Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2007., 19:22   #41
Quote:
shakti9 kaže: Pogledaj post
ofarbala sam stan u konbinaciju zagasito ružičastu i rozu i tako mi pašu,smiruju pa bi te pitala kojoj čakri pogoduje racimo roza boja?
Radi se o srčanoj čakri. Njene su boje zelena i ružičasta
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 19:26   #42
Quote:
diki kaže: Pogledaj post
Radi se o srčanoj čakri. Njene su boje zelena i ružičasta
YES, jel to sad znači da ću pucati od ljubavi,to je najljepši osječaj evo i tebi
shakti9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 19:37   #43
Quote:
shakti9 kaže: Pogledaj post
YES, jel to sad znači da ću pucati od ljubavi,to je najljepši osječaj evo i tebi
Moja soba kod kuće također je zeleno okrečena, posteljina mi je zelena, ma sve je zeleno oko mene jer volim zeleno. I na mene djeluje umirujuće baš kao što na tebe djeluje ružičasta boja. Pucati od ljubavi zaista jest super osjećaj, a moj odgovor na tvoje pitanje jest da će te ta boja opustiti i umiriti, a pomoći će ti da na još ljepši način voliš sebe i ljude koji te okružuju.
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 22:02   #44
...odgovori su prilicno hmmmm....zanimljivi i ja brijem da mi je u glavi tako da ono....moram priznati da su me fakat nasmijale razlicite teorije....
...iwana... is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2007., 02:31   #45
i ja vec duze vrime osjecam neg.energiju u svojoj sobi i kuci opcenito. a kada odem malo kod rodbine druga je spika. mislim da se da tu dosta filozofirati o toj neg.energiji.. Prvo jedan prostor zraci energijom takvom kako ljudi koji su u njoj zrace svojm energijom. Zelim reci da mozes ti meni dati stan od 300 kvadrata i sve najbolje ali ako su ljudi losi i pesimisticni, onda mi je puno bolje ziviti u gansonjericu sa veselim ljudima. Mislim da ti feng-shui dosta toga moze reci o utjecaju rasporedu i odabiru elemenata u sobi koji zrace poz.ili neg. energijom ovisno o tome kako si namistis stvari.

A mozda je rjesenje upravo u tome da se jednostavno tribas vise bavit s necim..mozda je to nekakav auto.sustav u covika da pocinje to osjecati ako
nema dovoljno obavaza koje ispunjava....jer onda nemas ni vrimena bas misliti o neg.energiji itd.. ali istina..i ja je znam cesto osjecati u sobi.. nesto triba prominiti.. a to nesto je ..ili soba ili sebe.
petrus is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 17:19   #46
Quote:
...iwana... kaže: Pogledaj post
...odgovori su prilicno hmmmm....zanimljivi i ja brijem da mi je u glavi tako da ono....moram priznati da su me fakat nasmijale razlicite teorije....

Magija ti postoji još pogotovo oni vudu koji se bave magijom. Postoji ti crna i bjela magija , kao bjela je bolja od crne, ali to ti je sve magija pa su obje loše.
Nemoj eliminirati postojanje magije jer je moguće da ako ste se zamjerili nekome pa taj netko sad baca kojekakve uroke ili tako nešto na vas. Pozovi svećenika da ti blagoslovi kuću ili tu sobu ili je sama posveti sa malo svete vode ako je magija u pitanju ili neki (zli) duhovi, vjeruj mi pomoći će.
*LANA* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 20:14   #47
Quote:
*LANA* kaže: Pogledaj post
Magija ti postoji još pogotovo oni vudu koji se bave magijom. Postoji ti crna i bjela magija , kao bjela je bolja od crne, ali to ti je sve magija pa su obje loše.
Nemoj eliminirati postojanje magije jer je moguće da ako ste se zamjerili nekome pa taj netko sad baca kojekakve uroke ili tako nešto na vas. Pozovi svećenika da ti blagoslovi kuću ili tu sobu ili je sama posveti sa malo svete vode ako je magija u pitanju ili neki (zli) duhovi, vjeruj mi pomoći će.
da?

