Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2011., 18:33   #21
Konačno sam našla topic koji mi treba! ...Već sam spomenula nestajanje stvari na nekom drugom topicu, ali moram i ovdje ...Meni je nestalo ogledalo i jednostavno ga ne mogu nać. A što je najbolje nije riječ o malom vremenskom periodu-nestalo mi je pred godinu dana. Inače sam malo neuredna osoba i znam stvari ostavljat na raznim mjestima, ali ovo sam ogledalo uvijek ostavljala u svojoj sobi. Sjećam se da sam ga ostavila na svojem radnom stolu i sutradan, ili dan poslije toga (dobro neka bude maximalno dva dana nakon što sam ga koristila) htjela sam ga uzeti da si počupam obrve i nisam ga više nigdje mogla naći. Cijelu sam sobu prevrnila naopačke, ali ogledala nema. Plus toga, nije to bilo neko malo ogledalo nego poveće. Imalo je dvije strane. Jedna je povećavala, a druga je bila normalna.
I da spomenem još da su i mami nestale naočale pred dva tjedna otprilike i još ih nije našla.
__________________
"It's very dull work."
"I like dull work."
lady vintage is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 17:17   #22
Evo i mene.....

Izgubila sam vjencani prsten. Sutra ce biti 14 dana. Sve sam pretrazila. Onda sam imala fazu ne razmisljanja o prstenu kako bi se razbistrio mozak. Ni nakon toga ga nisam nasla. Sanjam stalno cudne snove u vezi prstena u kojima ga nema naznake na mjesto gdje bi se nalazio. U toku dana sam ga cesto znala skidati i vracati na prst. Osoba sam od navike, uvijek stvari ostavljam na istim odredenim mjestima kako ih ne bi izgubila. Ocajna sam i vec sam toliko suza isplakala.
Jedino sto me muci je to da imam osjecaj kako je taj prsten u ordinaciji gdje radim. I tamo sam sve pretrazila. Tocno me osjecaj navodi na jedno mjesto, ali ga tamo ne nalazim.
Sto da radim?
Savjet?
avi6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 18:37   #23
Događa se
Moja je frendica u nesreći slomila ruku , a čitala je knjigu. Godinu kasnije su je našli u šumi , knjigu naravno , a šuma nije bila odmah uz cestu gdje se je nesreća dogodila , bila je dalje. Nezna se kako je knjiga , koju su i tražili nakon nesreće dospjela tamo.
Lotarw is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 19:45   #24
Meni su se dogadjale svakakve cudne stvari u vezi toga... nevjerovatne

Izgubio sam jedan beđ i neznam gdje i kad... kad sam skuzio da ga nemam bio sam tuzan ali sam znao da cu ga naci jednostavno sam znao... i jedne veceri kad sam setao nekim parkom nasao sam taj beđ zakvacen za neko drvo to je bilo 4 dana poslje od kad sam skuzio da nemam beđ

ponekad kad izgubim neku stvar znam tocno gdje se nalazi kad ju osjetim onda trazim u tom smjeru...
znam i u kojim smjerovima su neke stvari i tak...
stvari odasilju neke svoje energetske naboje pa se mogu osjetiti bilogdi u prostoru... naravno neke teze neke lakse ovisno o energetskom naboju
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 15:30   #25
Lijep pozdrav svima, lijepo da postoji ova tema

Ovako, ja sam trenutno u Madridu, na studiju. Prije 2 mjeseca, točno na svoj rođendan, 14.3. izgubila sam jedan lijep kaput koji sam si tu kupila. U kolicima sam, bio mi je iza, obješen, valjda nije bio dobro stavljen ili nešto i pao je. Na semaforu, a da nisam ni primijetila. Kad sam shvatila da ga nema, nisam se mogla vratiti jer sam se jako žurila, a iskreno, nisam ni mislila da je pao na cesti, mislila sam da mi je ostao na faksu, u knjižnici, tek sam drugi dan došla do zaključka da mi je pao, kad ga nisam našla ni na faksu ni u knjižnici.

Pokušavala sam svašta - oglase sam stavila i maknuli su, probala da mi objave cirkularnu poruku (tako rade kad netko u Zagrebu na faksu nešto izgubi), objavila sam na forumu jednom, i ništa. Možda ću zvučati materijalistički, ali baš sam tužna, htjela bih to vratiti nekako jer mi je to lijep komad koji me podsjeća na ovo razdoblje tu... Ne prihvacam onu: "to je namijenjeno nekom drugom" jer nije namjerno bilo, palo mi je sasvim slučajno.

Taj moj faks je unutar kvarta gdje su sami faksevi, znači tamo prolaze SAMO studenti i profesori pa mislim da nije nemoguće, uvjerena sam da je neki student to pokupio. Zato toliko i inzistiram na tome, da se to dogodilo na nekom trgu ili na ulici u gradu drugdje, ne bih. Ovako, kad je tu gdje samo studenti prolaze, mislim da bi postojala šansa da to vratim.

Zato sam htjela pitati, s obzirom na te okolnosti, i na ovo što ste pisali da postoje neki načini da se stvari lociraju i da ima ljudi koji to mogu, je li ikako moguće, preko nečega, energetskog i šta ja znam, doći do podatka kod koga je moja stvar, da se javim toj osobi, da mi vrati kaput? Hvala na odgovoru
__________________
No estudio para saber más, sino para ignorar menos. (Juana Inés de la Cruz, México, 1651- 1695)
Maria Mexicana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:49.