Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Stvaranje glazbe

Stvaranje glazbe Glazbena oprema, note, tablature, poduka, bendovi forumaša...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2009., 15:31   #1
Cijena poduke sviranja gitare

Ne znam jesam li pogodila pravo mjesto (ako nisam, sorry), ali zanima me od koliko do koliko se kreću cijene poduke gitare?
just-a-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2009., 20:18   #2
nazoveš instruktora i pitaš

50-200 kn po satu
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2009., 19:42   #3
Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
nazoveš instruktora i pitaš

50-200 kn po satu
200 kn/h ???
Tko normalan ide kod nekoga tko toliko naplaćuje....
MathUniverse is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 11:37   #4
Ponovno započinjem/ osviježavam temu, no tražeći i tražeći webom nikako naići na dobru informaciju koja me interesira... Pa eto nadam se da mi možete ikako pomoći!

Tražim nekoga tko podučava akustičnu gitaru za početnike (nemam pojma JOŠ svirat),a da nije toliko skup i ograničen primjerice samo rock glazbom? ( područje grada Zagreba)
Zašto sam ovo gore naveo, jer sam bio na "poduci" kod nekog čovjeka koji samo praši po rocku i ništa lijevo ni desno!

Hvala!
Flamen-go is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 11:42   #5
Quote:
Flamen-go kaže: Pogledaj post
Ponovno započinjem/ osviježavam temu, no tražeći i tražeći webom nikako naići na dobru informaciju koja me interesira... Pa eto nadam se da mi možete ikako pomoći!

Tražim nekoga tko podučava akustičnu gitaru za početnike (nemam pojma JOŠ svirat),a da nije toliko skup i ograničen primjerice samo rock glazbom? ( područje grada Zagreba)
Zašto sam ovo gore naveo, jer sam bio na "poduci" kod nekog čovjeka koji samo praši po rocku i ništa lijevo ni desno!

Hvala!
Znam ja nekoliko profesora koji poducavaju jako puno stilova glazbe, sve ovisi sto te zanima. Cijena sata je 100kn. To uopce nije skupo, jer ces kod takvog naucit apsolutno sve.
Stran is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2010., 12:28   #6
Quote:
Strangeways kaže: Pogledaj post
To uopce nije skupo, jer ces kod takvog naucit apsolutno sve.
garanciju da ćeš naučiti "sve" ti ne može nitko dati.
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2010., 22:05   #7
Quote:
Flamen-go kaže: Pogledaj post
Ponovno započinjem/ osviježavam temu, no tražeći i tražeći webom nikako naići na dobru informaciju koja me interesira... Pa eto nadam se da mi možete ikako pomoći!

Tražim nekoga tko podučava akustičnu gitaru za početnike (nemam pojma JOŠ svirat),a da nije toliko skup i ograničen primjerice samo rock glazbom? ( područje grada Zagreba)
Zašto sam ovo gore naveo, jer sam bio na "poduci" kod nekog čovjeka koji samo praši po rocku i ništa lijevo ni desno!

Hvala!
Javi mi se na [email protected]
Amaterski sviram i mogu te poučiti. Prvi sat gratis, poslje 50kn za 60min.
Nadam se da ovo nije protivno pravilima foruma? Ako jeste, molim sklonite ovaj post...
Mentor33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2010., 12:39   #8
Quote:
Mentor33 kaže: Pogledaj post
Javi mi se na [email protected]
Amaterski sviram i mogu te poučiti. Prvi sat gratis, poslje 50kn za 60min.
Nadam se da ovo nije protivno pravilima foruma? Ako jeste, molim sklonite ovaj post...
sinko amateru !

pošto već ti i slični znate naplatiti sat 50-200 kn, zanima me jesi li prijavio obrt, plaćaš li poreze, doprinose za mirovinsko, zdravstveno itd ??

to se odnosi i na sve druge koji skupo naplaćuju svoj sat poduke.
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2010., 12:41   #9
ja dok sam isao bilo je 15 KM po satu, to je nekih 60kn
123123123123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2010., 16:11   #10
Daj bolje nemoj tak šta pisat...još će netko pomislit da se stvarno s palcem svira..
čmbrkš is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2010., 12:41   #11
Quote:
čmbrkš kaže: Pogledaj post
Daj bolje nemoj tak šta pisat...još će netko pomislit da se stvarno s palcem svira..
kaj, ne svira se?
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2010., 13:29   #12
Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
kaj, ne svira se?
unit731 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 19:41   #13
Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
kaj, ne svira se?
sorry...ja o krivoj ruci..
čmbrkš is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 20:46   #14
pa koju god ruku gledaš, moreš upotrijebiti palca
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 22:08   #15
ma moreš, ali tko svira tako?? ja osobno neznam nikoga...naravno govorim o onoj mojoj zabuni
čmbrkš is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2010., 17:11   #16
Quote:
čmbrkš kaže: Pogledaj post
ma moreš, ali tko svira tako?? ja osobno neznam nikoga...naravno govorim o onoj mojoj zabuni
ja, hendrix, tommy emmanuel
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2010., 17:59   #17
Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
ja, hendrix, tommy emmanuel
unit731 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2010., 10:53   #18
Ja to računam ovako: visokoobrazovani čovjek u današnjim kriznim vremenima trebao bi biti zadovoljan sa plaćom 8000kn. Satnica mu onda ispadne 40kn.
Kad bi još dodao kojekakve doprinose, zdravstven, poreze... recimo da mu sat košta 80kn/h. Tako mislim da ni instrukcije ne bi trebale biti puno skuplje, ali ni puno jeftinije. Jel tako?

Pogledao sam cjenik na Rock akademiji, školski sat bi tamo bio 140kn, a puni sat 175kn. Prema tome 200kn je puno previše, mislim.
__________________
It's like the heartbreak hotel,
with the heartbreak but nowhere to stay (B.S.)
parizerer is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2010., 02:24   #19
evo ja drzim satove gitare, i cijena mi je 100 kn za jedan sat (puni sat). Po potrebi radim i duze, ako je potrebno nekome da shvati problem oko kojeg se muci, pa nekih pola sata produzim...a s tih 100 kn platim studio u kojem radim te satove 20 kn, tako da mi je cista zarada 80 kn...a s obzirom da imam i svoj program rada i prikladan prostor za raditi s pojacalima, bubnjevima, razglasom i svim ostalim sto jedan buduci gitarist treba znati i poznavati, tj. sve sto se tice benda, ne samo njegove gitare, mislim da nije puno....evo myspace ako koga zanima kako to izgleda kod mene :

http://www.myspace.com/vicinaskola
vickofranic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2010., 00:52   #20
Ajde probaj vrat drzati bez palca.
unit731 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:55.