Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2014., 00:19   #21
Quote:
Akujiki kaže: Pogledaj post
Da bar mislim da je tako sa perifernim vidom...
ja inače jako puno pokušavam mijenjati frekvencije svijesti i ponekad na nekima stalno ima takvih čudnih stvari vizualnih...ali se to jako brzo kreću pa ih je teško hvatati i percipirati...treba eksperimentirati nemože se ništ loše dogoditi.
Sa očima i vidom percipiramo samo 5% od svih naših osjetila ( znači sa fokusiranim vidom...defokusirani vid je još nekoliko posto više možda 2% ali to je opet jako puno za vidnu percepciju)
Jesi li.kada probao telekinezu?
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 00:37   #22
Stlno pokušavam ali mi neide još...ali opet stalno sanjam o tome i pokušavam primjeniti te osječaje i principe ali još uvjek mi neide.
Ali vjerujem da bude uskoro uspjelo
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 00:45   #23
Quote:
Akujiki kaže: Pogledaj post
Stlno pokušavam ali mi neide još...ali opet stalno sanjam o tome i pokušavam primjeniti te osječaje i principe ali još uvjek mi neide.
Ali vjerujem da bude uskoro uspjelo
brrrr sva sam se najezila citam tebe kao.da sebe slusam.
To je prirodno, jer da nije nebi nas bilo toliko.
Pazi sad ovo. Ukljuci kameru i snimaj ono sto zelis pomaknut.
Pa onda gledaj snimku.

Vidjet ces kao neke sitne valove, iz tvog smjera u trenutku kad ti je koncentracija bila najjaca i to ce malo "ostetit" snimku, ali ne na nacin koji mislis, vec ... ug pokusaj, vidjet ces te sitne valova na slici...

A mozda tko zna....mozda tebi.bude jace.


Ja sam to trenirala u luicidnom stanju sna da tu vjeru u tu sigurnost u ishod prenesem u javu.
A u javi sam trenirala npr, papir koji vjetar nosi da sama osjecam kao svoju volju.
Takoder sam znala. sjedit do kasnu u noc i trenirat moc koncentracije, predmeti bi mi u potpunosti nestali pred ocima.
Gledam i samo taj odreden predmet ne vidim.
Npr ako je varka uma, nebi vidjela nista, ali je... nestane flasa npr, ali zato stolnjak ispod nje izgleda savrseno citavo i tu. ak me kuzis.
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 00:54   #24
Quote:
smoky 9999 kaže: Pogledaj post
brrrr sva sam se najezila citam tebe kao.da sebe slusam.
To je prirodno, jer da nije nebi nas bilo toliko.
Pazi sad ovo. Ukljuci kameru i snimaj ono sto zelis pomaknut.
Pa onda gledaj snimku.

Vidjet ces kao neke sitne valove, iz tvog smjera u trenutku kad ti je koncentracija bila najjaca i to ce malo "ostetit" snimku, ali ne na nacin koji mislis, vec ... ug pokusaj, vidjet ces te sitne valova na slici...

A mozda tko zna....mozda tebi.bude jace.


Ja sam to trenirala u luicidnom stanju sna da tu vjeru u tu sigurnost u ishod prenesem u javu.
A u javi sam trenirala npr, papir koji vjetar nosi da sama osjecam kao svoju volju.
Takoder sam znala. sjedit do kasnu u noc i trenirat moc koncentracije, predmeti bi mi u potpunosti nestali pred ocima.
Gledam i samo taj odreden predmet ne vidim.
Npr ako je varka uma, nebi vidjela nista, ali je... nestane flasa npr, ali zato stolnjak ispod nje izgleda savrseno citavo i tu. ak me kuzis.
Wow i ja sam pokušavao isto što si napisala točno kužim ali još nisam probal snimati...zvuči jako zanimljivo probati hvala ti na ideji

Stalno to pokušavam ali znam da bude uspjelo jednog dana treba sve doci na svoje mjesto dogoditi se sve kaj treba da se to dogodi...tak da u svakom trenutku je sve dobro kaj se dogadja
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 00:59   #25
Quote:
Akujiki kaže: Pogledaj post
Wow i ja sam pokušavao isto što si napisala točno kužim ali još nisam probal snimati...zvuči jako zanimljivo probati hvala ti na ideji

Stalno to pokušavam ali znam da bude uspjelo jednog dana treba sve doci na svoje mjesto dogoditi se sve kaj treba da se to dogodi...tak da u svakom trenutku je sve dobro kaj se dogadja
I ja sam sigurna SIGURNAAA da je to moguce, i da me najvise koci strah od toga da USPIJEM. Sva moja vjerovanja i zivot vise nece biti isti.
Strah od uspjeha je kontradiktoran i tu pada sve u vodu. Vjera nesmije biti u sukobu sa strahom a strah je tvoja zelja da ne uspijes. Komplicirano za objasnit.
No znam da je to moguce.
Jer svijet nije cvrst. Sve je samo... samo ala hologram.
Ono sto je cvrsto ko kamen su lazna uvjerenja koja stvaraju istinu koju zivimo.
Treba puno vjezbe i truda ali znam da cu uspjet prije.ili.kasnije... osjetis to.
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 01:04   #26
Quote:
smoky 9999 kaže: Pogledaj post
I ja sam sigurna SIGURNAAA da je to moguce, i da me najvise koci strah od toga da USPIJEM. Sva moja vjerovanja i zivot vise nece biti isti.
Strah od uspjeha je kontradiktoran i tu pada sve u vodu. Vjera nesmije biti u sukobu sa strahom a strah je tvoja zelja da ne uspijes. Komplicirano za objasnit.
No znam da je to moguce.
Jer svijet nije cvrst. Sve je samo... samo ala hologram.
Ono sto je cvrsto ko kamen su lazna uvjerenja koja stvaraju istinu koju zivimo.
Treba puno vjezbe i truda ali znam da cu uspjet prije.ili.kasnije... osjetis to.
da istina strah je najgori neprijatelj...ljudi vjeruju strahu više nego sebi

Bude i strah nestal s vremenom
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:37.