Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2012., 21:38   #1
Proricanje budućnosti iz Biblije

naime otvaram ovu temu potaknuta jednom kavom od neki dan sa prijateljicom koja mi je ispričala nešto - hm, u najmanju ruku čudno.

inače zazirem od takvih stvari i nisam znala da ona kao i očito cijela njezina uža obitelj hodaju kod kojekakvih proricatelja budućnosti, ali priča koju mi je ispričala me baš zaintrigrirala, pa ajd da čujem mišljenja.

kaže mi da je prije cca dva mjeseca bila kod jedne žene koja je vidovnjakinja i da se kod nje treba naručiti telefonom, ostaviti joj podatke kao što su IME I PREZIME I DATUM ROĐENJA i to je to. Na temelju toga ona iz Biblije nekako "iščita" sudbinu čovjeka. Napiše to u neku bilježnicu na dvije stranice,ručno i onda kad dođete k njoj-to vam pročita. Da stvar bude još bolja, rekla mi je da je i njoj i masi drugih ljudi koje ona zna da su bili kod te žene - iščitala savršeno prošlost i sadašnjost, a neke stvari koje je rekla su se dogodile i u budućnosti. Dakle, u tome nešto ima. Zna li netko što to i je li itko imao slična iskustva?!
ja vjerujem u sudbinu i vjerujem da je čovjekov život nekako već predodređen barem onako ugrubo u trenutku njegovog rođenja, ali da se to može iz Biblije pročitati - to nisam znala.
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2012., 21:40   #2
Nisi rekla koliko novaca uzima ta žena za svoja "proročanstva"?
U tom grmu leži zec.
Ivan Ahilej is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2012., 21:47   #3
koliko daš-daš. nema neku određenu cifru. i to je ok
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2012., 23:01   #4
Deluje mi interesantno,mada ne znam kako gleda iz Biblije,nisam cula do sada,sto ne znaci da ne postoji.

I ja isto verujem u sudbinu i da je sve preodredjeno,ali da nema puno pravih vidovitih ljudi.
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2012., 23:28   #5
da. samo ova žena se ne reklamira nigdje javno. do nje se dolazi ovako preko prijatelja/poznanika, po preporuci
tako i jest najbolje!
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2012., 23:39   #6
Ništa tu nije čudno. Bilo koja dovoljna debela knjiga je dobra za "proricanje". Otvoriš je slučajno na neku stranicu i šričaš dovoljno općenito da se svi u tome nađu.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2012., 23:41   #7
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Ništa tu nije čudno. Bilo koja dovoljna debela knjiga je dobra za "proricanje". Otvoriš je slučajno na neku stranicu i šričaš dovoljno općenito da se svi u tome nađu.
Da li mozes ovo da objasnis? Kako bi ti izvukao tako predikcije,na osnovu strane iz Biblije?
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2012., 23:45   #8
Quote:
Lutijena kaže: Pogledaj post
Da li mozes ovo da objasnis? Kako bi ti izvukao tako predikcije,na osnovu strane iz Biblije?
ma lutijena pusti ga, zajebava se

kaže mi ta frendica da joj je žena ispričala cijelu njenu prošlost, govorila štoće biti budućnosti i neke stvari tako detaljno opisala da ne može fulat. možda samo malo vremenski može fulat, al to na kraju bude to
da ne iznosim sad previše detalja - žena joj je znala reć kojeg će joj spola i zanimanja biti DJECA meni je to malo spooky
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2012., 23:49   #9
Mene zanima da li se to zeni vec nesto dogodilo od predvidjenog? Jer ne znam kako na osnovu strane iz Bibilje ocitava buducnost,jedino ako je i vidovita,sto me asocira na to.
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2012., 23:53   #10
Quote:
Lutijena kaže: Pogledaj post
Mene zanima da li se to zeni vec nesto dogodilo od predvidjenog? Jer ne znam kako na osnovu strane iz Bibilje ocitava buducnost,jedino ako je i vidovita,sto me asocira na to.
da, između ostalog je i vidovnjakinja
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2012., 23:55   #11
A da li je ta zena iz Hr?
I jos me zanima da li neko nesto zna o ovoj da kazem tehnici tumacenja buducnosti,ipak mi je to sa Biblijom bas interesantno i deluje uverljivo.
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2012., 23:58   #12
Quote:
Lutijena kaže: Pogledaj post
A da li je ta zena iz Hr?
I jos me zanima da li neko nesto zna o ovoj da kazem tehnici tumacenja buducnosti,ipak mi je to sa Biblijom bas interesantno i deluje uverljivo.
da iz Hrvatske je.

