Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2015., 22:41   #81
Ja ne 'trazim' nikoga,,ja TREBAM nekoga da mi skrene misli. Ja sam dno,,ja sam svaka crna misao trenutno,,jbg.
Ako je bitno,,imam 21godinu,,musko. Al' ocito ne pravo. LOL

/ ovo ce garant privuc ljude / . . .
Vjecna Tama is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2015., 21:24   #82
Djevojke za čavrljanje, dopisivanje... Naime u novoj sam sredini - blizina Siska pa baš nemam nikoga za druženje/ kavu i sl.
Dečka imam tako da prednost djevojkama ili ženama od 20 do 30 godina starosti
Pozdrav!
Rita2205 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2015., 18:00   #83
Quote:
Vjecna Tama kaže: Pogledaj post
Ja ne 'trazim' nikoga,,ja TREBAM nekoga da mi skrene misli. Ja sam dno,,ja sam svaka crna misao trenutno,,jbg.
Ako je bitno,,imam 21godinu,,musko. Al' ocito ne pravo. LOL

/ ovo ce garant privuc ljude / . . .
Emmelline Elle is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2015., 18:05   #84
Osijek

Ima li koja cura iz Osijeka za druženje, slobodno mi se javi...
cura koja također ima psihičkih problema ili misli da ih može razumjeti.
i napominjem,isključivo CURA. tražim prijateljicu,ne dečka.
Emmelline Elle is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 11:48   #85
evo epizoda pitajboga koja
nisam baš na ovom dijelu foruma ,ali mi triba neko sa sjebanom životnon pricon jer neman sa kime pricat normalno o problemima koje niko ne razumi ..
po mogucnosti mlađa osoba
i možda iz Splita jer mi tribaju neke anti stres kave ili nešto
eto tako
__________________
Ljudi su kao kamenje. Nepravilni, teški i rasuti. Mučno je to dovesti u red, skupiti i složiti po nekom pravilu, a pojedinačno je još mučnije svaki komad klesati.
Nevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2015., 00:12   #86
Ja tražim curu iz zg za druženje a vrijeme ce pokazati svoje...
Ambiciozna, intelektualac, nacitana, educirana...
__________________
...taming the beast within...
blacx is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2015., 21:08   #87
netko za dopisivanje?

ja sam žemska, 20 godina, u potrazi za novim poznanstvima. rado cu pricati o mnogim temama, a posebno me privlaci muzika, umjetnost, dizajn, biznis, psihologija, duhovnost, alternativa, crtanje...
otvorenih sam stajalista, introvert, djevica po horoskopu. slusam rock, metal, covere, instrumentale. polazim od stajalista da svima ponekad treba razgovor, pa cak i o najglupavijim stvarima, nije uopce bitno. trenutacno skidam kile, pa ako netko zeli podrsku u dobru i zlu (mrsavljenju), tu sam
__________________
https://youtu.be/dIwwjy4slI8
metalni bonsai is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2015., 21:32   #88
Žensko, u pripremi vjenčanja, 25godina... tražim prijateljicu za dopisivanje
kikiriki23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 21:23   #89
Zena za prijateljsto
MOzda neka Jungovska analiticarka
Ima li takva ovdje?
Svjetlosni is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 14:31   #90
Bok ljudi,
tražim nekoga tko će mi (možda) s vremenom postati prijatelj, nekoga tko me ne zna oduvijek (logično, zato i jesam tu )
Imam 23 godine, uglavnom me zanimaju dublje teme od dosadnih sitnih razgovora "kako si", "šta ima" i slično. Možemo pričati o tebi, o meni, o svijetu, nebitno.
Dobro za znati je da sam komplicirana i samozatajna osoba, volim indie rock, prolaze i žešći žanrovi, volim knjige, veliki filmofil. Pišem i crtam. Vegetarijanka sam i obožavam životinje.
Pa eto, ako se netko osjeća dovoljno spremnim da ovo podnese, javite se

Delilah_
__________________
In a strange way, I had fallen in love with my depression.
Delilah_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 20:02   #91
Dopisivanje, cuga...
Nisam kreativan za oglas.
Silenzio is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2015., 19:04   #92
Tražim neku osobu za druženje u Zagrebu, otići prošetati, provozati bicikl, posjetiti neku izložbu u muzeju. Recimo otići do muzeja Iluzija, Prekinutih veza. Francuski kulturni centar organizira stalno razne izložbe, predavanja: http://institutfrancais.hr/
Javite se
Baudelaire11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2015., 04:03   #93
ja bi se dopisivala..putem PISAMA! (ne pjesama, pisma kao pošta i to)
jer..volim pisati..i tintu, i papir..i to..tak..
imam 22 god. i žensko sam biće. imam i dijagnozu o kojoj možemo pričati
ugl ako naleti netko staromodan nek se javi
krmelj8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2015., 10:25   #94
Ja bi neku osobu za komunikaciju, bilo na daljnu, bilo uživo. Jedini uvjet je da bude iz zagreba i da ima barem 30 god.
thirteen13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2015., 20:49   #95
Quote:
metalni bonsai kaže: Pogledaj post
netko za dopisivanje?

ja sam žemska, 20 godina, u potrazi za novim poznanstvima. rado cu pricati o mnogim temama, a posebno me privlaci muzika, umjetnost, dizajn, biznis, psihologija, duhovnost, alternativa, crtanje...
otvorenih sam stajalista, introvert, djevica po horoskopu. slusam rock, metal, covere, instrumentale. polazim od stajalista da svima ponekad treba razgovor, pa cak i o najglupavijim stvarima, nije uopce bitno. trenutacno skidam kile, pa ako netko zeli podrsku u dobru i zlu (mrsavljenju), tu sam
Idealno mi društvo, samo da nisam 300- tinjak km dalje, alivoliš sve isto kao ja jedino bi dizajn izostavio, dodao bi i politiku, ali mislim da to nije prikladna tema za razgovor u društvu, pogotovo muško - ženskom.

