Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2008., 01:21   #1
Kako postati vrhunski nogometaš?

Ima li netko koju ideju kako postati vrhunski nogometaš? Šta bi svaki dan trebo radit da bi bio vrhunski nogometaš, kolko sati provoditi na dan s loptom....? I da imam 15 i pol godina i OBOŽAVAM nogomet, svaki dan treniram i san mi je igrat za hrvatsku repku. Dal mogu nešto postići u tim godinama?

Zadnje uređivanje Elliott : 16.10.2008. at 01:26.
Elliott is offline  
Old 16.10.2008., 01:23   #2
uplati meni 100 kuna pa cu te ja povezat sa pravin ljudima
inace sad ozbiljno imas neki show u kojen ce Ćiro trenirat kandidate za utaknicu sa Rijekon
mozda da ti to bude odskocna daska
ST! is offline  
Old 16.10.2008., 01:24   #3
otvaranjem glupih tema na forumu sigurno ne
Ono is offline  
Old 16.10.2008., 01:25   #4
24/7 - daklem, miči se od kompa i foruma, svejedno će ti zatvorit temu
__________________
There are two types of people in this world: Those who can extrapolate from incomplete data
His Airness is offline  
Old 16.10.2008., 01:38   #5
Quote:
Ono kaže: Pogledaj post
otvaranjem glupih tema na forumu sigurno ne
Zašto je glupa? Pito sam ozbiljno pitanje...možda je tebi glupa.meni ne
Elliott is offline  
Old 16.10.2008., 06:36   #6
Momak fino pita,pa odgovorte mu
Adam Bus is offline  
Old 16.10.2008., 09:27   #7
Trenirat, trenirat, trenirat, trenirat..............................trenirat i u klubu i individualno. Posebno radit na tehnici i lijeve i desne noge i dovest obe noge u balans, tehnika igre glavom, brzina eksplozivnost, izdržljivost, svoje prednosti popravljat do maksimuma a svoje nedostatke popravljat dok to ne prestane bit mana. smirivanje lopte u raznim situacijama, pregled igre................ i na kraju svega ti treba puno sreće da sve to šta znaš i možeš neki pametan trener prepozna.

Kad zaigraš za reprezentaciju javi se da znamo.
Cuka is offline  
Old 16.10.2008., 09:36   #8
Vidim, čitam i ne vjerujem

Pazi ti današnje genijalce, on dođe na forum pitat kaj treba radit da postane vrhunski nogometaš?

Jebem ti internet
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Old 16.10.2008., 11:23   #9
Quote:
edge79 kaže: Pogledaj post
Vidim, čitam i ne vjerujem

Pazi ti današnje genijalce, on dođe na forum pitat kaj treba radit da postane vrhunski nogometaš?

Jebem ti internet
Nimoy is offline  
Old 16.10.2008., 11:25   #10
Quote:
edge79 kaže: Pogledaj post
Vidim, čitam i ne vjerujem

Pazi ti današnje genijalce, on dođe na forum pitat kaj treba radit da postane vrhunski nogometaš?

Jebem ti internet
Kaj se čudiš...

Utvaram si da klinci danas briju kako će postati vrhunski nogometaši ako dovoljno dugo budu haklali PES ili FIFA-u...
__________________
La mano de Dios... Truly, madly, deeply...
Ti si i inače jedan od boljih poznavalaca igre ovdje na forumu, ni ne čudi me što možeš vidjeti ono što drugima očito i nije tako očito! - by roby
Silvercat is offline  
Old 16.10.2008., 12:27   #11
Trebao je naslov teme bit: Kako postati vrhunski intelektualac?

