Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2010., 20:12   #301
ja svaku noc imam mokre snove...

i to se stalno izmjenjuju iste heroine..istim redoslijedom..

angelina jolie > beyonce > rihanna > andrea iz razreda > angelina >..itd..

znacenje??

pomagajte !

(p.s.- stvarno bih zelio izbacit andreu, kako ? )
__________________
War does not determine who is right, only who is left. -Bertrand Russell
gh0stface killA is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 05:28   #302
Pozdrav svima, evo da vam se obratim sa još jednim snom za kojeg bi molila ak itko može reći koja bi mu bila svrha ili nešto...

Ugl, ide ovako: sanjala sam da su Krleža i njegova žena Bela bili još uvijek živi, ali da su imali oko 40 godina, tako nešto. Ja sam k njima išla na satove čitanja. Trebali su me učiti pravilnoj dikciji.
San sam po sebi nije zanimljiv da nije činjenice da sam ja Belinu fotografiju, tj. njen portret vidjela tek sinoć i mogu reći da sam ja nju sanjala u tom snu, ali tada nisam znala kako izgleda. Hoću reći: sanjala sam Belu točno kako izgleda iako nisam vidjela nikada njenu fotografiju.

Ako mi netko može reći nešto više, ja mu se zahvaljujem.
lady vintage is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2010., 10:46   #303
mora da te je ovaj san jako uzdrmao kad si išla na forum u pol šest.
katy_01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2010., 19:36   #304
Pa, više me je začudio i iznenadio, nego uplašio. A razlog zbog kojeg sam bila na forumu u pola 6 je taj što volim učit po noći, pa sam tada napravila stanku, tj. još malo posjetila forum prije nego što sam išla spavati.
lady vintage is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2010., 12:52   #305
Pozzz svima,

Ja nocas sanjam kako neki ljudi, puno njih hoda kroz moju sobu i stoje iznad mene, a ja se pravim da spavam i nesmijem otvorit oci i nez sta je bilo dalje jer sam se probudila...

Sta vi mislite sta bi to mogla da znaci, valjda nije nesto lose...
-Sylvia- is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2010., 13:34   #306
Ja i dalje sanjam autobuse i to me užasno muči! >.< Mrzim autobuse jednostavno ih više ne mogu podnijeti
__________________
Što imaš više sira, imaš više rupa, a što imaš više rupa, imaš manje sira.
bitanga. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2010., 14:27   #307
Quote:
kipi kaže: Pogledaj post
Bok svima!
Evo prvi put se javljam..upravo sam zaspala popodne i usnala neki cudan san..iako mi je majka nedavno ispricala njen san i cini mi se zanimljiviji od mog..pa cu prvo njen prepricat

Svoje dijete izvlaci iz vremena..i spasava ju od nekog zlog covjeka..po broju njezine dijece zna da ju izvlaci iz proslosti u sadasnjost,pa ponovo u proslost..a vrijeme je u obliku zelatine..na kraju ju potpuno izvuce iz proslosti..ali ona(moja seka)..kaze da je jos ostao grumen vremena..i ako izvucemo taj grumen..izvuci cemo i tog zlog covjeka od kojeg bjeze..medutim mora se izvuci i taj posljednji grumen vremena proslosti da se ne poremeti sadasnjost...tu ona sama sebe ohrabruje da to moze uciniti..i kad je vadila taj zadnji grumen vremena ugleda tog zlog covjeka i neko nepoznato dijete s njim..i lice mu se pocinje izoblicavati poput gumene maske..i onda prekine jer nema snage..probudila se s elementarnim strahom..pa evo ako ima koji komentar dobro bi nam dosao..hvala!!!
San liči na film Poltergeist. Iskreno sumnjam da ima neko posebno značenje.
__________________
no logo
fat dragon is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2010., 14:32   #308
Quote:
lady vintage kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, evo da vam se obratim sa još jednim snom za kojeg bi molila ak itko može reći koja bi mu bila svrha ili nešto...

Ugl, ide ovako: sanjala sam da su Krleža i njegova žena Bela bili još uvijek živi, ali da su imali oko 40 godina, tako nešto. Ja sam k njima išla na satove čitanja. Trebali su me učiti pravilnoj dikciji.
San sam po sebi nije zanimljiv da nije činjenice da sam ja Belinu fotografiju, tj. njen portret vidjela tek sinoć i mogu reći da sam ja nju sanjala u tom snu, ali tada nisam znala kako izgleda. Hoću reći: sanjala sam Belu točno kako izgleda iako nisam vidjela nikada njenu fotografiju.

Ako mi netko može reći nešto više, ja mu se zahvaljujem.
Ovo je slično kad ljudi sanjaju da su goli u javnosti. vjerojatno krleže smatraš velikim autoritetima, i vjerojatno imaš tremu od govorenja pred masom ljudi, točnije, bojiš se nastupa pred grupom (možda ima veze sa faksom koji studiraš). ako bi (u snu) zadovoljila njihove kriterije (oni te uče kako pravilno govoriti), onda bi trema nestala. Belinu fotografiju si mogla vidjeti i ranije, pa ti je ostala negdje u podsvijesti, ali se ti toga ne sjećaš.
__________________
no logo
fat dragon is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2010., 14:35   #309
Quote:
Zombie_666 kaže: Pogledaj post
Dosta često sanjam identičan san, otprilike jednom ili dva puta u mjesecu. Kada se to prvi put ponovilo, zapisao sam ga da bih mogao provjeravati da li se nešto promijenilo.

San počinje velikom, lijepo uramljenom slikom koju gledam sa još nekoliko ljudi. Na slici se vidi presjek nekih pećina, jako dubokih, a na dnu je nešto što nikada ne mogu jasno da vidim.
Posle toga idem, opet s tim ljudima, na neko brdo i obilazimo ga, trazeći ulaz u tu pećinu. Prolazimo kroz neke šume, nailazimo na neki kao krater ispunjem maglom za koji isprva mislimo da je ulaz, ali kada sidjemo u tu maglu ne nalazimo ništa. Potom idemo dalje i na vrhu brda nailazimo na malo selo od desetak kuća. Hodamo po dvorištima, zavirujemo na sve strane ali ništa. Potom se dijelimo u dvije grupe i ostajem sam. Nailazim na gomilu nekog kamenja, cigli ili crijepa, koje pokriva kao neki mali bunar. Na brzinu razbacam taj krš i vidim strašno duboku i usku rupu glatkih, sjajnih zidova. Zovem te ljude s kojim sam do tada bio i svi gledamo dole, te potom neko od njih, neka djevojka, kaze da je to ulaz u pećinu. Neko uzima lampu i osvijetli tu rupu, dole se daleko vidi dno, ali se odmah začuju neki strašni zvukovi. Svi smo uplašeni, i dole se pojavljuje neki čovjek koji nas zove. Odmah se odnekud na dnu rupe, mozda iz nekog prolaza sa strane koji ne vidimo, pojavljuju dva nekakva monstruma koji bukvalno ne liče ninašta što sam ikad vidjeo. Brzo iskomadaju tog čovjeka a jedan se počinje penjati prema nama. Svi počinjemo bjezati, ali se svuda oko nas pojavljuju ogromni psi, slični rotvajlerima. Ljudi koji su bili samnom počinu da bjeze i psi odlaze za njima, ja ostajem i odlazim negdje, noseći nešto u ruci, ali ne znam šta.

Eto, to je to. Uvrnuto do daske, al mi se stalno ponavlja.
kontekst tvog sna je traženje nečeg skrivenog. san te želi potaknuti da se pozabaviš više sa sobom. vjerojatno si još u fazi odrastanja i sazrijevanja. ostalo je kulisa iz (pre)više horrora.
__________________
no logo
fat dragon is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 02:47   #310
Imam jedan san ponavlja s vec 5,6 noci za redom! U njemu je jedna djevojka s kojom sam jednom flertovao! Opsjeda me po noci, najgore je sto mi bude po kuci i promatra me iz sjene i misli da ju ne primjetim! Sinoc sam ju opet sanjao, bio sam sa svojom dijevojkom i taman smo se poljubili a ona je lebdila iza u mracnoj dnevnoj sobi! Nije da se bojim nego me zanima sta ona hoce od mene i dali je moguce da se bavi s necim nedopustenim!? Frustrira me! Molio bih ako netko zna odgovor da mi javi! Hvala!
__________________
Uhvati u skoku!!
Gogi.Rogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 13:40   #311
Quote:
Gogi.Rogy kaže: Pogledaj post
Imam jedan san ponavlja s vec 5,6 noci za redom! U njemu je jedna djevojka s kojom sam jednom flertovao! Opsjeda me po noci, najgore je sto mi bude po kuci i promatra me iz sjene i misli da ju ne primjetim! Sinoc sam ju opet sanjao, bio sam sa svojom dijevojkom i taman smo se poljubili a ona je lebdila iza u mracnoj dnevnoj sobi! Nije da se bojim nego me zanima sta ona hoce od mene i dali je moguce da se bavi s necim nedopustenim!? Frustrira me! Molio bih ako netko zna odgovor da mi javi! Hvala!
Ona osjeca da ti mislis na nju dok kopuliras sa svojom djevojkom. Pokusaj napraviti mali pokus: iduci puta kad budete vodili ljubav, razmisljaj o svojoj baki. Ako poslje toga budes sanjao baku, znati ces u cemu je stvar.
crazedlunatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 23:02   #312
Quote:
crazedlunatic kaže: Pogledaj post
Ona osjeca da ti mislis na nju dok kopuliras sa svojom djevojkom. Pokusaj napraviti mali pokus: iduci puta kad budete vodili ljubav, razmisljaj o svojoj baki. Ako poslje toga budes sanjao baku, znati ces u cemu je stvar.
Strava odgovor! Razmisljam o svojoj djevojci i pogotovo kada je mingiling u pitanju! Stvarno nemam povoda o nikome razmisljati u tim trenutcima, to je nesto drugo, kao da me progoni sto nisam s njom! Mislio si reci da je problem u meni! Nevjerujem jer stvarno prema njoj nemam nikakve sklonosti!
__________________
Uhvati u skoku!!
Gogi.Rogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2020., 09:34   #313
Nije toliko cudan, ali nakon oko godinu izgleda da mi se ponovio opet noćas, jednak.
Osjecaj mi govori da mu je poruka: "ako napravis krivi potez, postupis loše i neispravno, ovo te čeka".

Valjda upozorenje, nekakva projekcija pakla na zemlji, ili negdje drugdje.

Vrlo je kratak. Dakle pojavim se u nekakvoj zapustenoj kolibi, neurednoj poput štale, u kojoj je hrpa nepoznatih odvratnih ljudi, uglavnom muških, neurednih, zlih, polugoli, zarasli, sve vrvi od psovki i međusobnih maltretiranja. U trenu shvatim da tu žive kao u nekoj komuni ili zatvoru, prisilno. Ništa izvan kolibe nisam vidio, niti pokušao i stigao vidjeti, jer je san zavrsio. U toj gužvi i galami, primjetih na drugom kraju sobe dvije osobe koje poznajem. U šoku ih pitam: "šta je ovo, šta mi je činiti ?" Međutim, na moje čuđenje, ni oni mi nisu htjeli ili nisu znali bitnije pomoći. Oni su izgleda bili također prilično sviježi "stanari" kolibe iz pakla, ali opet su bili dovoljno dugo da ih sve ovo ne čudi uopće.
Loša je komunikacija bila tamo općenito, i galama.

Zapamtio sam jednu scenu sa nekakvim loncem na stolu nasred kolibe, koji je bio prepunjen nekim smećem i izmetom, valjda od stanara. Mislim da sam i ja zbunjen nečim dopunio taj lonac, jer jednostavno valjda nije bilo predviđenog mjesta za nuždu u ta 4 zida.

U očaju i panici sam pokusao saznati šta se ovdje mora raditi, što se jede, kako izaći od tamo....to sam cini mi se pitao nekog iskusnijeg, koji je upravo završavao sa mlaćenjem neke niže osobe. Nisam dobio konkretan odgovor, već nešto u stilu: "ovdje nema pravila, ne zna se kad ćemo izaći, te imat ćeš vremena sam naučiti živjeti tu"

Tu je bio kraj te robijasko izdrogirane atmosfere, jer sam se probudio.
__________________
Gdje smo na vremenskoj crti: https://www.youtube.com/watch?v=B-PXZz0ArXQ
2016. San kraja svijeta, inekcija: https://www.youtube.com/watch?v=FOWGrt-8vzg
Iskustvo blisko smrti: https://www.youtube.com/watch?v=Tv97jdoQKZ0
sanzibar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2020., 20:17   #314
Quote:
sanzibar kaže: Pogledaj post
...Osjecaj mi govori da mu je poruka: "ako napravis krivi potez, postupis loše i neispravno, ovo te čeka".
Valjda upozorenje, nekakva projekcija pakla na zemlji, ili negdje drugdje.
... imat ćeš vremena sam naučiti živjeti tu"...
Prilično jasno upozorenje koje si ispravno shvatio. Poslano od tvoje više svijesti koja ti želi najbolje. Još stigneš odabrati bolje ali vremena je malo i zato je poruka sada tako brutalno izravna. Tvoja viša svijest zna da možeš odabrati puno bolje.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2020., 10:03   #315
Realno sam i vise nego ok osoba, i znam tako dobiti neke odgovore kroz san i sl. Također mislim da si ih dobro tumačim.

