Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2011., 11:33   #281
Quote:
_MK_ kaže: Pogledaj post
To je savršeno u redu, ali je stvar u tome da žene tamo *odbijaju* ići na "slow date" jer odmah u te četiri minute očekuju da ih netko obori s nogu.
Spaljene babe. Nekako sam kontao da bi to trebalo biti samo da te netko zaintrigira, a da vi idete dalje.

Ove bi odma obaraljotku!
BrusVejn is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 11:39   #282
E, vidiš, takve kandidate bi trebala upravo tamo pronaći. O tome čitavo vrijeme i pričamo. Odeš, brzinski vidiš 20-ak ljudi suprotnog spola, razmijenite par rečenica, i onda vidiš koji su ti zanimljivi i komuniciraš malo više s njima kasnije izvan tog eventa. I imaš 1-2-5 dejtova s po jednom osobom.

Ali to baš i ne funkcionira
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 12:16   #283
Quote:
Sun_Flower kaže: Pogledaj post
Mene (a vjerujem i mnoge druge cure/žene) interesira to pitanje...ali ne zato da se nekome uselimo, nego da se netko nama ne useli. Znaš, ima nas koje ne tražimo sponzore...ali niti ne želimo biti sponzori. Jer kad žesnko ima manje i manje privređuje i pritom očekuje nešto od muškog koji ima više, ona je sponzoruša. A kad muško ima manje onda ide teorija da u ljubavi nema sebičnosti, da prava ljubav ne mjeri, da je sve zajedničko, da je materijalno manje bitno. Malo morgen. Je to tak kad ideš u srednju i na faks, ali u 30-im imovno stanje i radno mjesto mogu biti indikativni za nečiji radni životni stil i marljivost. A meni je to jako bitno. Ne trebam i ne tražim tuđe, ali mi niti ne treba neki parazit.
A u čemu je problem da ti se useli netko koga voliš?
Zapravo kakva je to uopće ljubav ako ti je tako šta problem?
I na osnovu čega si tako sigurna da će netko imati namjere da ti se useli samo zato što nema svoj stan?
Stvarno ne kužim.
mladich is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 12:19   #284
nisam vidio nigdje godišta oko kojih se kreču žene tamo na dejtu. pa da sam ja uspješan, u četrdesetima, ajd da ne velim prezgodan, ali donekle dobrog izgleda. pa kad bi ušao tamo i vidio žene od 40 godina, okrenuo bi se i otišao odakle sam i došao. mislim što bih uopće i upoznavao tako nešto kad se može bez problema tada pronaći i netko puno mlađi.
ne vidim tu smisla. a vjerujem da ljudi koje sam ja opisao više manje tako i rade. sumnjam da će netko od nekih 40 godina, malo jačeg izgleda, privući nekog tko može bez problema imati puno mlađu. tako da tu mislim da one ne mogu više imati previsoke kriterije. mada ne mislim da moraju pristati na nekog tko im se ne dopada, ali isto ne mogu očekivati ni nešto van svojih granica

Zadnje uređivanje ivan13 : 03.02.2011. at 12:25.
ivan13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 13:02   #285
Quote:
mladich kaže: Pogledaj post
A u čemu je problem da ti se useli netko koga voliš?
Zapravo kakva je to uopće ljubav ako ti je tako šta problem?
I na osnovu čega si tako sigurna da će netko imati namjere da ti se useli samo zato što nema svoj stan?
Stvarno ne kužim.
Problem je u ravnopravnosti...kada se žensko želi useliti muškome ona je sponzoruša. Kada se muško želi useliti ženskome onda je to ljubav.
Sun_Flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 13:03   #286
Quote:
Sun_Flower kaže: Pogledaj post
Problem je u ravnopravnosti...kada se žensko želi useliti muškome ona je sponzoruša. Kada se muško želi useliti ženskome onda je to ljubav.
ja sam muško, ali mogu reći da nije ovo ni toliko krivo napisano
barem po onome što se piše po forumu
ivan13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 20:10   #287
Quote:
ivan13 kaže: Pogledaj post
nisam vidio nigdje godišta oko kojih se kreču žene tamo na dejtu. pa da sam ja uspješan, u četrdesetima, ajd da ne velim prezgodan, ali donekle dobrog izgleda. pa kad bi ušao tamo i vidio žene od 40 godina, okrenuo bi se i otišao odakle sam i došao. mislim što bih uopće i upoznavao tako nešto kad se može bez problema tada pronaći i netko puno mlađi.
ne vidim tu smisla. a vjerujem da ljudi koje sam ja opisao više manje tako i rade. sumnjam da će netko od nekih 40 godina, malo jačeg izgleda, privući nekog tko može bez problema imati puno mlađu. tako da tu mislim da one ne mogu više imati previsoke kriterije. mada ne mislim da moraju pristati na nekog tko im se ne dopada, ali isto ne mogu očekivati ni nešto van svojih granica
Ovo je tužno, al istinito.
Više mi ima smisla Ljubav na selu, neg SD
manzzini is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 21:17   #288
Ne slažem se sa Ivanom..ako si već ušao na dejt onda to odradi do kraja. Prvi put kad sam bio na tom speedate-u, došle su sve tipice starije od mene. Ja sam u biti bio najmlađi, i odmah sam pomislio "ma koji klinac ja radim ovdje, ovdje nema moje ekipe". A da ne kažem kakve šprehe ljudi imaju, ajme ne bi pas maslo pojeo. Jedino onaj Curević je tip ok.
I curke slobodan vam je, jako je dobra prilika.

I bez obzira što nije tamo bilo moje ekipe ja sam posao odradio do kraja. Porazgovarao sam sa svim curama po 4min, popio cugu sa jednom curom na kraju i lijepo otišao doma.
Isto se ne bih složio kad ljudi kažu da je speedate isključivo za naći komada.
U zadnje vrijeme nekako cijenim to prijateljstvo, da li je to zato jer pomalo gubim prijatelje ( frendovi se svi oženili i imaju svoje obaveze ) ali ja mislim da biti nekome prijatelj, ali pravi prijatelj je jako velika čast.

Usamljenost je teška za poluditi, nekad imaš osjećaj kao da nosiš vreću cimente na leđima, ako nađeš neku osobu kojoj ćeš poslati poruku i otići na kavu, ma kud ćeš bolje..
bruce80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 22:24   #289
Quote:
_MK_ kaže: Pogledaj post
Aha - bitan je krevet i međunožno vlaženje na prvi pogled, a ne intelektualna kompatibilnost i karakter. Got it. (Nije da to nisam napisao par stranica prije, ali nema veze.)
Ne, trebala bi se ić jebat s nekim ko joj je napet ko kišna glista - al je zato član MENSE

Quote:
ivan x kaže: Pogledaj post
poanta je da obadvije strane spuste kriterije jer su se i našli u poziciji jer su imali previsoke kriterije.
Kad mislim previsoke, ne govorim o minimumu kriterija kako neki kažu ovdje, nego ih treba spustiti ispod tog "minimuma".
Prestrašno!
Koja ograničenost!
U kojoj su to oni poziciji?

Quote:
BrusVejn kaže: Pogledaj post
Odma ide lista eliminacijskih pitanja:

Jel' znaš kuvat?
Jel' se bojiš pegle?
Jel oćeš rađat dicu i dojit?
Jel' znaš kako radi mašina za veš i suđe?
Jel' držiš kuće urednom?
Kakva si u krevetu?
Oćeš me slušat i poštovat ko muža i gospodara?

Kuvam, čistim, perem, peglam i pušim



Quote:
_MK_ kaže: Pogledaj post
E, vidiš, takve kandidate bi trebala upravo tamo pronaći. O tome čitavo vrijeme i pričamo. Odeš, brzinski vidiš 20-ak ljudi suprotnog spola, razmijenite par rečenica, i onda vidiš koji su ti zanimljivi i komuniciraš malo više s njima kasnije izvan tog eventa. I imaš 1-2-5 dejtova s po jednom osobom.

Ali to baš i ne funkcionira
E jebi ga, ti baš teraš čovjek da "te udari posred čela" - je l ti palo na pamet da ti nikome od tih 20 žena nisi bio zanimljiv?

Quote:
ivan13 kaže: Pogledaj post
nisam vidio nigdje godišta oko kojih se kreču žene tamo na dejtu. pa da sam ja uspješan, u četrdesetima, ajd da ne velim prezgodan, ali donekle dobrog izgleda. pa kad bi ušao tamo i vidio žene od 40 godina, okrenuo bi se i otišao odakle sam i došao. mislim što bih uopće i upoznavao tako nešto kad se može bez problema tada pronaći i netko puno mlađi.
Mali ne lupetaj
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 00:55   #290
Bas planiram jednom na taj SD,da vidim kakve su mi sposobnosti
Osobno mislim,da je nekada dovoljna i 1 minuta da ostavis umjetnicki dojam.
Hefes is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 03:39   #291
Quote:
ivan13 kaže: Pogledaj post
...sumnjam da će netko od nekih 40 godina, malo jačeg izgleda, privući nekog tko može bez problema imati puno mlađu.
Malo koji muškarac može bez problema imati/'osvojiti' neku ženu, a pogotovo onaj koji na speed datingu ili u online svijetu traži partnericu.

Quote:
tako da tu mislim da one ne mogu više imati previsoke kriterije. mada ne mislim da moraju pristati na nekog tko im se ne dopada, ali isto ne mogu očekivati ni nešto van svojih granica
Jaaaako griješiš. Itekako imaju visoke kriterije: kemija, leptirići ali i materijalne vrijednosti. Kriterije koje su imale u dvadesetima, tridesetima zadržale su i u četrdesetima. Druga je stvar što ti kriteriji proizlaze iz nerealnih očekivanja i što donose samoću...
diantos is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 10:24   #292
Quote:
diantos kaže: Pogledaj post
Malo koji muškarac može bez problema imati/'osvojiti' neku ženu, a pogotovo onaj koji na speed datingu ili u online svijetu traži partnericu.



Jaaaako griješiš. Itekako imaju visoke kriterije: kemija, leptirići ali i materijalne vrijednosti. Kriterije koje su imale u dvadesetima, tridesetima zadržale su i u četrdesetima. Druga je stvar što ti kriteriji proizlaze iz nerealnih očekivanja i što donose samoću...
pročitaj onaj cijeli post. ovo je sve izvučeno, ali ja nisam mislio na neke prosjećne osobe nego sam tamo opisao na kakve sam osobe mislio
ivan13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 11:12   #293
Quote:
_MK_ kaže: Pogledaj post
Zato što je zachatavanje teme zabranjeno, dušo, a dvije stranice su trkeljali bezveze, nevezano za temu, i spamali.

E da - ne vrijeđaj i ne trolaj.
di vidis da je nevezano za temu? sta si ti tak postao ogorcen otkako su te opalili po prstima? ohladi

Hefes mozes fizicki ostavit dojam za 1 minutu, al sumnjam da mozes i komunikacijski ili nesto vise. osobno ne znam sto bi pitala decke tamo, imam filing kao da bi glumila policajca pa ajmo resetanje jos ih spojim na poligraf
Nemrem si uopce to nekako predocit kako to ide, jel ima netko da je bio a da ima pozitivna iskustva da malo napise o tome, jer ovo sve kaj su decki napisali opet im zene nisu valjale osim striceka brusa ( ono kakve zene tamo dolaze, sumnjam da dolaze sponzoruste i takve, jer vjeruj mi jedna spozna si nece dozvolit da ide na seep date).
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 11:34   #294
Quote:
typhoid_mary kaže: Pogledaj post

Hefes mozes fizicki ostavit dojam za 1 minutu, al sumnjam da mozes i komunikacijski ili nesto vise.
jeste znanost iz teme napravili

upravo sam to htio i napisati, za neki brzi "fizički dojam" ne treba ti više od minute. E sada karakterno dal ti se osoba sviđa nisu dovoljne ni 44 minute nekada...zato postoji onaj drugi spoj...
žemske koje očekuju da će naći tamo seksi komade kao iz sapunica, na krivo su se mjesto uputile, isto vrijedi i za muške
no kriterije treba spustiti, s oboje strane i biti će više "match" ili poklapanja kao rezultat. I onda treba ići na taj drugi spoj s osobom da se "malo više" upozna.
__________________
Vjetar mi šapće, idemo u Vrapče
McGee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 11:44   #295
Quote:
bruce80 kaže: Pogledaj post
E sad ćeš me ubiti u pojam jer ću sada ja misliti da ću tamo naletiti na neku koja je u vezi..i taman sam se prijavio za sljedeći event..
E baš nisi fer...
A ima nas tipova što ćemo doći tamo i koji smo solo i koji smo ok..
Znam....doista mi je žao, ali eto kada sma vidjela ovu temu morala sam spomenuti iskustvo svoje frendice.
Preljubnicima više nisu dovoljni iskrica, smokvica i ostali portali.....sada polako prelaze i na takve evente. Sex je sex....nije važno gdje ga dobiješ....nije važno da li je druga osoba lijepa ili ne.....
Samo me zanima što s edogađa kada si takve osobe na vrat stave neku osobu koja je full zaintersirana. Kako to onda rješavaju? Kako opravdavaju svojem/svojoj partneru/partnerici zanemarivanja zvonjave mobitela ili odlazaka na "kavu"??????
Samo mi nije jasno da li se frajer prijavio sa svojim imenom ili lažanim imenom.
Oni koji su sudjelovali.....da li se može osoba prijaviti lažnim imenom a da na eventu nitko ne provjeri njezine podatke?
Ane77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 11:46   #296
Quote:
diantos kaže: Pogledaj post
Netko tko je u vezi nema vremena za iskricu i slične porrtale, a pogotovo za evente.

Iskrica i slični portali izgledaju da su out zato jer im ljudi neozbiljno pristupaju i misle da tamo samo njih netko čeka. Iskrica npr. ima svoja pravila i zahtjeva truda i mnogo vremena provedenog za kompom, a to mnogima izgleda nije jasno. I ovi eventi imaju svoja pravila, a netko tko sve to shvaća kao zahebanciju za koju još mora i platiti 50 kn ni sa eventima neće biti zadovoljan. Izgleda da treba barem udvostručiti cijenu tih evenata....
Zato ljudi imaju kompove na poslu gdje mogu ubijati vrijeme.....
Znam po sebi.
Ane77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 11:47   #297
Quote:
Ane77 kaže: Pogledaj post
Oni koji su sudjelovali.....da li se može osoba prijaviti lažnim imenom a da na eventu nitko ne provjeri njezine podatke?
nitko ne provjerava podatke sve se može
podatke te jedino murja može tražiti

Nego da nastavim, možda zbog godina, ili whatever na tom eventu prema meni nije bilo "seksi" cura ili ajmo reći bolje žena koja bi mi se tako svidjela, no bilo je zgođušnjih prosječnih no i neke od tih prosječnih umislile su si da su neznam što pa su to "neznam što" tražile
__________________
Vjetar mi šapće, idemo u Vrapče

Zadnje uređivanje McGee : 04.02.2011. at 11:56.
McGee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 11:52   #298
Quote:
_MK_ kaže: Pogledaj post
Bio ja.

E da, bilo je likova s prstenjem, a i načuo sam jednog prije početka kako s frendom priča o svojoj curi. A bilo je i mutavih kretenoida koji su nekome ispali na beton u prvoj godini života. Viđao sam koherentnije i gracilnije majmune u National Geographic dokumentarcima na TV-u.
Evo još netko potvrđuje da preljubnici hodaju po takvim eventima.

Kada bi saznala da mi dečko hoda po tome......tako bi mu zagorčala život da bi odlučio postati gay.
Ane77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 12:02   #299
Quote:
Ane77 kaže: Pogledaj post
Evo još netko potvrđuje da preljubnici hodaju po takvim eventima.
ček stani malo...
ne bi li osoba koja je u braku možda prije samog takvog eventa sjetila se skinuti prsten
znaš li da ne netko nosi prten iz fore
__________________
Vjetar mi šapće, idemo u Vrapče
McGee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 12:15   #300
Hm..što se tiče ogorčenog MK i njegovog iskustva . Znaš već one fore kako je prvih xy sekundi/ minuta dovoljno da steknemo generalno mišljenje o osobi - je li nam simpatična, šarmantna, ima li nešto intrigantno u svezi nje, sviđa li nam se fizički... pa i ima li tu potencijala za nešto više ili ne.

Da sam ja kojim slučajem išla na taj spid dejt, i ja bih (najvjerojatnije) ispala umišljena krava koja ne zapisuje niti imena niti informacije o drugima. Šta da zapisujem - minusi: dosadnjikav, ima ružne zube; plusevi: djeluje iskreno, voli životinje... ono, wtf, pa neću poslije radit tablicu u ekselu i vidjet koji ima najviše bodova . Svidio si mi se/zanimljiv/napet si mi dovoljno da te želim vidjeti opet (naravno ne kao osoba, jer to nije svrha) ili nisi. Nema između.

I da, 4 minute je dovoljno da to znaš.
hard-candy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:25.