Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2017., 23:24   #701
Bila je neka pjesma, ne znam jel od čika Jove Zmaja ili možda od Duška Radovića, u kojoj su se spominjali pauk Paja i paučica Pajka, svih paukova majka
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 17.10.2017., 23:28   #702
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Bila je neka pjesma, ne znam jel od čika Jove Zmaja ili možda od Duška Radovića, u kojoj su se spominjali pauk Paja i paučica Pajka, svih paukova majka
nakon raspada SFRJ paja je postao pero.
aryna is offline  
Old 17.10.2017., 23:47   #703
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
paučica Pajka, svih paukova majka
Ovo je beyond najslađe.
Jednom mi se frajer na slinavoj špagici spustio drito sa stropa pred nos. Ko hgssovac da me došao pozdravit, jebote.
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Old 18.10.2017., 01:08   #704
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
samo da mi ne dođe u krevet dat pusu za laku noć

al kud baš pero, taman se s jednim nešto koljem u vezi poslovnih problematika
Pa, pauci donose sreću u financijskim pitanjima pa ti možda ovaj tvoj riješi i poslovnu problematiku.

A kad se opernatiš, svakako taj imetak upogoni (i) u društveno korisnim inicijativama poput ove - http://www.index.hr/vijesti/clanak/j...i/1001509.aspx


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 18.10.2017., 02:48   #705
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Ja osjećam zadovoljstvo kad ubijem komarca ili nešto slično.
Znam da je iracionalno, jer se zapravo radi o malom automatu koji samo radi ono za što je programiran, ali...
Ja osjecam zadovoljstvo kad smaknem komarca, ali zato kaj znam da napokon mogu u miru leci i zgasiti svjetlo, bez da mi za par minuta pocne zujati.

Pri ubijanju vecih zivina, tipa zohar ne osjecam nista, jer nikad, zbog gadjenja, nisam nijednog ubila.
Imali smo ih na poslu dok su u lokalunkraj nas nekaj preuredjivali, pa kad bi kojeg ujutro zatekle, zvale bi decka iz birca preko puta da to obavi.
Pri ubijanju velike stonoge http://static.elitesecurity.org/uplo...eCentipede.jpg
osjecam mjesavinu gadjenja i straha, al jos mi je gora pomisao da hoda preko mene dok spavam.
Moram doma imat sprej, jer ne mogu to s papirom onak zivo lovit po zidu
Hannah 3 is offline  
Old 18.10.2017., 02:55   #706
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
aha, tako i ja.
sad već par dana imam problem jer viđam ogromnog pauka po kući, toliki je da mi je bed prići mu s čašom pa ga ignoriram.
sinoć sam ga srela u kupaoni na stropu, bio je dosta blizu jednog dedi long lega i nisam bila sigurna jel ga hoće pojesti ili je jebačina, pa sam za svaki slučaj tankoga odnjela na partvišu van.
Pa kak izgleda taj tvoj ogromni pauk?
Hannah 3 is offline  
Old 18.10.2017., 06:14   #707
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Moram doma imat sprej, jer ne mogu to s papirom onak zivo lovit po zidu
Njih bi idealno bilo loviti sprejem i upaljačem. Plinskom bocom. Nekontroliranim šumskim požarom. Fujfujfujfuj.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Old 18.10.2017., 08:24   #708
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Pa, pauci donose sreću u financijskim pitanjima pa ti možda ovaj tvoj riješi i poslovnu problematiku.

A kad se opernatiš, svakako taj imetak upogoni (i) u društveno korisnim inicijativama poput ove - http://www.index.hr/vijesti/clanak/j...i/1001509.aspx


-Stipe
jel? vidiš kako je dobro što ih ne diram.

