Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.12.2015., 10:28   #81
Mo'š ti filozofirat koliko te volja, al činjenica da ste mjerili pimpeke ostaje. Ovo je moj zadnji odgovor zbog a) oftopica i b) besmisla.
Toliko.
muzički tobogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 10:38   #82
Quote:
muzički tobogan kaže: Pogledaj post
Mo'š ti filozofirat koliko te volja, al činjenica da ste mjerili pimpeke ostaje. Ovo je moj zadnji odgovor zbog a) oftopica i b) besmisla.
Toliko.

heheh dobro si rekel ali on je izgubil makar je imal veci pimpek

a besmisleno nije nist u ovom svjetu samo se zapitaj kaj si naucil iz tog besmisla i videl bus bar malo svrhe...
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 10:56   #83
Quote:
BudSpencerski kaže: Pogledaj post
OPREZ!!
Ne čitati priču sa vrha! To je demonski trik ulaska u ljudsku podsvijest!

Treba ovo upozorenje shvatiti sasvim ozbiljno!
Bravo Bude!
Uspjela sam pročitati prvih par rečenica,a onda sam osjetila kako me opsjeda demon polupismenosti,koji se zlobno ugnjezdio u uvodnom a i svim ostalim postovima poštovanog autora teme...
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 11:23   #84
Quote:
amary kaže: Pogledaj post

Treba ovo upozorenje shvatiti sasvim ozbiljno!
Bravo Bude!
Uspjela sam pročitati prvih par rečenica,a onda sam osjetila kako me opsjeda demon polupismenosti,koji se zlobno ugnjezdio u uvodnom a i svim ostalim postovima poštovanog autora teme...

Da dobro si opet prepoznala tog demona...ali taj demon je samo u mobitelu i njegovom ekranu...dok sam za kompom onda ga nema...cudno je to

A zakej tebi tolko pravopis smeta kaj je to jedini problem koji moras traziti u ljudima uvjek... opusti se malo ...

pusti tog demona pravopisnih greski u sebe...i vise ti nebude smetal ni pravopis nikad...

a nadam se da nisi tolko ogranicena da ljude po pravopisu sudis na prvi pogled
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 15:08   #85
Quote:
Akujiki kaže: Pogledaj post
Da dobro si opet prepoznala tog demona...ali taj demon je samo u mobitelu i njegovom ekranu...dok sam za kompom onda ga nema...cudno je to

A zakej tebi tolko pravopis smeta kaj je to jedini problem koji moras traziti u ljudima uvjek... opusti se malo ...

pusti tog demona pravopisnih greski u sebe...i vise ti nebude smetal ni pravopis nikad...

a nadam se da nisi tolko ogranicena da ljude po pravopisu sudis na prvi pogled

Nadaj se,nadaj,no ako se netko upušta u temu,u neprirodnoj kajkavštini,(bez obzira na pravopis,jer zarezi,točke,kvačice su nam većinom nevažni)onda se moram zapitati(kao rođena kajkavka)što ti ovdje želiš postići?
Moja ne ili ograničenost,tj procjena ljudi po pravopisnom pisanju, nije uopće tema,a tako i tako, tebe ne mogu procijeniti na prvi pogled,obzirom da se u životu nikada nismo sreli,no mogu ono što pišeš,po načinu tvog izražavanja u postovima..
A taj mi govori,da nisi u životu bio dovoljno radoznao da naučiš jezik kojim se služiš,pišući ili otvarajući temu,koja bi mogla biti zanimljiva,u nedostatku spoznaje samog sebe i tematike o kojoj želiš raspravljati,bježiš u dijalekt kojeg također ne poznaješ...
a ako za to nisi razvio dovoljno radoznalosti,kako češ onda raspravljati tj predstaviti novi pogled na demone i tamu?
Zar je onda iznenađujuće da je tema otišla smjerom,kojim jeste....
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 15:15   #86
Quote:
amary kaže: Pogledaj post

Nadaj se,nadaj,no ako se netko upušta u temu,u neprirodnoj kajkavštini,(bez obzira na pravopis,jer zarezi,točke,kvačice su nam većinom nevažni)onda se moram zapitati(kao rođena kajkavka)što ti ovdje želiš postići?
Moja ne ili ograničenost,tj procjena ljudi po pravopisnom pisanju, nije uopće tema,a tako i tako, tebe ne mogu procijeniti na prvi pogled,obzirom da se u životu nikada nismo sreli,no mogu ono što pišeš,po načinu tvog izražavanja u postovima..
A taj mi govori,da nisi u životu bio dovoljno radoznao da naučiš jezik kojim se služiš,pišući ili otvarajući temu,koja bi mogla biti zanimljiva,u nedostatku spoznaje samog sebe i tematike o kojoj želiš raspravljati,bježiš u dijalekt kojeg također ne poznaješ...
a ako za to nisi razvio dovoljno radoznalosti,kako češ onda raspravljati tj predstaviti novi pogled na demone i tamu?
Zar je onda iznenađujuće da je tema otišla smjerom,kojim jeste....

nije iznenadjujuce nist i to je normalno...

i evo ak tebe sad ovo usrecuje demoni pravopisa su mi cratili sve pravopisne znakove pa mozes izbrojati

.................................................. .....................
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
::::::::::::
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
čččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččč ččččč
šššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššš š
žžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžž
đđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđ
ććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććć
!!!!!!!!!!!!!!!!
??????????????????????????????

to je to zasad kaj se tice svih postova koji su ti zasmetali
demoni se ispricavaju jer kradu pravopis...
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2015., 22:47   #87
zanimljivu si avanturu prošao.

takve ideje i meni padnu povremeno na pamet; ideja tipa "idem si staviti povez na oči na mjestu na koje sam stupila prvi put u životu."

s demonima ili ne, izgubio bi se bez obzira.

ali super su te spoznaje do kojih dođeš kad samoga sebe "središ".
na neki način si se tamo rodio: izlaz iz "mraka", prepreke, osjećaj izgubljenosti, dezorjentacije, brijeg, riječica...ma ono, kao da si prošao inicijaciju neke vrste!

jesi izabrao novo ime?
Lunor is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2015., 01:08   #88
Quote:
Lunor kaže: Pogledaj post
zanimljivu si avanturu prošao.

takve ideje i meni padnu povremeno na pamet; ideja tipa "idem si staviti povez na oči na mjestu na koje sam stupila prvi put u životu."

s demonima ili ne, izgubio bi se bez obzira.

ali super su te spoznaje do kojih dođeš kad samoga sebe "središ".
na neki način si se tamo rodio: izlaz iz "mraka", prepreke, osjećaj izgubljenosti, dezorjentacije, brijeg, riječica...ma ono, kao da si prošao inicijaciju neke vrste!

jesi izabrao novo ime?
Bravo upravo ko kaj velis se i dogodilo

A ime nisam izabral jer nikad nisam voljel imena jer i imena su jedan nacin ogranicavanja beskonacnosti...

Alo uvjek bi voljel govoriti da sam sve i nist..niko i nist ali opet sve...
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:29.