Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2010., 18:54   #1
Smile Telepatski snovi

Imam15 godina i zovem se Silvana.
Prije nekoliko dana, tacnije u subotu sanjala sam da vodim ljubav sa jednim deckom Lukom koji mi se vec neko vrijeme svidja ali nismo zajedno, samo smo prijatelji.

Kada sam se probudila mama mi je rekla da je sanjala da sam ja trudna.Ja sam je pitala s kim, a ona je rekla da sa nekim Lukom iz mog razreda.

Ona ga uopste ne poznaje, nije ga nikada vidjela samo sam joj ga ja mozda nekolko puta spomenula u prolazu.

Sta vi mislite o ovome, da li postoji neka povezaost i sta znaci ovaj san
-Sylvia- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2010., 22:59   #2
To je klasicni primjer obrnute projekcije sna, ili laicki receno, izmjene znacenjskih odrednica medju dvjema osobama, u ovom slucaju tvojom mamom i tobom. Znacenje sna je sljedece : ti ces pozvati svog prijatelja Luku kod sebe na sok. Kada udjete u stan, upoznat ces ga s mamom. Ona ce se tada sjetiti da vam je nestalo hrane za ribice, i da moras hitno do ducana da ribice ne budu gladne. Luku ce ponuditi sokom i on ce ostati u stanu. Kada se vratis iz trgovine, Luka ce reci da mora ici jer se sjetio da se dogovorio za nogomet s prijateljima. Za devet mjeseci dobiti ces malog bracu.
crazedlunatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2010., 08:04   #3
pa eto, ja sam baš jučer u snu pričal s nekom crnokosom curom iz Našica koju nikad nisam upoznal, al pozna ju moja bifša. (prepoznala je opis al nije 100% sigurna doduše)
bila je baš simpa ^^
__________________
▲▲▲
apollo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2010., 22:52   #4
Može biti da si uzvikivala to ime u snu i na glas stenjala i tko zna što sve vikala bez da si bila svjesna u tom stanju, a mama je to pokupila, svjesno ili podsvjesno, i onda je kod nje nastao scenarij koji je s tobom podijelila. Ne mora se nužno raditi o telepatiji. Moraš prvo isključiti brojna druga vjerojatnija objašnjenja.
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:46.