Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2014., 15:11   #81
Govori između redova?

Nije ni čudo da puno toga pogađa. Ljudski um je tako knostruiran da voli sam popunjavati redove.

I normalno da onda nije moguće spriječiti neke događaje jer čovjek nema pojma o kakvim se događajima radi. Tek nakon što se dogode mozak će popuniti redove i veleumno zaključiti da "to mora da je to"
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 03:37   #82
Quote:
Fubuki kaže: Pogledaj post
Bila je moja mama kod nje. Nije joj pogodila NIŠTA, BAŠ NIŠTA.
pa kako jebote, zar vidovnjaci nisu stvarni ?
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 09:59   #83
Meni je ona u davnim danima, jos onda kad je bilo ludo popularna, znala puno toga pogoditi. Dakle, govorim o vremenu prije cca 5-10 godina, stvarno nije bila losa; ne najbolja, bilo je tu i fulanja, ali sve u svemu i vise nego ok.
Zadnji sam put bila kod nje prije skoro dvije godine i rekla mi je takve gluposti da ja ne znam jel' je to ta ista osoba?! Naravno da je ama bas SVE fulala; desilo se totalno drugacije ili se uopce nije desilo, a niti nece; osim ak' ne lupim jackpot na lutriji.
Da li je skroz izgubila taj "dar" ili ga pak nikad niti nije imala, nemam pojma.
sladana5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 17:27   #84
Meni je Vera Cudina full cud(i)na.
Austrheim is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2015., 11:40   #85
Povremeno pogledam na telki emisiju, zna biti zanimljivih tema.

Kruno mi se cini cist okej tip, ponekad kaze doslovno ono sto i ja mislim. Svidjaju mi se usporedbe s drugim narodima, Kruno je cini mi se pricao da u arapskim zemljama ima vise gostoprimstva nego na zapadu, vrlo je korektan tip, bas ono se osjeti da ono sto govori ima vrlo puno smisla.
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2015., 11:47   #86
Quote:
sladana5 kaže: Pogledaj post
Meni je ona u davnim danima, jos onda kad je bilo ludo popularna, znala puno toga pogoditi. Dakle, govorim o vremenu prije cca 5-10 godina, stvarno nije bila losa; ne najbolja, bilo je tu i fulanja, ali sve u svemu i vise nego ok.
Zadnji sam put bila kod nje prije skoro dvije godine i rekla mi je takve gluposti da ja ne znam jel' je to ta ista osoba?! Naravno da je ama bas SVE fulala; desilo se totalno drugacije ili se uopce nije desilo, a niti nece; osim ak' ne lupim jackpot na lutriji.
Da li je skroz izgubila taj "dar" ili ga pak nikad niti nije imala, nemam pojma.
A jesi naivna.. bolje da si dala novce nekom tko ih stvarno treba!

Bacim pogled na one žlj televizije u kasnim satima. Budale konstantno zovu vracare, a vrh je bio vidoviti milan.

Vracevi vam kazu ono sto vibzelite cuti i majstori su uvjeriti covjeka. Nema tu nikakvog vanzemaljskog dara, vec dar da uvjeris ljude.
LO1969VE is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2015., 12:48   #87
Quote:
LO1969VE kaže: Pogledaj post
A jesi naivna.. bolje da si dala novce nekom tko ih stvarno treba!

Bacim pogled na one žlj televizije u kasnim satima. Budale konstantno zovu vracare, a vrh je bio vidoviti milan.

Vracevi vam kazu ono sto vibzelite cuti i majstori su uvjeriti covjeka. Nema tu nikakvog vanzemaljskog dara, vec dar da uvjeris ljude.

Lako je suditi!
Ljude koji zovu te očite i jako uspješne pokvarene prevarante ne bih nazvala "budalama". Naivni, očajni, uplašeni i nesigurni ljudi - da, budale - ne.

Što se tiče Vere Čudine, ona je meni tokom godina stvarno pogodila hrpetinu stvari. Bilo je tu i fulanja, i to čak nešto bitno, no sve u svemu, iskreno i pošteno govoreći puuuuuuno više pogođenog nego fulanog.
Ništa me nije ispitivala, ja joj ništa nisam govorila. Ok, nešto je bilo logično pa je možda slučajno pogodila.
Nešto pak nije bilo nimalo logično ali je svejedno ispalo da je bila 200% u pravu.
Dakle, žena nešto ipak zna/je znala.

No zadnji put kad sam bila kod nje izgleda da je za samo jednu stvar bila u pravu. Istina, na neke ću stvari morati čekati još još ali većina tada rečenog je bila bajka za laku noć. Šta bih dala da to stvarno bude tako!

Ili je pak možda itekako vidjela šta me čeka ali mi nije imala srca reći da ne bih od nje odma' produžila na Savski most.

Zadnje uređivanje sladana5 : 14.03.2015. at 13:14.
sladana5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2015., 00:27   #88
Vera Čudina - prevarantica

Koja je to besramna prevarantica! Za dvoje ljudi koji su išli kod nje i platili joj masno znam pouzdano da im je totalno krivo "prorokovala" neke važne stvari jer se poslije desilo nešto dijametralno suprotno. Sramota je može bit!
Ptičica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2015., 20:14   #89
Quote:
Ptičica kaže: Pogledaj post
Koja je to besramna prevarantica! Za dvoje ljudi koji su išli kod nje i platili joj masno znam pouzdano da im je totalno krivo "prorokovala" neke važne stvari jer se poslije desilo nešto dijametralno suprotno. Sramota je može bit!
Pa koja je masna lova u igri?
Ako ne javno,možeš li u privatne poruke.



edt
ne moraš,pročitala sam starnicu prije
lijepa lova
alma 188 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2018., 13:10   #90
hoće tko konačno stati na kraj ovoj prevarantici i šarlatanki? ja se toplo nadam da će sve naivčine koje će htjeti kod nje obaviti razgovore za masne pare prvo doći ovdje i pročitati ovu temu..

dakle za ovo SP je pola toga isfulavala. i ne nemojte tražit ono što je pogodila jer svaka budala kad tako predviđa nešto pogodi,nešto ne...

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...zasto/7454877/
u ovom članku rekla da ćemo proći skupinu, ali da daleko nećemo dogurati.

Quote:
"Iz drugog kruga u treći krug klima se mijenja, pa nekima zbog crvenih kartona, loših sudačkih procjena i pogrešaka igrača, igra završava."
hahah koja glupača šarlatanska...
mislim ovo su rečenice na razini "pobijedit će ona reprezentacija koja da više golova". na svakom prvenstvu ima crvenih kartona, loših sudačkih procjena, čak ih je na ovom bilo i zanemarivo malo, samo 4 crvena, zadnje prvenstvo 10, a prije tog 17... i zapravo u tom drugom krugu je bio samo jedan crveni!! ajme koja lažovica... što joj znači ovo pogreška igrača??

Quote:
Prema vrhu se penju: Brazil, Francuska, Argentina…"
ne,glupačo glupa Brazil i Argentina su ispali još u četvrtfinalu tj. Argentina u osmini finala.

da vidimo drugi članak:
https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...inale/7539750/

Quote:
Hrvatska u četvrtfinalu uz napor i muku, ostale ekipe za prolaz (bolje ekipa za prolaz, nego ekipa za očevid) u četvrtfinale: Portugal, Brazil, Engleska, Belgija, Španjolska i Argentina! A u dvoboju između Švedske ili Švicarske zacrnilo mi se pred očima...
prevarantica otišla na kladionice i izabrala favorite, a par Švedske i Švicarske koji je jedini bio upitan nije htjela reći. koja glupača prevarantska. znači pogodila 4/8 parova. đizs...

i zadnji članak za finale Francuska-Hrvatska:
https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...inuta/7606122/
Quote:

Braniči će im biti najveća slabost, koljeno kod golmana, igranje rukom. Prednosti su im brzina i nagli zaokreti u igri, ovog puta više nego inače. Budimo iznimno oprezni pri izvođenju njihovih kornera. Oni su lukaviji od Engleza po pitanju ponižavajućih izjava u javnosti, ali na terenu vole provocirati načinom igre, čime pokušavaju oslabiti psihičku ravnotežu protivničke ekipe.
isuse koliko nadrobljenih gluposti. francuski braniči nisu igrali rukom i nisu bili nikava slabost, ne vidim da je itko išta ponižavao u javnosti, pazi "na terenu provociraju načinom igre"... woow koliko si smišljala za to napisati... kakva lažljiva k.ava! ovo s kornerima si pročitala da su jaki u tome i na temelju prošlih utakmica.

Quote:
Moja prognoza (upravo slušam pjesmu Baruna)

Neka pati koga smeta…
ne, lažljivice. Hrvatska nije prvak svijeta.


dajte uhapsite ovu prevaranticu.
ANDY_1212 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2018., 18:33   #91
Ja sam tu negdje na Forumu još davno napisala da je ta prevarantica mrtvo-'ladno jedne godine, mislim da '98., na TV-u rekla da će prvak biti Argentina.

A kad je bilo Bandić-Josipović nije htjela reći tko će pobijediti, radi iznenađenja, kao, ali da će ta osoba biti dobar predsjednik, dakle fulala sve.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2018., 09:40   #92
glupača i dalje dobiva medijski prostor i naslov članka stoji čak na vrhu portala. očito ima neki deal s jutarnjim.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...tskoj/7637052/

wooow, pa normalno da će jednom otići, neće vječno biti izbornik...
ANDY_1212 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2018., 05:24   #93
Smile

Quote:
ANDY_1212 kaže: Pogledaj post
glupača i dalje dobiva medijski prostor i naslov članka stoji čak na vrhu portala. očito ima neki deal s jutarnjim.
Pa vidiš da piše na vrhu da je ona autor kompletnog članka. Znači ili da je skupa s njima u redakciji ili što je vjerojatnije da im je platila pa da su joj dali medijski prostor da objavljuje ta svoja "viđenja". Inače, ja smatram da je bar 90% navodnih vidovnjaka i proroka lažno, pogotovo onih samoproglašenih i onih koji se u svih šesnaest reklamiraju po netu, televiziji, novinama i gdje god stignu. A onih 10-ak% ostavljam kao mogućnost da negdje stvarno i postoje određeni ljudi koji posjeduju stvarne "moći"...

lp, W.
Wolfdale is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2018., 14:20   #94
Quote:
ANDY_1212 kaže: Pogledaj post
glupača i dalje dobiva medijski prostor i naslov članka stoji čak na vrhu portala. očito ima neki deal s jutarnjim.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...tskoj/7637052/

wooow, pa normalno da će jednom otići, neće vječno biti izbornik...


Mene zanima kome je u interesu (osim nje same) da sklapa ikakve ugovore i promociju po medijima? Pa više su one životinje iz zoološkog prognozirale točan ishod utakmica. Meni je apsurd koliko ljudi treće životne dobi vjeruje ovakvoj ženi. I to sam imala prilike čuti i u zgradi a i u manjoj lokalnoj trgovini.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Luna Wednesday is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2018., 05:46   #95
joj kad ze zjetim da sam s 18 godina htjela ici kod nje, i dosla sam tamo u 'ured', bilo je par ljudi koji su cekali red,pitam ih koja je tarifa kazu da ne znaju,prislonim uho na vrata i cujem kako vera prica da je tarifa 500kn ili tak nesto, a ljudi u cekaoni kazu da se u prosjeku zadrzavaju oko 15 minuta kod vere na razgovoru
cim sam to cula odustala sam od bilo kakvog razgovora,500kn je tad bio velik novac skoro kao i danas
i nisam htjela dat toliko za sto sam ja trebala radit doslovno tjedan dana jer tada su place trgovca bile do 2000kn
WIKY is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2018., 05:50   #96
i cak i da je vidovnjakinja vera nebi rekla ako me i ceka nesto lose jer je tada to tako govorila, toboze kao sudbina u koju se ona ne mijesa sto je glupost
sudbina se itekako moze mijenjati i ovisi o svim nasim odlukama
znaci ko zeli promijenit svoju sudbinu ne ide kod vere jerona nece pomoci oko toga
WIKY is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2018., 23:49   #97
meni nije jasno tko joj daje da pise te svoje gluposti u Jutarnjem... pa sta je to, kako je to moguce? pa zar im je takva kriza u novinama da su na to spali? nemam rijeci....
SayWhatAgain is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2018., 16:49   #98
Presmješno je da danas, u ovom dobu, postoji ljudi koji misle da netko može vidjeti budućnost i da im daje novce za to.

Zašto to nije zakonski regulirano?
Zašto Braco može uzimat pare da bulji u nekoga i da ga izlječi il kaj god da on već "radi". Wtf....

Jasno mi je da ima naivnijih ljudi, ali ovakve javne prevare treba spriječavati i kažnjavati.

Poslano sa mog Moto E (4) Plus koristeći Tapatalk
master_dju is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2018., 15:03   #99
Quote:
master_dju kaže: Pogledaj post
Presmješno je da danas, u ovom dobu, postoji ljudi koji misle da netko može vidjeti budućnost i da im daje novce za to.

Zašto to nije zakonski regulirano?
Zašto Braco može uzimat pare da bulji u nekoga i da ga izlječi il kaj god da on već "radi". Wtf....

Jasno mi je da ima naivnijih ljudi, ali ovakve javne prevare treba spriječavati i kažnjavati.

Poslano sa mog Moto E (4) Plus koristeći Tapatalk
Tehnicki i pravno gledano nisu prevare, ni taj Braco ni mnogi bioenergeticari ne stavljaju cijenik, niti igdje piše da se mora ista platit...sve je na dobrovoljnoj bazi.
Bioenergeticar kod kojeg ja ponekad odem isto tako radi... na zadnji dan ciklusa ljudi stave svoje koverte na jedno mjesto i to je to...moze se i prazna koverta stavit, moze se i ne stavit.
RayBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2018., 15:06   #100
Quote:
SayWhatAgain kaže: Pogledaj post
meni nije jasno tko joj daje da pise te svoje gluposti u Jutarnjem... pa sta je to, kako je to moguce? pa zar im je takva kriza u novinama da su na to spali? nemam rijeci....
Jutarnji je spao i na gore stvari od Cudine
RayBan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:55.