Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.04.2009., 08:47   #2001
Quote:
Žuribus Šumasti i stvarno, kad pogledaš to iz jedne perspektive, pogotovo onih forumaša kat ispod, podforuma Gospodarstvo, naći ćeš hrpu pozitivnih činjenica tom činu, nema više problema sa valutama, lakše se predvidjaju ovakve krize, globalno tržište resursa itd...

ali, kad malo bolje pogledaš otkud dolazi novac, i što je današnji novac ustvari - učinkovito sredstvo za porobljavanje država, pa pogle samo što su napravili nama
što se tiče detaljne analize tokova novca ima na hrvatskom ovdje
jako dobar sajt.
Inače, posljednji organizirani pokušaj da se svijet odupre metodama NWO i MMF-a je bio Pokret nesvrstanih. (ma što god ljudi danas mislili o Titu i Castru). Zastrašujuće je što čak i tako veliki pokret nije mogao opstati.
__________________
If You Can't Change Your Mind, Do You Still Have One?
“There are no facts, only interpretations”– Friedrich Nietzsche
mandragora is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2009., 10:09   #2002
Quote:
mandragora kaže: Pogledaj post
što se tiče detaljne analize tokova novca ima na hrvatskom ovdje
jako dobar sajt.
Inače, posljednji organizirani pokušaj da se svijet odupre metodama NWO i MMF-a je bio Pokret nesvrstanih. (ma što god ljudi danas mislili o Titu i Castru). Zastrašujuće je što čak i tako veliki pokret nije mogao opstati.
Raspao se kad su na vlast u većini država članica na vlast došle iluminatske marionete (...kod nas je to bio Milošević).
Radioactiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2009., 17:12   #2003
Quote:
mandragora kaže: Pogledaj post
što se tiče detaljne analize tokova novca ima na hrvatskom ovdje
jako dobar sajt.
Inače, posljednji organizirani pokušaj da se svijet odupre metodama NWO i MMF-a je bio Pokret nesvrstanih. (ma što god ljudi danas mislili o Titu i Castru). Zastrašujuće je što čak i tako veliki pokret nije mogao opstati.
jako dobar sajt, sav sam se zadubio u čitanje, lijepo sve na hrvatskom objašnjeno i prevedeno, a vidim i da ima dosta izvornog teksta, thx na linku.


@UBER, pa ti se slažeš sa mnogim njegovim teorijama direktno i indirektno ...jedino su ti reptili trn u oku kolko vidim...a ni meni nisu baš sjeli, pre bajkovito mi to sve zvuči, no sklon sam vjerovati da je to samo obična, ljudska zavjera.

reptili su suvišni u cijeloj toj ideji pružanja otpora, manifestiranja nekih konkretnih reakcija, tako i onako da bi došli do tih famoznih reptila bi trebali prvo svrgnuti obične ljude...mirno ili militantno, tak je svejedno...mislim da smo svi zajedno toliko oštećeni i prevareni da nema šanse da se to sve posloži bez sukoba...

no, ima jedna pozitivna stvar iz cijele te priče o reptiloidima koji nas ugnjetavaju, naime, ako izaberemo vjerovati u njih...onda komotno možemo vjerovati i u Andromedance koji su tehnološki i duhovno iznad obje rase, ljudi i reptila...i koji nas promatraju od 1980 i spremni su intervenirati za našu stranu ako sami ne uspijemo srediti stvar. ( ništa nisam izmislio, samo citiram )
__________________
copy left all rights reserved
Žuribus Šumasti is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2009., 17:42   #2004
Quote:
Žuribus Šumasti kaže: Pogledaj post
@UBER, pa ti se slažeš sa mnogim njegovim teorijama direktno i indirektno ...jedino su ti reptili trn u oku kolko vidim...a ni meni nisu baš sjeli, pre bajkovito mi to sve zvuči, no sklon sam vjerovati da je to samo obična, ljudska zavjera.

reptili su suvišni u cijeloj toj ideji pružanja otpora, manifestiranja nekih konkretnih reakcija, tako i onako da bi došli do tih famoznih reptila bi trebali prvo svrgnuti obične ljude...mirno ili militantno, tak je svejedno...mislim da smo svi zajedno toliko oštećeni i prevareni da nema šanse da se to sve posloži bez sukoba...

no, ima jedna pozitivna stvar iz cijele te priče o reptiloidima koji nas ugnjetavaju, naime, ako izaberemo vjerovati u njih...onda komotno možemo vjerovati i u Andromedance koji su tehnološki i duhovno iznad obje rase, ljudi i reptila...i koji nas promatraju od 1980 i spremni su intervenirati za našu stranu ako sami ne uspijemo srediti stvar. ( ništa nisam izmislio, samo citiram )
nekažem ja da je on totalni lažov, ali kažem da nije slučajno spomenuo reptile. ... to se jednostavno nemože zanemarit, jer ih prečesto spominje. On se ustvari igra s vama.