B52 is offline  
Old 16.10.2008., 12:29   #12
evo ti par korisnih linkova
marginalac is offline  
Old 16.10.2008., 15:35   #13
Sinko,mislim da ti je malo kasno za takvo što.
Chiro is offline  
Old 16.10.2008., 17:50   #14
Quote:
Elliott kaže: Pogledaj post
Ima li netko koju ideju kako postati vrhunski nogometaš? Šta bi svaki dan trebo radit da bi bio vrhunski nogometaš, kolko sati provoditi na dan s loptom....? I da imam 15 i pol godina i OBOŽAVAM nogomet, svaki dan treniram i san mi je igrat za hrvatsku repku. Dal mogu nešto postići u tim godinama?
evo iskreno od mene..bio sam najbolji junior u hrvatskoj i davno pocetkom 90tih i nisam bas uspio u nogometu..jer otac nije htio platiti trenerima da igram..sto znaci da ili moras biti sto puta bolji od ostalih ili moras imat puno puno vise srece tj da imas nekog trenera koji ce te forsirati ili bogatog oca koji ce platiti da igras..neka te ovo ne pokoleba !!!! treniraj ali forsiraj skolu i edukaciju !!!!! nogomet je nesto najljepse u mom zivotu ali treba se puno puno toga poklopiti da bih uspio...dozivjet ces sve bitne stvari u zvotu kroz nogomet samo budi posten prema sebi i prema drugima..
pozdrav i sretno !
Squiry is offline  
Old 17.10.2008., 00:07   #15
Quote:
Squiry kaže: Pogledaj post
evo iskreno od mene..bio sam najbolji junior u hrvatskoj i davno pocetkom 90tih i nisam bas uspio u nogometu..jer otac nije htio platiti trenerima da igram..sto znaci da ili moras biti sto puta bolji od ostalih ili moras imat puno puno vise srece tj da imas nekog trenera koji ce te forsirati ili bogatog oca koji ce platiti da igras..neka te ovo ne pokoleba !!!! treniraj ali forsiraj skolu i edukaciju !!!!! nogomet je nesto najljepse u mom zivotu ali treba se puno puno toga poklopiti da bih uspio...dozivjet ces sve bitne stvari u zvotu kroz nogomet samo budi posten prema sebi i prema drugima..
pozdrav i sretno !
Da znam to..mene svi hvale u gradu kako dobro igram itd...al neznam npr kako da zaigram za jako bolju momčad...jer ovdje di igramo mi je pre lagano i nije uživancija igrat..dakle npr ako zelim ic igrat za dinamo moje genarcije kako bi mogo dostić do tamo?
Elliott is offline  
Old 17.10.2008., 00:20   #16
Quote:
Elliott kaže: Pogledaj post
Da znam to..mene svi hvale u gradu kako dobro igram itd...al neznam npr kako da zaigram za jako bolju momčad...jer ovdje di igramo mi je pre lagano i nije uživancija igrat..dakle npr ako zelim ic igrat za dinamo moje genarcije kako bi mogo dostić do tamo?
Uplati 100 eura na moj žiro račun i povežem te s Mamićem
shark821 is offline  
Old 17.10.2008., 00:25   #17
Quote:
shark821 kaže: Pogledaj post
Uplati 100 eura na moj žiro račun i povežem te s Mamićem
Hahaha da bar
Elliott is offline  
Old 17.10.2008., 00:32   #18
Quote:
Elliott kaže: Pogledaj post
Hahaha da bar
Tatu za ruku i nek te odfura na probu u neki od prvoligaša, ak si dobar ko što veliš onda ne bi smjelo bit problema.

A kaj se Dinama tiče, preskoči za početak jer i ne znaš koliko je shark u pravu, a ti si to shvatio kao zajebanciju.

Uglavnom, treniraj, igraj i vjeruj u sebe, e da i i prekini postavljat ovakva pitanja po forumu jer tu nećeš niš saznat.

Najvažnije je da odma skužiš da je puno talentiranih klinaca poput tebe, a da je uspjeh spoj puno okolnosti, na neke možeš utjecat radom i disciplinom, al na žalost na neke stvari i ne možeš utjecat, kaj god da se dogodi najbitnije da ti uživaš u nogometu.

Pozdrav.
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Old 17.10.2008., 00:36   #19
Quote:
edge79 kaže: Pogledaj post
Tatu za ruku i nek te odfura na probu u neki od prvoligaša, ak si dobar ko što veliš onda ne bi smjelo bit problema.

A kaj se Dinama tiče, preskoči za početak jer i ne znaš koliko je shark u pravu, a ti si to shvatio kao zajebanciju.

Uglavnom, treniraj, igraj i vjeruj u sebe, e da i i prekini postavljat ovakva pitanja po forumu jer tu nećeš niš saznat.

Najvažnije je da odma skužiš da je puno talentiranih klinaca poput tebe, a da je uspjeh spoj puno okolnosti, na neke možeš utjecat radom i disciplinom, al na žalost na neke stvari i ne možeš utjecat, kaj god da se dogodi najbitnije da ti uživaš u nogometu.

Pozdrav.
Elliott is offline  
Received Infraction
Old 17.10.2008., 00:42   #20
mali ne jebi jebote. Čovjek ti je dao savjet ti kavu piješ ko mulac. E sad ćeš popit kartončinu.
Nimoy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:21.