Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2010., 04:19   #1
Question Kako ubrzati rast grudi??

Bok svima.
Ja sam 7 razred. I znam kako ćete mi sad rec da imam jos vremena, tj, da moje hmm..jeli se to moze nazvat grudima, narastu..ali sve moje vrsnjakinje imaju poprilicne grudi, a ja i ne bas. Nisam bas preeemrsava, i donji dio tijela mi je jako razvijen, tj imam guze i to. . al ono... neznam , zeljela bi da mogu znat s cime se hranit, i to... sto ubrzava taj rast.

hvala svima puno, nadam se da cete mi odg?
opsirno i pametno, bez sivisih kom
anamalchi*xD*<3 is offline  
Old 24.05.2010., 04:26   #2
Imaš grudnjake sa spužvastim umecima i grudnjake s gel umecima. Pa probaj to. Da postoji hrana od koje rastu sise, zašto bi itko išao na operaciju?
chocolatecookie is offline  
Old 24.05.2010., 04:28   #3
hahah, da imas pravo. al vecinom idu na operacije ove malo starije zene, u cijim godinama vise nemoze pomoc nikakva hrana za rast, jer one vise nisu u razvoju?? hmmm..? :?
anamalchi*xD*<3 is offline  
Old 24.05.2010., 04:43   #4
Ma kakva hrana, dijete drago. Svaka žena ima svoj oblik tijela - neke imaju izraženiju guzu i bokove, neke imaju izraženije grudi i ramena, rijetke su koje imaju obadvoje. Kao prvo - sise rastu do 20ih. A tebi je koliko? 13? Pričekaj, čemu žurba. Ja sam s do 15e bila daska, a sad imam i puno što se mog ukusa tiče. Nauči voljeti sebe kao prvo. Hrani se zdravo, bavi se aktivnostima i uživaj u mladosti, okani se rasta sisa...
__________________

Ona je drukčija, s njom nema šmekanja i mnogo bolje nosi moj stil...
DreamStickle is offline  
Old 24.05.2010., 05:04   #5
hahahah... ma znam to sve..i citajuci ovo, bas sam se nekako nasmijala D
al u nasemm drustvu, tj skoli, stalno netko nekoga omalovažava, i ragaju se jedni drugima...a ja sam niska i imam male grudi...pa mi dolaze svakave sprdnje..da sam anorkesicna, sto nisam, da je u meni metar i zilet, da su mi manje od oraha i sl...i onda se zapitam pa jel to fkt tako? :/
anamalchi*xD*<3 is offline  
Old 24.05.2010., 06:10   #6
odi spat dijete
trpi is offline  
Old 24.05.2010., 11:03   #7
Quote:
anamalchi*xD*<3 kaže: Pogledaj post
hahahah... ma znam to sve..i citajuci ovo, bas sam se nekako nasmijala D
al u nasemm drustvu, tj skoli, stalno netko nekoga omalovažava, i ragaju se jedni drugima...a ja sam niska i imam male grudi...pa mi dolaze svakave sprdnje..da sam anorkesicna, sto nisam, da je u meni metar i zilet, da su mi manje od oraha i sl...i onda se zapitam pa jel to fkt tako? :/
Prvo im narastu sise pa zubi.
Misliš anoreksična?
Pa šta sad ako si metar i žilet, ja sam prešla 20-u pa sam niska i volim sebe svakim centimetrom, 'ko ne voli, ne mora gledat.
Zaboga tek si ušla u pubertet, djevojke moje generacije su izgledale kao djevojčice sve do 2.-3. srednje. Ne budalesaj nego se zdravo hrani, kreći, smiji i ulaži u pamet, a ne u grudnjak. Svatko više voli vedru i pristupačnu djevojku od sisate. Ti tek postaješ djevojka, još uvijek si djevojčica. Opusti se i uživaj u sitnicama svaki dan, pusti komplekse i gluposti...
__________________