zato sam i otvorila temu čisto da vidim zna li tko što o tome čitanju iz Biblije
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 00:01   #13
Quote:
Trance Girl87 kaže: Pogledaj post
naime otvaram ovu temu potaknuta jednom kavom od neki dan sa prijateljicom koja mi je ispričala nešto - hm, u najmanju ruku čudno.

inače zazirem od takvih stvari i nisam znala da ona kao i očito cijela njezina uža obitelj hodaju kod kojekakvih proricatelja budućnosti, ali priča koju mi je ispričala me baš zaintrigrirala, pa ajd da čujem mišljenja.

kaže mi da je prije cca dva mjeseca bila kod jedne žene koja je vidovnjakinja i da se kod nje treba naručiti telefonom, ostaviti joj podatke kao što su IME I PREZIME I DATUM ROĐENJA i to je to. Na temelju toga ona iz Biblije nekako "iščita" sudbinu čovjeka. Napiše to u neku bilježnicu na dvije stranice,ručno i onda kad dođete k njoj-to vam pročita. Da stvar bude još bolja, rekla mi je da je i njoj i masi drugih ljudi koje ona zna da su bili kod te žene - iščitala savršeno prošlost i sadašnjost, a neke stvari koje je rekla su se dogodile i u budućnosti. Dakle, u tome nešto ima. Zna li netko što to i je li itko imao slična iskustva?!
ja vjerujem u sudbinu i vjerujem da je čovjekov život nekako već predodređen barem onako ugrubo u trenutku njegovog rođenja, ali da se to može iz Biblije pročitati - to nisam znala.

Dakle ti na prvu nesto cujes i odmah vjerujes?Bez da si provjerila na mjestu gdje ce dobiti konkretan odgovor,ali to nije forum.

Tebi moze prodati tko i sto god hoce.
__________________
ODBACI SOTONU DA TE NE ZAVEDE.....PRUZI RUKE KRISTU NEKA TE POVEDE!!!!!
angelicaxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 00:03   #14
Quote:
Trance Girl87 kaže: Pogledaj post
ma lutijena pusti ga, zajebava se
Ne zajebavam.

Otvoriš knjigu na nekoj slučajnoj stranici i čitaš. Na taj način rade ti "proroci"

Svi se mogu tako igrati proroka sa dovoljno debelom knjigom. I još ako je puna simbola kao biblija bilo koju stranicu da otvoriš sigurno ćeš nešto pogoditi.

Pročitaš neku simboličnu priču i pustiš klijentu da iz toga sami izvuku nekakvo značenje bitno za njega.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 00:09   #15
Ma daj,ovo sto pricas su gluposti,koliko inteligentan mora neko da bude da iz strane neke knjige pocne coveku da prica o njegovoj proslosti,pa onda i u buducnosti. Mislim,stvarno ne razumem ako vas vec ne interesuje ovo,zasto upadate sa bezveznim i smesnim komentarima.
Ja zelim da cujem nekoga ko zna nesto o ovome,a ne da me zamarate sada tu
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 00:14   #16
Quote:
Lutijena kaže: Pogledaj post
Ma daj,ovo sto pricas su gluposti,koliko inteligentan mora neko da bude da iz strane neke knjige pocne coveku da prica o njegovoj proslosti,pa onda i u buducnosti. Mislim,stvarno ne razumem ako vas vec ne interesuje ovo,zasto upadate sa bezveznim i smesnim komentarima.
Ja zelim da cujem nekoga ko zna nesto o ovome,a ne da me zamarate sada tu
Nisu gluposti tako oni rade.

Pa šta misliš na koji način "proriču" iz Biblije? Imaju viziju broja stranice i onda čitaju?

Da, zamorno je slušati kad ti netko prodaje maglu sa takvim proricanjima.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 00:48   #17
A KAKO KOMENTIRAŠ onda ostvarivanje prorečenog?
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 01:45   #18
To sam već komentirao. Biblija je knjiga puna alegorija i simbolizma tako da će se svako u nečemu naći.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 17:32   #19
uzmi horoskop za primjer.oaim svog znaka pronaci ces se u 80% drugih znakova,svi ti vidovnjaci su profici.upitaj se prvo kakva ti korist sto ti on pogadja proslost i zna tvoju buducnost,sama si rekla da vjerujes u sudbinu.sudbinu nemozes mjenjat.u svakoh drzavi ima 5 puta vise vidovnjaka nego lijecnika.a koliko vidim nema nekog pomaka naprijed
solosaroman is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 17:39   #20
Haha.....ajme neznanja,ajme....astrologija i vidovnjastvo??
Kada neko zeli nesto da komentarise ne bi bilo lose da prvo sebe preispita da li zna nesto o materiji o kojoj govori,jer ovako ispada smesan.
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:43.