Nije mi jos jasno kojim konkretnim potezom bih tako nesto zaradio, jer to mi nazalost san nije rekao....par dana prije sna sam mislio o tome sta da me taj neki tip (taj jedan od prepoznatih iz sna) napadne, jer ima svoje razloge, i da ga ja u bijesu ubijem. Pa eto, nadam se da cu se uspjeti suzdrzati i zadrzati na samoobrani.

To što sam iznenađen, šokiran, ugođajem i atmosferom iz sna, za razliku od ostalih, značilo bi i da nisam imao prijasnja iskustva iz pakla, i totalno se ne uklapam tamo, među onakve ostale. Ali izgleda, jedan nepromisljen potez, iz afekta, bi moglo biti dovoljno za upropastiti dosta toga dobroga.

Evo, korisno i za vas ostale, djelic dragocijene atmosfere, da znate sta vas otprilike čeka ako...
__________________
Gdje smo na vremenskoj crti: https://www.youtube.com/watch?v=B-PXZz0ArXQ
2016. San kraja svijeta, inekcija: https://www.youtube.com/watch?v=FOWGrt-8vzg
Iskustvo blisko smrti: https://www.youtube.com/watch?v=Tv97jdoQKZ0
sanzibar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2020., 11:20   #316
Quote:
sanzibar kaže: Pogledaj post
Realno sam i vise nego ok osoba...
Pa da, jesi. Svi su. I oni koji rade najstrašnije zločine samo demonstriraju ponašanje ljudi na takvim razinama svijesti, ali svi mi istovremeno postojimo na svim razinama svijesti, od takvih, paklenih, do anđeoske razine koja nam je u nekim slučajevima i iskustveno poznata, i dalje sve do najviše razine svijesti kreatora. Istovremeno postojimo na svim razinama. A u ovakvim uvjetima simulacije svijesti na prvoj razini iznad životinjske isprobavali smo najniže razine svijesti koje pripadaju razini pakla, da bi ih dobro upoznali, što i jesmo, i imali usporedbu i kontrast s anđeoskom razinom kojoj težimo i koja je prirodna sljedeća viša razina. Isprobavali smo najniže razine svijesti da bi naučili i napredovali, bez potrebe da im se ikada više vratimo, barem na ovoj planeti, osim onih koji su si tako zacrtali životni put i žele nastaviti istraživati niske razine svijesti u sljedećem ciklusu.
Razina pakla i anđeoska, rajska razina, mogu pripadati i nekim drugim svjetovima, i našem podzemlju, nadzemlju i nebu, ali to se sve odvija u našoj svijesti. Razina naše svijesti stvara okruženje i uvjete života u paklu ili raju. Mi stvaramo taj svijet u svojoj svijesti. Svijet u kojemu živimo postoji u našoj svijesti. Mi odlučujemo, kontroliramo i odabiremo vlastitu razinu svijesti i kroz nju stvaramo takvu razinu svijeta u kojemu prividno živimo. Pakao i raj su stanja naše svijesti i iz nje našeg svakodnevnog života. Odabir razine vlastite svijesti i posljedično svijeta u kakvom živimo je samo naš. Svi možemo odabrati ono što najviše želimo.
Neki će odabrati nastavak života na razini pakla, i u sljedećem ili u nekom od sljedećih ciklusa će se uzdići na rajsku razinu. Neki će sada prijeći na višu razinu, rajsku, i nikada se neće vratiti nižim razinama svijesti. Neki od nas imaju iskustva s drugim planetima i ovdje su da postignu višu razinu i drugima pokažu vlastitim primjerom i energijom, a kada se gore odmore vratit će se u niže uvjete svijesti na nekom drugom planetu da pomognu i toj civilizaciji.
U životnoj školi ovakve razine dobro upoznajemo i paklenu i rajsku razinu da na kraju možemo savršeno dobro odabrati ono što je najbolje.
Sada je kraj ciklusa i energije su super povoljne da se oni koji to žele uzdignu na rajsku razinu.
Tvoja viša svijest zna da si spreman jer te inače ne bi gnjavio s takvim snom, i poslao ti je poticaj. Svi smo bili u takvim situacijama ne samo u snu nego i u javi, sučeni s negativnim iskustvima koja nas motiviraju da odaberemo bolje.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:08.