Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2013., 17:49   #1
Pompeii [2014]



IMDb
HD TEASER TRAILER
FB





Izgleda puno bolje nego što sam se nadao!
Jon Snow!
__________________
Gwen: "What'll you do when I'm gone?"
Jack: "The usual. Pizza, Ianto, save the world a couple of times."
roqui is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 21:57   #2
Novi trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=stuvEOcti1Y
__________________
Gwen: "What'll you do when I'm gone?"
Jack: "The usual. Pizza, Ianto, save the world a couple of times."
roqui is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 12:44   #3
a ne znam...

sviđa mi se ideja da bi film katastrofe, kakvih smo imali more u 90-tima, prebacimo u antičko doba, ali čemu ubacivanje opet elemenata tv serija Spartak u sve to i zašto brata blizanca Orlanda Blooma, onog Jon Snowa kao glavnog lika...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 15:38   #4
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
a ne znam...

sviđa mi se ideja da bi film katastrofe, kakvih smo imali more u 90-tima, prebacimo u antičko doba, ali čemu ubacivanje opet elemenata tv serija Spartak u sve to i zašto brata blizanca Orlanda Blooma, onog Jon Snowa kao glavnog lika...
Ovaj film je godinama bio u pre-production fazi, a glavnu ulogu je trebao igrati Orlando Bloom, a najviše što mi ide na živce iz trailera je naravno ljubavna priča u pozadini, ne možeš bez toga.
lavko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 21:11   #5
Istina, od kad je Titanic izašao, ljubavna priča je prva stvar koja se planira u pre produkciji tih filmova katastrofe, ostalo naravno dolazi kasnije. Ali i inače nisam nešto uzbuđen oko ovog film. Nikada nisam bio fan niti antičkog razdoblja u filmovima, niti Paula W.S. Andersona.
RoboWarrior is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2013., 01:32   #6
čim sam vidla Kita Haringtona i povijesnu tematiku gledam
mada nije neki glumac, al to je tu sporedno
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2013., 10:21   #7
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
čim sam vidla Kita Haringtona i povijesnu tematiku gledam
mada nije neki glumac, al to je tu sporedno
High 5!
__________________
Gwen: "What'll you do when I'm gone?"
Jack: "The usual. Pizza, Ianto, save the world a couple of times."
roqui is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2014., 19:29   #8
Stvarno sam očekivao najgore negledljivo smeće ikad, a na kraju je ispalo više-manje u redu. Normalno, film ima problema (najviše se dijalogom i nekim scenama koje izgledaju užasno smiješno, a i dosađivao sam se povremeno), no u konačnosti je to više-manje standardan hollywoodski blockbuster. Kiefer Sutherland je najbolja odrednica filma.

Ocjena negdje između 5 i 6.

Detaljnije o filmu:
http://passpopcorn.com/2014/03/02/we-saw-pompeii-2014/
__________________
We don't make reviews to make money, we make money to make more reviews. http://passpopcorn.com/ Like us on Facebook - https://www.facebook.com/PassthePopcorn
DrugsBunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 13:07   #9
Malo me nervirala ljubavna priča, ali na sreću nije imala sretan kraj pa film nije puno uništen . Inače predvidljivo, pogotovo zadnja borba s "glavnim zločincem". Bilo bi bolje da su se više orijentirali na sam grad i vulkan, a manje na ljubavnu priču. Sve u svemu gledljivo.
Adewale Akinnuoye-Agbaje krade svaku scenu. Kakav kralj, obožavam ga još od OZ-a

5/10
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 13:20   #10
Moj savjet vam je da ne bacate pare na ovo smeće od filma. Stvarno nije vrijedan toga. Da nismo imali besplatne karte tu večer ne bi ni ja ovo išla gledat.
wasp x is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 17:12   #11
Meni je bio ok, ništa posebno, ali sasvim gledljivo. Vizualno jako lijepo, priča ima gluposti ali podnošljivo. Od glumaca najbolji Kiefer Sutherland. Uglavnom je Drugsbunny jako dobro opisao film s tim da bi ja dao mrvicu veću ocjenu, možda 6,5.
Chuky1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 00:04   #12
Film je vrlo dobar. 9/10 Ako volite borbe, stari vijek to je film za vas. Naravno tu je i ljubavna priča u pozadini, gladijatori rasturaju. Dobro je za pogledati. Gledao sam u 3d u cinestaru 40kn. Nije jeftino no kvalitetno provedeno vrijeme svakako. Efekti i borbe su najbolji dio filma.
__________________
Yes, we can!
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 19:30   #13
Ajme dosadnog li filma
__________________
u zalivu malom tom
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2014., 18:35   #14
Ne sjecam se kad sam zadnji puta gledao losiji film, zajebao me rating na imdb-u...
jajcanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2014., 18:48   #15
Quote:
jajcanin kaže: Pogledaj post
Ne sjecam se kad sam zadnji puta gledao losiji film, zajebao me rating na imdb-u...
6 ima pa opravdano los nisam ga ni gledo zbog tako lose ocjene
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2014., 23:00   #16
Quote:
jajcanin kaže: Pogledaj post
Ne sjecam se kad sam zadnji puta gledao losiji film, zajebao me rating na imdb-u...
imdb - na njemu se prazne budale. vjerujem mu isto kao da krave lete.

a film je smeće. ne mogu vjerovati koliko se nisko može ići u jednoj totalno trivijalnoj temi.

ocjena: dno dna.
so.creator.est is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2014., 01:27   #17
A da netko konkretno pojasni zašto je film dno dna? Samo ideja. Ovako zvuči kao da svi prepisujete jednu te istu zadaćnicu.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2014., 12:46   #18
Dosadan, isklišeiziran, loša gluma, predvidiva i neoriginalna radnja. Jedini plus je šta se događa u vrime Starog Rima pa su kostimografija i ambijent zanimljivi.
__________________
u zalivu malom tom
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2014., 14:54   #19
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
A da netko konkretno pojasni zašto je film dno dna? Samo ideja. Ovako zvuči kao da svi prepisujete jednu te istu zadaćnicu.

Pa glavni razlog je sama tema filma, Pompei (ljudi ne vole ljubavne priče s ružnim završetkom). MAlo je glupo napraviti ljubavnu priču koja se desila u kratkome vremenskom periodu između gladijatora i rimske plemkinje (ljubav na prvi pogled i i nagla smrt u roku dan/dva do max tjedan). Sam početak filma i prikazivanje kako je glavni lik postao gladijator je bez veze. Veza između generala i glavne glumice u kojoj je on opsjednut njome isto bez veze inscenirana. Cijeli tok radnje bez glave bez repa klišej do klišeja...
calecaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2014., 16:10   #20
Upravo završio s gledanjem navedenoga i nisam prezadovoljan.

Kao prvo, angažiranje Kiefera kao glavnog negativca mi je totalno promašeno. Jbt, cijeli sam film imao osjećaj koji k... Jack Bauer radi odjeven u rimsku vojnu odoru.

Druga stvar je neka trash ljubav na prvi pogled između "Jona Snowa" i male Pompejanke.

Treća stvar je još lošeg castinga, i to u liku njenih roditelja. Em što ne mogu probaviti Kiefera kao negativca jer je dotični ipak Jack Bauer , tako ne mogu probaviti Jareda Harrisa kao plemenitog i brižnog oca, i to pogotovo nakon one uloge psihopatskog nazi luđaka Davida Roberta Jonesa u Fringeu. A ne pomaže ni "Trinity" kao mama.

Jedina svijetla točka mi je Adewale Akinnuoye-Agbaje kao gladijator i dosta dobri vizualni efekti. Dodue, i oni ponekad izgledaju pomalo fake i previše ih je, no što je tu je.

I za kraj, ona gluparija kako se Pompejci ne osjećaju Rimljanima?! Kakva je to glupost?!
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:57.