Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.12.2012., 23:39   #21
Ovo je jebeno sto je "trijezna" osoba to slusala!Kad bi bile droge legalne,trebalo bi radit nekakve experimente u kontroliranim uvjetima s vise drogiranih i vise nedrogiranih promatraca!Vjerujem da bi rezultati bili nevjerovatni.Cuo sam za neki pokus kao da su imali par ljudi na lsd-u i par normalnih i da su im dali da u nesto gledaju.Neznam sta je tocno bilo to al za normalnu osobu to je bila opticka varka koju je ona popusila i mislila da je stvarna dok su osobe na lsd-u to skuzile.Sad neznam tocno o cemu je bilo rijec al tak sam cuo.Moze bit to da neka odredena droga dize nivo svjesti.
tole1710 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 23:50   #22
Ja sam siguran da je ljudski mozak u "normalnim uvjetima" ograničen, i da osoba može bit puno svjesnija nego što je u "normalnim" uvjetima. Bilo je i u Na rubu znanosti da je neki DMT (ili tako nešto) ključ koji otvara epifizu, što omogućuje puno veću svjesnost. Doživljaj svega što je stvarno oko nas, a čovjek to inače ne vidi, ne čuje, ne osjeća, ne percipira.

Al da ne ode u krivom smjeru, mene zanima dal je još neko ima slično iskustvo? Jel netko može objasnit kako i zašto sam vidio budućnost, i kako i zašto sam pričao tim jezikom i što bi to moglo značit? Što mi se desilo u tom trenutku?

Nije bitan stimulans, on me doveo u to stanje, ali je stanje bilo stvarno. To nije bila obična halucinacija, nego vizija kako je netko rekao
Zeznut is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2012., 02:15   #23
Neurolingvističkim, hipnotičkim i inim metodama nad žrtvama otmica/zaposjedanja/...pokazalo se da je dosta žrtava koristilo hebrejski u seansama, a da ga nikad prije nisu čuli (svjesno)... a nezanemariv broj žrtava su koristili još i aramejski te sanskrt. Tako da si najvjerojatnije govorio jednim od ta 3 jezika.
Obzirom da se kod otmica suptilno tijelo prenosi u 4D manipulacijom vremena/prostor-vremena te u dimenziji otimanja vrijeme nije linearno, već je prošlost sadašnjost i budućnost "istovremena", mogao si vidjeti to što si vidio... jedino je nepoznanica kako si to svjesno vidio, obzirom da se sjećaš, što nije običaj kod otmica, osim ako ti suptilno tijelo nije izvučeno iz fizičkog toliko mnogo puta da impresije kvantne egzistencije koju suptilno tijelo živi počinju onda da izviru u svjesnom umu.
Dostoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2012., 03:23   #24
Quote:
Dostoj kaže: Pogledaj post
Neurolingvističkim, hipnotičkim i inim metodama nad žrtvama otmica/zaposjedanja/...pokazalo se da je dosta žrtava koristilo hebrejski u seansama, a da ga nikad prije nisu čuli (svjesno)... a nezanemariv broj žrtava su koristili još i aramejski te sanskrt. Tako da si najvjerojatnije govorio jednim od ta 3 jezika.
Obzirom da se kod otmica suptilno tijelo prenosi u 4D manipulacijom vremena/prostor-vremena te u dimenziji otimanja vrijeme nije linearno, već je prošlost sadašnjost i budućnost "istovremena", mogao si vidjeti to što si vidio... jedino je nepoznanica kako si to svjesno vidio, obzirom da se sjećaš, što nije običaj kod otmica, osim ako ti suptilno tijelo nije izvučeno iz fizičkog toliko mnogo puta da impresije kvantne egzistencije koju suptilno tijelo živi počinju onda da izviru u svjesnom umu.
Sad sam malo surfao, i na wikipediji čitam opis za sanskrt. Piše da se neke riječi tog jezika koriste i danas u našem jeziku. Jedna od njih je ašram.

Ne sjećam se izgovorenih riječi, ali su mi onako u debeloj magli. Prilično sam siguran da je jedna od izgovorenih riječi ašram. Negdje na početku "govora".

Dok sam izgovarao te riječi svaki put sam imao osjećaj kao da pričam o sebi, da se predstavljam, da prepričavam svoj život ili nešto tako.

Zadnje uređivanje Zeznut : 31.12.2012. at 03:30.
Zeznut is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2012., 17:18   #25
daješ svemu tome preveliku važnost.
to što si ti nabacivao neke glasove, to ne znači da je to smisleni jezik. možda je učinak droga samo bio prejak. dok ne postoji snimka i analiza lingvista, ne možeš tvrditi ništa. znači, niti tebi raste značaj kao staroj duši, niti imaš razlog za ponovno drogiranje.

malo sam oštra, ali volim kad su ljudi svijesni i svojih unutarnjih motiva.
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2013., 04:57   #26
Ja svaki put kad drmnem 2 case vina padnem u alfa-stanje
i pocnem pricati engleski.
I nedao Bog da gledam neki film, imam osjecaj
kao da sam u tom filmu (3d totalka) i pricam s glumcima.

Mozda ce tako izgledati svi filmovi u buducnosti!?

(Inace rijetko pijem i ne podnosim alkohol).
Sandiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 15:39   #27
LSD?

Inace,ne mora znaciti da si pricao bas odredeni jezik.Mozda si buncao tecno neke rijeci.Nerijetko se ljudima događa da propricaju nekim jezikom makar misle da ne znaju ni rijec...
HUNTER (CRO) is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 21:59   #28
Definitivno je jezik, jer ima jezičnu strukturu, znam jer moja seka nekad govori u snu. Znaš da nikad nisi čuo taj jezik, ali istovremeno znaš da to definitivno jest neki strani jezik. Negdje davno sam pročitala negdje - ne sjećam se više gdje - da bi mogao biti aramejski. Ne vidim ništa demonsko u tome, ma ljudi vi samo vidite demone Ona najnormalnije priča s nama, objašnjava nam nešto, ali sve to na nekom stranom jeziku. Ja sam se valjala od smijeha kad sam prvi put to vidla i čula, nisam mogla vjerovati. Ako već govoriš taj neki jezik, istraži to bolje.
jessie walker is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 22:02   #29
I da, definitivno nije buncanje. Jasna je razlika između buncanja i strukturiranog jezika.
jessie walker is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 10:06   #30
Mala djeca tečno pričaju čudne nepostojeće jezike. Onda nauče materinji.
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2014., 19:27   #31
Quote:
haram kaže: Pogledaj post
Mala djeca tečno pričaju čudne nepostojeće jezike. Onda nauče materinji.
Jesu ostavili kad koje djete , da progovore tim svojim jezikom?
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2014., 18:48   #32
Quote:
Zeznut kaže: Pogledaj post
Ja sam vjernik koji vjeruje možda više od svećenika, ali jako rijetko idem u crkvu. Nikada nisam sudjelovao u nekakvim obredima, sektama i sl. jer mi se to gadi i proti toga sam. Nikad se nisam bavio nikakvom magijom, a nisam nikad niti učio drugi jezik osim engleskog i njemačkog. Nisam niti živio niti bio u zemljama di se govori neki "nama čudan jezik".

Pa ako je netko imao slično iskustvo, ili zna šta bi ovo moglo bit, ili značit, neka podijeli. Hvala
ne možeš vjerovat više od svećenika ako ne ideš u crkvu :-) i ne moraš sudjelovati u nikakvim obredima da bi se nešto loše "priljepilo" za tebe...
točno objašnjenje toga što ti se dogodilo (i halucinacije i pričanje nepoznatim jezikom i dr.) možeš naći u knjizi "Kako prepoznati zamke Zloga" Milivoja Bolobanića. čini mi se da ima i neka PDF verzija na netu.
to je samo prijedlog ;-) ja sam ju pročitala nedavno i pronašla unutra objašnjenja koja nisam imala za neka svoja neobična stanja, pa - eto - znam da piše i o tome o čemu si ti pitao...
pozdrav
Venka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:53.