Njegova čitava saga ima smisla, pa čak i ti reptili, i time ustvari djelomično otkriva svoju pravu nakanu,.. naravno uz diskreditaciju monoteističkih vjerovanja i prodavanju kulerske spike.

Privlačenje pažnje na sebe sigurno nebi zadobio širenjem laži. Mora vam plasirati i nešto istine, ali to je totalno nebitna informacija,... prosto iz razloga jer je nezaustvaljiva. Najbitnije je to veličanje reptila i diskreditiranje onoga što bi mogli( i hoće) razbiti tu hegemoniju zla.

Sve što je Icke rekao ima savršenog smisla, čak i oni najbizarniji dijelovi ... naravno, iz njihove perspektive.


Poručio bi njegovim fanovima da nije zabranjeno slušati Ickea, naprotiv, ali ga uzimajte s debelom rezervom, jer je jedan velik dio informacija služi da vas odvede od pravog pogleda na čitavu situaciju.

Ja bi ga uzimao samo kao indikator za slijedeće poteze globalističke škvadre, i ništa više ... ostale informacije su čista kontraobavještajna patka.


Ne nasjedajte tako lako na nečiju priču!
__________________
DRUGI DOLAZAK

Zadnje uređivanje UBERSOLDAT : 03.04.2009. at 17:48.
UBERSOLDAT is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2009., 18:02   #2005
[QUOTE=UBERSOLDAT;19793028]nekažem ja da je on totalni lažov, ali kažem da nije slučajno spomenuo reptile.

Ti spominješ nekakve demone...zašto nas lažeš?Jedini demoni za koje ja znam su navijači Istre!
Am I me? is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2009., 01:52   #2006
Da David Icke zaista ide protiv interesa mocnih ljudi bio bi brzo usutkan i ne bi mu bio dat nikakav publicit od tih istih mocnih ljudi. Kao bori se za obicne ugrozene ljude a pokusava im uzeti vjeru u Boga, jedinu stvar koja ljudska bica cine plemenitima i koja nas upravo i razlikuje od mracnih ljudi od kojih nas on kao fol svojom istinom brani. Ti ljudi zaista ne poznaju Boga i pogledajte njihovo ponasanje i odnos prema svima nama. Shvatite jedno, ti ljudi imaju hrpu para, mocni su, nose lijepa odijela i imaju sve na ovom svijetu jer je sve na prodaju na ovom svijetu ali s druge strane su truli iznutra i zavide nam, mrze nas jer nama pripada buducnost i mi iznutra ne umiremo, nismo truli i to je ono zasto nas najvise mrze, nismo kao oni i mi imamo pouzdanje u Boga i upravo zato je glavni postulat njegove teorije da nema Boga. Bas u ovo vrijeme kad nam je svima najpotrebniji dragi Bog Icke ga negira, zanimljivo ne. Uglavnom, svako tko vjeruje Ickeu pustio je u svoju kucu trojanskog konja i zna se sta to znaci.
tvrda siba is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2009., 09:25   #2007
On govori protiv [B]religija[B]a ne protiv Boga!Čak štoviše,veliča ga u svakom čovjeku i prepoznaje ga u svakom čovjeku i šire!Govori o ljubavi,o slobodi,itd ali i upozorava zbog čega nema istog.Servirao nam je istinu u lice,razotkrio plan skrivan od većine ljudi i dao upute kako prepoznat daljnje manipulacije.
Kako će se tko s tim nosit...nije njegov problem nego naš osobni.
Ako ti smeta istina,živi u laži.
Am I me? is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2009., 13:39   #2008
Quote:
Am I me? kaže: Pogledaj post
On govori protiv [B]religija[B]a ne protiv Boga!Čak štoviše,veliča ga u svakom čovjeku i prepoznaje ga u svakom čovjeku i šire!Govori o ljubavi,o slobodi,itd ali i upozorava zbog čega nema istog.Servirao nam je istinu u lice,razotkrio plan skrivan od većine ljudi i dao upute kako prepoznat daljnje manipulacije.
Kako će se tko s tim nosit...nije njegov problem nego naš osobni.
Ako ti smeta istina,živi u laži.
To je njegova verzija istine.

