Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2004., 12:04   #41
Quote:
Damson kaže:
Hm... Cini mi se prije nisu donosile odluke o dovodenju nekog vozaca u tim s obzirom na to koliko miljuncica dolara donese u timsku blagajnu... I cini mi se da je bilo vise timova pa tako i vise vozaca pa tako i vece konkurencije... I cini mi se da je prije bio veci utjecaj vozaca na ishod same utrke, a manji utjecaj bolida...
I cini mi se
Pa svi sportovi se mijenjaju. Moto sportovi su specifični zato jer ne utječe samo faktor vozača. Zato ih i ne smatram pravim sportovima. Prije bih to zvao "utrkama". Ukupno umijeće svih vozača je uvijek podjednako, razlike su možda u kvalieteti timova. Iako je i to relativno.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2004., 12:18   #42
Ja bih se samo nadodao na onu Hillovu opasku o tadašnjoj kvaliteti Williamsa... Senna je i s takvim bolidom radio poleove. A Schumiev Benneton-Ford je navodno važio kao jedan od najboljih.
Ispričavam se ako sam dosadan, ali :

"Kada sam došao u mclaren mislio sam da sve znam o autima. Tek kad sam upoznao Ayrtona shvatio sam koliko još trebam učiti"

M. Hakkinen

Jel se sjeća još tko kako je Hakkinen odvozio prve kvalifikacije u McLarenu ?
el Torro is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2004., 13:55   #43
Žao mi je što je poginuo, ali poginuo je i Villeneuve i de Angelis i još poneko, svi su znali s čim se bavi, pa šta?

Hvala Bogu da nas više ne ugnjetava...

citiram:
"Neki će reći prljav vozač, neki će reći ima boljih, neki će reći da je njegovo ime bilo prenapuhano..!

JA
__________________
Miči mi se iz krivine ide Alonso s 300 brzine.
FastAndFurious is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2004., 02:37   #44
Quote:
FastAndFurious kaže:


Hvala Bogu da nas više ne ugnjetava...



Kako bi se ti osjecao/la kad bi ja napisao da mi je formula 1 dosadna i da želim da Šumi na iducoj utrci prospe mozak po stazi cisto da mi bude malo zanimljivo?

Grozno je da tako govoris o nekome tko je umro, ali i ostavio veliki trag u F1 i samo zbog toga zasluzuje postovanje.

Od vozaca koje sam imao priliku gledati najeci je Senna, Šumi je odlican vozac ali od Hakinnena jednostavno nema konkurencije, svi danasnji vozaci su dosta losiji, nazalost.
Pugsley Adams is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2004., 10:09   #45
Quote:
torn kaže:
Igrao je prljavo samo kad je osjećao da je tretiran nepravedno
(Suzuka)
Kad Schumi napravi neko sranje obicno se cuju povici "djubre svapsko!"...
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2004., 12:15   #46
Quote:
Pugsley Adams kaže:
Kako bi se ti osjecao/la kad bi ja napisao da mi je formula 1 dosadna i da želim da Šumi na iducoj utrci prospe mozak po stazi cisto da mi bude malo zanimljivo?

Grozno je da tako govoris o nekome tko je umro, ali i ostavio veliki trag u F1 i samo zbog toga zasluzuje postovanje.

Od vozaca koje sam imao priliku gledati najeci je Senna, Šumi je odlican vozac ali od Hakinnena jednostavno nema konkurencije, svi danasnji vozaci su dosta losiji, nazalost.
Potpuno krivo protumačeno.

Možda nije bilo umjesno na ovom topicu (kao što FiA kaže) ići u neke rasprave o Senni koje nisu hvalospjevi i s te strane moje isprike svima....

Ono što sam htjela reći je da mnogi od vas prate f1 relativno kratko i da se NE SJEĆATE ljudi koji su bili isto takve LEGENDE kao što je sad Senna i isto su tako poginuli nesretno i isto se tako o njima pisalo, ali je u međuvremenu došao Senna pa onda Schumi pa je logično da se sad piše o njima a zaboravlja na neke starije.

Sve ovo isto što se sad radi i piše se dešavalo i kad je Villeneuve poginuo. Možda je statistika debelo na strani Schumija i Senne, ali ono što sam htjela reć a očito se vrlo nespretno izrazila (dakle isprike još jednom), je
da nije sve u statistici.

Ono "ugnjetavanje" je bilo mišljeno na njegovu prljavu vožnju, jer sam i izvukla citat Blackya.
Vozača čine sposobnost i karakter. Veličina nekog vozača je u cjelini, a ne u statistici.

Što ne znači da Senna nije bio sjajan vozač. Toliko.
__________________
Miči mi se iz krivine ide Alonso s 300 brzine.
FastAndFurious is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2004., 13:08   #47
Kako bilo, sad imamo primjerenije započeti topic o Senni, pa ovaj možemo i zatvoriti. Slažete li se?



Blackbird is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2004., 13:19   #48
SlažemO se...
FiA is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2004., 00:33   #49
Quote:
FastAndFurious kaže:
Potpuno krivo protumačeno.

Možda nije bilo umjesno na ovom topicu (kao što FiA kaže) ići u neke rasprave o Senni koje nisu hvalospjevi i s te strane moje isprike svima....

Ono što sam htjela reći je da mnogi od vas prate f1 relativno kratko i da se NE SJEĆATE ljudi koji su bili isto takve LEGENDE kao što je sad Senna i isto su tako poginuli nesretno i isto se tako o njima pisalo, ali je u međuvremenu došao Senna pa onda Schumi pa je logično da se sad piše o njima a zaboravlja na neke starije.

Sve ovo isto što se sad radi i piše se dešavalo i kad je Villeneuve poginuo. Možda je statistika debelo na strani Schumija i Senne, ali ono što sam htjela reć a očito se vrlo nespretno izrazila (dakle isprike još jednom), je
da nije sve u statistici.

Ono "ugnjetavanje" je bilo mišljeno na njegovu prljavu vožnju, jer sam i izvukla citat Blackya.
Vozača čine sposobnost i karakter. Veličina nekog vozača je u cjelini, a ne u statistici.

Što ne znači da Senna nije bio sjajan vozač. Toliko.

100% se slazem sa ovom izjavom.

Pogotovo sa zadnjom rečenicom.
Tommy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2004., 17:58   #50
Quote:
FastAndFurious kaže:
Žao mi je što je poginuo, ali poginuo je i Villeneuve i de Angelis i još poneko, svi su znali s čim se bavi, pa šta?

Hvala Bogu da nas više ne ugnjetava...

citiram:
"Neki će reći prljav vozač, neki će reći ima boljih, neki će reći da je njegovo ime bilo prenapuhano..!

JA

mala greskica... htio sam reci da se potpuno slazem sa OVOM posljednjom recenicom...
Tommy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2004., 00:13   #51
Quote:
Tommy kaže:
mala greskica... htio sam reci da se potpuno slazem sa OVOM posljednjom recenicom...
A ja se već zabrinuo...
Blackbird is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2004., 18:04   #52
Evo kako se mi lijepo možemo popričati.....
__________________
Miči mi se iz krivine ide Alonso s 300 brzine.
FastAndFurious is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:36.