Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.07.2021., 19:32   #1
Neko sličan meni?

Pozdrav.

Ovo sam ja: Nisam za veliko učenje, introvert sam i nisam za velike izlaske, i nisam karijerist i ne zanima me isticanje/napredak, i nisam materijalist i novac mi nije prioritet. Ukratko kako vrijeme teče postajem ovakva osoba.

Imam djevojku, mlad jesam 21. Godina, ali jako mi se sviđa što ne patim za materijalizmom, što se hranim zdravo i jeftino, što mi ostane 70% plaće, što vozim najvećega krša od auta u gradu... Sve to mi postaje u redu, ali da li sam ja u redu? Ja sam prije tri godine ganjao karijeru, bio sam ŽIV. Mnogo sam komunicirao sa ljudima, muvao cure, trošio novac, maštao sam o biznisu i novcu i to je stalo, odjednom, radim dobar posao ali sam odustao od većine stvari i u redu sam sa tim, više me zadovoljava sport i knjiga nego izlazak u klub i kafići...
Thanoss is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2021., 18:15   #2
Normalan si, nego šta.
I ja sam jako sličan tebi po pitanju izlazaka, isticanja i ostaloga što si naveo.
Pametan si, štediš novac, odn. ne rasipaš se više njime i to je sasvim u redu.

Reći ću ti jedno:
Sve je u redu, kako god se ti ponašao dok je to tebi u redu. A šta te briga za druge. Danasnjim društvenim normama nitko ne može doskočiti u potpunosti, a i jebeš te norme. Njima nitko nije normalan..

I jako mi se sviđa ovo zadnje što si napisao, da puno čitaš knjige.
Čitaj i jednoga dana možda ti hobi postane i pisanje...
-.Toni.- is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2021., 22:22   #3
Quote:
-.Toni.- kaže: Pogledaj post
Normalan si, nego šta.
I ja sam jako sličan tebi po pitanju izlazaka, isticanja i ostaloga što si naveo.
Pametan si, štediš novac, odn. ne rasipaš se više njime i to je sasvim u redu.

Reći ću ti jedno:
Sve je u redu, kako god se ti ponašao dok je to tebi u redu. A šta te briga za druge. Danasnjim društvenim normama nitko ne može doskočiti u potpunosti, a i jebeš te norme. Njima nitko nije normalan..

I jako mi se sviđa ovo zadnje što si napisao, da puno čitaš knjige.
Čitaj i jednoga dana možda ti hobi postane i pisanje...

<3
Thanoss is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2021., 10:32   #4
Uf, ovo kako si se opisao je moj tata. Ajd, vise ne vozi najveci krs u gradu jer se pokvario pa je silom prilika morao kupiti normalan auto.
Ali ovog starog jos uvijek cuva, umjesto da ga posalje na otpad, neke stvari je tesko razumjeti.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2021., 13:07   #5
Ja ne vidim nista nenormalno. Takva je faza. Sigurno si anksiozan i depresivan, ali moje je misljenje da se to jos moze ambulantno sredit, naravno, nisam strucan, odi kod svog doktora pa pitaj. Ne srami se. Molim te, nikada se ne srami. Mlad si, zivot je pred tobom. Od otprilike tvojih godina sam dobivao 500 600 granata dnevno. Pa sam ziv. I serem gluposti. To ti je najvaznije. Nauci pricat viceve imas ih na netu. Zivot ce ti bit bolji
zubatach is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2021., 18:01   #6
Ponekad sam za veliko učenje, intovert sam, ponekad sam za izlaske, a ponekad i nisam (a i ovisi kaj smatraš izlaskom), karijerist nisam, pretpostavljam niti materijalist.

Curu ni dečka nemam, mlada baš i nisam (ali nisam ni stara), novci su mi uvijek ostajali na računu osim u ranoj mladosti kad bih sve za tri dana zapila, vozim bicikl, auto nemam. O biznisu nikad nisam maštala, zanima me i knjiga i vježbanje i tišina i petodnevni festival.

Jeam li ti slična ?
QuercusRobur is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2021., 16:40   #7
Quote:
QuercusRobur kaže: Pogledaj post
Ponekad sam za veliko učenje, intovert sam, ponekad sam za izlaske, a ponekad i nisam (a i ovisi kaj smatraš izlaskom), karijerist nisam, pretpostavljam niti materijalist.

Curu ni dečka nemam, mlada baš i nisam (ali nisam ni stara), novci su mi uvijek ostajali na računu osim u ranoj mladosti kad bih sve za tri dana zapila, vozim bicikl, auto nemam. O biznisu nikad nisam maštala, zanima me i knjiga i vježbanje i tišina i petodnevni festival.

Jeam li ti slična ?


Inbox 😂🙋
Thanoss is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2021., 16:47   #8
Quote:
Thanoss kaže: Pogledaj post
Pozdrav.

Ovo sam ja: Nisam za veliko učenje, introvert sam i nisam za velike izlaske, i nisam karijerist i ne zanima me isticanje/napredak, i nisam materijalist i novac mi nije prioritet. Ukratko kako vrijeme teče postajem ovakva osoba.

Imam djevojku, mlad jesam 21. Godina, ali jako mi se sviđa što ne patim za materijalizmom, što se hranim zdravo i jeftino, što mi ostane 70% plaće, što vozim najvećega krša od auta u gradu... Sve to mi postaje u redu, ali da li sam ja u redu? Ja sam prije tri godine ganjao karijeru, bio sam ŽIV. Mnogo sam komunicirao sa ljudima, muvao cure, trošio novac, maštao sam o biznisu i novcu i to je stalo, odjednom, radim dobar posao ali sam odustao od većine stvari i u redu sam sa tim, više me zadovoljava sport i knjiga nego izlazak u klub i kafići...
Savršeno živiš

Ništa ne minjaj, osim eventualno možda curu kad ti dosadi.

Ovo drugo ti je sve na mjestu

Materijalizam i ganjanje karijere su put u nesretan život
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2021., 21:32   #9
Quote:
josip-presvetli kaže: Pogledaj post
Savršeno živiš

Ništa ne minjaj, osim eventualno možda curu kad ti dosadi.

Ovo drugo ti je sve na mjestu

Materijalizam i ganjanje karijere su put u nesretan život
-.Toni.- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:55.