Zar vam nije čudno da je nekakav bivši sportski komentator i nogometaš(a oni su inače poznati po inteligenciji )otkrio svu toplu vodu svijeta; svu moguću povijest a i budućnost ljudskog roda, novu religiju, pravu istinu o vanzemaljskim rasama, pravo porijeklo čovjeka, prave vladare zemlje i čovjeka kao najjadnije biće u svim mogućim dimenzijama.

... meni to zvuči kao čista manipulacija i laž ... ja neznam uopće s čime je on vas uspio opčiniti. Istinom sigurno nije!
__________________
DRUGI DOLAZAK
UBERSOLDAT is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2009., 13:56   #2009
Nije bio nogometaš nego golman. Kasnije je bio glasnogovornik stranke zelenih što dovoljno govori o njegovom moralu.Vidio čovjek iznutra kako politika funkcionira,malo se pitao,počeo slagat kockice i vidio da je puno ljudi prije njega otkrilo toplu vodu ali iz nekog razloga to nije dopiralodo široke mase.Onda je uzeo stvar u svoje ruke i danas je tu di je.Kojom god metodom se koristio očito pali i drago mi je zbog toga jer sve više ljudi zna za njega...i sad da ga se riješe gasili bi požar benzinom!
Živko Kustić je za njega rekao da je sotona,di ćeš većeg dokaza da čovjek priča istinu!?
Uostalom rekao je da se prosvijetlio na nekom proplanku u Peruu...zašto mu ne vjerovat?I mene je jednom zgromila nekakva iluminacija samo što sam ja glup pa zaboravio sve.
Prije sam vjerovao da se premijeri biraju na izborima,ti?
__________________
Father blessed you with reason.. and this is what you choose!?
Am I me? is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2009., 14:21   #2010
Quote:
UBERSOLDAT kaže: Pogledaj post
i čovjeka kao najjadnije biće u svim mogućim dimenzijama.
Pa ova rečenica nema baš nikakvog smisla.
Ti ak si duhovan, razumiješ da ti netreba nitko, da si sam dovoljno jak da napraviš sve, da je sva moć ustvari u tebi i da samo ti s njom raspolažeš.
Ako on želi da se ljudi produhove, zašto bi onda tak neš govorio? Zaš bi htio izvući snagu iz ljudi?

Sry, bez uvrede, al mislim da si malo pre pristran zbog svog stava o religiji.

I zašto ovak netko nasumičan nebi mogo bit pametan?
Ne misliš da malo degradiraš ljude s takvim stavom? :/
On je pametan i gro stvari o kojima govori ima smisla.
To mu nemreš oduzet.
__________________
▲▲▲
apollo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2009., 14:25   #2011
...kada bi birao izmedju Ickea i biblije... Icke!
__________________
- Time is our best teacher, but unfortunatly it kill's all of his students! -
Ch3mical is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2009., 15:20   #2012
Quote:
Am I me? kaže: Pogledaj post
Nije bio nogometaš nego golman. Kasnije je bio glasnogovornik stranke zelenih što dovoljno govori o njegovom moralu.Vidio čovjek iznutra kako politika funkcionira,malo se pitao,počeo slagat kockice i vidio da je puno ljudi prije njega otkrilo toplu vodu ali iz nekog razloga to nije dopiralodo široke mase.Onda je uzeo stvar u svoje ruke i danas je tu di je.
Jel ti možda govoriš o zelenima u V.Britainiji?? Istim onim zelenima kojima G.Brown diktira, i koji kao i on zagovaraju hitno kresanje stanovništva u V.Britaniji za 30 milijuna (stanovnika, naravno!)

UK population must fall to 30m, says Porritt

Optimum Population Trust

http://www.youtube.com/watch?v=2fXIaTrXL2E

Od kud Icke, i od kud G.Brown u kompi sa zelenima??? Očito skrivaju svoje prljave namjere i svoje prijateljske odnose iza humanitarnih organizacija (koje su sve, samo ne humanitarne)

Toliko o moralu i nepovezanosti s illuminatima!
__________________
DRUGI DOLAZAK
UBERSOLDAT is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2009., 15:59   #2013
Quote:
UBERSOLDAT kaže: Pogledaj post
... (koje su sve, samo ne humanitarne)
To je istina!!! Idu sprječavat crpljenje nafte iz mora preko platforma i onda ih se 200 natrpa u neku staru ribarsku kantu koja troši triput više nego platforma koju teroriziraju može izvadit
Radioactiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2009., 18:06   #2014
Daj molim te ne laprdaj.Brown je laburist,od rođenja je u tim krugovima i odavno je predodređen za nasljednika Blaira.Kakve on veze ima sa zelenima!?Znači sad diskreditiranje ide do te mjere da se gleda nekakva današnja koalicija ako to uopće postoji u VB.
Icke se povukao jer se razočarao u te zelene ali to nikako ne umanjuje njegove moralne vrijednosti!
U čemu je problem?Ne možeš prihvatit da je Icke prosvijetljen ali za bivšeg narkomana Zlatka Sudca možeš?
Nemam ništa protiv Sudca jer govori pozitivno ali imam protiv dvostrukih mjerila.
__________________
Father blessed you with reason.. and this is what you choose!?
Am I me? is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2009., 18:19   #2015
Quote:
UBERSOLDAT kaže: Pogledaj post
To je njegova verzija istine.

Zar vam nije čudno da je nekakav bivši sportski komentator i nogometaš(a oni su inače poznati po inteligenciji )otkrio svu toplu vodu svijeta; svu moguću povijest a i budućnost ljudskog roda, novu religiju, pravu istinu o vanzemaljskim rasama, pravo porijeklo čovjeka, prave vladare zemlje i čovjeka kao najjadnije biće u svim mogućim dimenzijama.

... meni to zvuči kao čista manipulacija i laž ... ja neznam uopće s čime je on vas uspio opčiniti. Istinom sigurno nije!
Kakve veze ima njegova sportska prošlost i sve ostalo što si naveo? Kakvu to po tebi se mora školu izučiti da bi kritički gledao na ono što ti službena politika servira, kao jedina prava istina?
Ni u jednoj svojoj knjizi ne tvrdi da je on sam otkrio tajnu svijeta, već navodi čitav niz ljudi,izvora,podataka koji potkrijepljuju njegove teze, koje blago rečeno nisu za odbaciti.
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2009., 19:12   #2016
Quote:
FtW kaže: Pogledaj post
Ma ta Crkva mi je totalno nejasna. Gledam papa ode u ameriku kod onog zločinca buša i ovaj mu drži nekekve govore....Umjesto da uopće nije otišo kod njega i da ga je javno napao zbog zločina i ratova, zbog financijske krize. Ništa.
e da...među likovima na urotničarskoj sceni najspektakularniji je Leo Zagami. Icke je mala beba za ovoga.
Taj tip je navodno visokorangirani iluminat koji se umeđuvremenu odlučio na otpadništvo iz razloga da pokuša spasiti što se spasiti može.
On veli za tu Ratzijevu posjetu amerike i Busha da je prožeta nacističkim obilježjima, između ostalog da nije nimalo slučajno što je misu na Yenkee stadionu služio baš na Hitlerov rođendan. (20. travnja)
Da, između ostaloga, lik koji je intervjuirao Zagamija - Greg Szmyanski ističe podatak da je Amerika jedina zemlja u kojoj dokument ugovora sa svetom stolicom NIJE dostupan javnosti. I NE može se dobiti na javni uvid.
(Za usporedbu: hrvatski ugovor sa Vatikanom je objavljen u narodnim novinama, - općenito su bilateralni ugovori javno dostupni preko mvp-a)
Teorija je u najkraćim crtama otprilike ova:
KC je i sljednik Rimskog carstva te se kao takva i ponaša - izravno i neizravno kontrolirajući vladare i države u kontinuitetu još od Nicejskog sabora. U tom smislu petadantno razrađenim metodama ima svoje prste duboko u američkoj politici (zbog oružja!) te teži stvaranju jedinstvene svjetske države.

Linkovi za Lea Zagamija i ostalo:
http://www.leozagami.com/
http://arcticbeacon.com/books/USA_Vatican_Treaty.html
http://www.projectcamelot.org/leo_zagami.html
najzanimljiviji su intervjui Szimyanskog sa Zagamnijem na youtubeu. (u 8 dijelova)
__________________
If You Can't Change Your Mind, Do You Still Have One?
“There are no facts, only interpretations”– Friedrich Nietzsche

Zadnje uređivanje mandragora : 04.04.2009. at 19:18.
mandragora is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2009., 22:56   #2017
Quote:
UBERSOLDAT kaže: Pogledaj post
nekažem ja da je on totalni lažov, ali kažem da nije slučajno spomenuo reptile. ... to se jednostavno nemože zanemarit, jer ih prečesto spominje. On se ustvari igra s vama.

