Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2007., 04:41   #41
jebo vas pentagon-jos je tam gdje je i bio.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 11:41   #42
Quote:
Covjek kaže:
Prestani srati vec jednom umobolni idiote. Zasto si tako tvrdoglav magare retardirano? Zasto me tjeras da me moderatori "banaju". Svakom retardu je vec sve jasno oko jebenih WTC-a i Pentagona, samo tebi budaletino nije.
prijavio sam te
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 11:51   #43
Quote:
KulinBan kaže:


Ne mogu da vjerujem da avion ima ista sa ovom rupom. Ova rupa se nalazi na C-prstenu i tvrde da je ovu rupu prouzrukovao nos aviona koji je proletio kroz prva dva zida pentagona a onda se zaustavio ovdje...............WHAT!!!



A ovdje mozete vidjeti da prije samog udara moze se primjetiti trag bijele pare. Zasto? Zato sto sve vrste raketa ispustaju takve tragove. I opet ponavljam kakva je to kamera koja cuva Americki centar vojne inteligencije a nije mogla da uhvati taj "avion" u bilo koji frame? Koliko brzo je letio taj avion? 10 mahova? 30 mozda?

Kako je uopste moguce da leti toliko nisko? To je ne moguce.

A evo kako bi trebalo da izgleda da je avion stvarno proletio tako nisko i udario u Pentagon. (Kada bi bilo moguce)


Hm, što se tiče prve slike, nisam baš tako siguran da to nije moguće. Pentagon je koliko znam, sagrađen od armiranog betona i cigli. Ispravite me ako griješim, slobodno.
http://perso.orange.fr/jpdesm/pentag.../intDamage.gif
Zrakoplov je lagana metalna konstrukcija. Šuplja i prozračna, preko koje je presvučen lim od neke aluminijske legure. Mora tako biti, stvar mora biti lagana da bi letjela. Takvo što nema neke prevelike šanse protiv nekoliko zidova u Pentagonu.
WTC je nešto drugo, tornjevi nisu imali armiranobetonske zidove nego debele gipsane zidove.

Na tom animirnom GIF-u što si ga stavio se vidi nešto široko i sjajno trenutak prije udara. Mislim da nadzorne kamere ne idu na 24 fps, nego manje. Nisam siguran.

Mogao je letjeti tako nisko, ali to bi zahtijevalo izuzetno dobrog pilota. Nije to lako.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 12:44   #44
Quote:
KulinBan kaže:


Ne mogu da vjerujem da avion ima ista sa ovom rupom.
Ni nema...

freudrick is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 13:03   #45
Quote:
freudrick kaže:
Ni nema...


najpametniji post do sada
__________________
Ljudska je mašta bezgranična i najbolje funkcionira kad nije ograničena slikom i zvukom.
Hawking is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 13:24   #46
AAAAAAAAA HAHAHAA

to freudrick, TOOOOOOO
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 17:32   #47
Quote:
Covjek kaže:
Prestani srati vec jednom umobolni idiote. Zasto si tako tvrdoglav magare retardirano? Zasto me tjeras da me moderatori "banaju". Svakom retardu je vec sve jasno oko jebenih WTC-a i Pentagona, samo tebi budaletino nije.
Covjek, nismo svi isti. Nekima treba duze da skuze a nekima je to jasno vec od prvog dana. Ovdje neki znaju istinu ali se i dalje prave blesavi jer im odgovara sluzbena istina,,,zbog kojih njima razloga ja ne znam.

Nemoj da te banaju, koristi PM ako te vec iznervira!
KulinBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 17:34   #48
Quote:
freudrick kaže:
Ni nema...

KulinBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 02:51   #49
http://911research.wtc7.net/essays/pentagontrap.html
izuzetno dobro. pročitajte.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 03:02   #50
kod mene je bas upravo poceo film united 93...odo gledat malo!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 02:05   #51
(prebačeno s WTC threada)
Quote:
Randall Flagg kaže: Pogledaj post
Po srušenim električnim stupovima par stotine metara prema Pentagonu je jasno da je nešto tuda prošlo i da ih je oborilo.

No meni jednostavno nije jasno da piloti koji jedva znaju upravljati malenom Cessnom nekako savladaju kontrole Boinga ,izvode obrušavanja koja nisu moguća bez pilotskog odijela i dovoda kisika , da bi par stotina metara odradili u brišućem letu udaljeni tek par metara od tla. Gdje ćeš veće teorije zavjere od ove?

