Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2016., 20:05   #101
Quote:
PrinceVegeta kaže: Pogledaj post
Nisam ni ja očekivao da ćeš ti navesti ime i prezime čovjeka iz opisa. Kao i većina, lupaš bezveze bez konkretnih imena.
Značit će ti nešto ako napišem svoje ime i prezime?
porivuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 20:06   #102
Quote:
advocatus82 kaže: Pogledaj post
A ja mislim da ni on to nije mislio baš tako bukvalno. Svaki čovjek koji je ikad išta konstruktivno radio je imao u životu neku takvu fazu, kad mu je dan bio okupiran do zadnje sekunde, i to kod nikog ne traje vječno. Poanta priče je da banalna potreba za organizacijom vremena dovodi do toga da ne možeš u svakom trenutku biti jednako posvećen svakom segmentu svog života i karaktera, niti jednako dobar u svemu....Što u principu znači da žena koja hoće velikog i uspješnog poslovnjaka, ne može istodobno htjeti velikog emotivca, jer će se dotičnom firma raspasti dok se on bude bavio analiziranjem sitnih emocija svoje žene. To opet ne znači da baš nitko nikad ne može kombinirati različite segmente života, ali znači da te kriterije ponekad treba spustiti na zemlju. I znati da ako želiš od partnera dobivati ogromnu količinu emotivne potpore, dotični najvjerojatnije neće biti direktor Coca Cole. A ako hoćeš direktora Coca Cole, dotični najvjerojatnije neće znati sve o svakoj tvojoj emociji.

a di je receno da mora u svakon trenu biti posvecen svemu?
ala, i vozac kamiona ne ce znat svaku moju misao il emociju,ka sta ni ja ne cu njegovu, ne kuzin to odlazenej u krajnost. pa ako je na poslu i 10sati dnevno,opet ima vrimena da vidi zenu i da poprica s njon,nije da ce svaki dan pricat o emocijama i njoj. moze se sve balansirati i biti upucen,ne triba visesatno svakodnevno prituranje o emocijama, bez obzira na zanimanje,ljudi jesu emotivni i osicaju,to veze nema s tin sta ko radi.

iman osicaj ko da ste uz tog uspjesnog muskarca uparili zenu koja sidi doma i gleda serije i ceka ka ce on doc doma da je zagrli.
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 20:06   #103
Quote:
porivuk kaže: Pogledaj post
Značit će ti nešto ako napišem svoje ime i prezime?
Znači ti si taj iz opisa. Umišljen do neba, prvo pa mana.
PrinceVegeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 20:09   #104
Quote:
PrinceVegeta kaže: Pogledaj post
Znači ti si taj iz opisa. Umišljen do neba, prvo pa mana.
Ne, nisam umišljen uopće.

Znam svoje kvalitete, kako sam odgojen i do čega mi je stalo. Ako ti meni tvrdiš da sam umišljen jer sam ti napisao što je žena mislila, onda ja tebi mogu reći da si ljubomoran. Hoćemo se stvarno vrijeđati kao da nam je 17 godina?
porivuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 20:12   #105
Quote:
porivuk kaže: Pogledaj post
Ne, nisam umišljen uopće.

Znam svoje kvalitete, kako sam odgojen i do čega mi je stalo. Ako ti meni tvrdiš da sam umišljen jer sam ti napisao što je žena mislila, onda ja tebi mogu reći da si ljubomoran. Hoćemo se stvarno vrijeđati kao da nam je 17 godina?
Umišljen si, čovjek koji tvrdi da je sve iz onog opisa je najobičniji umišljenko. Kao što znam da dobar quarterback nema doktorat iz fizike tako znam da ti ne ispunjavaš 10% navedenog.
PrinceVegeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 20:12   #106
Quote:
PrinceVegeta kaže: Pogledaj post
Znači ti si taj iz opisa. Umišljen do neba, prvo pa mana.
A kako si ti molim te došao odmah do zaključka da je umišljen?

Ah vi muški danas!
maruskamasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 20:13   #107
Quote:
PrinceVegeta kaže: Pogledaj post
Nije negativa, ja sam iznimno realan. Zašto ti misliš da je predvidljivost loša, kad sam rekao dosadan, mislio sam iz konteksta drugih ljudi. Ti to vidiš u negativnom kontekstu, dok je naprimjer meni to pozitivna osobina.