Ona je drukčija, s njom nema šmekanja i mnogo bolje nosi moj stil...
DreamStickle is offline  
Old 24.05.2010., 11:21   #8
a jeste kokoshke

ovo uopce nije glupo pitanje, pogotovo sto je jos mlada i POSTOJI nacin da svoj cjelokupni rast usmjeri u pravom smjeru

definitivno ima namirnica od kojih postoji mogucnost da ti grudi nabujaju
soja (short term clinical studies have suggested that soy consumption has estrogenic effects in the breast tissue of young--that is, premenopausal--women)
ili pivo npr. (posebno crno ili 'obogaceno' pivo)

sise takodjer rastu ako se osoba deblja a smanjuju se dok mrsavi, dakle zaboravi na dijete i slicno, hrani se zdravo i kolicinski dovoljno ali ne i previse ako neces da ti sve naraste, i guza i bedra i stomak

jos jedna jako vazna stvar kod sisa je ne samo velicina vec i oblik, mogla bi se uclaniti u fitness skolu i poceti sa vjezbama prsnog kosa, ledja i grudi
mislim da je ovo odlicna ideja za tinejdzerke jer samim tim ce ostatak biti vitak a pravis si dobru podlogu za savrsene grudne misice kad se jednog dana grudi potpuno razviju (citaj, oble,cvrste grudi)
tequila is offline  
Old 24.05.2010., 11:26   #9
ma onda uopće ne treba tamaniti po pivu i soji. dovoljno je da jede što jeftiniju rafiniranu hranu, razne salamure, hrenovke, mesa puna raznih hormona i ostala smeća pa će krasno nabujati
glora's bastard is offline  
Old 24.05.2010., 11:29   #10
Quote:
trpi kaže: Pogledaj post
odi spat dijete
i prije spavanja popij čarobni napitak za rast grudi

ajme bilo je 50 ovakvih topica, treba jednostavno negdje na pdfu prikeljiti natpis da nikakava hrana neće pospješiti rast grudi
__________________
Ako te muči neka misao,nalaziš je svud,sve je izražava,čak je mirišeš u zraku.Jedini način da se oslobodi jest da se izrazi.
BrokeBM is offline  
Old 24.05.2010., 11:32   #11
ništa tu ne može pomoć, meni su sise prestale rast sa 14 godina, a sad imam 21, jbga treba se pomirit s tim i gotovo i koristit čarobni spužva push up grudnjak
marijana_bj is offline  
Old 24.05.2010., 11:40   #12
Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
ma onda uopće ne treba tamaniti po pivu i soji. dovoljno je da jede što jeftiniju rafiniranu hranu, razne salamure, hrenovke, mesa puna raznih hormona i ostala smeća pa će krasno nabujati
Istina. Ccc, de predlažite djetetu od 13 godina pivo.
__________________

Ona je drukčija, s njom nema šmekanja i mnogo bolje nosi moj stil...
DreamStickle is offline  
Old 24.05.2010., 12:37   #13
Hvala vam svima !!

Ove neke pojedince neću komentirati
anamalchi*xD*<3 is offline  
Old 24.05.2010., 13:06   #14
Quote:
anamalchi*xD*<3 kaže: Pogledaj post
hahahah... ma znam to sve..i citajuci ovo, bas sam se nekako nasmijala D
al u nasemm drustvu, tj skoli, stalno netko nekoga omalovažava, i ragaju se jedni drugima...a ja sam niska i imam male grudi...pa mi dolaze svakave sprdnje..da sam anorkesicna, sto nisam, da je u meni metar i zilet, da su mi manje od oraha i sl...i onda se zapitam pa jel to fkt tako? :/
osobe koje nisu iskompleksirane neće omalovažavati druge. ti koji imaju problema sa svojim izgledom idu i omalovažavaju druge da bi se oni osjećali bolje. što te briga, da si viša i imaš veće grudi opet bi se sprdali oko toga... reci im lijepo da ti sa svojim izgledom nemaš problema, a ako oni imaju to nije tvoj problem nego njihov i neka šute
glora's bastard is offline  
Old 24.05.2010., 14:16   #15
Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
osobe koje nisu iskompleksirane neće omalovažavati druge. ti koji imaju problema sa svojim izgledom idu i omalovažavaju druge da bi se oni osjećali bolje. što te briga, da si viša i imaš veće grudi opet bi se sprdali oko toga... reci im lijepo da ti sa svojim izgledom nemaš problema, a ako oni imaju to nije tvoj problem nego njihov i neka šute

Potpisujem!
BeYourself_112 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:42.