Njegova čitava saga ima smisla, pa čak i ti reptili, i time ustvari djelomično otkriva svoju pravu nakanu,.. naravno uz diskreditaciju monoteističkih vjerovanja i prodavanju kulerske spike.

Privlačenje pažnje na sebe sigurno nebi zadobio širenjem laži. Mora vam plasirati i nešto istine, ali to je totalno nebitna informacija,... prosto iz razloga jer je nezaustvaljiva. Najbitnije je to veličanje reptila i diskreditiranje onoga što bi mogli( i hoće) razbiti tu hegemoniju zla.

Sve što je Icke rekao ima savršenog smisla, čak i oni najbizarniji dijelovi ... naravno, iz njihove perspektive.


Poručio bi njegovim fanovima da nije zabranjeno slušati Ickea, naprotiv, ali ga uzimajte s debelom rezervom, jer je jedan velik dio informacija služi da vas odvede od pravog pogleda na čitavu situaciju.

Ja bi ga uzimao samo kao indikator za slijedeće poteze globalističke škvadre, i ništa više ... ostale informacije su čista kontraobavještajna patka.


Ne nasjedajte tako lako na nečiju priču!

Slažem se!
amareda is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 04:25   #2018
kupujem ulaznice za 24.5 .....još malo ima požurite
Pali_andjeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 15:35   #2019
Quote:
mandragora kaže: Pogledaj post
e da...među likovima na urotničarskoj sceni najspektakularniji je Leo Zagami. Icke je mala beba za ovoga.
Taj tip je navodno visokorangirani iluminat koji se umeđuvremenu odlučio na otpadništvo iz razloga da pokuša spasiti što se spasiti može.
On veli za tu Ratzijevu posjetu amerike i Busha da je prožeta nacističkim obilježjima, između ostalog da nije nimalo slučajno što je misu na Yenkee stadionu služio baš na Hitlerov rođendan. (20. travnja)
Da, između ostaloga, lik koji je intervjuirao Zagamija - Greg Szmyanski ističe podatak da je Amerika jedina zemlja u kojoj dokument ugovora sa svetom stolicom NIJE dostupan javnosti. I NE može se dobiti na javni uvid.
(Za usporedbu: hrvatski ugovor sa Vatikanom je objavljen u narodnim novinama, - općenito su bilateralni ugovori javno dostupni preko mvp-a)
Teorija je u najkraćim crtama otprilike ova:
KC je i sljednik Rimskog carstva te se kao takva i ponaša - izravno i neizravno kontrolirajući vladare i države u kontinuitetu još od Nicejskog sabora. U tom smislu petadantno razrađenim metodama ima svoje prste duboko u američkoj politici (zbog oružja!) te teži stvaranju jedinstvene svjetske države.

Linkovi za Lea Zagamija i ostalo:
http://www.leozagami.com/
http://arcticbeacon.com/books/USA_Vatican_Treaty.html
http://www.projectcamelot.org/leo_zagami.html
najzanimljiviji su intervjui Szimyanskog sa Zagamnijem na youtubeu. (u 8 dijelova)

Malo sam opet prelistavao internet o njemu i naletim na youtubeu na jedan njegov snimak. Ispocetka nesto brblja na italijanskom, pa ce kasnije preci na engleski...
Uglavnom covjek me nasmijao do suza:
Leo Zagami - God Himself
SoulmatePoTati is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 21:35   #2020
Quote:
SoulmatePoTati kaže: Pogledaj post

Malo sam opet prelistavao internet o njemu i naletim na youtubeu na jedan njegov snimak. Ispocetka nesto brblja na italijanskom, pa ce kasnije preci na engleski...
Uglavnom covjek me nasmijao do suza:
Leo Zagami - God Himself
A i kad priča engleski, zvuči tako da više vuče na talijanski.
Meni je jako mutan tip. Te malo je mason, pa malo nije, pa je onda musliman, pa nije više ni to itd.

Uglavnom, David Icke je puno uvjerljiviji, iako i kod njega ima ponešto problematičnih tvrdnji.
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:14.