Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2010., 15:50   #21
Mislim da svi mitovi koji su naveliko pricani, moraju od nekud dolaziti.......znaci, mogli bi postojati.....a sad....cudno mi je sto nema dokazas o tom...vec duuugo vrimena, samo videnja(sl kao i NLO)......
__________________
Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?(M. Selimovic)
Bubica30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2010., 16:50   #22
ma dajte molim vas kakve sirene....
da nesitrazeno je 70 posto mora ali to se misli na dublje dijelove oceana....
nevidim na koji nacin bi sirene mogle zivit na tim dubinama.....
19_____86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2010., 11:30   #23
Postojale ili nisu - navodno je americki znanstvenik Richard Carr, ekspert za morsku biologiju tvrdio da je na Floridi nađeno mrtvo tijelo neobičnog morskog bića, čovjeka-ribe. Istina bog, ne čini mi se baš nešto pri sebi jer je ustvrdio da taj pronalaz potvrđuje legendu prema kojoj je čovjek izašao iz morskih dubina i kroz vrijeme se nastanio na kopnu.
Čak su pokazali i fotografiju, čini se kao fotomontaža, ali su se tu našli neki stručnjaci koji pri analizi nisu uspjeli ni potvrditi, ni demantirati autentičnost (oh, kako prigodno )




Pojavljuju se u raznim mitovima i legendama, no isto tako osim žena sirena, postoje i one muškog spola - a većinom su viđane u Crvenom moru.

Opće prihvaćena je usporedba morskih sirena iz mitova sa rijetkom morskom ribom lamanten koja ima skelet izgledom sličan ljudskom kosturu, ali se završava ribljim repom....Sve su to nagađanja...u što će tko vjerovati ipak je na njemu
Osobno - ne vjerujem... očevici iole ne pomažu uvjerenju, lako je imati velike oči kad mašta radi 100 na sat...ljudi su skloni vjerovati u nešto što ni sami nisu sigurni...no, ako su postojale sirene, povjerujmo i postojanju Nessie - dajmo i njoj priliku
__________________
Take life with a grain of salt, a slice of lime and a shot of tequila.
Anubisova Robinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2010., 12:52   #24
Quote:
Anubisova Robinja kaže: Pogledaj post
Postojale ili nisu - navodno je americki znanstvenik Richard Carr, ekspert za morsku biologiju tvrdio da je na Floridi nađeno mrtvo tijelo neobičnog morskog bića, čovjeka-ribe. Istina bog, ne čini mi se baš nešto pri sebi jer je ustvrdio da taj pronalaz potvrđuje legendu prema kojoj je čovjek izašao iz morskih dubina i kroz vrijeme se nastanio na kopnu.
Čak su pokazali i fotografiju, čini se kao fotomontaža, ali su se tu našli neki stručnjaci koji pri analizi nisu uspjeli ni potvrditi, ni demantirati autentičnost (oh, kako prigodno )




Pojavljuju se u raznim mitovima i legendama, no isto tako osim žena sirena, postoje i one muškog spola - a većinom su viđane u Crvenom moru.

Opće prihvaćena je usporedba morskih sirena iz mitova sa rijetkom morskom ribom lamanten koja ima skelet izgledom sličan ljudskom kosturu, ali se završava ribljim repom....Sve su to nagađanja...u što će tko vjerovati ipak je na njemu
Osobno - ne vjerujem... očevici iole ne pomažu uvjerenju, lako je imati velike oči kad mašta radi 100 na sat...ljudi su skloni vjerovati u nešto što ni sami nisu sigurni...no, ako su postojale sirene, povjerujmo i postojanju Nessie - dajmo i njoj priliku
fake, ovo tijelo je djelo ljudskih ruku, vrlo vješto ima članak o tome na netu,pa ako se kome da proguglati
Pepy the Killer is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2010., 15:09   #25
Sirene...hahahahahah...hahahahahah...hahahahahahaa haah
__________________
Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti. Mi cemo ga držati. Vaši Pradjedovi
Saha is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2010., 16:02   #26
Quote:
Pepy the Killer kaže: Pogledaj post
fake, ovo tijelo je djelo ljudskih ruku, vrlo vješto ima članak o tome na netu,pa ako se kome da proguglati
Kud je fake - tud je i nemaštovito
__________________
Take life with a grain of salt, a slice of lime and a shot of tequila.
Anubisova Robinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2011., 21:57   #27
e još jedna sirena
jezivo grrrrr....
Monique. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2011., 22:03   #28
Ovaj lik tvrdi da je snimio pravu sirenu
http://www.youtube.com/watch?v=lNb0K_KVpJk
deki00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2011., 23:08   #29
Quote:
deki00 kaže: Pogledaj post
Ovaj lik tvrdi da je snimio pravu sirenu
http://www.youtube.com/watch?v=lNb0K_KVpJk
sve je moguće
Monique. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2011., 23:38   #30
Ako ne znaš o čemu pričaš.
drot13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 15:27   #31
Quote:
deki00 kaže: Pogledaj post
Ovaj lik tvrdi da je snimio pravu sirenu
http://www.youtube.com/watch?v=lNb0K_KVpJk
Predobro ja mu vjerujem i vjerujem svojim očima.
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 15:35   #32
Naravno da postoje

http://www.youtube.com/watch?v=3tTRQ0yKQ2I
foo_fighter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 17:58   #33
Quote:
deki00 kaže: Pogledaj post
Ovaj lik tvrdi da je snimio pravu sirenu
http://www.youtube.com/watch?v=lNb0K_KVpJk
Moguce,ko zna sta se sve u dubinama oceana nalazi.

Volio bi znati kada se prvi put pojavljuje vjerovanje u sirene ,odnosno da tako izgledaju ,ako je izmisljeno ...zasto je izmisljeno i tako dalje
Valencia c.f. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2011., 01:01   #34
Quote:
Monique. kaže: Pogledaj post
e još jedna sirena
jezivo grrrrr....
a slatkicaaaaaaaaa
RS 2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2011., 02:05   #35
Ono na videu mi tako izgleda realno, ne znam baš jel se može onako plivat sa umjetnim perajama
deki00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2011., 09:22   #36
Quote:
Monique. kaže: Pogledaj post
e još jedna sirena
jezivo grrrrr....
False Mermaids
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2011., 10:21   #37
Uslikano u prirodoslovnom muzeju Venecije.
Pošto ne znam talijanski, da li netko zna objašnjenje ovog eksponata?

ajkuladrakula is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2011., 13:26   #38
Imaš gore u videu objašnjenje.
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2011., 14:26   #39
par ljudi je negiralo ideju kao nemoguću, jer i opet nema dokaza itd., no iskreno, ako postoje, mislim da su dokazi samo stvar vremena..do prije par mjeseci se nije znalo da postoji bakterija koja se hrani arsenom, a zasigurno nije počela postojati istog trenutka kad su je otkrili.
da te sirene izgledaju baš isto kao Ariel nekako sumnjam, ali da tamo negdje in the deep blue, postoji nekakvo biće koje odgovara mitološkim značajkama, zašto ne?
Zannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 13:51   #40
Quote:
Zannah kaže: Pogledaj post
par ljudi je negiralo ideju kao nemoguću, jer i opet nema dokaza itd., no iskreno, ako postoje, mislim da su dokazi samo stvar vremena..do prije par mjeseci se nije znalo da postoji bakterija koja se hrani arsenom, a zasigurno nije počela postojati istog trenutka kad su je otkrili.
da te sirene izgledaju baš isto kao Ariel nekako sumnjam, ali da tamo negdje in the deep blue, postoji nekakvo biće koje odgovara mitološkim značajkama, zašto ne?
Ne kužim zašto bi bilo nemoguće
Sigurno ne izgledaju ko one u dječjim bajkama,ali svejedno bih htjela vidjeti barem jednu
Toliko je morske površine neistraženo...Nitko (još) ne zna čega ima dolje...
Navodno prebitavaju oko Australije.
Uvijek sam željela biti sirena,a sad sam odlučila da ako ikad dobim na lotu, prvim avionom idem do Australije
__________________
"Something about the way you looked at me,made me think for a moment,that maybe we were meant to be,living our lifes seperately,and it's strange that things change,but not me waiting you so desperately."
Veronica4 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:49.