ne gledam baš tv, šta je to nešto novo sad? znam da imaju neki svoj kanal al ja se oduvijek sjećam misa i vjerskog programa na htv-u, mooožda čak još i u doba mraka
o, nisam znala ni za inicijativu; lokalni kler mi izbjegava kaslić, ne znam zakaj i cestu prijeđu kad mi prolaze kraj kuće, a portale baš ne otvaram. nisam znala ni to da bivši predsjednik zvan umjerenost tako uljuđeno komunicira s prek 90% građana- da sam vjernik to bi mi sigurno bilo drago.
al nema frke za donaciju, ionak sam već napravila trajni nalog za njih


e: hana fotkaću ga

Zadnje uređivanje Orak : 18.10.2017. at 08:50.
Orak is offline  
Old 18.10.2017., 08:41   #709
Pauke usisavam.
A kaj ako ga vidim i po danu i navečer. Financijski staus quo? Sad ću se zagledavat u stropove samo navečer jer uplatih jučer loto.

Bliski susreti sa žoharima, stojim ja, stoji on ko kod ok korala, a u stvari oboje zaleđeni od straha. Onaj koji se prvi pomaknuo je pobjegao u suprotnom smjeru.
Znala sam ih ubiti ali to je toliko odvratno da izbjegavam. Najgore kad se zavuku u cipelu.

Jednom na moru, frend i frendica neš čiste na dvorištu kad odjednom - Vidi! Crna udovica! Isss kolika jeeee, kaj je trudna?!!! Dođi vidjeti, daj lopatu!!!-
Samo sam se ustala sa stola i otišla u drugom smjeru kroz vrata van. Ovi manijaci su je zatukli lopatom.
pipi21 is offline  
Old 18.10.2017., 09:05   #710
Ja se buba bilo koje vrste ne bojim.
Ali sam zato nekoliko puta napravila sou zbog gustera.
Mozda sam vec pisala, na Mauricijusu sam u 11 navece digla frku zbog gustera na plafonu, tacno iznad moje strane kreveta.
Covjek sa recepcije je dosao sa "naoruzanjem" kao da ide ubiti dinosaurusa.
Dzaba, pobjegao mu.
Muz mi je rekao da je guster tu od kako smo dosli, samo ja nisam primjetila.
Cetvrti dan sam se navikla na njega, dobio je ime Gugi.
Nije se dao istjerat, voajer neki.
Dalje, na Tajlandu, prvi hotel u kojem smo bili, udjem u hol, na postolju vidim iguanu.
Ja ubijedjena da je to plasticna figura.
Jednom, cekam lift, buljim u "figuru" i primjetim da dise.
Priblizim se da vidim....isuse, kad je isplazila jezicinu prema meni...em sam poskocila od straha em vrisnula da su svi dotrcali.
Maca. is offline  
Old 18.10.2017., 09:19   #711
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
to ti je pauk pero, nemoj ga ubit.
oni donose sreću ako ih vidiš navečer, a nesreću ako ih vidiš po danu. zato ga nemoj po danu gledat, samo navečer.
ovo je dobro znati
ne ubijam ih, samo im ovršim nastambe
...ne mogu naći stripić di garfield zafrkava jadnu paučicu da su joj muž i djeca završili na naslovnici novina (zgnječeni)
baja is offline  
Old 18.10.2017., 09:42   #712
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Pa, pauci donose sreću u financijskim pitanjima pa ti možda ovaj tvoj riješi i poslovnu problematiku.

A kad se opernatiš, svakako taj imetak upogoni (i) u društveno korisnim inicijativama poput ove - http://www.index.hr/vijesti/clanak/j...i/1001509.aspx


-Stipe
Treba njih tužiti za iznudu, prijevaru i sl., dalo bi se naći. Ti ljudi zbilja nisu normalni.
Quote:
Maca. kaže: Pogledaj post
Dalje, na Tajlandu, prvi hotel u kojem smo bili, udjem u hol, na postolju vidim iguanu.
Ja ubijedjena da je to plasticna figura.
Jednom, cekam lift, buljim u "figuru" i primjetim da dise.
Priblizim se da vidim....isuse, kad je isplazila jezicinu prema meni...em sam poskocila od straha em vrisnula da su svi dotrcali.


