Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2017., 23:37   #4781
Daj mu
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 08:12   #4782
Bolje prvo nama.
Ak se loše jebe, da se ne osramoti pred najboljim prijateljem.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 10:41   #4783
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
Bolje prvo nama.
Ak se loše jebe, da se ne osramoti pred najboljim prijateljem.
Dobgro i govoriš trening je majka izvedbe.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 22:18   #4784
Može neka preporuka do 200 kn odavde?

http://www.elipso.hr/mali-kucanski/a...anje=MPC&prod=


Dosad sam imao već možda 3 godine remington tipa ova samo je bila cijela u crnom:

http://www.elipso.hr/mali-kucanski/a...INGTON-HC5053/
the_bulk is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 18:14   #4785
Šišanje u koje sisate frizerke, i nek ti još kosu opere, i tu budi faca i daj kojoj vježbanici da to odradi, i budi dupla daca i reci da to najvoliš, samo neka ti polako masira glavicu. Još ako ima lip glas pa ti počne pričat o svojim izlascima, vrijedi svaku kunu. Ne uskraćuj si život, nađi zgodnu frizerku.
Mark-Kor is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 21:23   #4786
Jel ko koristi patrone Gillete Blue 3, nekad mi je jedna trajala oko 4 brijanja sad praktički nakon jednog postaje neupotrebljiva, počeli su fušariti s tim najjeftinijima izgleda...
BlueLabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 21:11   #4787
Odlucio sam si kupiti trimer za dlake u nosu. Jel ima tko kakvu preporuku? naletio sam na ovaj Philips trimer NT5175/16 ali nisam siguran???
pilip88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 23:13   #4788
Bok ekipa, odlucio sam kupiti novu britvu za brijanje. Tocnije zanima me uredivanje brade pa ako netko zna gdje i koja bi bila najbolja za kupiti. Ne bih bas dao 1000+ kuna kakve sam vidio da ima. Dao bih do 200 kn pa ako je moguce neki savjet bio bih vam zahvalan.
Ferrious is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 23:50   #4789
Za tu lovu mozes nabaviti samo kineske britve nove ili ubost koju rabljenu. Sve preko ebaya. Najcesce se na aukcijama moze ubost dobrih rabljenih japanki od 25 dolara na vise...naravno i tu ovisi od proizvodjaca i ponude te potraznje. Nedavno nabavio BABA japanku od svedskog celika za 26 baksa Kod nas eventualno preko njuskala ali to je uglavnom zesci hrkljus.


Poslano Tapatalkom
__________________
A heart that hurts,
Is a heart that works.
ToMBaR is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 21:47   #4790
Ono vječito dosadno pitanje, što brijete na sebi, a što je ok ostaviti. Primjetio sam da sve više muškaraca brije ili barem podrezuje dlake na nogama.

Ja inače brijem sve osim nogu i sad recimo kad brijem prsa britvicom uvijek mi ostanu crvene točkice poslije bez obzira što stavim pjenu i poslije balzam za umirivanje nadražene kože pa razmišljam da kupim aparat.

Događa li se to i vama i može li se spriječiti?
petarpan5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 10:59   #4791
Quote:
petarpan5 kaže: Pogledaj post
Ono vječito dosadno pitanje, što brijete na sebi, a što je ok ostaviti. Primjetio sam da sve više muškaraca brije ili barem podrezuje dlake na nogama.

Ja inače brijem sve osim nogu i sad recimo kad brijem prsa britvicom uvijek mi ostanu crvene točkice poslije bez obzira što stavim pjenu i poslije balzam za umirivanje nadražene kože pa razmišljam da kupim aparat.

Događa li se to i vama i može li se spriječiti?
Frajeri koji briju noge, a pritom ne voze Tour de France, na svakom drugom tusiranju si i picku malo obriju...

