Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Radno, socijalno i obiteljsko pravo

Radno, socijalno i obiteljsko pravo Ugovori o radu i radni odnos, mirovinsko, zdravstveno, alimentacija, brak i razvod, posvojenje, skrbništvo, roditeljska skrb i dr.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.07.2015., 18:31   #1
Pomoooooć!

Ovako...Imam 18 godina, i u vezi sam sa dečkom godinu dana.Odlično se slažemo i nema tu nikakvih problema.Jedini problem su moji roditelji koji mi brane vezu s njim, nisu ga upoznali, ne žele.Inače učenica sam gimnazije, završila sam treći razred. Problem je što ja ne mogu podnijeti ovaj pritisak, roditelji mi konstantno brane vezu, govore razne gluposti, inače roditelji se međusobno ne slažu i svađaju se svakodnevno, zapravo mislim da kod njih postoje određeni psihički problemi u kojima im ne mogu pomoći.Ne doživljavaju me, ne pitaju me ništa, govore mi da će me istjerati iz kuće i da nikad neće odobriti moju vezu.Majka također govori da će završiti u grobu zbog mene.Ne znam je li tko imao ovakvih situacija, ali nakon 18 godina života s njima, prilično sam se naviknula na svakakve situacije.No, ovo je sad uzelo maha i njihove reakcije su postale poprilično pretjerane.Znam da će ovdje biti puno komentara kako sam ja balavica i da ne znam što je ljubav i ostalo.Sebe smatram zrelom osobom, osobito na uvjete u kojima sam odrasla.Često puta dođem na rub i razmisljam o bijegu od kuće, no jednostavno nemam hrabrosti za nešto takvo.Moj dečko radi u inozemstvu i posljednje vrijeme razmišljam da se preselim s njim, odnosno da iznajmljujemo stan, problem je što ću tamo biti sama, iako mislim da ću upoznati ljude jer se radi o selidbi u obližnji grad koji je od mog mjesta udaljen 15ak kilometara.Jednostavno razmišljam o ovom koraku jer sam na rubu.Moji roditelji jednostavno neće prihvatiti moju vezu i mene kao osobu, posljednjih godina me sputavaju u svemu, dopuštaju mi izlaske do 00:00 h iako sam punoljetna i odgovorna osoba.Brane mi gotovo sve što se može zabraniti.Nijedna moja prijateljica im ne odgovara i za svaku imaju sto primjedbi, te mi na kraju zabrane druzenje s njom.Molim vas za savjete, jako sam očajna i ne mogu više podnijeti ovaj pritisak, tjeraju me iz kuće citiram majku : SPAKUJ SE I GUBI SE ODAVDE IZ OVE KUĆE MI TE VIŠE NE ŽELIMO VIDJET. Ja ozbiljno razmisljam o selidbi, dečko dobro zarađuje i on bi me financirao neko vrijeme.POMOZITE
Rosee05 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:34.