Ako ti treba savjet oko mršavljenja, nemoj piti nikakve tablete, jedi kao i prije, samo sokove izbaci iz prehrane, pij vodu i pivo, umjesto kolača jedi voće, što se tiče mesa i kruha samo po starom, šećer je glavni krivac za debljinu. Ja sam smršavio 20 kila u 2 - 3 mjeseca, samo se šećera riješi.
Mr Igor is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2015., 21:17   #96
Iz Istre sam, imam 20 godina, volim sanjariti, otvoren sam za sve teme, ne ogovaram ljude, volim planirati sve u naprijed, otprilike imam viziju kamo se vidim u budućnosti i pratit ću svoje planove i snove, naravno prizeman sam(realan) znam razlikovati neostvarive snove od stvarnosti i onih ostvarivih , realizirati svoje mogućnosti i imam odličan start, mada sam zadnjih par godina bio u depresiji(razlozi se mogu naći na psihologiji, tu na psihokauč i ljesu), svaki dan sve više spoznajem nešto o sebi, nisam ograničen pokušavam razumjeti druge ljude, mislim da je svako iskustvo bitno nikad ne znaš što ti život donosi, i dosta me privlače ekstremni sportovi, nadam se da ću jednom imati prilike ostvariti.
Za nekoliko godina već imam neke spremne ciljeve, ja sam netko tko uvijek ima asa u rukavu i živim po planu. Sad radim na tome da upoznam nove ljude, moguća prijateljstva i veze. Ako ima netko iz Istre
Mr Igor is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2015., 12:57   #97
Lijep pozdrav svima koji ovo čitaju

Htjela bih i ja "upoznati" nekoga na ovoj temi, za početat virtualno a ako ste iz Zagreba možda i uživo. Vidjet ćemo. I sama imam neki emocionalni poremećaj, vi možete ili ne morate to prolaziti, ali mi je bitno da osoba razumije takve stvari i nema prema tome nekih tabua. To je samo jedan dio mene pa ne želim samo o tome, već dapače o raznim temama. Nisam tu da na nekoga "istresem" svoje probleme niti da on na mene "istresa" svoje!

Zanima me/volim sport, kuhanje/ishrana, opećenito zdrav život, glazba, filmovi, knjige, životinje, moda, kozmetika ( ženske stvari ) i još mnogo toga. Zaista mogu razgovarati o raznim temama.

Javite se ako mislite da imamo slične interese, ako se volite našaliti, ako mislite da ste dobra i zanimljiva osoba i ako ste u dvadesetima ili tridesetima.
Jennifer A. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2015., 01:00   #98
Netko za dopisivanje? Bar za početak, a kasnije, ako krene u tom smjeru i kava ili slično, ništa ne isključujem... Iako nisam neki zavodnik , nekako mi je lakše pričati sa ženskim osobama, bar sam to na poslu primjetio, ili je to zato što ih tamo ima više od nas muških, hmm... Uglavnom, nisam ludi tip za izlaske, zapravo u zadnje vrijeme otkad sam u zg nikud ni nejdem, faks,posao,stan..tu i tamo koja kava, al sve nešto jadno, pa bar da sa tipkanjem skratim vrijeme malo, ne može naštetiti.. Inače, dečko, iz Zagreba, 21 godina..miran, pomalo izgubljen,samozatajan, nekad težak kao osoba... i tako dalje... Ako se netko javi, rado ću odg na poruku
Gameman is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2015., 15:09   #99
Žensko sam, imam 20 godina i trenutno studiram u Zagrebu.
Tražim neku curu mojih godina za izlaske, kave i prijateljstvo, odlazak u kino. Prvenstveno ovdje pišem jer nemam baš s kime izlaziti u Zagrebu.
Slušam alternativnu glazbu i na takva bi mjesta izlazila. Odgovara mi sve od indie rocka do hca, metala. Volim jako plesati i piti. Volim i mjesta na kojima puštaju pjesme iz devetesetih i sl.
Što se tiče razgovora, bolje slušam nego pričam. Volim se zabavljati, no smatram da u svemu postoje granice.
Nemam točan tip osobe koji mi odgovara, glavno da je svoj.
grlunosober is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2015., 14:33   #100
Bok društvo

Evo i mene,imam prijatelje,ali otvorenog sam horizonta i rado bih sjela na sunce na caffe s nekim. Nekako su mi očekivanja da je osoba u okviru normalnog ponašanja,da voli životinje,umjetnost.... To je već dovoljno za dosta blablanja,zar ne? Inače moja malenkost nalazi se u Zagrebu,i posjedujem 25 novih i starih godina
eque is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:03.