Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2012., 18:06   #1
Question Otkup starih (ispravnih/neispravnih) mobitela?

dali to itko radi?

naišla sam na dvije stranice, jedna tvrtka radi u suradnji sa t-comom, druga sa vipom..

bilo mi je dosadno neki dan i našla sam doma 9 (devet!!) starih mobitela koji su svi radili zadnji put kad sam ih koristila no to bi se još trebalo provjeriti, što mi se ipak nije dalo..

od tih 9, naišla sam da bi mogla prodati jedan (čak) i to za 8 kn (čak) što i nije malo jer je neispravan, ali mislim, ne isplati se meni nikako ići do zagreba (karta bi me došla 88 kn (sve skupa) + tramvaj + hrana), a sve da bi dobila 8 kn

što se mene tiče, kad bi se mogla riješiti onih koji rade za 10 kn, onih koji ne za 5, nitko nebi bio sretniji od mene, pa sad tražim (bezuspješno) neku tvrtku koja otkupljuje (a ne da samo prikuplja) takav "otpad".

ima tko od vas iskustva s takvim tvrtkama, dali to itko uopće radi ili sam osuđena na to da oni nastave doma skupljat prašinu?

hvala unaprijed
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2012., 18:19   #2
nisam upoznat sa ostalim tvrtkama koje otkupljuju al to kod vipa ili t-coma (staro za novo) mozes do 3 uredaja vratit koji ti smanje cijenu i to jedino prilikom kupovine novoga na pretplatu ili bonove stavi ih na njuskalo
tobi21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2012., 18:25   #3
ovo za t-com (tj t-mobile, valjda.. nisam ni sama sigurna ) sam čula da možeš dobit i keš i tako piše i na stranici. no, ovo za vip me i potaknulo jer planiram kod njih kupiti mobitel i ovako bi bilo idealno - riješim se tri stara, kupim novi. WIN WIN!
no racku

a i misla sam stavit na njuškalo, samo tko bi to kupio? ako ne postoji tvrtka koja se time bavi, sumnjam da postoji i privatna osoba kojoj treba (ispravna) nokija 3310 + još 8 starih mobitela
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2012., 19:35   #4
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post

a i misla sam stavit na njuškalo, samo tko bi to kupio? ako ne postoji tvrtka koja se time bavi, sumnjam da postoji i privatna osoba kojoj treba (ispravna) nokija 3310 + još 8 starih mobitela
Iznenadila bi se. Ne znam ni ja zašto, ali ljudi to kupuju zbog dijelova. Stavi na Njuškalo, ništa te ne košta, ja sam imala dosta uspjeha s tim.
__________________
That's when you know you've found somebody really special. When you can just shut the fuck up for a minute and comfortably share the silence.
Pravnicica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2012., 19:47   #5
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
a i misla sam stavit na njuškalo, samo tko bi to kupio? ako ne postoji tvrtka koja se time bavi, sumnjam da postoji i privatna osoba kojoj treba (ispravna) nokija 3310 + još 8 starih mobitela
postoji masa ljudi kojima je bitno samo da baterija ima pristojan kapacitet i koji će radije za 50 kn uzet stari model s kojim će pouzdano bit zadovoljni

aj ti lijepo za svaki slučaj napiši koji su to mobiteli
canex is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2012., 19:49   #6
stavila sam na njuškalo, just in case..
evo kopirano skupa sa cijenama..

Nokia 3310 - 10 kn
Nokia 5130 (Xpress Music) - 10 kn
T-mobile Vairy touch II - 15 kn
Samsung X660V - 10 kn
Samsung E2250 - 100 kn
Siemens C62 - 10 kn
LG KG130 - 10 kn (dva komada)
Nokia 1662 - 50 kn
Sony Ericsson xperia x1i - 100 kn


EDIT
Samsung i Nokia se trenutno koriste i dajem ruku u vatru da su u potpunosti funkcionalni
a SE sam ipak previše platila da ga prodam za 10-ak kn ko ove gore.. i star je samo 3 godine..
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 02:17   #7
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
stavila sam na njuškalo, just in case..
evo kopirano skupa sa cijenama..

Nokia 3310 - 10 kn
Nokia 5130 (Xpress Music) - 10 kn
T-mobile Vairy touch II - 15 kn
Samsung X660V - 10 kn
Samsung E2250 - 100 kn
Siemens C62 - 10 kn
LG KG130 - 10 kn (dva komada)
Nokia 1662 - 50 kn
Sony Ericsson xperia x1i - 100 kn


EDIT
Samsung i Nokia se trenutno koriste i dajem ruku u vatru da su u potpunosti funkcionalni
a SE sam ipak previše platila da ga prodam za 10-ak kn ko ove gore.. i star je samo 3 godine..
Da sam prije vidio uzeo bih ih ja sve u kompletu po ovim cijenama...
OTKUP-MOBITELA is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 12:56   #8
Quote:
OTKUP-MOBITELA kaže: Pogledaj post
Da sam prije vidio uzeo bih ih ja sve u kompletu po ovim cijenama...
ako si zainteresiran, imam nekoliko starih, ispravnih i neispravnih mobitela....
Alexander is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2012., 20:49   #9
Možeš i tu stavit
__________________
That's when you know you've found somebody really special. When you can just shut the fuck up for a minute and comfortably share the silence.
Pravnicica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2012., 20:56   #10
stavila sam već polu ispravnu xperiu, a nesmijem imati više oglasa pa ću to napraviti za koji tjedan
hvala ipak
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 00:13   #11
evo našla sam još jedan koji ne radi

Sony Ericsson S302
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 04:41   #12
neki su mi ostali pa sam ti poslala PM
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 22:36   #13
JA recimo kupujem ispravni samsung u600..znam da nije vrijeme i mjesto ali steta propustiti priliku..trzisno ne vrijedi skoro nista al meni je drag..nasao sam nedavno bateriju za njega pa sam si mislio da bih ga rado opet imao..

:

Inace nisam bas vidio neke ducane koji otkupljuju tak stare mobitele..
MMachéte is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 20:09   #14
Quote:
MMachéte kaže: Pogledaj post
Inace nisam bas vidio neke ducane koji otkupljuju tak stare mobitele..
stare mobitele otkljupljuju dvije tvrtke, jedna za vip, jedna za t-com pa dobiješ popust. samo što pola mobitela ili ne prepozna ili oni vrijede 0 kuna. totalno bezveze.

ja bi ove svoje prodala čisto da mi ne skupljaju prašinu doma. ionak ih nemogu bacit u smeće nego bi ih morala ekološki zbrinut, a to mi se neda, tak da će stajat u ladici još par godina
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2013., 11:11   #15
Ja imam 12 mobitela evo u ponedjeljak sam saznala da ih pošta odkupljuje,i kaj da velim nude sramotno niske cijene.......a bas sam mislila nešto zaraditi
jasmina73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2013., 17:46   #16
pa to je normalno da niske cijene daju otkupa.....sta ste vi mislili?
jasmina napisi koje modele imas pa ako ima nesto sto bi se dalo uzeti za kolekciju .....
mozes i na pm....dakle...mob,punjac,oprema,stanje,mreze,cijen a koju ocekujes....
hvala
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2013., 17:56   #17
Ja sam bila u posti i ostala sokirana! Naravno nisam ocekivala neke ogromne otkupne cijene,ali 10lipa za mobitel koji nije ni izgreban ni tako los (lg shine) samo sto neradi neznam mozda je do baterije... Mislim pretpostavljam sam da ce nudit 10 tak kuna otisla vidjeti iz fore,ali 10lipa,sramota!
missldb is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2013., 16:31   #18
Quote:
missldb kaže: Pogledaj post
ali 10lipa,sramota!
a daj lazes da su ti ponudili 10 jbn lipa
yello is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2013., 14:25   #19
Pozdrav svima!
Za neispravan mobitel dobijete 8 kn... u mom je slučaju baterija bila odlična pa mi je bilo žao da dobijem samo 8 kn za mob, stavio sam ga na njuškalo (bateriju) i dobio 30kn
sada idem u poštu za ostatak dobiti 8 kn

Pozdravljam akciju, no sumnjam daje u pitanju recikliranje mobitela...
Djelove koji valjaju ponovo se iskoriste kod popravaka i tako skoro besplatno dobiju rezervni dijelovi...
Vi nećete imati pojma jel to rezervni ili original dio a neće vas niti biti briga.

Ako nemate vremena stavljati mobitele na njuškalo, odnesite ih u poštu...
Priroda će vam biti zahvalna ))
md24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2013., 15:27   #20
mozete se meni javljati za otkup starijih mobitela,moze i neispravnih...

laptopi takodjer,pogotovo neispravni!
starsam is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:42.