj mob i imam problem sa spajanjem na facebook. Piše mi da trebam uključiti cookies ali ne mogu naći gdje se to nalazi.

Molim vas upute kako da to riješim!!
Prvo udi u browser. Zatim stisni onaj kvadratic dolje lijevo koji svijetli -->More-->Settings-->Accept cookies.

To bi trebalo bit to

Zadnje uređivanje backtothesleep : 11.02.2013. at 21:20. Reason: spojeno, koristiti EDIT ili MULTIQUOTE!!!
Vjeko19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 16:00   #38
Kako da otključam mobitel? Uzela sam mobitel u t-comu za produženje ugovora.
Tražila sam da ga otključaju.Poslali su mi šifru za otključavanje,ali ja ne znam gdje da je unesem.
Pliz help!
Elabela is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 16:06   #39
iskljuci mobitel, izvadi bateriju zamjeni sim karticu drugog operatera i ukljuci mobitel, onda bi te trebao pitati za tu šifru
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 17:57   #40
Oprostite ako sam malo off.
Elabela kada si ga uzela i u kojem T-centru?Ja ga tražim,bila u par centara pa nema i ne znaju kada će dobiti.
enigmatic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:39.