imaš iskustva s tim? pričaj nam...
__________________
 Waspova mala škola pjevanja <- je, link je
dataX is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 22:33   #48
Quote:
freudrick kaže: Pogledaj post
Ovdje se radi o tipičnom primjeru poremećaja protoka orgona, poznatog i pod nazivom "poremećaj orgonskog protoka". Do njega može doći na razne načine, a svi su detaljno opisani u natpisima na zidovima tajanstvene nevidljive piramide u Gizi. Kao osnovni simptom poremećaja protoka orgona, ovi drevni spisi spominju negativnu energiju: "neka, kao negativna energija, ono, kao energija, al nije, ono, pozitivna, nego je, ono, negativna, ono, loše se osjećaš". Poremećeni protok orgona stvara idealnu okolinu za razne napade iz astrala, od strane astralnih nametnika tipa orbova, astralnih vampira, bionergetičara i zloglasnih viskorašljaša te je stoga potrebna hitna akcija. Kao rješenje, Tutta 'n' c'mon, najveći autoritet u pšeničnom polju poremećaja protoka orgona, argona i ksenona, preporučuje iznošenje svih stvari iz pogođene prostorije i njihovo spaljivanje.

Hahahah, iwana evo ti rjesenje, zapali zgradu kucu, sve sve sve... I grad isto... sve je to zlo ZLO!
__________________
| [GCAF009] Random Angels - Escapist | [GCAF010] Mario L - Local Heat| [GCAF011] Draco - Terok Nor
expozed is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 22:59   #49
Quote:
dataX kaže: Pogledaj post
da?

imaš iskustva s tim? pričaj nam...


pa nije baš da imam iskustva s tim al neš sam čitala a i pričali su mi ljudi koji imaju iskustva s tim, a pošto sam vjernica, vjrujem da sveta voda pomaže jer mi svake godine dolazi svečenik posvetiti kuću pa napravila ja bilo kakve promjene u kući nemam nikakvih problema.
*LANA* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 23:47   #50
Quote:
*LANA* kaže: Pogledaj post
pa nije baš da imam iskustva s tim al neš sam čitala a i pričali su mi ljudi koji imaju iskustva s tim, a pošto sam vjernica, vjrujem da sveta voda pomaže jer mi svake godine dolazi svečenik posvetiti kuću pa napravila ja bilo kakve promjene u kući nemam nikakvih problema.
pa pričaj nam što su ti pričali
ajde, nemoj sad da moramo izvlačit iz tebe, daj....
__________________
 Waspova mala škola pjevanja <- je, link je
dataX is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 00:04   #51
Quote:
dataX kaže: Pogledaj post
pa pričaj nam što su ti pričali
ajde, nemoj sad da moramo izvlačit iz tebe, daj....

pa neznam mnogo joj. Znam da se crna magija valjda koristi da bi nekoga povrijedila, učinila loše protiv njegove volje, a bijela magija je kao pomaže ljudima od djelovanja negativnih sila zla. Makar ja u to nevjerujem mislim u tu bjelu, crnu magiju sve je to veliko zlo ja se time nikad ne bih voljela baviti.
I znam da baš nije dobro ići kod vračara i onih koji "proriću" budućnost jer je to kao isto nekakvo zlo. A za one neke vudu magičari oni imaju neke nadmoći koje dljeluju samo ako ti vjeruješ da on može tebi naškoditi. I tak to ak te još neš zanima čitaj po knjigama.
*LANA* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 00:16   #52
Quote:
*LANA* kaže: Pogledaj post
pa neznam mnogo joj. Znam da se crna magija valjda koristi da bi nekoga povrijedila, učinila loše protiv njegove volje, a bijela magija je kao pomaže ljudima od djelovanja negativnih sila zla. Makar ja u to nevjerujem mislim u tu bjelu, crnu magiju sve je to veliko zlo ja se time nikad ne bih voljela baviti.
I znam da baš nije dobro ići kod vračara i onih koji "proriću" budućnost jer je to kao isto nekakvo zlo. A za one neke vudu magičari oni imaju neke nadmoći koje dljeluju samo ako ti vjeruješ da on može tebi naškoditi. I tak to ak te još neš zanima čitaj po knjigama.
naravno da će djelovati ako znaš da ti netko nešto radi, ako si labilna osoba i pušiš gluposti (što bi Crkva rekla, da si praznovjerna, ali Crkva se po tim stvarima nema što javljati jer i sama melje jednako teške nebuloze, no, ajde...ok).

a "sveta voda" nije ništa drugo nego obični vodikov dioksid onečišćen svim i svačim. voda ne pamti, niti moljenje/križanje ikako djeluje na vodu. to je hrpa naboja koji titraju za svojim poslom, potpuno nesvjesni ičega oko sebe.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 22:35   #53
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
naravno da će djelovati ako znaš da ti netko nešto radi, ako si labilna osoba i pušiš gluposti (što bi Crkva rekla, da si praznovjerna, ali Crkva se po tim stvarima nema što javljati jer i sama melje jednako teške nebuloze, no, ajde...ok).

a "sveta voda" nije ništa drugo nego obični vodikov dioksid onečišćen svim i svačim. voda ne pamti, niti moljenje/križanje ikako djeluje na vodu. to je hrpa naboja koji titraju za svojim poslom, potpuno nesvjesni ičega oko sebe.
O sv. vodi nisi u pravu ali ja imam svoje mišljenje a ti svoje meni je svejedno kaj ti o tome misliš ali ja znam da pomaže i da nije samo obični vodikov dioksid onečišćen svim i svačim. Ali kao što rekoh ja svoje mišljenje ti svoje.
*LANA* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 22:36   #54
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
naravno da će djelovati ako znaš da ti netko nešto radi, ako si labilna osoba i pušiš gluposti (što bi Crkva rekla, da si praznovjerna, ali Crkva se po tim stvarima nema što javljati jer i sama melje jednako teške nebuloze, no, ajde...ok).

a "sveta voda" nije ništa drugo nego obični vodikov dioksid onečišćen svim i svačim. voda ne pamti, niti moljenje/križanje ikako djeluje na vodu. to je hrpa naboja koji titraju za svojim poslom, potpuno nesvjesni ičega oko sebe.
O sv. vodi nisi u pravu ali ja imam svoje mišljenje a ti svoje meni je svejedno kaj ti o tome misliš ali ja znam da pomaže i da nije samo obični vodikov dioksid onečišćen svim i svačim. Ali kao što rekoh ja svoje mišljenje ti svoje.
*LANA* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 11:33   #55
Čuo sam da se ljudi mogu loše osječat(depresija,nesanica,razne fobije)zbog npr. nekakve lokalne radio stanice u blizini,ili čak ne treba biti baš radio stanica nego je dovoljan jedan radio-amater koji u svojoj sobi ima malo jači radio primo-predajnik tako da elektromagnetski radio valovi na određenoj frekvenciji mogu bitno utjecat na raspoloženje ljudi u ulici ili kvartu u kojem živi.
Šumski Čovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 11:49   #56
Quote:
...iwana... kaže: Pogledaj post
owak....daaakle....nedavno sam preuredjivala sobu i sredila ju onak skroz i sve je bilo ok...dok jedan dan tj. noc nisam pocela osjecati kao nekakvu negativnu energiju upravo u toj sobi... citav dan je sve super i onda navecer legnem i imam neki losi feeling...jednostavno kao da je nesto tu sto ja ne vidim nego samo osjecam...onak wtf?!?!?!?! Inace se bojim tak tih svih mogucih paranormalnih stvari i cula sam hrpu istinitih prica o tim glupostima... i onak malo me hvatala jeza ali sada kada se tak nes meni dogadja ne znam kaj bi....
Pa to ti je najvjerojatnije odgovor. Pošto si čula puno o tome i bojiš se, taj stah projiciraš u novi prostor.
Piramide su ok, ali nisu baš toliko moćne ni svemoguće.
Mada, ne želim te sad plašiti, ali ako i imaš "nešto" u stanu, što je vrlo mala vjerojatnost, neće ti se ništa desiti. Nisu ti baš te "energije" tak zločeste ko u filmovima.
latifa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 14:04   #57
Gle najjednostavniji mogući savjet koji Ti mogu dati bez puno fanataziranja bi bio da izmoliš molitvu kada te uhvati strah, kada osjetiš nečiju prisutnost...( Oče Naš, Zdravo Marijo...) sa vjerom i pouzdanjem. Ništa Te ne košta!

Govorim to iz vlastitog iskustva jer sam Ja redovito čuo kucanje sata u svojoj sobi a nigdje sata nije bilo...to je bio davno....

Sve počinje takvim praznovjerima i piramidama i vračarama, još jedan savjet kloni se svega toga.

Eto probaj stvarno nemaš ništa za izgubiti jedna kratka molitva!

Pozdrav!
eleseus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 21:24   #58
probaj feng shui..... ili se raspitaj o istoriji tog geografskog polozaja... mozda su bili prvi indijanci koje smo pobili.... a razlog zasto se to tek sad desava je zato sto je pre razmestanja sobe neki objekat bio tacno iznad mrtvog indijanca i kada si ga ti pomerila..... nikad se ne zna...
holyfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 03:17   #59
I ja sam čitala dosta o Feng-Shui-ju,ima tu neke istine,al nema šanse da se pravila sprovedu 100%. Po Feng-Shui-ju bi najbolje bilo da je wc u dvorištu,il ako je u kući i dijeli ,ne daj bože,zid sa spavaćom sobom-najbolje da se ne koristi
Isto važi za unutrašnje stepenice u kući..ne smiju biti naspram vrata (ono ko u američkim filmovima) i pokrivene crvenim tepihom.U tom slučaju preporučuju rušenje
Da ne pričam o stranama svijeta i raznoraznim sitnicama koje je nemoguće skroz primijeniti.Preporučuje se,npr,da ako vama i mužu odgovaraju različite strane svijeta da spavate odvojeno.

Ipak,ima nekih pravila koje ništa ne košta da se probaju :

-ogledalo nikad ne smije biti tačno naspram ulaznih vrata
-Televizor ne smije biti naspram bračnog kreveta
-Cvijeće ne smije biti u spavaćoj sobi,čak ni slike cvijeća
-Ogledalo je najpoželjnije u trpezariji,naspram trpezarijskog stola.
-Sudopera i šporet ne smiju biti u kuhinji jedno pored drugog
-Treba izbjegavati namještaj sa oštrim ivicama
-Prozori uvijek moraju biti čisti
-U spavaćoj sobi nije poželjno držati fotografije umrlih članova porodice
napisaću još nešto ako se sjetim
sagan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 03:30   #60
E ,sjetih se jako bitne stvari u Feng-Shui-ju:
Suvo cvijeće ne treba držati za ukras.
Sudove koji su okrznuti,napuknuti ne treba lijepiti,već baciti.
Po Feng-Shui-ju ovo krade energiju.
Takođe,ni vodu ne trba držati u spavaćoj sobi,kao ni slike vodopada,mora,itd

Upravo sam našla knjigu,pa ću napisati koje su nepovoljne pozicije kreveta,a ti provjeri da nije tvoj u jednoj takvoj poziciji

Nemojte svoj krevet postavljati:
-Ispod grede
-naspram nekih vrata,bilo da su u pitanju vrata spavaće sobe il kupatila
-između dvoja vrata
-uza zid toaleta
-ispod prozora
-naspram ogledala

Ja,kao što rekoh se nisam pridržavala slijepo svega,ali vjerujem da ima nešto u tome.
sagan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:01.