Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.06.2009., 22:30   #41
Hello all...

...ja nova - prijavila se jer mi treba objektivno mišljenje (ili nekoliko njih)... U vezi sam nešto više od pola godine. Tip je užasno zatvoren, ja komunikativna, sve to ok, ali........... Ja dajem puno - toliko i tražim, a on uzima puno, a daje malo. e sad, frajer mi se sviđa, osjećam da bi moglo biti ok, ali ponekad poludim i sigurna sam da ga boli k. za mene. i onda se vidimo, a on - ILI CRNO ILI BIJELO - nema nikakvih skrivenih primisli, igrica toplo-hladno, ...pitanje: da li da mu dam vremena dok će imati povjerenja u mene pa će sam razvezati gubicu ili should I move on? baš je samotnjak - nije tip koji vara, loče uokolo itd - radije je ušuškan u krevet, solo ili sa mnom... Help - should I stay or should I go???
Miuccia Prada is offline  
Old 26.06.2009., 23:06   #42
Quote:
Miuccia Prada kaže: Pogledaj post
...ja nova - prijavila se jer mi treba objektivno mišljenje (ili nekoliko njih)... U vezi sam nešto više od pola godine. Tip je užasno zatvoren, ja komunikativna, sve to ok, ali........... Ja dajem puno - toliko i tražim, a on uzima puno, a daje malo. e sad, frajer mi se sviđa, osjećam da bi moglo biti ok, ali ponekad poludim i sigurna sam da ga boli k. za mene. i onda se vidimo, a on - ILI CRNO ILI BIJELO - nema nikakvih skrivenih primisli, igrica toplo-hladno, ...pitanje: da li da mu dam vremena dok će imati povjerenja u mene pa će sam razvezati gubicu ili should I move on? baš je samotnjak - nije tip koji vara, loče uokolo itd - radije je ušuškan u krevet, solo ili sa mnom... Help - should I stay or should I go???

Pa možda da još vidiš što će biti, a ako vidiš da nema poboljšanja, da ideš dalje.
Ja za ovog "svog" neću više ni gledati jel'se misli javiti ili ne, zašto bi ja patila. Opet zaslužujem nekoga kome će stvarno biti stalo do mene.
helena24 is offline  
Old 26.06.2009., 23:38   #43
Tnx. Tak mi i frendice kažu. a ti si dobro odlučila - koliko mogu vidjeti iz postova. Valjda nisi uložila previše vremena (i živaca) u dotičnog gosp. Assholea.
Miuccia Prada is offline  
Old 26.06.2009., 23:52   #44
Quote:
Miuccia Prada kaže: Pogledaj post
Tnx. Tak mi i frendice kažu. a ti si dobro odlučila - koliko mogu vidjeti iz postova. Valjda nisi uložila previše vremena (i živaca) u dotičnog gosp. Assholea.
Mislim da sam uložila puno previše vremena i živaca. Sad se nekako malo bolje osjećam, ali sam sama sebi naredila da uopće ne gledam jel'se javio ili ne. Da mu je stalo, javio bi se. A to javljanje nakon par dana i sl. gluposti pokazuju o kakvoj se osobi radi. Mene ne ljuti to što se on ne javlja, nego što počne neku priču sa mnom, ja se ponadam, pomislim da mu je stalo i onda budem sva u depresiji. To je najobičnije poigravanje.
E pa sad od mene neće biti ni traga ni glasa.
helena24 is offline  
Old 27.06.2009., 19:34   #45
Ne igram igre jer je to za mene glupost i uzasavam se onih koji to rade.
Sa zadovoljstvom odjebem ribu koja je sexy pa misli da moze tu nesto da mi muti.
Ja kada nesto zelim sa nekom devojkom otvoreno joj stavim do znanja ili kazem sta zelim bez zavlacenja npr ako zelim samo sex odmah joj kazem da trenutno iz odredjenih razloga nisam za ozbiljnu vezu i ona zna na cemu je i da li to zeli ali u principu retko zelim takve veze samo zbog sexa.
__________________
Mali Smrdljivi Patuljak
Moja IMDB lista filmova
Jake Harper is offline  
Old 27.06.2009., 20:48   #46
Quote:
Jake Harper kaže: Pogledaj post
Ne igram igre jer je to za mene glupost i uzasavam se onih koji to rade.
Sa zadovoljstvom odjebem ribu koja je sexy pa misli da moze tu nesto da mi muti.
Ja kada nesto zelim sa nekom devojkom otvoreno joj stavim do znanja ili kazem sta zelim bez zavlacenja npr ako zelim samo sex odmah joj kazem da trenutno iz odredjenih razloga nisam za ozbiljnu vezu i ona zna na cemu je i da li to zeli ali u principu retko zelim takve veze samo zbog sexa.

Pa da, zašto nekoga vući za nos. Ako te netko interesira, daš mu do znanja, ali igrice su dno dna.
Ako osoba ne želi ništa sa mnom, trebala mi je to dati do znanja tako da ni ne prilazi, pa bih znala na čemu sam. A prilaziti i tražiti razgovor, pa poslije nekog odjebati je podlo i nisko. Ali sve se vraća.
helena24 is offline  
Old 28.06.2009., 12:10   #47
Quote:
Jake Harper kaže: Pogledaj post
Ne igram igre jer je to za mene glupost i uzasavam se onih koji to rade.
Sa zadovoljstvom odjebem ribu koja je sexy pa misli da moze tu nesto da mi muti.
Ja kada nesto zelim sa nekom devojkom otvoreno joj stavim do znanja ili kazem sta zelim bez zavlacenja npr ako zelim samo sex odmah joj kazem da trenutno iz odredjenih razloga nisam za ozbiljnu vezu i ona zna na cemu je i da li to zeli ali u principu retko zelim takve veze samo zbog sexa.
kratko, jasno i jednostavno. čemu trošenje svog vremena na nekoga tko mi se ne sviđa, teški guitak vremena, em što još zavlačim tu drugu osobu. ne želim nikoga na duši.
igre su za malu djecu
volim čokoladu is offline  
Old 02.07.2009., 12:11   #48
ma naj bolje je reći direkt u facu a ne zavlačiti za nos. mislim da cure to rade puno više. cure recite iskreno i budite fer!
satyr_051 is offline  
Old 02.07.2009., 12:37   #49
ma sve je to tako glupo.
takvih igrica sam se naslušala u tinejđerskoj dobi i onda sam ih pušila, al sad kad mi tak likovi počnu raditi prihvatim igru al samo da im se malo nasmijem, a poslije dobiju od mene košaricu i onda se još čude da kako to.
te dječje spike više ne pušim.
a likovi koji to rade su budale i jako su nesigurni u sebe, jednom riječju žalim ih.

a naravno slažem se i da isto ima takvih cura.
Tara7 is offline  
Old 02.07.2009., 12:39   #50
Quote:
Tara7 kaže: Pogledaj post
ma sve je to tako glupo.
takvih igrica sam se naslušala u tinejđerskoj dobi i onda sam ih pušila, al sad kad mi tak likovi počnu raditi prihvatim igru al samo da im se malo nasmijem, a poslije dobiju od mene košaricu i onda se još čude da kako to.
te dječje spike više ne pušim.
a likovi koji to rade su budale i jako su nesigurni u sebe, jednom riječju žalim ih.

a naravno slažem se i da isto ima takvih cura.
pa ti si ziva


OT: da, igrice suxaju, osim u jako malim dozama i bez pretjerivanja.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 02.07.2009., 23:50   #51
:

Quote:
helena24 kaže: Pogledaj post
Pa da, zašto nekoga vući za nos. Ako te netko interesira, daš mu do znanja, ali igrice su dno dna.
Ako osoba ne želi ništa sa mnom, trebala mi je to dati do znanja tako da ni ne prilazi, pa bih znala na čemu sam. A prilaziti i tražiti razgovor, pa poslije nekog odjebati je podlo i nisko. Ali sve se vraća.
sacekaj jos malo...nikad neznas.
Private spice is offline  
Old 02.07.2009., 23:56   #52
Quote:
helena24 kaže: Pogledaj post
Jel' vam ide na živce kad upoznate frajera koji vam se svidi i onda počne s vama igrati igru toplo-hladno. Makar mene živcira. Jedan dan te voli, drugi dan te ne voli. Ako mu pošalješ poruku, ne odgovora.
Zašto to dečki rade? Po meni je bolje biti iskren. A ako mu se cura ne sviđa, pa nek'joj ne daje ni povoda da si misli nešto više, makar neće gubiti vrijeme.
Kaj nije igra toplo-hladno ono kaj se dela s kockicama leda i svijećom?
Hello Operator is offline  
Old 08.07.2009., 23:25   #53
Quote:
Private spice kaže: Pogledaj post
sacekaj jos malo...nikad neznas.
Mislim da bih lako mogla osijediti čekanjem.
helena24 is offline  
Old 09.07.2009., 01:48   #54
ma jebeš takve, drito iam vremena i živaca u životu navlačit se ___ tjedna igrom toplo hladno, uz sve pizdarije i opterečenja..
il je crno il je bijelo... no bulšit
NextG is offline  
Old 09.07.2009., 02:47   #55
Quote:
helena24 kaže: Pogledaj post
Jel' vam ide na živce kad upoznate frajera koji vam se svidi i onda počne s vama igrati igru toplo-hladno.
Ne živcira me ako je izvedeno sa stilom. I naravno, ovisi o namjeri- ako me tako zavodi, to mi je strašno zabavno. Ako je stvarno neodlučan pa samo odugovlači- e pa, to me živcira.
okruglica is offline  
Old 09.07.2009., 09:28   #56
Quote:
helena24 kaže: Pogledaj post
J...
Zašto to dečki rade?...
Zato što to cure rade, pa su nas navukle da mi primjenjujemo.
Crodra is offline  
Old 09.07.2009., 13:45   #57
dječica...
postoji cvijet s listovima,pa trgas listove i kazes-voli me,ne voli me,voli me,ne voli me...zadnji ispadne-a joj jos mora jesti zganaca
__________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome
sebi.
librica is offline  
Old 09.07.2009., 14:06   #58
Meni su te igrice gdje te neko baš doslovno ignorira ili daje svaki dan suprotan signal debilne. Prvi put kad mi se digne jedna obrva, a druga ostane spuštena gubim volju s dotičnom imat ikakvog posla. Ali s druge strane flert je u osnovi ista ta igra, ali u ovom slučaju su sudionici ravnopravni i oboje žele sudjelovati. Pa se onda oboje malo igraju sa signalima i riječima i to je baš
stretch is offline  
Old 10.07.2009., 22:13   #59
Ma bacila ja oko na drugoga. Da je htio nešto sa mnom, već bi nešto bilo. Uzalud sam trošila vrijeme i živce. Ali nema veze, nesto sam naučila iz toga.
helena24 is offline  
Old 10.07.2009., 22:26   #60
Quote:
helena24 kaže: Pogledaj post
Jel' vam ide na živce kad upoznate frajera koji vam se svidi i onda počne s vama igrati igru toplo-hladno. Makar mene živcira. Jedan dan te voli, drugi dan te ne voli. Ako mu pošalješ poruku, ne odgovora.
Zašto to dečki rade? Po meni je bolje biti iskren. A ako mu se cura ne sviđa, pa nek'joj ne daje ni povoda da si misli nešto više, makar neće gubiti vrijeme.
mozda mu se dize svaki drugi dan
antun is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:12.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger