Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2012., 14:13   #21
Quote:
Lord of Terror kaže: Pogledaj post
Sausagefest.
Ovo je Sausage Fest.
http://youtu.be/Lq13OsTQ66g
konjokradica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2012., 15:03   #22
Quote:
Nikolajevna kaže: Pogledaj post
Koga boli dupe što bi za neku gerijatriju bio odmor? Mladi vole biti među mladima jer njihovo vrijeme je sad a to što je vaše prošlo ne znači da se i svi ostali moraju gubiti po nekakvim robinsonskim otocima.

Samo onaj tko se nije iživio u mladosti sad ljubomorno gleda na one koji to čine.
Star - po čemu?
Vrijeme mi prošlo - po čemu?
Nekome je užitak partijanje, nekome se mora reći što je to IN i svima mora biti IN da bi i njemu bilo zabavno.

Potraži i prouči prispodobu o mladom, starom i još starijem biku koji promatraju krdo krava.
Veky is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2012., 15:12   #23
Quote:
Veky kaže: Pogledaj post
Star - po čemu?
Vrijeme mi prošlo - po čemu?
Nekome je užitak partijanje, nekome se mora reći što je to IN i svima mora biti IN da bi i njemu bilo zabavno.

Potraži i prouči prispodobu o mladom, starom i još starijem biku koji promatraju krdo krava.

ne znam šta te ima zajebavat,
nek se malo informira pa nek vidi da na zrću ima i starijih od tebe,
poznato antičko groblje iz 4st.
neustahija is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2012., 16:25   #24
pimpek party..
mile kitić fest..
JaJa fejst..
purger pederbal..
Tatini-sinovi i Co. fest
Baloney-party
sperm pool after beach party..
english cheese cocks parade..
big nigger dick sperminator bungee jumping contest
white cream (english butts) and chocolade (nigger dicks) interracial after beach arena sperma contest.

Zadnje uređivanje dildo : 02.07.2012. at 16:39.
dildo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2012., 19:58   #25
Quote:
chilimama kaže: Pogledaj post
mene niko ne terorizira sa Zrćem jer se ja ne dam da me se terorizira sa Zrćem
preskočim članak i ne me briga ko se di kupa
misliš prpa.

Zrće? Kako kaže jedan gost na net.hr-u-
polit benzinom i užgat
Pwnage is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2012., 22:49   #26
Moram reći da me to Zrće ludilo nije posebno privlačilo svih ovih godina.

Ali opće kulture radi moram sam svratiti (prošlo ljeto) na jedan dan. Okupali se, otišli na neke afterpartije, vidli, popili, družili... ošli dalje.

Evo jedne sličice s putovanja, samo za vaše oči:

Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2012., 09:42   #27
Quote:
Veky kaže: Pogledaj post
Star - po čemu?
Vrijeme mi prošlo - po čemu?
Nekome je užitak partijanje, nekome se mora reći što je to IN i svima mora biti IN da bi i njemu bilo zabavno.
Po tome što si na topiku o Zrću našao dosađivati o točanju noga na Palagruži kao o top odmoru.
I po tome što aludiraš da je mladima do partijanja samo onda kad im netko ispere mozak. Inače im je valjda do heklanja i pravljenja goblena.
Mene osobno odavna ne zanimaju mjesta kao što je Zrće ali još nisam toliko ishlapjela da se iščuđavam što se mladi žele – gle čuda – zabavljati.
Nikolajevna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2012., 09:46   #28
evo baš sam mislio napisati da je tamo pederbal

bratov frend bio prije 2 godine i otišao odmah sutradan jer se bojao da će dobit po guzici od nekog tko se nadao ribi pa ostao suva kurca
vat_d_fak is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2012., 09:49   #29
Quote:
Nikolajevna kaže: Pogledaj post
Po tome što si na topiku o Zrću našao dosađivati o točanju noga na Palagruži kao o top odmoru.
I po tome što aludiraš da je mladima do partijanja samo onda kad im netko ispere mozak. Inače im je valjda do heklanja i pravljenja goblena.
Mene osobno odavna ne zanimaju mjesta kao što je Zrće ali još nisam toliko ishlapjela da se iščuđavam što se mladi žele – gle čuda – zabavljati.
volim sve što vole mladi...
šta će mi babe
K@rlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2012., 09:50   #30
Quote:
dildo kaže: Pogledaj post

druga stvar je što gazda fino zarađje na koktelima
Za... zarađuje!?

Ono što ti želiš reći, i budi ozbiljan sada, jest da čovjek nije otvorio klub iz čistog altruizma već da bi povećao uloženi kapital? :eek
Nikolajevna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2012., 09:55   #31
Quote:
Nikolajevna kaže: Pogledaj post
Za... zarađuje!?

Ono što ti želiš reći, i budi ozbiljan sada, jest da čovjek nije otvorio klub iz čistog altruizma već da bi povećao uloženi kapital? :eek
a jel? a ja mislio da nije imo kud s parama...a je pravi pizdun
K@rlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2012., 11:55   #32
Quote:
diogeneš kaže: Pogledaj post
sve je to narkomanska zavjera... a financiraju je afganistanski talibani al će doći veliki cunami i izbrisat tu sodomu i gomoru
je kak da ne....dole su svi na žutari hahahahaha......
__________________
“You spend the first years of a child’s life teaching it to walk and talk, then you spend the rest of its life telling it to shut up and sit down”
Dwarfinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2012., 12:00   #33
Quote:
Dwarf980 kaže: Pogledaj post
je kak da ne....dole su svi na žutari hahahahaha......
u tome i je stvar... oni ih tam tek školuju... na relativno blag način... uvlače ih u pakao droge nemoj ti podcjenjivat talibane oni su ti jako lukavi
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2012., 12:11   #34
Quote:
diogeneš kaže: Pogledaj post
u tome i je stvar... oni ih tam tek školuju... na relativno blag način... uvlače ih u pakao droge nemoj ti podcjenjivat talibane oni su ti jako lukavi

Hahahaha kakve sve debilane pročitaš na netu hahahaha...strašno....
__________________
“You spend the first years of a child’s life teaching it to walk and talk, then you spend the rest of its life telling it to shut up and sit down”
Dwarfinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2012., 12:18   #35
Quote:
Nikolajevna kaže: Pogledaj post
Po tome što si na topiku o Zrću našao dosađivati o točanju noga na Palagruži kao o top odmoru.
I po tome što aludiraš da je mladima do partijanja samo onda kad im netko ispere mozak. Inače im je valjda do heklanja i pravljenja goblena.
Mene osobno odavna ne zanimaju mjesta kao što je Zrće ali još nisam toliko ishlapjela da se iščuđavam što se mladi žele – gle čuda – zabavljati.
Nemoj si bahato uzimati za pravo da je tvoj stil i tvoje mišljenje jedino ispravno. Ako je nekome do heklanja i pikanja goblena ili anmakanja nogu na nekom grebenu tada mu ostavi takav izbor bez da bahato i bezobrazno osuđuješ i podcijenjuješ njegov izbor.

Nadalje, nije nikad bio i nikad neće biti problem u mladima koji znaju što žele, problem je u mladima (a sve ih je više i više) koji uopće ne znaju što žele nego ih moraju instruirati drugi.

I u tom stilu, koji nas kuki briga što tebe osobno zanima?
Veky is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2012., 12:21   #36
Quote:
Dwarf980 kaže: Pogledaj post
Hahahaha kakve sve debilane pročitaš na netu hahahaha...strašno....
debilana jel... fali tebi još o ho ho iskustva dečec moj... kak se zove tema!? ha!? zove se... zrće: zašto nas stalno teroriziraju!? jel ti sad postaju stvari jasnije? tko terorizira!? jasna stvar... teroristi teroriziraju!! a znamo da su to talibani dečec moj... dečec
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2012., 13:29   #37
Prvu godinu na Zrću provela am prije 7 godina i tada nam je bilo fenomenalno, plesali smo od 8 do 5 ujutro bez stanke. Ekipa je dolazila da se zabavi i uživa ! Slijedeće godine već su došle neke nove face, kojima nije bilo samo do zabave i užitka ( ! ) već i do osobne " propagande ". Tada su se počele dovoditi i go-go plesačice. Zadnji put smo bili 2007. i tada je onaj prvi entuzijazam splasnuo
Lind is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2012., 14:57   #38
Quote:
vat_d_fak kaže: Pogledaj post
evo baš sam mislio napisati da je tamo pederbal

bratov frend bio prije 2 godine i otišao odmah sutradan jer se bojao da će dobit po guzici od nekog tko se nadao ribi pa ostao suva kurca
A ko to molim te sutradan nakon što ostane razočaran neubadanjem u pipicu ide naguziti muškog eto tek da ne ostane suva kurca?
Koja je to logika, jte
To sam ovdje čuo već 2, 3 puta i ne mogu se načuditi takvoj logici.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2012., 17:09   #39
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
A ko to molim te sutradan nakon što ostane razočaran neubadanjem u pipicu ide naguziti muškog eto tek da ne ostane suva kurca?
Koja je to logika, jte
To sam ovdje čuo već 2, 3 puta i ne mogu se načuditi takvoj logici.
to govore krkani koji su na Zrću prvi put vidli golu sisu...i ostali prikraćeni za noćnu jebačinu iz svojih snova, naravno.
Ne treba mi ni more ni razvikane plaže da pokupim žensku, ako sam išao s tom namjerom.
K@rlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2012., 22:39   #40
Quote:
Veky kaže: Pogledaj post
Nemoj si bahato uzimati za pravo
...
bahato i bezobrazno

...

koji nas kuki briga što tebe osobno zanima?



Pa dobro...nisam htjela tako ..
sad vidim da sam bila bahata i jako bezobrazna i bahata. Pa se povlačim.
Nikolajevna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:05.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger