Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2011., 11:32   #1
Rođendani i proslave rođendana za odrasle

drage moje žene, da vas čujem

pričajte mi malo o rođendanima i koja proslava vam je bila najbolja, imam tolko ideja, pošto mi je sad brzo rođendan, ali nikako to sve pokrenut...
Trebaju mi ideje za zabavu od oko 10,15 ljudi oko kojih 20, 22 godine...
dakle mjesto radnje je dom, topli dom..
mada nije bitno, dajte neke ideje, di je vama bilo najljepše, kad i gdje..
da čujem ideje ako imate..
hvala
maliznak is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 16:26   #2
Evo pogledaj neke od ideja koje su meni predlagane prije par tjedana

https://www.forum.hr/showthread.php?t=624199

Inače, ja sam na kraju napravila pizzu, kolače, kupila grickalice i cugu, i svi bili sretni i zadovoljni bez puno komplikacija.
Glavna ideja svega je da se ljudi okupe i proslave s tobom rođendan, a samu atmosferu ljudi donose sa sobom, svojom pojavom.
something is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 16:37   #3
Quote:
something kaže: Pogledaj post
Glavna ideja svega je da se ljudi okupe i proslave s tobom rođendan, a samu atmosferu ljudi donose sa sobom, svojom pojavom.
Ne idealizirajmo. Hrvati su sami po sebi pomalo učmal narod. Srećom, 30% su alkoholičari, pa je veselo. Atmosfera nastaje od alkohola, ne od Hrvata.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 16:40   #4
sa mnom nitko nece slavit rođendan,doduše nikog ni ne zovem
Zzbunjeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 16:43   #5
Quote:
Zzbunjeni kaže: Pogledaj post
sa mnom nitko nece slavit rođendan,doduše nikog ni ne zovem
Pa imaš li barem grinja u stanu? Grinje znaju biti jako zabavne ako ih zaintrigiraš.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 21:01   #6
a ne znam, pronjuškala sam malo po onom forumu al velim teško mi je za odlučit, se valjda bum našla nešto..
hvala
maliznak is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 21:05   #7
Inače ne slavim.

Ali ovaj sam sad obećala.

Planiram napraviti večeru ( sve je od nas doma) i party. Vjerojatno svi budemo zamrli nakon večere i poželjeli odspavati, ali ajde...

Najbolji ikad? Onaj na pizzi, pivi i čekanju zore na moru.
Al, jbg, kralježnica više to ne bi izdržala...
Pixie777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 23:33   #8
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Ne idealizirajmo. Hrvati su sami po sebi pomalo učmal narod. Srećom, 30% su alkoholičari, pa je veselo. Atmosfera nastaje od alkohola, ne od Hrvata.
Nemam što idealizirati jer moje društvo je takvo kakvo sam opisala i nikakav alkohol nema veze s tim. Očito imaš loša iskustva u životu pa si uvjerena da atmosfera dolazi samo s alkoholom ili si premlada da bi vidjela bilo što drugo.

Ljudi su najbitnija karika i ako im je stalo do prijatelja, ne gledaju što je ponuđeno, cijene što napraviš za njih, ali nije presudno radiš li meni od pet slijedova ili naručiš pizzu iz pizzerije.
something is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 15:38   #9
Quote:
something kaže: Pogledaj post
Nemam što idealizirati jer moje društvo je takvo kakvo sam opisala i nikakav alkohol nema veze s tim. Očito imaš loša iskustva u životu pa si uvjerena da atmosfera dolazi samo s alkoholom ili si premlada da bi vidjela bilo što drugo.

Ljudi su najbitnija karika i ako im je stalo do prijatelja, ne gledaju što je ponuđeno, cijene što napraviš za njih, ali nije presudno radiš li meni od pet slijedova ili naručiš pizzu iz pizzerije.
Zasigurno sam premlada. Iako već znam da atmosfera ne raste samo od alkohola, ima nešto i u drozi. Hrana je bitna krmcima, a moji prijatelji se svi bave sportom i šlank su, osim jednog koji se bavi jogom i on je deblji.

Ako hoće jesti, imaju susjedovu trešnju.

Ako hoće seks, ima i vrtić u blizini.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 16:12   #10
e meni treba neki prijedlog gdje proslaviti rođendan u Zg-u?????
Nešto bi iznajmila,ali nemam ideju šta??
bilo bi nas negdje oko 25
prijedlogg?
the coco is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 16:20   #11
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Ne idealizirajmo. Hrvati su sami po sebi pomalo učmal narod. Srećom, 30% su alkoholičari, pa je veselo. Atmosfera nastaje od alkohola, ne od Hrvata.
Ne razumijem ljude kojima je alkohol potreban da bi se mogli zabaviti.

Ja nikad ne pijem alkohol, pa se dobro zabavim kad izađem van s društvom. Naručim si sok ili mineralnu i to pijem.

Ne vidim nikakav smisao u tome da se netko napije i onda izgubi kontrolu nad svojim ponašanjem. Meni je neugodno u društvu takve osobe.
Reina del Sur is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 17:06   #12
Quote:
the coco kaže: Pogledaj post
e meni treba neki prijedlog gdje proslaviti rođendan u Zg-u?????
Nešto bi iznajmila,ali nemam ideju šta??
bilo bi nas negdje oko 25
prijedlogg?
Bukkake Party, LSD, kokain, "Ex", kilo trave, jednorozi...
Chansomps is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 15:56   #13
Smile Trebam pomoc u vidu ideja za proslavu 23. rođendana

Pozz,

za nekoliko tjedna proslavit cu 23. rođendan.
Naime,studentica sam,zivim u iznajmljenom stanu i tu planiram proslaviti rođendan sa 10-15 osoba....i iskreno nemam bas ideju kako....
Nisam pri nekoj lovi jer vise ne radim,a student sam,ali ne bi htjela da me to previse ogranicava...slavlje ce se odrzati u nocnim satima pa sve do jutarnjih..i za sada imam par idejica....ali sve je to vise ofucano i trash...a voljela bih iskreno napravit pravu tulumisku....
msm da je ovdje dovoljno osoba koje su pravile party-e za pamcenje..pa se nadam da bi mi udjelili svoje ideje...
Tortu planiram napraviti sama,jer mi to svakako ide,a tako cu i ustedjeti umjesto da narucujem da mi drugi prave.....

Mozda neki tematski party..ali kakav..ili neki casual ..neke igre..cugopol smo igrali vec stotinu puta ..mozda nesto zanimljivije....msm stvarno neznam..a ne bi htjela da bude kao vecina posljednjih u drustvu..di svi samo sjedimo pijemo i to je to .....please help da ovo bude rodjendanski party za pamcenje...

Znaci:
Lokacija : stan (dnevni boravak) dosta mjesta...
Vrijeme: subota ( vecernji i jutarnji sati)
Budzet: ogranicen

Sta da radim?
__________________
We do not choose love. It claims each man as it will!
Luna135 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 19:58   #14
Ako su ti to neki prijatelji i kolege, jel se ne možete jednostavno normalno družit pa šta ispadne?
Planiranja igara su za proslavu desetog rođendana nekako, nhf
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 20:22   #15
Quote:
Afrika paprika kaže: Pogledaj post
Ako su ti to neki prijatelji i kolege, jel se ne možete jednostavno normalno družit pa šta ispadne?
Planiranja igara su za proslavu desetog rođendana nekako, nhf
mi smo se uvijk lijepo zabavljali uz igre, a imamo debelo preko 20 godina. Pictionary, tabu, dobre igre uz kojih se moš dobrano zabaviti i nasmijati.
Ma, kad je dobro društvo i kad su svi dobre volje, stvarno ne treba mozgati kako ih zabaviti.
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 20:26   #16
Quote:
Afrika paprika kaže: Pogledaj post
Ako su ti to neki prijatelji i kolege, jel se ne možete jednostavno normalno družit pa šta ispadne?
Planiranja igara su za proslavu desetog rođendana nekako, nhf
Moj prošli rođendan.. zapravo, dogodio se slučajno, ne rođendan nego proslava, ja sam samo htjela igrat pikšneri kod frendice. Bio je to sjajan jedan rođendan.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 20:26   #17
Quote:
Afrika paprika kaže: Pogledaj post
Ako su ti to neki prijatelji i kolege, jel se ne možete jednostavno normalno družit pa šta ispadne?
Planiranja igara su za proslavu desetog rođendana nekako, nhf
Mi za svaki party igramoo nesto...od obicnih kao sto su uno,pa preko cugopola,vodopada itd...
jednostavno se brze ljudi opuste,malo se popije,bude zabavnije,jer svi se udruze..nekad igramo u parovima...a onako ako samo sjedimo i pijemo...nekako nije to to

Quote:
pink5 kaže: Pogledaj post
mi smo se uvijk lijepo zabavljali uz igre, a imamo debelo preko 20 godina. Pictionary, tabu, dobre igre uz kojih se moš dobrano zabaviti i nasmijati.
Ma, kad je dobro društvo i kad su svi dobre volje, stvarno ne treba mozgati kako ih zabaviti.
Uvijek su iste fore pa sam htjela malo nesto promjeniti..cisto da bude vise rodjendanska atmosfera,a ne kao obicni party...:/
__________________
We do not choose love. It claims each man as it will!
Luna135 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 20:37   #18
Oću reć da ne možeš planirati tipa "ok, za rođendan igramo pikšneri do 11 i onda ćemo se obnevidjet alkoholom". Šta ako se nikom ne bude igrao pikšneri? Zato velim da je bolje spontano vidjet šta ljudi hoće.
Moj je najbolji rođendan bio zadnji. Hrana, alkohol, vijest da mi se pas upravo rodio, alkohol, jebanje, alkohol.
Al dobro, ja sam asocijalna dosta
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 21:13   #19
Quote:
Afrika paprika kaže: Pogledaj post
Oću reć da ne možeš planirati tipa "ok, za rođendan igramo pikšneri do 11 i onda ćemo se obnevidjet alkoholom". Šta ako se nikom ne bude igrao pikšneri? Zato velim da je bolje spontano vidjet šta ljudi hoće.
Moj je najbolji rođendan bio zadnji. Hrana, alkohol, vijest da mi se pas upravo rodio, alkohol, jebanje, alkohol.
Al dobro, ja sam asocijalna dosta
hahaha
odlicno .........el su to bile neke orgije :P sala mala
Imam ja toga vise na umu,od nasih standardnih zabava...ali sam htjela nesto novo....i neke fun ideje...kuzis :/ ne ono standardno...
__________________
We do not choose love. It claims each man as it will!
Luna135 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 21:15   #20
Okej, ja sam vjerojatno užasno dosadna, ali ako je to 10-15 ljudi s kojima ti je inače zabavno, vjerojatno će ti bit zabavno i ako jednostavno pozoveš ljude bez ikakvih dodatnih komplikacija? A ako ti inače s njima nije zabavno, vjerojatno ti neće biti zabavno ni ako isplaniraš do u detalje šta ćete raditi.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:28.