Osim ako nije bila uključen "remote control" na zrakoplovu koji je pak bio upravljan sa nekog drugog mjesta.No nisam neki pobornik ove opcije.
pa očito je da je prošao zrakoplov, u to nema sumnje. ljudi su ga vidjeli.
no zbog čega bi otmičarima trebala pilotska odijela i kisik? pa samo su se lagano spuštali, nisu radili lupinge. piloti na redovnim letovima izvode polijetanje i spuštanje na pistu, pa nemaju nikakva odijela. ovi nisu ništa posebno izvodili.
također, zašto je tako teško letjeti blizu tla? činjenica je da je zrakoplov u jednom trenutku čak i dotaknuo tlo ispred zgrade. usmjeriš ga u metu i to je to.
što se tiče teškoće upravljanja tako velikom letjelicom, pitao sam prijatelja koji je probao izvesti (na simulatoru) udarac u WTC, i kaže da je to izvedivo bez problema.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 02:09   #52
jebeš Pentagon
outoftheblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 09:23   #53
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
(prebačeno s WTC threada)
također, zašto je tako teško letjeti blizu tla?
što se tiče teškoće upravljanja tako velikom letjelicom, pitao sam prijatelja koji je probao izvesti (na simulatoru) udarac u WTC, i kaže da je to izvedivo bez problema.
Mogu reci samo jedno:
Muuuuuuu.

Bez uvrede sinko, ali trebalo bi staviti na wiki kraj pojma mentalne retardiranosti i tvrdoglavosti tvoju sliku i nick

Jeb..., pa daj si bar instaliraj neki simulator pa malo leti, da ne bi bila spika meni rekao prijatelj...
Pretpostavljam da ti je prijatelj pilot i da njegovu kompetentnost mozemo shvatiti ozbiljno.
[KRME] is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 10:29   #54
911 In Plane Site Directors Cut !
pogledajte ovo ako niste ...govori se jako puno o pentagonu i dosta toga ukazuje da aviona nije bilo ...a moram naci link za WTC gdje je sve to jako lijepo objasnjeno !
__________________
there is no satisfaction... whatever ..at any time ...there is only a queer divine ..dissatifaction a blessed
unrest that keeps us marching and makes us more alive than the others ...
Goachild is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 11:36   #55
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
što se tiče teškoće upravljanja tako velikom letjelicom, pitao sam prijatelja koji je probao izvesti (na simulatoru) udarac u WTC, i kaže da je to izvedivo bez problema.


Ajd, ja ću ti nabaviti MS Flight simulator 2003 (mogao bih i najnoviji ali nema WTC) a i probati ću naći manuale za Boeing pa ih ti prostudiraj, naući navigaciju velikih zrakoplova i onda iz prve uleti u WTC. Pentagon neću ni spominjati.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 11:54   #56
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post

Pročitao. I? Gomila pisanije bez dokaza koja se oslanja na iskaze očevidaca. BTW, jesi li ti čitao te iskaze?


http://criticalthrash.com/terror/identification.html

Donald "Tim" Timmerman
What can you tell us about the plane itself?
It was a Boeing 757, American Airlines, no question.

Christopher Munsey, Navy Times reporter , was en route to work.
". . I couldn’t believe what I was now seeing to my right: A silver, twin-engine American Airlines jetliner gliding almost noiselessly over the Navy Annex, fast, low and straight toward the Pentagon, just hundreds of yards away.

Alfred S. Regnery
". . a jetliner, apparently at full throttle and not more than a couple of hundred yards above the ground, screamed overhead."

Steve Patterson
He said it appeared to him that a commuter jet which appeared to hold about eight to 12 people, headed straight for the Pentagon but was flying as if coming in for a landing on a nonexistent runway. The plane, which sounded like the high-pitched squeal of a fighter jet, flew over Arlington cemetary so low that he thought it was going to land on I-395.

Steve Snaman, manager of the datacom division for Walker Seals, watched from Fort McNair (across the river) as the jetliner came in low at full throttle, banked left and smashed into the wall of the Pentagon.


Znaći, imamo iskaze koji kažu da su vidjeli Boeing 757 i neidentificirani tip zrakoplova koji nosi 8-12 putnika koji je letio tiho kao jedrilica bez gasa i glasno kao lovački zrakoplov pri punom gasu.