That being said, ja lice obrijem svakih par mjeseci, inače samo trimam... isto tak trimam i šumu dolje, da bi se Stribor bolje vidio. To bi bilo to.
perich is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 18:03   #4792
Quote:
atutto_gas kaže: Pogledaj post
pogleaj si post br. 2796 tu na ovoj temi i eventualno video s tonom i foto. ovog totalno crnog bilo bi najbolje izbjeći. ima i japanaca, malo su skuplji.
I ja isto tražim neki osnovni trimer do cca 400kn, (više za skraćivanje brade nego neko specijalno oblikovanje ala Dali) i prije nego li uzmem ovaj Remington beard boss professional (po vašoj preporuci) što mislite o ovom Philips QT4015/16 ?

https://www.svijet-medija.hr/art/sis...qt401516/49804

Navode da isto ima oštrice od titana a punjenje traje samo 1 sat.
Osvrti poprilično pozitivni :
http://www.argos.co.uk/product/4440776

Koristi li neko ovog philipsa ili ima neki savjet?
Uzeo bih to večeras (ovaj ili remingtona) ili sutra pa su brzi savjeti dobrodošli
givooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 22:16   #4793
Ja ne znam kakve su philips masinice za brijanje ali ja imam jednu braun masinicu znaci sranje zivo treba mi puno vise vremena da se obrijem s njom nego kad se brijem sa ziletom a poslije toga jos moram i popravljat rucno a sa onim britvama sa dvije ostrice se izrezem opet ali opet su mi draze nego masina.
josip2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 00:21   #4794
Jel se neko brije ziletom. Znaci oni staromodni di se zileti mjenjaju. Do sad se uvjek brijao sa britvicama jednokratnim ali su me u zadnje vrjeme bas iritaciju koze imam.

Inace sam uvjek brijao pazuh al sad sam prestao i uvjerio se da nema ni smisla brijat.

Dlake na prsima sam obrijao mozda jednom u zivotu. Isto bezveze pederski je i kad obuces odjecu dobijes iritaciju koze
neobuzdan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 16:35   #4795
Kupio danas Gillette Fusion Proglide, nakon što sam se neki dan iskasapio. Jako ugodno bijanje.
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 20:13   #4796
Quote:
neobuzdan kaže: Pogledaj post
Jel se neko brije ziletom. Znaci oni staromodni di se zileti mjenjaju. Do sad se uvjek brijao sa britvicama jednokratnim ali su me u zadnje vrjeme bas iritaciju koze imam...
Koristim te "staromodne" DE (double edge) brijače i lamice koje idu u njih. Kod nas možeš kupiti nove plastične WilkinsonDE brijače, eventualno u Mulleru neki preskupi DE brijač. Oni imaju i dvije vrste lamica. Uglavnom preporuka su internet trgovine gdje ima svega dobroga. Postoje i dva HR foruma specijalizirana za brijanje, pa tamo možeš do detaljnijih informacija.
Inače i ja sam se zbog iritacije vratio prije dvije godine na DE brijače i lamice (žilete). Nabavio i dvije rabljene britve al još stoje nekorištene.
Naravno brijem samo bradu.
__________________
A heart that hurts,
Is a heart that works.
ToMBaR is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 18:27   #4797
Wahl

Da li je netko od vas isprobao ovu masinicu za sisanje. Hvala
https://youtu.be/xDqM2T7tmGY
Private spice is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 23:42   #4798
koji žilet koristite? ja sad trenutno imam ovaj na slici i nije mi nešto pa bih kupio neki bolji. ovaj je ok prvih 3-4 puta, nakon toga počne me čupati i iziritira mi kožu. koji žilet preporučate da kupim, da bude bolji od ovog, ali da je i dalje neka ok cijena?

Scorpione is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 17:52   #4799
Ja koristim ove:


Bolje su mi od Gilletea
__________________
"Some things are too hot to touch
The human mind can only stand so much"

- Bob Dylan
Johnny B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 13:37   #4800
Trebala bih preporuku za brijaći aparat, za uzgoj vrlo kratkog stubble-a i five o'clock shadow, cijenom do 400 kn. Hvala
Sunlover is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:50.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger