Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2014., 21:23   #1801
sad si kao lisicamica, zvučiš nesigurno
ali imaš pravo, dotakla si problem. moraš me naučiti to o zdravlju, ja ne volim govoriti o zdravlju čak ni ako i bez karata vidim što je problem. ne znam zašto, jednostavno se ne volim petljati s tim.
ali voljela bih znati

u čemu vidiš to što si napisala?
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 21:42   #1802
Quote:
Angry Bird kaže: Pogledaj post
sad si kao lisicamica, zvučiš nesigurno
ali imaš pravo, dotakla si problem. moraš me naučiti to o zdravlju, ja ne volim govoriti o zdravlju čak ni ako i bez karata vidim što je problem. ne znam zašto, jednostavno se ne volim petljati s tim.
ali voljela bih znati

u čemu vidiš to što si napisala?
Nisam nesigurna, ali se moram ograditi...u tarotu je sve važno...godine truda...učenja...ulaganja..poniznost dok stječeš znanje...i tako kroz sve ponovljene živote...sve inkarnacije


Kada uložiš sve to i još puno više...dolaziš u kontakt sa duhovnim svijetom koji te dalje vodi..daje odgovore..


Odgovor je to precizniji - koliko je i pitanje OZBILJNO..


Dakle, kada JA svojim kartama postavim pitanje, JA znam da je odgovor TOČAN...jer drugačije - NE MOŽE biti..


To se zove vjera.


A, također vidim i UZROK bolesti. Svaka bolest ima svoje ime.


I, na kraju odgovor vidim u SIMBOLIMA. 10, 9, 3.
white star 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 21:54   #1803
što je ovdje uzrok bolesti? vidi li se rješenje?
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 22:27   #1804
Quote:
Angry Bird kaže: Pogledaj post
što je ovdje uzrok bolesti? vidi li se rješenje?
Uzrok je USAMLJENOST.


Koja... udara na psihu i dovodi do psihosomatskih oboljenja.

Rješenje - ne kopati toliko po mislima, sjećanjima i slično.

Otvoriti se ljudima

To je
lijek...
white star 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 22:31   #1805
hvala majstorice, odlična si
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 23:35   #1806
Jel bi NETKO htio da mi protumači karte : otvorila sam za posao ,kakve su mi šanse za napredkom na sadasnjm poslu? Koristila sam otvaranje dijamant !

1- sadašnja situacijaj/kralj novca
2- skriveni utjecaj/ 5 kupova
3- vanjski utjecaj/vitez novca
4- sto poduzeti/4 maca
5- rješenje/ 4 štapa
Elena17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 23:43   #1807
Quote:
Angry Bird kaže: Pogledaj post
sad si kao lisicamica, zvučiš nesigurno
ali imaš pravo, dotakla si problem. moraš me naučiti to o zdravlju, ja ne volim govoriti o zdravlju čak ni ako i bez karata vidim što je problem. ne znam zašto, jednostavno se ne volim petljati s tim.
ali voljela bih znati

u čemu vidiš to što si napisala?
Bum te raščehnula ja ne zvučim nesigurno, ja jesam nesigurna, i poooonizna kako reče White, pa čovječe tek učim, i neki dan sam tu čak prvi put gledala zdravlje i uvid je bio na tragu istine. Tako mi mlijeka u prahu, kidam nadesno
lisicamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 23:49   #1808
Quote:
lisicamica kaže: Pogledaj post
Bum te raščehnula ja ne zvučim nesigurno, ja jesam nesigurna, i poooonizna kako reče White, pa čovječe tek učim, i neki dan sam tu čak prvi put gledala zdravlje i uvid je bio na tragu istine. Tako mi mlijeka u prahu, kidam nadesno
Ha ha ha ...dugo se već nisam tako nasmijala nekom postu...od srca


Ma odlična si za prvi put...odlična...!

Ne kidaj nikuda...ostani tu
white star 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 20:55   #1809
Quote:
Elena17 kaže: Pogledaj post
Jel bi NETKO htio da mi protumači karte : otvorila sam za posao ,kakve su mi šanse za napredkom na sadasnjm poslu? Koristila sam otvaranje dijamant !

1- sadašnja situacijaj/kralj novca
2- skriveni utjecaj/ 5 kupova
3- vanjski utjecaj/vitez novca
4- sto poduzeti/4 maca
5- rješenje/ 4 štapa
treba mi pomoć - šta su vitez a šta kralj prevedeno u toth tarot?

u svakom slučaju jasno je da je tebi ovaj posao oke ali samo oke. ambicije su ti puno veće. karte ti kažu da ćeš jedno vrijeme biti tu gdje jesi i da onu peticu pehara pretvoriš u 4 mača i 4 štapa odnosno da izvučeš najbolje što možeš iz toga gdje jesi. ako od života dobiješ limun, napravi limunadu tako nekako, samo što si ti ovdje daleko od limuna. tebi ovdje nije loše, samo želiš više.
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 21:19   #1810
Quote:
white star 1 kaže: Pogledaj post
1. situacija ovisi o njemu
2. zapravo želiš nekog novog
3. očito je da je ta veza mrtva
4. ništa
5. nova veza


Eto, to je to..

whitestar1
Od srca hvala na odgovoru!
Bijeli badem is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 21:34   #1811
Angry Bird hvala na odgovoru
Istina je da je meni ok na poslu, da želim vise naravno !
Moje tumacenje je slično tome : znaci da zasad situacija ostaje nepromijenjena,da nastavim raditi kao i do sada i tek s vremenom ce doći napredak !

E sad neznam toth tarot deck ,ja koristim Cosmic tarot ,u kojem je vitez-princ a kralj je kralj (tek učim )
Elena17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 23:28   #1812
Quote:
Elena17 kaže: Pogledaj post
Jel bi NETKO htio da mi protumači karte : otvorila sam za posao ,kakve su mi šanse za napredkom na sadasnjm poslu? Koristila sam otvaranje dijamant !

1- sadašnja situacijaj/kralj novca
2- skriveni utjecaj/ 5 kupova
3- vanjski utjecaj/vitez novca
4- sto poduzeti/4 maca
5- rješenje/ 4 štapa
Pozdrav,

1. već si sada na konju, imaš sve, ali...
2. tvoj te ego može srušiti ...
3. na magarca...
4. miruj tu gdje jesi...
5. na proljeće ćeš shvatiti zašto...

whitestar 1

white star 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 18:53   #1813
White Star, 20 i nešto godina obilazim tarot majstore, astrologe, vidovnjake, još nisam naišla ni na koga tko se tako dobro kuži u tom
hajd stvarno, ima nas i ovdje i na drugoj temi puno, puno ljudi zainteresiranih za naučiti to
baviš li se time profesionalno?
ako nisi - šteta
ajd osnuj neku školu tarota, tisuće šarlatana na tom mlati ogormnu lovu, ti gledaš besplatno, a ja znam da je pravilo - odužiti se na neki način za to što ti netko gleda
Dakle, moja susjeda je rasturala na kavu, gledanje u kavu i nikad to nije radila profesionalno, niti je htjela svakome gledati, ali kome god je od nas (a bilo nas je dosta kojima je htjela gledati, rijetkima ne, točno znam i zašto) joj je doniobarem šteku cigareta jer je to jednostavno takav običaj.na lijeku i na tome se ne zahvaljuje, ali sa svoje strane daš koliko možeš.
Ako ništa drugo, barem da se mi s ovog foruma upoznamo i u reali i malo zabavimopa će nam svima skupa biti bolje
muskodjubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 19:17   #1814
White star, ako moze jedno pitanje, lijepo molim...
Da li cu uskoro pronaci posao?
Ja sam lav, podznak skorpion.
Hvala unaprijed!
sladana5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 21:36   #1815
Quote:
white star 1 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

1. već si sada na konju, imaš sve, ali...
2. tvoj te ego može srušiti ...
3. na magarca...
4. miruj tu gdje jesi...
5. na proljeće ćeš shvatiti zašto...

whitestar 1

:
Kratko i jasno i kreativno.:klap:

4 štapova si smjestila u proljeće vodeći se karakteristikama njezinog obilježja vladavine 11.4-20.04. ili je neka druga shema u pitanju za određivanje vremena?
Hermes7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 22:06   #1816
Quote:
Hermes7 kaže: Pogledaj post
:
Kratko i jasno i kreativno.:klap:

4 štapova si smjestila u proljeće vodeći se karakteristikama njezinog obilježja vladavine 11.4-20.04. ili je neka druga shema u pitanju za određivanje vremena?

Hmm...pa recimo to tako...to ide po osjećaju...karte rijetko odaju točno vrijeme iz više razloga...

4 vatre..venera i mars..u savršenom balansu...ovisi o pitanju i poziciji karte za Pitača...tj. sve dolazi na svoje mjesto...

Hoću reći...sve djeluje na nešto drugo...

Pitač djeluje na život...a, i i život se onda mijenja u odnosu na Pitača...

Sve je u mijeni...

ws1
white star 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 22:23   #1817
Quote:
muskodjubre kaže: Pogledaj post
White Star, 20 i nešto godina obilazim tarot majstore, astrologe, vidovnjake, još nisam naišla ni na koga tko se tako dobro kuži u tom
hajd stvarno, ima nas i ovdje i na drugoj temi puno, puno ljudi zainteresiranih za naučiti to
baviš li se time profesionalno?
ako nisi - šteta
ajd osnuj neku školu tarota, tisuće šarlatana na tom mlati ogormnu lovu, ti gledaš besplatno, a ja znam da je pravilo - odužiti se na neki način za to što ti netko gleda
Dakle, moja susjeda je rasturala na kavu, gledanje u kavu i nikad to nije radila profesionalno, niti je htjela svakome gledati, ali kome god je od nas (a bilo nas je dosta kojima je htjela gledati, rijetkima ne, točno znam i zašto) joj je doniobarem šteku cigareta jer je to jednostavno takav običaj.na lijeku i na tome se ne zahvaljuje, ali sa svoje strane daš koliko možeš.
Ako ništa drugo, barem da se mi s ovog foruma upoznamo i u reali i malo zabavimopa će nam svima skupa biti bolje

Muškođubre...!

Tarot je teška disciplina, zaista, ako se ozbiljno radi...čim vas se skupi barem 10 - 15...evo ja pokrećem školu...!

A, to bude nikada...

Zašto..? Rijetki ga zaista svladaju..pitanje je...zašto se ponaosob uopće i upuštate u to...?

Iskreno pitam...

Tarot traži moral, etiku na prvom mjestu...zato i susjeda NE želi svakome gledati...mnogi i ne cijene znanje i trud koji je uložen u to...ili u bilo što...

Tisuće šarlatana...pa da...to je tako..

Ali, pravilo je duhovno...svatko od nas dođe točno TAMO kuda je i krenuo.../neozbiljno pitanje i čovjek..neozbiljan i odgovor/..

Krenuli smo kao LUDA...da bismo stigli u SVIJET../duhovni/


Za sada odgovaram samo onima koji se potrude i sami sebi otvore karte...i ne svakome...sama biram kome ću se javiti ili neću..

white star 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 22:44   #1818
Evo samo da vas sve pozdravim i pošaljem vam dobre vibre
samo sam u prolazu , ciao
lisicamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 22:44   #1819
Thumbs up

Quote:
white star 1 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

1. već si sada na konju, imaš sve, ali...
2. tvoj te ego može srušiti ...
3. na magarca...
4. miruj tu gdje jesi...
5. na proljeće ćeš shvatiti zašto...

whitestar 1

Hvala !
Elena17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 18:38   #1820
dvica mačeva, dvica štapova, papa, as zlatnika, sedmica kupova (dodatna karta as štapova)
pitanje za ljubav
evo, ovakosam ja to sebi protumačila- ja u komi zbog kretena, dvica štapova - on ima neku novu, papa - možda se već i oženio na LGBT paradi, tamo ima prekrasnih slobodnih komada, sedmica kupova - razočarat ću se. dodatna karta as štapova - ponovo ću se jako brzo razočarati u njega
ima litko da me demantira jer da gledam nekom drugom, drukčije bih to protumačila
bilo bi nečija se guzica zaželila puta na kojem stoji neko novi, ali širom otvori oči
muskodjubre is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:41.