Čini li se to meni ili tu nešto ne štima?
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 13:35   #57
Quote:
[KRME kaže:
]Mogu reci samo jedno:
Muuuuuuu.

Bez uvrede sinko, ali trebalo bi staviti na wiki kraj pojma mentalne retardiranosti i tvrdoglavosti tvoju sliku i nick

Jeb..., pa daj si bar instaliraj neki simulator pa malo leti, da ne bi bila spika meni rekao prijatelj...
Pretpostavljam da ti je prijatelj pilot i da njegovu kompetentnost mozemo shvatiti ozbiljno.
jedno je letjeti par metara iznad tla tako kvalitetno i spretno da se sigurno digneš natrag i da ti neće biti ništa.
drugo je letjeti par metara iznad tla s ciljem zakucavanja u zgradu.

e sad, jesam li dovoljno retardiran da mogu razlikovati to dvoje? čini se da jesam.
zrakoplov je čak dotaknuo tlo ispred zgrade. nije činio neke manevre zbog kojih bi se zacrvenio iskusni pilot. nije mu bio cilj spustiti se par metara iznad tla, a onda se dići.
cilj mu je bio zabiti se u pentagon i to mu je uspjelo.
one way ticket. no return.


Quote:
Roy kaže:
Ajd, ja ću ti nabaviti MS Flight simulator 2003 (mogao bih i najnoviji ali nema WTC) a i probati ću naći manuale za Boeing pa ih ti prostudiraj, naući navigaciju velikih zrakoplova i onda iz prve uleti u WTC. Pentagon neću ni spominjati.
zaista, ne moraš.

Quote:
Pročitao. I? Gomila pisanije bez dokaza koja se oslanja na iskaze očevidaca. BTW, jesi li ti čitao te iskaze?
jesi li pogledao štetu na nosivim stupovima? sasvim se podudara s Boeingom.
je, čitao sam iskaze.
gle, pa ima neke veze gdje su svjedoci stajali. očito je da će se drukčije čuti sa sto metara ili s recimo tristo metara. možda je netko i stajao na mjestu gdje se dogodilo poništavanje zvučnih valova, pa se čulo tiše.
a to da je zrakoplov bio mali, za 8-12 osoba je nevažno.
slični izvještaju su se čuli od ljudi u new yorku, pa dobro znamo što se u tornjeve stuklo. I u NY su ljudi govorili o "missile". Takvi iskazi su se potvrdili kao iskazi koji su nastali u okolnostima kad bi zrakoplov izgledao tako. recimo, ako mu se slabo vide krila.
sjeti se kojom brzinom su išli. i još su dodavali gas. i još nemaš izvučen stajni trap. nekim ljudima koji su bili podalje, to je uistinu izgledalo kao raketa.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 14:26   #58
evo tri slike iz onog službenog PDF-a.








ja ne vidim nikakve anomalije. pentagon ima široke i masivne zidove i naravno da će šteta biti manja nego na fasadi od čeličnih stupova i stakla kao na tornjevima.
što se tiče silnog goriva, ne vidim kakve bi štete samo gorivo moglo napraviti. ona vatrena kugla nije bila eksplozija, nego čisti rasap goriva. iz svih ovih razloga je i šteta bila ovako mala.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 14:42   #59
a zasto se niti na jednoj snimci nije vidjela ikakva olupina aviona ...
vatrogasci gase a nema niti 1 dijela aviona ..kotaca ... dijela trupa ... razbacanih stvari iz aviona...leseva ...icega
__________________
there is no satisfaction... whatever ..at any time ...there is only a queer divine ..dissatifaction a blessed
unrest that keeps us marching and makes us more alive than the others ...
Goachild is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 14:48   #60
Quote:
Goachild kaže: Pogledaj post
a zasto se niti na jednoj snimci nije vidjela ikakva olupina aviona ...
vatrogasci gase a nema niti 1 dijela aviona ..kotaca ... dijela trupa ... razbacanih stvari iz aviona...leseva ...icega
koliko znam, itekako je bilo krhotina (ona silna vatrena kugla je definitivno raštrkala smeće okolo), i vidio sam slike, samo što su krhotine brzo maknute, da bi se napravilo mjesta za vatrogasce i ostale. još su i nasuli šljunak da teška mehanizacija ne potone u livadu.

a da od tijela ostane nešto veće od šake, pri onakvom udarcu u onakvu metu... nema šanse.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:58.