Svakog dana ja sam stepenicu bliže cilju, a svaki dan mi je skoro isti, ali baš svaki. Meni je to super, tebi možda nije.

ok,za dosadan si mislija iz konteksta drugih ljudi. al cek,sta si ti bas svima dosadan? bas svima svima?

predvidljivost nije losa,al za onog ko voli i da ga se tu i tamo iznenadi,je, dosadna nema adrenalina nikakvog tu,veselja, niceg.


uspjesnih ljudi ima gro,i nisu samci,ko i svi drugi,neki su u sritnin brakovima,neki razvedeni,neki solo. isto ko i svi drugi ljudi. niko nije operiran od osicanja.

i ne kuzin to s imenima, ja isto znan uspjesne i sritne ljude,muskarce i zene,koji jednostavno dobro balansiraju posa i obitelj i lipo se organiziraju da imaju komadic vrimena za sve sta ih veseli,pored posla.
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 20:14   #108
Quote:
maruskamasa kaže: Pogledaj post
A kako si ti molim te došao odmah do zaključka da je umišljen?

Ah vi muški danas!
Zato jer misli da je sve iz opisa. Dobar psiholog, prijatelj, ljubavnik, ambicozan, poslovan, želi djecu, sve je on to. I još mnogo toga.
PrinceVegeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 20:16   #109
Quote:
alexamona kaže: Pogledaj post
ok,za dosadan si mislija iz konteksta drugih ljudi. al cek,sta si ti bas svima dosadan? bas svima svima?

predvidljivost nije losa,al za onog ko voli i da ga se tu i tamo iznenadi,je, dosadna nema adrenalina nikakvog tu,veselja, niceg.


uspjesnih ljudi ima gro,i nisu samci,ko i svi drugi,neki su u sritnin brakovima,neki razvedeni,neki solo. isto ko i svi drugi ljudi. niko nije operiran od osicanja.

i ne kuzin to s imenima, ja isto znan uspjesne i sritne ljude,muskarce i zene,koji jednostavno dobro balansiraju posa i obitelj i lipo se organiziraju da imaju komadic vrimena za sve sta ih veseli,pored posla.
Ja se s tobom slažem, ali i ti ljudi nisu dobri u svemu. Mnogi vrhunski pjevači su naprimjer obični glupani, npr. Rolling Stonesi, vrhunska grupa, jedni od najboljih rokera ikad, s druge strane drogaši i propaliteti. Ovo je sad ekstreman primjer, ali nitko nije dobar u svemu.
PrinceVegeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 20:17   #110
Quote:
porivuk kaže: Pogledaj post
Ne, nisam umišljen uopće.

Znam svoje kvalitete, kako sam odgojen i do čega mi je stalo. Ako ti meni tvrdiš da sam umišljen jer sam ti napisao što je žena mislila, onda ja tebi mogu reći da si ljubomoran. Hoćemo se stvarno vrijeđati kao da nam je 17 godina?



moja mama je pametnija od tvoje!
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 20:17   #111
Quote:
Laralalas kaže: Pogledaj post
Moj zamišljeni princ je:

Ambiciozan...
"Ambiciozni" su razgrabljeni. Smanji ambicije.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 20:18   #112
Quote:
PrinceVegeta kaže: Pogledaj post
Umišljen si, čovjek koji tvrdi da je sve iz onog opisa je najobičniji umišljenko. Kao što znam da dobar quarterback nema doktorat iz fizike tako znam da ti ne ispunjavaš 10% navedenog.
Nemaš ti pojma očito.

Prvo, ne tvrdim da sam sve iz onog popisa. Jednostavno se znam ponašati prema curama. To je ono što tebi nedostaje.

Drugo, znam čovjeka koji je vlasnik nevjerojatne firme, ima tri super odgojena sina i divnu ženu, u slobodno vrijeme je pilot zrakoplovno-sportske letjelice. Znam i odvjetnika koji se bavi plivanjem, inspektora koji se bavi glazbom, arhitekta koji prodaje slike itd. Ali samo se ti zavaravaj i dalje
porivuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 20:20   #113
Quote:
PrinceVegeta kaže: Pogledaj post
Zato jer misli da je sve iz opisa. Dobar psiholog, prijatelj, ljubavnik, ambicozan, poslovan, želi djecu, sve je on to. I još mnogo toga.
A ti ga poznaješ pa znaš da nije takav?

Ne poznam ga ni ja, niti ga branim, ali to ne znači da on nije takav!

Ja znam par takvih muškaraca, i svi su danas u braku, ili su barem zaručeni i uskoro planiraju ženidbu, i imaju za ponuditi sve ono što je autorica teme napisala.

Ako ti možda to nemaš za ponuditi, ne znači da zato i drugi nemaju. Bez uvrede!
maruskamasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 20:20   #114
da sam muško kakvo tražiš utekla bi glavom bez obzira. nema gore od nabrijane žene s listom.

inače, zaljubljivanje se ne događa na taj racionalan način nego na podsvjestan. pr. možeš upoznati takvu divotu i ostat potpuno hladna a zapalit se za neku ništariju...uzroci za takvo što su dublji ali ne da mi se o tome razglabati
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 20:20   #115
Quote:
porivuk kaže: Pogledaj post
Nemaš ti pojma očito.

Prvo, ne tvrdim da sam sve iz onog popisa. Jednostavno se znam ponašati prema curama. To je ono što tebi nedostaje.

Drugo, znam čovjeka koji je vlasnik nevjerojatne firme, ima tri super odgojena sina i divnu ženu, u slobodno vrijeme je pilot zrakoplovno-sportske letjelice. Znam i odvjetnika koji se bavi plivanjem, inspektora koji se bavi glazbom, arhitekta koji prodaje slike itd. Ali samo se ti zavaravaj i dalje
Da je 1% lumena poput tebe i tvojih prijatelja, Hrvatska bi stvarno bila nova Švicarska, a natalitet bi nam bio kao u Indiji jer bi sve žene bile očarane takvim Casanovama.
PrinceVegeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 20:21   #116
Quote:
PrinceVegeta kaže: Pogledaj post
Ja se s tobom slažem, ali i ti ljudi nisu dobri u svemu. Mnogi vrhunski pjevači su naprimjer obični glupani, npr. Rolling Stonesi, vrhunska grupa, jedni od najboljih rokera ikad, s druge strane drogaši i propaliteti. Ovo je sad ekstreman primjer, ali nitko nije dobar u svemu.

Dovoljno je vremena potrošeno na ovo, tako da vas za danas pozdravljam

al,cura nije navela da taj muskarac mora biti dobar U SVEMU.
uz zanimanje,pa normalno je da su pozeljne i neke karakterne osobine i ne znan,nacin zivota, koji ne podrazumijeva pivu na zidicu i prituranje o stanju u drzavi ili pak visesatno igranje igrica ili nesto trece,pa svak ima svoje preference.

direktor coca cole moze biti zadnji olos od covika,al isto tako moze biti i divan partner ,prijatelj,covik.
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 20:22   #117
Quote:
maruskamasa kaže: Pogledaj post
A ti ga poznaješ pa znaš da nije takav?

Ne poznam ga ni ja, niti ga branim, ali to ne znači da on nije takav!

Ja znam par takvih muškaraca, i svi su danas u braku, ili su barem zaručeni i uskoro planiraju ženidbu, i imaju za ponuditi sve ono što je autorica teme napisala.

Ako ti možda to nemaš za ponuditi, ne znači da zato i drugi nemaju. Bez uvrede!
Također, ako su druge našle takvog renesansnog čovjeka, ne znači da ćeš ga i ti naći. Bez uvrede !
PrinceVegeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 20:23   #118
Quote:
PrinceVegeta kaže: Pogledaj post
Zato jer misli da je sve iz opisa. Dobar psiholog, prijatelj, ljubavnik, ambicozan, poslovan, želi djecu, sve je on to. I još mnogo toga.
Nisam dobar psiholog, ali znam zagrliti curu i smiriti je ili poslušati kad treba.
Dobar prijatelj jesam, kome to želim biti.
Za ljubavnika ne znam, to pitaj druge.
Ambiciozan jesam, kao i poslovan. Zar ne bih trebao biti?
Želim djecu, da. Obožavam ih i mislim da bih mogao biti od pomoći i kod odgoja i kod brige za djecu.

Stvarno ne vidim što od ovoga tebi predstavlja SF.

Quote:
alexamona kaže: Pogledaj post


moja mama je pametnija od tvoje!
Nije, ne postoje pametnije mame i ti si umišljena sponzoruša. Samo da znaš.
porivuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 20:25   #119
Quote:
porivuk kaže: Pogledaj post
Nisam dobar psiholog, ali znam zagrliti curu i smiriti je ili poslušati kad treba.
Dobar prijatelj jesam, kome to želim biti.
Za ljubavnika ne znam, to pitaj druge.
Ambiciozan jesam, kao i poslovan. Zar ne bih trebao biti?
Želim djecu, da. Obožavam ih i mislim da bih mogao biti od pomoći i kod odgoja i kod brige za djecu.

Stvarno ne vidim što od ovoga tebi predstavlja SF.
Meni zvučiš kao definicija pizdopatnika, takav sam dojam stekao , ja ovo, ja ono . Baš bih te volio upoznati, pa da ja i ti sve naše kvalitete i nekvalitete stavimo na stol.
PrinceVegeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 20:26   #120
Quote:
alexamona kaže: Pogledaj post

direktor coca cole moze biti zadnji olos od covika,al isto tako moze biti i divan partner ,prijatelj,covik.
Direktor Coca Cole zenu moze vidjet otprilike 1 dan tjedno, a za loptanje s djecom ce imat vremena kad mu klinci napune 30.
Raciomantique is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger