Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2007., 18:54   #1061
reborn i mi smo mislili tu pjesmu i ona je više nego prikladna
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 18:57   #1062
Quote:
marina3 kaže: Pogledaj post
reborn i mi smo mislili tu pjesmu i ona je više nego prikladna
Bojim se da je nećemo imati gdje upotrijebiti. Ne znam da li u vijećnici postoji mogućnost puštanja bilo kakve muzike. Tamo ide sve ko na traci, mislim da se ne zamaraju još i s muzikom.
A za prvi ples mi je prelagana i nije zgodna za ples.
reborn is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 19:23   #1063
kad sam bila na vjenčanju u guvernerovoj oni ti puste neku laganu melodiju da svira u pozadini dok žena održava obred
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2007., 10:17   #1064
Quote:
nova30 kaže: Pogledaj post
mislim da sam ovdje trebala staviti link našeg
prvog plesa a ne na slikice s vjenčanja.....


http://www.youtube.com/watch?v=_Tv_Wu6rgp0
:klap: :klap: :klap: :klap: :klap: :klap: :klap: :klap:
tina04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2007., 10:19   #1065
hvala vam svima na pohvalama za prvi ples.....
uložili smo puno truda u to....ali zato su gosti
bili oduševljeni a mi presretni....
Nova0303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2007., 12:50   #1066
I mi smo imali slicnu foru: poceli plesat becki valcer- Blue Danube i nakon pola minute imali mikrofoniju, a dragi se zapetljao s koracima. Nakon toga sa svog stola dotrcali su kum i jos jedan frend koji su mom dragom poceli skidat kravatu i prsluk, obukli mu sako i bend je nastavio svirati pulp fiction, a mi smo plesali twist po koracima iz filma. Nakon toga opet smo se vratili u valcer i nastavili plesat, a pridruzili su nam se i kumovi

Moram vam reci da nije nimalo lako plesat twist u vjencanici, a ni ne vidi se najbolje rad nogica
lunalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2007., 15:31   #1067
nije lako uopće plsati u vjenčanici...ni valcer...ni neku zahtjevnu
koreografiju...pa ni kolo.... ja sam morala stalno držati
haljinu jednom rukom...ali svejedno ples je izgledao odlično!!!
Nova0303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2007., 16:37   #1068
curke, citate mi misli - i ja i dragi vec dugo razmisljamo o nekoj spacki umjesto prvog plesa. Drago mi je da nismo usamljeni u toj ideji. Krenuli bi na podij kao uz taktove valcera i onda bi bend oprasio "Don't stop me now" od Queenovaca. Ideja o spacki je moja, a pjesma je izbor mog dragog. Znam da ce mi mama poslije kozu oderati, no sve u svemu, mislim da cemo se dobro zabaviti.
eruditio is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 07:32   #1069
eruditio-a kako ćete plesati na tu pjesmu? jelimate neku posebnu koreografiju ili ćete se bacati ko ludi?
__________________
Album robice
marija36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2007., 11:40   #1070
Quote:
marija36 kaže: Pogledaj post
eruditio-a kako ćete plesati na tu pjesmu? jelimate neku posebnu koreografiju ili ćete se bacati ko ludi?
poceli smo smisljati koreografiju - nije jos gotovo, ali jako sam optimisticna i sretna zbog tog dijela svadbe...
eruditio is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 17:04   #1071
Evo sinula mi je ideja!
Htjela sam naravno iskoristiti vas maštovite djevojke i žene, pa isto prvi ples započeti valcerom i onda ga prekinuti, pa nekaj malo življe staviti. I stalno mi je bilo pitanje "ali kaj?"
Nova 30 je imala super štos sa Shakirom, al moj dragi baš nema ritma. I tako neki dan sam čula pjesmu od Luke Nižetića "Samo reci da (ljepotice mala)" i mislim da je to to kaj sam tražila. Malo je življa, a dragi može onak malo pocupkavati i mene vrtiti. E sad trebam vašu pomoć. Jel mi ju netko može negdje skinuti i poslati?
Helly7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 17:46   #1072
helly, imam je ja. pošalji mi mejl na PM pa ću ti je poslati, ima oko 4,5 MB. ne znam kako se uploada na net kao slikice kako uploadamo, pa ako imaš svaje kako to napraviti reci, pa ti onda mogu staviti link u PM.
Baš mi je slatka pjesmica i spot mi je skroz simpatičan.
__________________
...spustila te zvijezda na planetu da mi budeš radost... Klub 777

purpurna kiša is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 18:26   #1073
Ako niste rijesile problem s pjesmom skinut cu ju ja pa ti poslat na mail. Inace za pjesme se koristi rapidshare kao sto je za slike imageshack... nadam se da cete se snaci!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 18:44   #1074
a znala sam da je neki share, ali ne koji. hvala, ash . poslat ću ja sad to helly jer vidim da nije online, pa nek se razveseli kad se ulogira.
__________________
...spustila te zvijezda na planetu da mi budeš radost... Klub 777

purpurna kiša is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2007., 16:48   #1075
Curke, please pomoć! Trebaju mi dolje navedene pjesme, a u ovom šugavom Brodu imaju 2 prodavaonice CD-a i kako su me odmjerili kad sam ovo tražila dobila sam dojam da nikad nisu čuli za ništa drugo osim Miše Kovača i Severine. Uz to imam i sporu vezu i ne znam skidati pjesme, a za to vidim treba i program koji nemam pa curke ako neka od vas ima ove pjesme ili ih može skinuti neka se javi i pomogne. Poslat ću mail-adresu na PM. Hvala!

Grow old with me (Mary Chapin Carpenter)
When you say you love me (Josh Groban)
From This Moment On (Shania Twain)
I ove pjesme sa albuma Michael-Flatleys-Lord of the Dance-Ronan Hardiman.
Warriors, Lord Of The Dance, Siamsa, Our Wedding Day IVictory
Tiho jezero is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 22:16   #1076
Mene nitko ne primjećuje.
Tiho jezero is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 22:33   #1077
Quote:
Tiho jezero kaže: Pogledaj post
I ove pjesme sa albuma Michael-Flatleys-Lord of the Dance-Ronan Hardiman.
Warriors, Lord Of The Dance, Siamsa, Our Wedding Day IVictory
Molim mail na PM
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 22:47   #1078
jezero, skinula sam ti 2-3 pjesme od traženih. daj mi pošalji e-mail na pm pa ću ti
ih sutra popodne ili navečer pokušati poslati ili ako budeš dovoljno brza, još večeras . Koliko ti je velik inbox? hoće stati 20-ak MB? zipovanje ne pomaže baš puno kod pjesama
__________________
...spustila te zvijezda na planetu da mi budeš radost... Klub 777

purpurna kiša is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 22:49   #1079
Ma vidiš kak je brza, sad se osvećuje pa nas ignorira
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 23:19   #1080
Aha, ogovarate me! Poslat ću ti od dragog mail (imaj na umu da si friško udana) on ima zvjer od kompa i ADSL inače bi ja to skidala godinama. Pusica tračerice. Što ću s vama dvijema kad ste tako slatke i dobre.
Tiho jezero is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:19.