Sjećam se ovog s gušterom u sobi.
Scarlett_O_Hara is offline  
Old 18.10.2017., 10:12   #713
Quote:
AnyOtherName kaže: Pogledaj post
Ovo je beyond najslađe.
Jednom mi se frajer na slinavoj špagici spustio drito sa stropa pred nos. Ko hgssovac da me došao pozdravit, jebote.
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Njih bi idealno bilo loviti sprejem i upaljačem. Plinskom bocom. Nekontroliranim šumskim požarom. Fujfujfujfuj.


Žohare ubijam domestosom i wd40.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 18.10.2017., 10:15   #714
jel ih to ubije? meni se gadi stat na njih, brrr, naježila sam se od same pomisli na onaj krrrc kad ih nagaziš. a još me više strah da će mi "skočit" na nogu dok ga ja pokušavam zgnječit tako da u krajnjoj nuždi skinem japanku s noge i bacim ju na žohara. od sredstava za ubijanje pokušavam s raidom za žohare ali to ga samo privremeno omami i nakon nekog vremena nastavi dalje trčat.

ovo ljeto smo imali gadnih problema sa žoharima. cijela ulica ih je krcata i svaku večer ili još gore, svaku noć bi čula noru da se s nečim igra... kad ono, ona šuta žohara i igra se s njim. nakon što nam je deratizacijja došla našpricat šahte i odvode, ne znam da li sam ih uopće vidjela.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 18.10.2017., 10:26   #715
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
jel ih to ubije? meni se gadi stat na njih, brrr, naježila sam se od same pomisli na onaj krrrc kad ih nagaziš. a još me više strah da će mi "skočit" na nogu dok ga ja pokušavam zgnječit tako da u krajnjoj nuždi skinem japanku s noge i bacim ju na žohara. od sredstava za ubijanje pokušavam s raidom za žohare ali to ga samo privremeno omami i nakon nekog vremena nastavi dalje trčat.

ovo ljeto smo imali gadnih problema sa žoharima. cijela ulica ih je krcata i svaku večer ili još gore, svaku noć bi čula noru da se s nečim igra... kad ono, ona šuta žohara i igra se s njim. nakon što nam je deratizacijja došla našpricat šahte i odvode, ne znam da li sam ih uopće vidjela.
Većina kukaca je strašljiva i žele pobjeći, neće nijedan skočiti na nikoga. Jel se to ikad dogodilo, da žohar skoči na nekog?
Scarlett_O_Hara is offline  
Old 18.10.2017., 10:28   #716
Znam da žohar vjerojatno uopće ne može skakat, ali ne mogu si pomoć. Skinem japanku i to je to.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 18.10.2017., 10:33   #717
Ja ih zalijem/ pošpricam dok se prave mrtvi, pa zaista postanu mrtvi.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 18.10.2017., 10:35   #718
mislim da sam jednom probala s domestosom pa nije previše upalilo. wd nisam imala pri ruci, bojim se da bi im to samo podmazalo nogice pa bi još brže trčali.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 18.10.2017., 10:41   #719
Quote:
pipi21 kaže: Pogledaj post
Pauke usisavam.

...

Jednom na moru, frend i frendica neš čiste na dvorištu kad odjednom - Vidi! Crna udovica! Isss kolika jeeee, kaj je trudna?!!! Dođi vidjeti, daj lopatu!!!-
Samo sam se ustala sa stola i otišla u drugom smjeru kroz vrata van. Ovi manijaci su je zatukli lopatom.
To sam i ja radila pa mi je jedna frendica rekla: a nisi gledala onaj film di ženska tako usisava paukove po kući, a oni se nastane u usisivaču i počnu množiti...

Razum, zakoni fizike - nula bodova, prestala sam to raditi.

Ali... Toliko mrzim paukove&co da ih rokam golim rukama ako treba: ili on ili ja. Gadljivi tren kada ga gnječiš a njega curi svašta traje par sekundi, zadovoljstvo pobjede doživotno.

Udovica i lopata
Ćufta is offline  
Old 18.10.2017., 10:46   #720
paukova se recimo uopće ne bojim. onih malih, a kod nas rijetko vidim nekog povećeg. ove manje pustim da šetaju svojim putem ili da čame danima u kutku plafona.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:44.